استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد بافق یزد
قیمت میلگرد بافق یزد

کارخانه میلگرد فولاد بافق از کارخانه‌های نوپا و پیشرو در زمینه تولید میلگرد است. قیمت میلگرد بافق یزد در رنج متوسط قرار دارد. بیش‌ترین فروش این کارخانه مربوط به قطرهای ۱۴ و ۱۶ است. قیمت میلگرد ۱۴ و ۱۶ بافق یزد از فروردین تا آذر امسال رشد صعودی را تجربه کرده است. برای مثال قیمت میلگرد ۱۶ در ابتدای سال ۱۴۰۰ از کیلویی ۱۳ هزار تومان به کیلویی ۱۶ هزار تومان رسید. قیمت میلگرد ۱۲ بافق مقادیر اندکی از میلگردهای ۱۴ به بالا کمتر است. احتمالا این اختلاف قیمت خرید میلگرد از بحث عرضه و  تقاضا ناشی می‌شود.

طرح مجتمع فولاد بافق یزد سال ۱۳۹۰ بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار شد. مجاورت این کارخانه با سنگ آهن مرکزی ایران، مزیت این کارخانه است. این کارخانه نزدیک‌ترین فولادسازی ایران به معادن تامین فولاد است. به همین دلیل هزینه‌های انتقال مواد اولیه کاهش پیدا می‎کند.

قیمت میلگرد بافق
قیمت میلگرد بافق

قیمت میلگرد بافق یزد

در ادامه بر اساس وزن هر شاخه میلگرد بافق یزد لیست قیمت شاخه ای بررسی می‌شود. همچنین قیمت‌ میلگرد بافق یزد با سایر کارخانه های این شهر نیز مقایسه شده است. نمودارهای نوسان قیمت از فروردین امسال نیز مرور می‎شود.

میلگردهای بافق یزد همگی در استاندارد A3 هستند. با توجه به استاندارهای سختگیرانه ای که برای این میلگردها رعایت میشود باید انتظار تنش تسلیم ۴۰۰۰ سانتی متر مربع داشت. تنش گسیختگی ۶۰۰۰ کیلوگرم برسانتی‌مترمربع و تغییر شکل نسبی پلاستیک ۱۶ درصد از ویژگی های میلگردهای تولید شده در کارخانه بافق یزد است. این میلگردها با نام آج ۴۰۰ یا آج جناقی شناخته می شوند.

جدول قیمت هر کیلو میلگرد بافق یزد

اگر جدول را بررسی کنید متوجه خواهید شد که میلگردهایی با قطر بیش از ۲۰ میلیمتر داری قیمت ‌های مشابه برای هر کیلو هستند. اما تفاوت در تقاضا باعث تغییر تفاوت قیمت در قطرهای ۱۸ ،‌ ۱۶ ،‌ ۱۴ ،‌ ۱۲ و قطر ۸ شده است. بالا بودن تقاضا برای میلگردهای با قطر پایین و محدودیت تولید باعث گران تر شدن این میلگردها می‌شود. قیمت میلگردهای ۱۲ و ۱۴ تقریبا در یک رنگ است.

قطرقیمت میلگرد بافق یزد
۸۱۶۷,۵۰۰
۱۲۱۶۲,۵۰۰
۱۴۱۶۲,۵۰۰
۱۶۱۵۶,۸۰۰
۱۸۱۵۶,۸۰۰
۲۰۱۵۵,۵۰۰
۲۲۱۵۵,۵۰۰
۲۵۱۵۵,۵۰۰
۲۸۱۵۵,۵۰۰
۳۰۱۵۵,۵۰۰
۳۲۱۵۵,۵۰۰
قیمت میلگرد بافق یزد
قیمت هر کیلو میلگرد بافق یزد

قیمت هر شاخه میلگرد بافق یزد

 

کارخانه تولید میلگرد بافق یزد دارای ظرفیت ۵۵۰ هزار تن میلگرد در سال است. در بخش تولید مقاطع فولادی نیز همین ظرفیت تولیدی وجود دارد. این کارخانه ۵ میلیون تن در سال ظرفیت گندله سازی دارد. در بخش ذوب و ریخته گری نیز ظرفیت یک میلیون تن وجود دارد. این کارخانه در سال‌های آینده سهم بیشتری از بازار آهن آلات را به خود خواهد داد. در این بخش بر اساس وزن اعلام شده از کارخانه قیمت میلگرد فولاد بافق برای هر شاخه اعلام شده است:

