استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت هبلکس ساری

قیمت هبلکس ساری
قیمت هبلکس ساری

قیمت هبلکس ساری نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است. به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت هبلکس ساری در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت هبلکس ساری درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت هبلکس ساری با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

برای استعلام قیمت روز بلوک هبلکس ساری با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بلوک هبلکس ساری ارزان

امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه های پیمانکاران و سازندگان ساختمان قیمت مناسب برای خرید بلوک هبلکس است. از آنجایی که بلوک هبلکس در ابعاد مختلف تولید و عرضه می شود. قیمت آن متغیر و تحت تاثیر عوامل مختلفی است. برای خرید بلوک هبلکس ارزان در شهر ساری با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت هبلکس ساری
اجرای بلوک هبلکس

لیست قیمت هبلکس ساری

قیمت هبلکس ساری در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس ساری را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس ساری اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس ساری نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس ساری در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس ساری سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

قیمت هبلکس ساری
مجریان بلوک هبلکس

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس ساری استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس ساری نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

خرید هبلکس ساری

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس ساری استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس ساری شده است. . خرید هبلکس ساری در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس ساری نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید بلوک هبلکس ساری با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت هبلکس ساری
جدول سایز های مختلف بلوک هبلکس

در هنگام خرید بلوک هبلکس ساری چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

کارخانه هبلکس ساری

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در ساری و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس ساری برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس ساری، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت بلوک هبلکس ساری با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت هبلکس ساری
بلوک هبلکس

بهترین قیمت هبلکس ساری

قیمت هبلکس ساری نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس ساری را مقرون به صرفه می کند.

قیمت هبلکس ساری
استفاده از چسب در اجرای بلوک هبلکس

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس ساری می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت بلوک هبلکس مازندران

بلوک هبلکس در مازندران نیز در ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد. قیمت بلوک هبلکس مازندران به عوامل زیادی بستگی دارد. در شهر های شمالی معمولا فاصله کارخانه تولید بلوک هبلکس تا محل ساخت و ساز زیاد است از این رو هزینه حمل و نقل یکی از عوامل تاتثیر گذار بر قیمت نهایی بلوک هبلکس مازندران می باشد. از آنجایی که وزن این بلوک سبک می باشد گزینه مناسبی برای ساخت ویلاهای شمالی است.

کمترین قیمت هبلکس ساری

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس ساری یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس ساری به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس ساری معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس ساری ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

قیمت هبلکس ساری
ابعاد بلوک هبلکس

قیمت چسب هبلکس ساری

برای اجرا و نصب بلوک هبلکس از چسب مخصوصی استفاده می شود. برای استفاده از این چسب مقداری آب به آن اضافه می کنند .لازم به ذکر چسب بلوک هبلکس سریعا خشک می شود و مدت زمان کارایی آن ۵-۴ ساعت است. برای استعلام قیمت چسب هبلکس ساری با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید. قیمت چسب هبلکس ساری با توجه به نوع برند و سایز متغیر است. معمولا این چسب ها در بسته های ۲۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می گردد.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس گیلان

 قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس همدان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس مازندران

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

قیمت بلوک هبلکس قم

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!