استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت میلگرد شاهین بناب

قیمت میلگرد شاهین بناب
قیمت میلگرد شاهین بناب

میلگرد شاهین بناب از میلگردهای محبوب این روزهای بازار است. اگر نگاهی به جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز بیندازید،‌ مشخص خواهد شد که قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب شاخه ای نسبت به اغلب برندها کمتر است. این تفاوت قیمت خرید میلگرد را معمولا باید در وزن آن جستجو کرد. این کارخانه میلگردهایی با وزن پایین تر روانه بازار میکند که این وزن کم در مقیاس‌های بزرگ خود را نشان خواهد داد. کارخانه میلگرد شاهین توانایی تولید میلگردهای حرارتی در قطرهای پایین را نیز دارد. میلگرد شاهین نمره ۸ در بازار بسیار پرطرفدار است. در ادامه نمودارها و جدول قیمت میلگرد شاهین بناب به روز ارائه خواهد شد.

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز
میلگرد بناب

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب امروز در جدول زیر ارائه شده است. تحلیل قیمت‌ها نوسانات متعددی را نشان می‌دهد. شهریور تا مهر ۱۴۰۱ شاهد روند کاهشی قابل توجهی در قیمت‌ها بودیم اما به مرور این روند کاهشی کند شد و از مهر تا آذر ۱۴۰۱ مجدد شاهد افزایش قیمت ها هستیم.

قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب مهر ۱۴۰۱شهریور ۱۴۰۱تیر ۱۴۰۱خرداد ۱۴۰۱فروردین ۱۴۰۱
میلگرد ۸ شاهین۶۳۷۴۶۳۶۴۶۰
میلگرد ۱۰ شاهین۹۷۱۱۱۹۶۹۷۹۲
میلگرد ۱۲ شاهین۱۴۴۱۶۱۱۴۳۱۴۵۱۳۶
میلگرد ۱۴ شاهین ۱۹۴۲۱۶۱۹۶۲۰۲۱۸۳
میلگرد ۱۶ شاهین۲۵۱۲۸۰۲۵۴۲۶۱۲۳۷
میلگرد ۱۸ شاهین۳۱۹۳۵۷۳۲۳۳۳۳۳۰۲
میلگرد ۲۰ شاهین ۳۹۷۴۴۴۴۰۲۴۱۵۳۷۶
میلگرد ۲۲ شاهین ۴۸۸۵۴۵۴۹۴۵۰۹۴۶۲
میلگرد ۲۵ شاهین۶۲۷۷۰۰۶۳۵۶۵۴۵۹۴

شاهین بناب قیمت میلگرد

محصولات پر فروش کارخانه فولاد شاهین بناب به میلگردهای قطر ۸ و ۱۰ و ۱۲ معطوف است. کارخانه شاهین بنا قیمت میلگرد کم قطر را به صورت جداگانه اعلام می کند. در واقع میلگردهای ۱۸ با ۲۰ تفاوت قیمت چندانی ندارد اما قیمت میلگرد ۸ با ۱۴ تفاوت مشخصی خواهد داشت. نمودار زیر نشان دهنده روند کاهش و افزایش قیمت میلگرد شاهین بناب است.

قیمت میلگرد شاهین بناب
قیمت میلگرد شاهین بناب ۸ – ۱۰ – ۱۲

قیمت میلگرد ۸ شاهین

میلگرد ۸ را به عنوان میلگرد حرارتی و همچنین برای خاموت زنی و میلگردهای فرعی به وفور استفاده می‌کنند. کیفیت تولیدات میلگرد شاهین بناب بسیار بالاست و این کارخانه بخش مهمی از میلگردهای حرارتی بازار را تامین میکند. میلگرد ۸ شاهین معمولا با استاندارد a2 و با نام آج ۳۴۰ روانه بازار میشود.