قیمت میلگرد فولاد بافق یزد برای هر شاخه

هر شاخه میلگرد بافق یزد نمره ۸ بر اساس وزن شاخه حدود ۷۸ هزار تومان و قطر ۱۴ این میلگرد حدود ۱۷۳ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

قطرقیمت هر شاخه میلگرد بافق یزدوزن هر شاخه میلگرد بافق
۸۷۸,۷۲۵۴.۷
۱۲۱۲۰,۲۵۰۷.۴
۱۴۱۷۳,۸۷۵۱۰.۷
۱۶۲۲۷,۳۶۰۱۴.۵
۱۸۲۹۷,۹۲۰۱۹
۲۰۳۷۳,۲۰۰۲۴
۲۲۴۶۰,۲۸۰۲۹.۶
۲۵۵۵۶,۶۹۰۳۵.۸
۲۸۷۱۸,۴۱۰۴۶.۲
۳۰۹۰۱,۹۰۰۵۸
۳۲۱,۱۷۷,۱۳۵۷۵.۷

 میلگرد بافق یزد امکان تولید میلگرد سفارشی به طول دلخواه را به مشتری می‌دهد. میتوانید برای خرید میلگرد با طول سفارشی با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول مطابق با سفارش شما تولید و ارسال شود. 

قیمت میلگرد بافق یزد
قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۲ بافق

سری زمانی تغییرات قیمت میلگرد ۱۴۰۰ نشان دهنده افزایش تدریجی قیمت‌هاست. نشانی از توقف افزایش مشاهده نمی‌شود. از ابتدای امسال هر کیلو میلگرد حدود ۳ هزار تومان افزایش داشته است.

نوسان قیمت‌هاقیمت آذرقیمت مهرقیمت تیرقیمت خردادقیمت فروردین
قیمت میلگرد ۱۲ بافق یزد۱۶,۲۵۰۱۵,۹۰۰۱۵,۹۵۰۱۴,۸۳۰۱۳,۳۳۰

میلگردهایی که در مجتمع فولاد یزد تولید می‌شود از تکنولوژی شرکت باسکوتکنیا اسپانیا استفاده می کند. این کارخانه از سال ۱۳۹۴ کار خود را آغاز کرده است و در فاصله زمانی حدود ۶ سال به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافته میزان محبوبیت میلگرهای بافق یزد در ایران رو به افزایش است با وجود اینکه کارخانه ای نوپا در ایران محسوب میشود.  ظرفیت تولید میلگرد در این کارخانه  550 هزار تن میلگرد در سال است.

قیمت میلگرد بافق
نوسان قیمت میلگرد قطر ۱۲

قیمت میلگرد ۸ بافق

کارخانه بافق یزد از معدود کارخانه هایی است که توانایی تولید میلگرد ۱۰ به صورت سه شاخه را دارد. کارخانه بافق یزد امکان تولید میلگرد ۸ به صورت ۴ شاخه را نیز دارد. قیمت اعلامی این کارخانه‌ برای قطر ۸ از رنج چهارده هزار تومان به حدود ۱۷ هزار تومان رسید.

نوسان قیمت‌هاقیمت آذرقیمت مهرقیمت تیرقیمت خردادقیمت فروردین
قیمت میلگرد ۸ بافق یزد۱۶,۷۵۰۱۶,۴۰۰۱۶,۴۵۰۱۵,۳۵۰۱۴,۱۰۰
قیمت میلگرد بافق یزد
قیمت میلگرد ۸ بافق یزد

هدف گذاری کارخانه فولاد بافق یزد تکمیل زنجیره تولید فولاد است. در واقع این کارخانه تلاش دارد تا جای خود را در صنایع بالادستی میلگرد باز کند. همچنین حضور موثری در صنایع پایین دستی فولاد ایران داشته باشد. پیشرفت این کارخانه در سال‌های اخیر قابل توجه بوود است. در اولین تلاش‌های خود ۵ کارخانه اصلی برای فاز اول پروژه‌های کارخانه فولاد بافق یزد افتتاح شد.

