استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت ساندویچ پانل ، تری دی پنل و پنل گچی

قیمت دیوار پیش ساخته
قیمت دیوار پیش ساخته گچی

اجرای دیوار یکی از مراحل اجتناب ناپذیر در ساختمان سازی می باشد. در گذشته اکثر دیوارها با مصالحی همچون آجر و بلوک اجرا می شده است. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی دیوارهای پیش ساخته پا به عرصه ظهور گذاشتند که علاوه بر افزایش سرعت ساخت و ساز ، موجب کاهش بار سازه نیز می گردند.

از جمله این دیوارها می توان به پانل های گچی ، تری دی پنل و ساندویچ پنل اشاره نمود. در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر پیمانکار دیوارچینی پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه قیمت انواع دیوار پیش ساخته همچون قیمت ساندویچ پانل ، قیمت تری دی پنل و قیمت پنل گچی و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

اجرای ساندویچ پانل سقفی
اجرای ساندویچ پانل سقفی

لیست شرکت های مجری تری دی پنل

۱- شرکت سرور استودیو ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای تری دی پنل می باشد. برای تماس با شرکت سرور استودیو و اطلاع از قیمت تری دی پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار پیش ساخته

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سازه ای است که با کیفیت مناسب و مقاومت بالا برای متریال های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ساندویچ پانل نسبت به سایر مصالح ساختمانی مقرون به صرفه است و به دلیل ویژگی های خاصی که دارد کاربردهای فراوانی دارد.

قیمت ساندویچ پانل از مهم ترین عوامل در تصمیم گیری کارفرمایان و مدیران پروژه ها می باشد. زیرا علاوه بر ویژگی های استحکام ، مقاومت و زیبایی نمای ساختمان، مقرون به صرفه بودن ساندویچ پانل نیز برای آنها حائز اهمیت می باشد.

قیمت اجرای ساندویچ پانل دیواری
اجرای ساندویچ پانل دیواری

با توجه به اینکه در پروژه های بزرگ ساخت و ساز همچون کارخانجات، سوله های بزرگ ذخیره سازی گندم، سالن های بزرگ صنعتی و پرورش دام و طیور، سردخانه های نگهداری محصولات کشاورزی، کارگاه های صنعتی ،سالن های ورزشی و … متراژ بالایی از ساندویچ پانل دیواری و سقفی مورد نیاز می باشد،

از این رو در چنین پروژه هایی قیمت ساندویچ پانل، نوع همکاری بین شرکت عرضه کننده ساندویچ پانل و کارفرما را تعیین می کند.

۲- شرکت پلاستوفوم حسنی ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای تری دی پنل می باشد. برای تماس با شرکت پلاستوفوم حسنی و اطلاع از قیمت تری دی پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت پانل کانکس تهران ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای تری دی پنل می باشد. برای تماس با شرکت پانل کانکس تهران و اطلاع از قیمت تری دی پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴- شرکت طاها پنل ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای تری دی پنل می باشد. برای تماس با شرکت طاها پنل و اطلاع از قیمت تری دی پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوارچینی

۵- شرکت تهران پانل ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای تری دی پنل می باشد. برای تماس با شرکت تهران پانل و اطلاع از قیمت تری دی پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست شرکت های مجری ساندویچ پانل

۱- شرکت کبیر پانل ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت کبیر پانل و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل

  • ورق ها

ورق های به کار فته در پانل ها انواع متفاوتی از قبیل آلومینیوم ، آلوزینک و گالوانیزه داشته که نقش این ورق ها که از اجزا بیرونی پانل محسوب شده محافظت از پانل و فوم در برابر شرایط و عوامل بیرونی مانند باد ، بارندگی، و یا ضربه و حتی آتش سوزی میباشد. اما نکته قابل توجه در مورد ورق ها این است که ضخامت ورق ها، نوع آنها و حتی تولید داخل یا وارداتی بودن آنها بر روی قیمت ساندویچ پانل بسیار تاثیر گذار است.

  • فوم ها

وظیفه فوم ها در پانل عایق بودن آنها در برابر حرارت ، رطوبت و یا صدا می باشد در نتیجه فوم ها در پانل ها نقش بسزایی را ایفا کرده و انواع متفاوتی بسته به نوع کاربری و مکان مورد استفاده از آنها دارند از قبیل عایق پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ ، پشم شیشه و… فوم ها نیز همانند ورق ها برحسب ضخامت و نوع به کار رفته از آنها و یا وارداتی بودن آن در قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار خواهد بود.