قیمت میلگرد حرارتی شاهین

قیمت میلگرد حرارتی شاهین مربوط به نیمه دوم سال ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

اگر نیاز به میلگردهایی با قطر کمتر از ۱۲ داشته باشید،‌ انتخاب های محدودی پیش روی شماست. تعداد کمی از کارخانه ها تکنولوژی تولید میلگرد ۸ و کمتر از آن را منطبق با استانداردهای جهانی دارند. کارخانه شاهین بناب این امکان را دارد تا با رعایت استانداردهای اروپایی میلگردهای آجدار با قطر پایین تولید کند. به تازگی خبر راه اندازی خط تولید میلگردهای ۶ و ۶.۵ نیز اعلام شده است. در آینده سهم عمده میلگردهای حرارتی و خاموت در بازار ایران به کارخانه های بناب شاهین اختصاص خواهد داشت.

قیمت میلگرد ۶ شاهین بناب

کمتر کارخانه ای توانایی تولید میلگرد آجدار ۶ و ۶.۵ را دارد. میلگردهای ساده ۶ هم به سختی در بازار پیدا میشود. کمتر از قطر ۶ را با نام سیم مفتول می شناسند و به صورت کلاف به فروش میرسد. ابعاد کمتر از ۶ میلیمتر را با نام های زیر در بازار آهن آلات می شناسند:

سیم آرماتور = قطر ۱.۵ میلیمتر

سیم نجاری = قیمت ۲.۵ میلیمتر

مفتول = قطر ۴ میلیمتر

میلگرد ۶ و ۶.۵ شاهین بناب را معمولا برای میلگرد حرارتی و میلگرد ۸ شاهین بناب را معمولا برای خاموت زنی استفاده میکنند.

قیمت میلگرد شاهین بناب امروز

کارخانه بناب تبریز اقدام به تولید میلگردهایی با استاندراد a4 با آج مرکب ۵۰۰ کرده است. قطر این میلگردها از ۱۲ تا ۲۸ است. برای استعلام قیمت میلگرد a4 فولاد بناب با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

استاندارد میلگرد شاهین بناب

 • استاندارد GOST 5781 : میلگرد A2 – استاندارد ISI IR3132 : AJ340 – آج مارپیچ – آج ۳۴۰ : تنش تسلیم = ۳۴۰  تنش کششی = ۵۰۰
 • استاندارد GOST 5781 : میلگرد A3 ستاندارد ISI IR3132 : AJ400 –  آج جناقی – آج ۴۰۰ : تنش تسلیم = ۴۰۰  تنش کششی =  600
 • استاندارد GOST 5781 : میلگرد A4 ستاندارد ISI IR3132 : AJ500 –  آج مرکب – آج ۵۰۰ : تنش تسلیم = ۵۰۰  تنش کششی = ۶۵۰

قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب

پیش از استعلام قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب باید با جزئیات علام اختصاری آن آشنا باشید. این علائم به شرح زیر است:

علامت میلگرد شاهین بناب

 • علامت BS-CT
 • BS  : شاهین بناب
 • J میلگرد آج ۳۴۰ ، میلگرد A2
 • L میلگرد آج ۳۵۰
 • C میلگرد آج ۴۰۰ ، میلگرد A3
 • S میلگرد اج ۵۰۰ ، میلگرد A4
 • F میلگرد آج ۵۲۰
 • T تولید شده با فرآیند ترمکس
 • U تولید شده با فرآیند خنک کردن تحت کنترل
 • A تولید شده با استفاده از فرآیند آلیاژی

برای تولید میلگرد شاهین که با فرآیند ترمکس تولید میشود عمل سرد کردن را به صورت یکباره انجام می دهد. چنین شیوه ای باعث افزایش مقاومت میلگرد خواهد داشت. شیوه دیگر تولید میلگرد،‌ فرآیند آلیاژی است. در این فرآیند با اضافه کردن فروآلیاژ استحکام میلگرد را تضمین میکند.