قیمت میلگرد 12 بافق
نوسان قیمت میلگرد ۱۰ بافق

قیمت میلگرد ۱۴ بافق یزد

میلگردهای بافق یزد در سایز ۱۴ اقدام به تولید میلگرهای دو شاخه کرده است. از سایز ۱۴ به بالا (۱۶ – ۳۲)  میلگرد به صورت تک شاخه به فروش میرسد. رنج قیمت میلگرد ۱۴ نیز افزایش قابل توجهی را از ابتدای امسال شاهد بوده است. این میلگرد از حدود سیزده هزار تومان در فروردین ماه با نزدیک شانزده هزار تومان در آذر ماه ۱۴۰۰ معامله شده.

نوسان قیمت‌هاقیمت آذرقیمت مهرقیمت تیرقیمت خردادقیمت فروردین
قیمت میلگرد ۱۴ و ۱۶ بافق یزد۱۵,۶۸۰۱۵,۳۳۰۱۵,۳۷۰۱۴,۲۷۰۱۳,۰۲۰
قیمت میلگرد 14 بافق یزد
نوسان قیمت میلگرد ۱۴ – ۱۶

قیمت میلگرد ۱۶ بافق

میلگردهای بافق یزد در قطر ۱۶ روند تغییرات قیمتی دقیقا هماهنگ با قطر ۱۴ تجربه میکند. در تولید میلگردهای این کارخانه رژیم حرارتی یکنواختی اعمال می‌شود. کوره های پیشگرم با ظرفیت ۱۰۰ تن برای این کار استفاده می شود و حرارت دهی شمش دوازده متری ۱۵۰ و ۱۳۰ به نحوی خواهد بود که کمترین میزان اکسیداسیون را تجربه کند و پایین ترین درصد دی کربنه شدن را داشته باشد.

آنچه روی بدنه میلگردها حکاکی می‌شود نشان دهنده شیوه تولید و قطر و کارخانه تولید کننده است. نام کارخانه میلگرد بافق یزد به صورت (BMISCO) حکاکی شده است.

مزیت خرید از دفتر فروش میلگرد بافق یزد

میلگردهای برند B-MISCO توانایی رقابت با برترین محصولات جهان را دارد. این کارخانه استانداردهای سختگیرانه ای برای تولید میلگرد رعایت میکند و تلاش کرده تا کمترین ضرر را برای محیط زیست داشته باشد. حمل میلگردهای این کارخانه به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و جود خط راه آهن با هزینه های بسیار کمی انجام می شود. قرار گرفتن در کنار مسیر ترانزیت و حمل و نقل ریلی مزیتی است که هزینه های خرید میلگرد را تا حد زیادی کاهش میدهد. تولید میلگردهای بافق به وسیله شمش های مرغوب با خواص شیمیایی و مکانیکی ایده آل انجام می شود.

قیمت میلگرد بافق یزد
میلگرد بافق یزد

این کارخانه شرایط مناسبی برای مشتریان خود در زمینه پرداخت در نظر گرفته است. تعامل همیشگی برقرار میکند و امکان سفارش میلگرد با طول دلخواه را نیز فراهم کرده است. مهندسان و پیمانکاران میتوانند میلگردهای خود را از کارخانه سفارش دهند و دقیقا مشابه با ابعاد مورد نیاز خود میلگردها را دریافت کنند.

ارسال میلگرد بافق یزد

بسته بندی و انتقال میلگردهای بافق یزد با ایمن ترین شرایط ممکن انجام می شود. میلگردها به وسیله مگنت بدون ایجاد تنش بسته بندی می شوند. هر بندیل میلگرد بافق یزد ۲ تن وزن دارد. این میلگردها در ۶ نقطه توسط مفتول درجای خود محکم شده اند تا به سالم ترین شکل ممکن بار به دست مشتری برسد.

در این کارخانه از شمش های مرغوب با درصد عناصر آلیاژی بالا استفاده می‌شود. عناصری مانند منگنز که تحت نظارت مهندسان کیفیت را به طرز چشم گیری افزایش می دهد. نتایج آزمایشگاهی نیز نشان می‌دهد که ساختار میلگردهای تولید شده در کارخانه بافق یزد خواص مکانیکی و شیمیایی یکنواختی دارد.

