استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۱
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت نرده صراحی پلیمری

قیمت نرده صراحی پلیمری
قیمت نرده صراحی پلیمری

قیمت نرده صراحی پلیمری موجود در بازار، تنوع بسیاری دارد. بر اساس ابعاد، کیفیت، مدل و رنگ نرده، قیمت نرده پلیمری متفاوت خواهد بود. ظاهر نرده صراحی پلیمری، مانند نرده سنگی از جنس سنگ طبیعی می باشد. اما نرده های پلیمری ، زیر مجموعه نرده های سنگ مصنوعی بوده و از مخلوط مواد پلیمری و سیمان و بتن ساخته شده اند. همان طور که در مطالب قبلی درباره نرده صراحی سنگ مصنوعی گفته شد، این نوع نرده ها علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند، مقاومت بسیار بالایی داشته و سبک وزن می باشند. در ادامه به بررسی مختصری از عوامل موثر بر قیمت نرده صراحی پلیمری پرداخته ایم.

قیمت نرده صراحی پلیمری
قیمت نرده صراحی پلیمری

قیمت نرده پلیمری و ابعاد آن

نرده های پلیمری در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند تا کارفرمایان با توجه به محلی که تصمیم به نصب نرده دارند، نرده صراحی پلیمری با سایز مناسب را خریداری کنند. ابعاد نرده پلیمری، بر قیمت نرده صراحی پلیمری اثر مستقیم دارد. یعنی هرچه ابعاد نرده بزرگ تر باشد، قیمت نرده پلیمری بیشتر خواهد شد. اگر خریدار قصد نصب نرده در اطراف باغچه داشته باشد، می توان نرده های کوتاه تر با ارتفاع ۴۰ سانتی متر و ۵۰ سانتی متر نصب کرد. می توان نرده صراحی پلیمری که ابعاد کوچکی دارند را بدون میلگرد نصب کرد.

نرده پلیمری
نرده باغچه پلیمری

نرده صراحی پلیمری در مکان های مرتفع مانند بالکن، تراس و پشت بام، به عنوان جان پناه از سقوط افراد جلوگیری می کند. به همین دلیل باید ارتفاع نرده صراحی پلیمری تراس استاندارد بوده و بر طبق ضوابط و مقررات ملی ساختمان باشد. ابعاد استاندارد نرده ها در مکان های مرتفع مانند نرده پلیمری تراس ، باید از ۷۰ سانتی متر الی ۹۰ سانتی متر باشد. همچنین سطح مقطع مناسب نرده ها نیز ۱۲×۱۲ سانتی متر می باشد. بهتر است که برای افزایش مقاومت نرده های پلیمری ، در وسط نرده ها، میلگرد نصب شود. قیمت نرده صراحی پلیمری که مسلح به میلگرد باشد، بیشتر از قیمت نرده صراحی پلیمری ساده است. قیمت نرده پلیمری مسلح با توجه به کیفیت بالاتر و مقاومت بیشتر نسبت به انواع غیر مسلح نرده های پلیمری ، کاملا به صرفه است.

نرده صراحی پلیمری
انواع نرده صراحی پلیمری مسلح

مدل و قیمت نرده صراحی پلیمری

از دیگر موارد تعیین کننده قیمت نرده صراحی پلیمری ، نوع برش و مدل نرده صراحی پلیمری می باشد. انواع نرده پلیمری تراس و نرده باغچه پلیمری در مدل های مختلف تولید شده و در سبک های مختلف معماری به کار می روند. نرده های صراحی پلیمری در دو شکل نرده گرد و نرده مربع (چهار گوش) تولید شده و به فروش می رسند.

قیمت نرده صراحی پلیمری
انواع نرده پلیمری تراس به شکل مربع

با بررسی انواع نرده پلیمری موجود در بازار، متوجه خواهید شد که قیمت نرده پلیمری با توجه به مدل آن متفاوت خواهد بود. در حالت کلی، قیمت نرده صراحی پلیمری گرد از قیمت نرده صراحی پلیمری مربع بیشتر است. نرده های صراحی گرد مقاومت بیشتری نسبت به نرده های مربع شکل دارند. به همین دلیل بیشتر از مدل نرده صراحی گرد در نمای ساختمان ها و جان پناه استفاده می شود. نرده های سنگی چهار گوش یا مربع، ظاهر زیبایی دارند. این نرده ها همان طور که از نامشان مشخص است، از بالا و پایین به چارچوب متصل بوده و قسمت میانی نرده با گوشه های قائم ساخته شده است.