نام گذاری میلگرد شاهین بناب

به دو نمونه زیر توجه کنید:

 • میلگرد BS-CT = میلگرد A3 شاهین بناب – تولید با فرآیند ترمکس
 • میلگرد = BS-JT میلگرد A2 شاهین بناب – تولید با فرآیند ترمکس

مزیت میلگرد شاهین بناب

وزن پایین میلگردهای شاهین برای هر شاخه قیمت‌ها را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. در عین حال استحکام میلگردهای تولیدی این کارخانه بر اساس استانداردها است. سبد محصولات میلگرد شاهین دارای میلگردهایی با قطر کم است و توانایی تولید میلگرد آجدار با استاندارد a2 و a3 با قطر پایین و کیفیت مناسب را خواهد داشت.

میلگرد آج مرکب

بالاترین تنش تسلیم در میان میلگردها و کیفیت مثال زدنی را در میان انواع میلگردهای با استاندارد a4 میتوان در بازار پیدا کرد. بسیاری از مهندسان این روزها ترجیح میدهند با استفاده از استانداردهای بالاتر، حجم استفاده از میلگرد را کاهش دهند. به این ترتیب هم هزینه پروژه کاهش خواهد داشت و هم کیفیت مصالح مصرفی بهبود پیدا خواهد کرد. سازمان نظام مهندسی ایران حدود ۸ سال است که استاندارد a4 را برای میلگردها تایید کرده و بسیاری از پژوهشگران و مهندسان توصیه میکنند این میلگردها جایگزین میلگردهای با استاندارد پایین شود.

قیمت میلگرد شاهین بناب به روز

در میان محصولات کارخانه شاهین،‌دو میلگرد ۱۶ و ۱۴ و ۱۸،‌ قیمت های خود را به صورت جداگانه اعلام میکنند. البته از نظر استاندارد نیز هر دو این قطر با استاندارد a2 تولید میشود. قیمت میلگرد شاهین بناب به روز به صورت شاخه ای در نمودار زیر اعلام شده است. تغییرات قیمت در نمودار زیر نشان مشخص است. هر شاخه میلگرد ۱۴ شاهین بناب آبان ۱۴۰۱ حدود ۲۰۶ هزار تومان معامله شده است.

قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب
قیمت میلگرد ۱۴ شاهین ۱۶ – ۱۸

قیمت میلگرد شاهین بناب در بازار امروز

 بخش عمده تولیدات میلگرد شاهین بناب به میلگردهای استاندارد a3 اختصاص دارد. میلگردهای نمره ۱۴ به بالا اغلب با استاندارد a3 و آج ۴۰۰ تولید میشود. قیمت میلگرد شاهین بناب دربازار امروز مربوط به میلگرد ۱۴ حدود ۱۵.۸۰۰ مربوط به دی ۱۴۰۱ است. قیمت های زیر برای هر شاخه و هر کیلو میلگرد شاهین بناب اعلام شده است:

میلگردوزنقیمت میلگرد بناب شاهین (هر کیلو) قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب (شاخه ای)
۱۴۱۳.۸۱۴.۰۴۱۹۳.۶۲
۱۶۱۷.۸۱۴.۰۴۲۵۰.۵۸
۱۸۲۲.۷۱۴.۰۴۳۱۹.۱۷
۲۰۲۸.۳۱۴.۰۴۳۹۷.۳۶
۲۲۳۴.۸۱۴.۰۴۴۸۷.۸۷
۲۵۴۴.۶۱۴.۰۴۶۲۶.۵۵
جول قیمت میلگرد شاهین بناب a3
[TCALL TITLE=”استعلام قیمت میلگرد ۱۴ شاهین بناب”]

قیمت میلگرد بناب شاهین

مجتمع فولاد بناب را با نام شاهین بناب می‌شناسند. حجم بالایی از میلگردهای صادراتی و داخلی ایران را میلگرد بناب شاهین تامین میکند. بحث عرضه و تقاضا باعث افزایش قیمت میلگردهایی با قطر کم می شود. توانایی تامین مواد اولیه تولید میلگرد در مجتمع فولاد شاهین باعث شده است تا قیمت میلگرد بناب شاهین از ثابت بسیار خوبی برخوردار باشد.