قیمت ساندویچ پانل
اجرای ساندویچ پانل

۲- شرکت ساندویچ پانل کارن ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت ساندویچ پانل کارن و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت کانکس راکو ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت کانکس راکو و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیوارچینی

۴- شرکت میهن پانل ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت میهن پانل و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت گروه صنعتی ماموت ۵۰۱۶ ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت گروه صنعتی ماموت ۵۰۱۶ و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت سیار سازه ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت سیار سازه و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار پیش ساخته

ساندویچ پانل قیمت

ساندویچ پانل نوعی پانل مرکب است که ازد و رو ورق که مابین آن با عایق پرشده است با توجه به شکل ساندویچ پانل  این مصالح دارای اورلب میباشد که باید نصاب با توجه به اورلب نصب ساندویچ پنل راانجام بدهد و باید نصب ساندویچ پانل به صورت دقیق و فنی باشد تا اینکه به اورلب ها آسیب نرسد و هم دقیق و کامل درهم چفت و آب بند  قیمت نصب ساندویچ پانل با توجه به نوع سازه  پروژه و ضخامت ساندویچ پانل تعین میگردد.

قیمت ساندویچ پانل
اجرای ساندویچ پانل

۷- شرکت پانل آنلاین ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت پانل آنلاین و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار چینی

۸- شرکت نمایندگی ماموت ۵۰۱۹ ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت نمایندگی ماموت ۵۰۱۹ و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت میهن کامپوزیت ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت میهن کامپوزیت و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوارچینی

۱۰- شرکت ابنیه مقاوم آریا ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت ابنیه مقاوم آریا و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت تهران پانل ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای ساندویچ پنل می باشد. برای تماس با شرکت تهران پانل و اطلاع از قیمت ساندویچ پنل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پانل گچی

۱- شرکت ساناسازان ، پیمانکار دیوارچینی در شیراز است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت ساناسازان و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت عمران گستر ایده نو ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت عمران گستر ایده نو و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت سامانه خدمات Kplus ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت سامانه خدمات Kplus و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار پیش ساخته

قیمت سقف ساندویچ پانل

ساندویچ پانل، سازه پیش ساخته با مقاومت بالا و کیفیت خوب می باشد که امروزه جایگزین مناسبی برای مصالح سنتی ساخت و ساز می باشد. ساندویچ پانل ها از لحاظ قیمت و هزینه نصب بسیار مقرون به صرفه تر از مصالح سنتی همچون آجر، سیمان، آهک و … می باشد.

ساندویچ پانل ها دارای یک بخش هسته عایق و یک روکش فوقانی و تحتانی فلزی می باشد. جنس هسته مرکزی ساندویچ پانل بسته به کاربرد آن در ساختمان ها و مکان های مختلف از ترکیبات پلی اورتان، پلی استایرن و یا پشم سنگ ساخته می شود. روکش فلزی سطح ساندویچ پانل ها از جنس آلومینیوم، آلوزنیک و یا گالوانیزه می باشد که می تواند بصورت ترکیبی از هر دو فلز نیز استفاده شود.

۴- شرکت مدرن سازان ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت مدرن سازان و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت شهام دیزاین ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت شهام دیزاین و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت متال وال ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت متال وال و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار پیش ساخته

۷- شرکت نیک ساز ماندگار ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت نیک ساز ماندگار و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت عمران اشل ایرانیان ، پیمانکار دیوارچینی در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب دیوار پیش ساخته پنل گچی می باشد. برای تماس با شرکت عمران اشل ایرانیان و اطلاع از قیمت پنل گچی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار چینی

قیمت نصب ساندویچ پانل

قیمت نصب ساندویچ پانل بر اساس نوع سازه و زیرسازی متفاوت است . ارتفاع و شرایط محیطی برروی قیمت نصب ساندویچ پانل تاثیر گذار است . البته لازم به توضیح است که قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری و سقفی و سردخانه ای با یکدیگر متفاوت است .

قیمت نصب فلاشینگ و گاتر هریک بصورت مجزی محاسبه می گردد . واحد نصب ساندویچ پانل بر اساس مترمربع میباشد و واحد محاسبه گاتر و فلاشینگ بر اساس متر طول میباشد . البته در پروژه های کوچک قیمت بصورت چکی محاسبه می گردد ولی با تمام این اوصاف کارفرما و مجری میتوانند با یکدیگر توافق داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵ نظر

  1. عواملی که روی قیمت ساندویچ پنل تاثیر میذاره بفرمایید

  2. سلام ، قیمت ساندویچ پنل به چه چیزی بستگی داره یعنی منظورم اینکه چه چیزایی روی بالا و پایین شدن قیمت ساندویچ پنل تاثیرمیذاره؟

  3. پیشینه و سابقه کار شرکت کبیر پانل رو میخواستم ممنون میشم در اختیارم قرار بدین

  4. چرا قیمت ساندویچ پنل شرکت های مختلف باهم فرق داره مگه مواد سازنده شون یکی نیست؟!!

  5. سلام کدوم یک از شرکت ها ساندویچ پانل رو در مدت زمان کمتری تحویل میده؟