استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت هبلکس بیرجند

قیمت هبلکس بیرجند
هبلکس بیرجند

قیمت هبلکس بیرجند نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است. به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت هبلکس بیرجند در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت هبلکس بیرجند درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت هبلکس بیرجند با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

برای استعلام بهترین قیمت هبلکس بیرجند با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

فروش بلوک هبلکس بیرجند

با پیشرفت تکنولوژی خرید و فروش بلوک هبلکس به صورت آنلاین و در سایت های مختلف امکان پذیر است. حتی کارخانه های فروش هبلکس گزینه خرید آنلاین را در اختیار مشتریان خود قرار دادده اند. فروش بلوک هبلکس بیرجند با قیمت های مختلف امکان پذیر است. در عمران مدرن بهترین قیمت بلوک هبلکس برای مشتریان ارائه شده است

قیمت هبلکس بیرجند
خرید اینترنتی بلوک هبلکس

لیست قیمت هبلکس بیرجند

قیمت هبلکس بیرجند در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس بیرجند را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس بیرجند اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس بیرجند نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس بیرجند در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس بیرجند سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

قیمت هبلکس بیرجند
ابعاد مختلف بلوک هبلکس

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس بیرجند استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس بیرجند نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس یزد به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد بلوک هبلکس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس یزد به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. خدمات فروش بلوک هبلکس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در عمران مدرن ارائه می شود.

قیمت هبلکس بیرجند
ابعاد یک نمونه بلوک هبلکس

خرید هبلکس بیرجند

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس بیرجند استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس بیرجند شده است. خرید هبلکس بیرجند در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس بیرجند نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید بلوک هبلکس بیرجند با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت هبلکس بیرجند
جدول سایز های مختلف بلوک هبلکس

در هنگام خرید بلوک هبلکس بیرجند چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

قیمت چسب هبلکس در بیرجند

برای اجرا و نصب بلوک هبلکس از چسب مخصوصی استفاده می شود. برای استفاده از این چسب مقداری آب به آن اضافه می کنند .لازم به ذکر چسب بلوک هبلکس سریعا خشک می شود و مدت زمان کارایی آن ۵-۴ ساعت است. برای استعلام قیمت هبلکس بیرجند با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید. قیمت چسب هبلکس بیرجند با توجه به نوع برند و سایز متغیر است. معمولا این چسب ها در بسته های ۲۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می گردد.

قیمت هبلکس بیرجند
هبلکس بیرجند

کارخانه هبلکس بیرجند

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در بیرجند و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس بیرجند برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس بیرجند، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت هبلکس بیرجند با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بهترین قیمت هبلکس بیرجند

قیمت هبلکس بیرجند نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس بیرجند را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس بیرجند می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت هبلکس بیرجند
اجرای بلوک هبلکس

قیمت هبلکس بیرجند ۱۴۰۱

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس بیرجند یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس بیرجند به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس بیرجند معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

 قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس همدان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس مازندران

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!