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب روز

آخرین قیمت میلگرد شاهین بناب برای قطرهای ۲۰ – ۲۲ – ۲۵ به شرح زیر است:

قیمت میلگرد شاهین بناب بروز
قیمت میلگرد شاهین ۲۰ – ۲۲- ۲۵

قیمت میلگرد شاهین بناب بروز

قیمت میلگرد شاهین بناب بروز مربوط به هر شاخه بر اساس وزن آن در جدول زیر محاسبه شده است. کارخانه شاهین ،‌ وزن میلگردها را تا حدی سبک تر از جدول اشتال تولید میکند و همین امر باعث ارزان شدن هر شاخه میلگرد بناب خواهد شد.

قیمت میلگرد شاهین بناب تومان
میلگرد ۸ شاهین بناب۶۵
میلگرد ۱۰ شاهین بناب ۱۰۲
قیمت میلگرد ۱۲ بناب ۱۴۷
قیمت میلگرد ۱۴ بناب ۱۹۶
قیمت میلگرد ۱۶ بناب ۲۵۸
قیمت میلگرد ۱۸ بناب ۳۲۷
قیمت میلگرد ۲۰ بناب ۴۰۴
قیمت میلگرد ۲۲ بناب ۴۸۷
قیمت میلگرد ۲۵ بناب ۶۳۲
جدول میلگرد شاهین – هر شاخه a3

نمودار قیمت میلگرد شاهین بناب

در نمودار زیر قیمت میلگرد شاهین بناب برای هر شاخه بررسی شده است. میلگردهای ۸ و ۱۰ و ۱۲ با استاندارد a2 و میلگردهای ۱۴ به بالا با استاندارد a3 تولید می شود.

قیمت میلگرد شاهین بناب امروز
قیمت هر شاخه میلگرد شاهین

قیمت میلگرد شاهین بناب

قیمت اعلامی کارخانه شاهین بناب برای میلگرد ۱۲ تا ۲۵ در هر کیلوگرم یکسان است. تفاوت قیمت ها در وزن هر شاخه خود را نشان می دهد. برای استعلام جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

جدول آخرین قیمت میلگرد شاهین بناب

جدول و نمودار قیمت میلگرد شاهین بناب در جدول زیر آمده است. این قیمت ها مربوط به آبان ۱۴۰۱ است. برای استعلام آخرین قیمت درب کارخانه بناب و محاسبه هزینه حمل تا محل پروژه با شماره کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

میلگردتومان
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۸۱۴.۷۲۵
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۱۰ ۱۴.۴۵
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۱۲ ۱۴.۴۵
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۱۴ ۱۴.۱۳
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۱۶ ۱۴.۱۳
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۱۸ ۱۴.۱۳
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۲۰ ۱۴.۱۳
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۲۲ ۱۴.۱۳
قیمت هر کیلو میلگرد شاهین ۲۵ ۱۴.۱۳

نمودار قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب

جدیدترین قیمت میلگرد شاهین بناب برای هر کیلو در نمودار زیر آماده است. گران ترین قیمت معمولا برای قطرهای کمتر است. هزینه تولید میلگردهای کم قطر بیشتر تمام میشود و طبیعتا برای هر کیلو قیمت بالاتر ی اعلام می شود. بیشترین فروش کارخانه ها اغلب مربوط به قطرهای ۱۴ و ۱۶ است.