نرده پلیمری
نرده صراحی پلیمری تراس به شکل گرد

کیفیت نرده صراحی پلیمری

نرده صراحی پلیمری نقش مهمی در حفاظت از افراد و جلوگیری از سقوط افراد در گروه های سنی مختلف دارد. به همین دلیل کیفیت بالا و مقاومت زیاد، از الزامات یه نرده صراحی پلیمری مناسب است. برای خرید انواع نرده پلیمری ، باید دقت کرد که آن را از مرجعی معتبر تهیه کرد. گاهی اوقات ارزان بودن قیمت نرده صراحی پلیمری ، به معنای کیفیت پایین آن است. اما باید در ذهن داشت که نصب نرده پلیمری با کیفیت نا مرغوب، با وجود پایین بودن هزینه تمام شده، می تواند عواقب جبران نا پذیری را به دنبال داشته باشد. نرده صراحی پلیمری که تخلخل آن بسیار کم و نزدیک به صفر باشد و یا بافت آن اسفنجی نباشد، کیفیت بهتری دارد.

نرده صراحی پلیمری
نرده صراحی پلیمری کرم

کیفیت مواد پلیمری به کار رفته در تولید نرده صراحی پلیمری ، اهمیت زیادی دارد و باید سازگار با محیط محل نصب آن باشد. زیرا یکی از دلایلی که سبب خرابی نرده های پلیمری و سنگی در مرور زمان می شود، انقباضات و انبساطات ناشی از تغییرات دمایی است. به همین دلیل، اگر قصد نصب انواع نرده پلیمری در مناطق سردسیر دارید، حتما به مشخصات و حد دمای قابل تحمل نرده دقت کنید. در صورت نیاز، می توان از راهنمایی های کارشناس فروش نیز بهره برد.

قیمت نرده صراحی پلیمری
نرده صراحی پلیمری طرحدار

مقایسه مزایای نرده پلیمری و نرده سنگی

نرده پلیمری یا سنگ مصنوعی، با نرده صراحی از جنس سنگ طبیعی تفاوت هایی دارد. اولین تفاوت این دو، قیمت است. قیمت نرده صراحی پلیمری نسبت به قیمت نرده از جنس سنگ طبیعی، پایین تر و مناسب تر است. همچنین نرده های پلیمری نسبت به نرده های سنگ طبیعی، وزن سبک تری دارند. هر چه وزن نرده ها سبک تر باشد، حمل و نقل آن ها ساده تر بوده و روند نصب آن ها سریع تر صورت می گیرد. از دیگر مزایای نرده باغچه پلیمری و نرده پلیمری تراس نسبت به نرده سنگی، می توان به قابلیت رنگ پذیری نرده های پلیمری اشاره کرد.

معایب نرده پلیمری

نرده صراحی پلیمری علاوه بر مزایای آن، معایبی نیز دارند. به طور قطع هیچ محصول و هیچ متریالی بدون نقص نیست. نرده های پلیمری نیز از این قاعده مستثنا نیستند. اما به طور کلی، معایب نرده پلیمری از نرده سنگی بسیار کمتر است. در ادامه معایب نرده پلیمری را بررسی خواهیم کرد. بدین ترتیب، اگر قصد خرید یا استعلام قیمت نرده صراحی پلیمری داشته باشید، اطلاعات کافی از تمامی مزایا و معایب نرده پلیمری را خواهید داشت.

  • حساسیت در برابر ضربه محکم و فشار بالا از معایب نرده پلیمری
  • نیاز به دقت بالا در هنگام حمل و نقل از معایب نرده پلیمری
  • حساسیت در برابر گرمای شدید و سرمای شدید از معایب نرده پلیمری

برای مطالعه بیشتر:

قیمت نرده صراحی

نرده سنگی باغچه

فاصله نرده سنگی

نرده رومی سنگ

نرده سنگی نمای ساختمان

ابعاد نرده سنگی

معایب نرده سنگی

نرده سنگی پله دوبلکس

نرده سنگی ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می دهید؟

امتیاز کاربران: 4.69 ( 6 نظر)