استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت موتور آسانسور شش نفره

 • قیمت موتور آسانسور شش نفره الکو مدل ac2، ۲۶۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۵.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره الکو مدل SR5، ۳۰۸۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۵.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسورشش نفره آکیش مدل AK5، ۶۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۸.۶ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره آکیش مدل AK6، ۶۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۸.۶ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره آلبرتو ساسی مدل Leo، ۸۱۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۵.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره آلبرتو ساسی مدل MF48، ۱۰۳۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۵.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.

قیمت موتور آسانسور ۶ نفره

 • قیمت موتور آسانسور شش نفره امگا مدل MCK300، ۵۸۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۹.۲ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره امگا مدل MCK200، ۶۰۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۳ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره بلولایت مدل WYT-T1.0A، ۹۳۶۷۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۳.۲ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره بلولایت مدل WYT-L1.0D، ۱۴۲۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۶.۶ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره بلولایت مدل WYT L1.6D، ۱۴۲۳۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۱۰.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره بلولایت مدل WYT-L1.0A، ۱۲۴۹۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۳ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
قیمت موتور آسانسور شش نفره

لیست قیمت موتور آسانسور شش نفره

 • قیمت موتور آسانسور شش نفره پرگاس مدل ۵.۵، ۲۹۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۵.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره جم مدل ۶.۱، ۶۲۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۶.۱ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره زیلابگ مدل SM 200/15C-20، ۹۹۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیرلس بوده و با توان ۴.۴ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره سیکور مدل RE16، ۷۱۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۵.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور شش نفره مونتانری مدل M73، ۶۸۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد. نوع این موتور گیربکس بوده و با توان ۵.۵ کیلووات طراحی گردیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر:

لیست قیمت موتور اسانسور ساسی

خرید موتور آسانسور

موتور آسانسور بلولایت

فروش موتور آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

موتور آسانسور سکا

بهترین مارک موتور آسانسور

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

قیمت موتور گیرلس ویتور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور امگا

لیست قیمت موتور آسانسور

قیمت موتور آسانسور سیکور

موتور آسانسور تبریز

قیمت موتور آسانسور ۶ نفره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!