قیمت میلگرد کارخانه شاهین بناب
قیمت هر کیلو میلگرد کارخانه بناب تبریز

جدیدترین قیمت میلگرد بناب شاهین

برای دریافت آخرین قیمت هر شاخه میلگرد شاهین بناب امروز با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. وزن میلگردهای شاهین سبک تر از نمونه های مشابه است و این کم بودن وزن معمولا به دلیل بالا بودن میزان کربن است که میزان شکل پذیری را افزایش خواهد داد اما از لحاظ تحمل تنش میلگرد شاهین با استانداردهای جهانی منطبق است.

قیمت میلگرد ۱۸ شاهین بناب

میلگرهای ۱۸ شاهین بناب در استاندارد a3 و آج ۴۰۰ تولید می شود. این استاندارد اجازه جوشکاری را به شما نمیدهد و میلگرد برای خم شدن مناسب نیست. تفاوت قیمت کارخانه های فولاد سازی تبریز معمولا به دلیل تفاوت وزن است و قیمت هر کیلو تقریبا یکی است.

جدیدترین قیمت میلگرد ۱۶ شاهین بناب

میلگرد ۱۶ بناب برای اغلب پروژه‌های آرماتوربندی سازه و پل سازی و ساخت دیوار حائل و کیسون استفاده می شود. میلگرد ۱۶ نیز معمولا از استاندارد a3 تولید می شود. قیمت میلگرد ۱۶ شاهین بناب برای هر شاخه نسبت به سایر رقبا کمتر است و این تفاوت معمولا به دلیل وزن سبک تر است. میزان استفاده از میلگرد در مقاطع مربعی ۴ میلگرد نمره ۱۶ و مقاطع مستطیلی ۶ یا ۸ میلگرد نمره ۱۶ نیاز است.

قیمت میلگرد ۱۶ شاهین بناب امروز

جدیدترین قیمت میلگرد ۱۶ بناب شاهین ۱۳.۸۵ هزار تومان است. با توجه به اینکه قیمت هر کیلو میلگرد کارخانه های فولاد واقع در بناب یکسان است و تفاوت قیمت تنها در مورد وزن هر شاخه مطرح است، میتوان گفت که قیمت این دو کارخانه حتی در حجم بالا تفاوت چندانی ندارد.

قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب
کارخانه میلگرد فولاد بناب شاهین

قیمت میلگرد ۱۴شاهین بناب

در مقاطع مربع و مستطیل نمیتوان از میلگردهای نمره ۱۴ ضعیف تر استفاده کرد. در واقع امکان استفاده از میلگرد ۱۲ برای چنین کاربردی وجود ندارد. وسعت کاربرد میلگرد ۱۴ بسیار بالاست. علاوه بر پروژه های ساختمانی ، میلگرد ۱۴ مناسب پروژه های راه سازی و پل سازی نیز خواهد بود.

برای مقابله با ممان منفی میتوان از میلگرد ۱۴ نیز استفاده کرد. در واقع بری بخش بالایی یک دال بتنی معمولا از میلگردهایی برای مقابله با ممان منفی استفاده می شود که جلوی لنگر منقی را که در بالای دال ایجاد شده بگیرد. وزن میلگرد ۱۴ شاهین ۱۳.۸۸ کیلوگرم است و از نظر مقاومت کششی و فشاری ایده آل است.

قیمت میلگرد ۱۴ شاهین بناب

همانطور که گفته شد تفاوت وزن میلگرد ۱۴ ظفر و شاهین بسیار کم است. با توجه به تشابه قیمت هر کیلو و تشابه حدودی وزن این کارخانه باید انتظار قیمت های مشابهی بین کارخانه ظفر و شاهین داشت. یک تن میلگرد شامل حدود ۷۲ عدد میلگرد است که برای حمل توسط تریلی حدود ۲۲ تن میلگرد خریداری می شود. برای سفارش میلگرد شاهین بناب از درب کارخانه معمولا نیاز است تا حجم سفارش به اندازه یک تریلی باشد.