خرید میلگرد فولاد بافق یزد

در سال‌های گذشته از محصولات نورد کارخانه فولاد یزد استقبال بسیار زیادی شده است. ۵ کارخانه اصلی از مجموعه فولاد باقق یزد شامل موارد زیر است:

۱- کارخانه گندله سازی بافق یزد

۲- بخش احیای مستقیم بافق

۳- کارخانه ذوب آهن و ریخته گری

۴ –کارخانه نور میلگرد بافق یزد

۵- کارخانه نورد مقاطع

آزمایشگاه‌های متعددی برای پایش همیشگی میلگردهای بافق یزد وجود دارد. واحدهای کنترل کیفیت این کارخانه با پیشرفته ترین دستگاه ها و کادری خبره امکان انجام کلیه آزمایش های میلگرد را به شما خواهد داد. تست های مکانیکی که امکان سنجش کشش و خمش میلگردها را ایجاد میکند به وسیله پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می شود. دستگاه کشش یونیورسال تا ۱۰۰ تن ظرفیت فشار دارد. سنسورهای اکستنسومتر کورس این دستگاه امکان محاسبه افزایش طول را با دقت بسیار بالایی خواهد داشت. آزمایش های مرتبط با خم و دستگاه خم با ظرفیت ۲۰ تن برای تعیین ظرفیت خمشی میلگردهای ۸ الی ۳۲ تا حداکثر ۱۸۰ درجه در دسترس است.

قیمت میلگرد فولاد بافق

با توجه نزدیکی شهر یزد به معادن مهم کشور،‌ کارخانه‌های متعددی در این شهر اقدام به تولید میلگرد میکنند که هر کدام برای تصاحب بخش بیشتری از بازار با هم در رقابت هستند. در ادامه قیمت میلگرد فولاد بافق با سایر کارخانه ها مقایسه و نتایج به صورت جدول و نمودار ارائه می‌شود. بررسی نتایج نشان می‌دهد که میلگرد بافق یزد نسبت به دو کارخانه احرامیان و ابرکوه ، میلگردهای ارزان تری به بازار ارائه می‌کند.

مقایسه قیمت میلگرد فولاد بافق و احرامیان

میلگرد احرامیان از مهم‌ترین رقبای میلگرد بافق در شهر یزد است. رنج قیمت های این کارخانه خصوصا در قطرهای پایین‌تر بالاتر از قیمت میلگرد بافق یزد است.

قیمت میلگرد بافق
مقایسه قیمت میلگرد بافق و احرامیان
قطرقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد احرامیان
۸۱۶۷,۵۰۰۱۷۲۰۰۰
۱۲۱۶۲,۵۰۰۱۶۸۰۰۰
۱۴۱۶۲,۵۰۰۱۶۳۰۰۰
۱۶۱۵۶,۸۰۰۱۶۳۰۰۰
۱۸۱۵۶,۸۰۰۱۶۱۰۰۰
۲۰۱۵۵,۵۰۰۱۶۱۰۰۰
۲۲۱۵۵,۵۰۰۱۶۱۰۰۰
۲۵۱۵۵,۵۰۰۱۶۱۰۰۰
۲۸۱۵۵,۵۰۰۱۶۱۰۰۰
۳۰۱۵۵,۵۰۰۱۶۲۰۰۰

مقایسه قیمت میلگرد فولاد بافق و ابرکوه

کارخانه میلگرد ابرکوه محبوبیت بسیار زیادی دارد و حضور خود را در بازار اهن آلات تثبیت کرده است. در قطر ۸ ،‌ قیمت میلگرد ابرکوه با بافق یکسان است اما هر چه قطر بالاتر میرود،‌ اختلاف قیمت خود را نشان می‌دهد.

قیمت میلگرد فولاد بافق
مقایسه قیمت ابرکوه و بافق
قطرقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه
۸۱۶۷,۵۰۰۱۶۷,۰۰۰
۱۲۱۶۲,۵۰۰۱۵۴,۵۰۰
۱۴۱۶۲,۵۰۰۱۶۲,۰۰۰
۱۶۱۵۶,۸۰۰۱۶۲,۰۰۰
۱۸۱۵۶,۸۰۰۱۶۱,۰۰۰
۲۰۱۵۵,۵۰۰۱۶۱,۰۰۰
۲۲۱۵۵,۵۰۰۱۶۱,۰۰۰
۲۵۱۵۵,۵۰۰۱۶۱,۰۰۰
۲۸۱۵۵,۵۰۰۱۶۱,۰۰۰
۳۰۱۵۵,۵۰۰۱۶۱,۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.65 ( 1 نظر)