قیمت میلگرد ۱۲ شاهین بناب

میلگردهای شاهین بناب هم در استاندارد A3 و هم در استاندارد a2 موجود است. میلگردهای ۱۲ را برای مقاطع دایره ای به عنوان میلگرد اصلی میتوان استفاده کرد. شناژ آرماتور نیز با قطر ۱۲ سازگار است. این میلگرد امکان حذف ممان منفی را نیز دارد. اگر قصد خرید میلگرد کلاف بناب را دارید،‌ نمره ۱۲ کمترین قطر موجود در بازار است. از این میلگرد ۱۲ شاهین بناب برای اسلب نیز میتوان استفاده کرد. برای استعلام قیمت هر شاخه و هر کیلو میلگرد شاهین بناب با شماره کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت میلگرد ۱۲ شاهین بناب

هر تن میلگرد ۱۲ حدود ۱۰۰ عدد است. هر بندیل بار معمولا ۲ تن است بنابراین هر بار میلگرد شاهین بناب شامل ۲۰۰ میلگرد ۱۲ خواهد بود. هر تریلی نیز معمولا حدود ۲۲ تن حمل میکند که این به معنای ۲۲۰۰ عدد میلگرد است که در صورت سفارش در تناژ بالا تخفیف بیشتری نصیب مشتری می شود، هزینه حمل برای هر شاخه کاهش پیدا میکند و امکان خرید از درب کارخانه را نیز خواهید داشت.

مقایسه قیمت میلگرد شاهین و ظفر

در جدول زیر قیمت میلگرد دو کارخانه مطرح واقع در تبریز مرور شده است:

قطر (میلیمتر) ظفر شاهین
۱۲۱۴۱۱۴۳
۱۴۱۹۰۱۹۲
۱۶۲۴۲۲۵۳
۱۸۳۱۰۳۲۱
۲۰۳۸۹۳۹۶
۲۲۴۸۷۴۷۸
۲۵۶۱۹۶۲۰

همانطور که مشخص است قیمت این دو کارخانه بسیار مشابه یکدیگر است. تا حد بسیار کمی میلگرد شاهین سنگین تر از میلگرد ظفر است.

قیمت میلگرد ظفر بناب امروز
مقایسه قیمت میلگرد شاهین و ظفر

قیمت میلگرد ۸ شاهین بناب

خاموت شاهین بناب شامل میلگردهای حرارتی قطر ۸ است. میلگردهای ۸ شاهین بناب کیفیت بسیار مناسبی دارد. تکنولوژی ساخت میلگردهای کم قطر این کارخانه کیفیت بسیار بالایی دارد. از نظر وزن نیز استحکام بالای میلگردها با وزن کم تامین خواهد شد. قیمت و وزن میلگرد شاهین بناب برابر با ۴.۵ کیلوگرم است. این رقم کمتر از جدول اشتال است و از اغلب کارخانه های سازنده میلگرد نمره ۸ نیز سبک تر است. قیمت میلگرد شاهین بناب نمره ۸ نسبت به کارخانه های رقیب برای هر شاخه ارزان تر تمام می شود.

قیمت میلگرد ۸ شاهین

هر تن میلگرد ۸ حدود ۲۲۲ عدد میگرد خواهد بود. تفاوت قیمت دو کارخانه ظفر و بناب در مورد هر شاخه میلگرد شاهین ناچیز است و در مقایسه با سایر قسمت های بازار قیمت پایین تری دارد.

مقایسه قیمت میلگرد ۸ شاهین بناب و ظفر

دو برند برتر میلگرد ۸ در بازار ایران کارخانه شاهین و ظفر است. مقایسه قیمت هر شاخه و هر کیلو میلگرد شاهین بناب و ظفر در جدول زیر ارائه شده است.

میلگرد قطر(mm)وزن میلگرد ظفروزن میلگرد شاهینقیمت کارخانه ظفرقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت هر شاخه میلگرد کارخانه ظفر قیمت هر شاخه میلگرد شاهین بناب
۸۴.۳۴.۵۱۵.۷۵۱۵.۹۶۸۷۲
۱۰۶.۵۷.۲۱۵.۵۵۱۵.۶۱۰۱۱۱۲.۳۲

نمودار قیمت میلگرد ۸ و ۱۰ شاهین بناب

نمودار زیر قیمت میلگرد شاهین بناب قطر ۸ و ۱۰ ارائه شده است:

نمودار قیمت میلگرد ظفر بناب
مقایسه قیمت ظفر و شاهین قطر کم

آشنایی با میلگردهای مجتمع فولاد شاهین بناب

کارخانه فولاد شاهین بناب شامل چندین زیرمجموعه است:

۱- فولاد شاهین

۲- فولاد صنعت بناب

۳- فولاد صنعت شهریار

۴- فولاد صنعت سهند

مشخصات فیزیکی و شیمیایی میلگرد شاهین بناب

در جدول زیر آنالیز شیمیایی و خواص فیزیکی میلگرد شاهین بناب بررسی شده است:

مشخصات میلگرد بناب شاهین
مشخصات میلگرد بناب (شاهین)

میلگرد فولاد شاهین بناب

 • میلگرد فولاد شاهین بناب بزرگترین شرکت تولید میلگرد این مجموعه است. تولید میلگرد نیاز به شمش فولادی دارد. شاهین مقام نخست کارخانه‌های خصوصی ایران در زمینه تولید شمش فولادی را داراست. در واقع این کارخانه، مواد مورد نیاز برای تولید میگلردهای خود را در خود کارخانه تولید می‌کند و نیازی به خرید شمش از بیرون کارخانه وجود ندارد.
 • کارخانه فولاد شاهین دارای سه خط نورد میلگرد است. خط سوم سال ۹۰ به بهره برداری رسیده است. ظرفیت تولید این شرکت حدود ۸۵۰ هزار تن میلگرد آجدار ساختمانی و ۳۰۰ هزار تن شمش فولادی در سال است.
قیمت میلگرد کارخانه بناب
تولیدات فولاد شاهین بناب
 • میلگرد فولاد صنعت شاهین بناب با ظرفیت ۴۵۰ هزار تن دارای ۲ خط نورد گرم است. میلگردهای اجدار و مفتول آلیاژی در مجتمع صنعت شاهین تولید می شود.
 • فولاد صنعت شهریار مجتمع شاهین، بخش ذوب و ریخته گری مجموعه است که دارای دستگاه‌های کوره القایی با ظرفیت ۲۰ تن است. ذوب آهن اسفنجی و آهن قرضه و همچنین امکان آلیاژسازی در این کارخانه انجام می‌شود. ۱۵۰ هزار تن در سال شمش فولادی این بخش از کارخانه وارد بازار میکند.
 • فولاد صنعت سهند مجتمع شاهین دارای ۲ خط تولید نورد گرم است. ۴۰۰هزار تن انواع میلگرد ساختمانی ، در کارخانه فولاد صنعت سهند تولید می شود.
کارخانه میلگرد ظفر بناب
میلگردهای ظفر بناب

برای مطالعه بیشتر:

میلگرد قیمت

خم و برش میلگرد

نرخ میلگرد در بازار ایران

کاشت میلگرد

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۴

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

خرید میلگرد ارزان

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

فروش میلگرد صادراتی

فروش میلگرد

خرید میلگرد از کارخانه

لیست قیمت میلگرد

میلگرد کامپوزیت

سایت فروش میلگرد

فروش میلگرد چکی

فروش میلگرد اقساطی

خرید میلگرد از بورس

خرید آنلاین میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت آرماتور

قیمت آهن قوطی

قیمت تیرآهن

وزن تیرآهن

تیرآهن هاش

تیرآهن-قیمت و انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!