استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت روف گاردن

قیمت روف گاردن
اجرای روف گاردن

روف گاردن به فضای سبز روی بام گفته می شود. علاوه بر بام، روف گاردن در تراس ، سقف پارکینگ و … نیز قابل اجرا می باشد. برای زیباتر کردن این فضا می توان از مبلمان ، آلاچیق و آبنما استفاده کرد. به منظور ساخت روف گاردن ابتدا زیرسازی و ایزولاسیون بام انجام شده و پس از تعبیه خروجی آب، اقدام به کاشت گیاه می نمایند. از جمله مزایای اجرای روف گاردن ، تصفیه هوا و کاهش آلودگی، کنترل دمای ساختمان، کاهش مصرف انرژی و … می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، موجب ایجاد فضایی زیبا، چشم نواز و تفریحی می گردد. قیمت روف گاردن با توجه به نوع طراحی، متراژ پروژه و محل اجرای آن، نوع گیاه مورد استفاده در ساخت روف گاردن، نوع کفسازی، تجهیزات مورد نیاز، دستمزد مجری و … متفاوت است.

در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه اجرای روف گاردن پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطلاع از قیمت روف گاردن و نیز اطمینان از تخصص آنها، ارائه شده است.

قیمت روف گاردن
استفاده از گیاهان در طراحی روف گاردن

لیست شرکت های مجری روف گاردن

۱- شرکت طراحان باغ پارسی مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با طراحان باغ پارسی و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت روف گاردن

هزینه اجرای روف گاردن

هزینه ساخت روف گاردن به طراحی آن وابسته است. هر چه طرح اجرایی پیچیده تر و لوکس تر باشد، هزینه اجرای آن نیز بیشتر است. متراژ کار تعیین کننده قیمت روف گاردن است. با افزایش متراژ مقدار مصالح اولیه مورد نیاز و به دنبال آن هزینه تامین متریال اولیه برای ساخت روف گاردن افزایش می یابد.

کیفیت متریال از دیگر عوامل موثر بر قیمت روف گاردن است. در صورت استفاده از متریال خارجی، هزینه ساخت هر متر مربع روف گاردن افزایش می یابد. در برآورد هزینه اجرای روف گاردن باید تزئینات و نورپردازی آن را نیز مدنظر قرار داد. عامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت روف گاردن ، دستمزد اجرا می باشد.

۲- شرکت مدل ساز ایران مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با مدل ساز ایران و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت ساختمانی نوآوران اثر مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با ساختمانی نوآوران اثر و اجرای روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کفپوش روف گاردن

قیمت کفپوش روف گاردن کوچک

یکی از اولین ترفندهایی که می‌توان از طریق آن فضای روف گاردن کوچک را بزرگتر نشان داد، استفاده از رنگ‌های مناسب است.

به خاطر داشته باشید برای بزرگتر نشان دادن هر فضایی بهترین رنگ‌ها، رنگ‌های روشن و ملایم هستند. برای مثال اگر قرار است دیوارها را با چوب پلاست بپوشانید، سراغ رنگ‌های روشن بروید و در مورد آلاچیق چوب پلاست هم از همین قانون تبعیت کنید.

چنانچه در پشت بام و یا محلی که برای طراحی روف گاردن در نظر گرفته شده است ، فضای کافی در اختیار نباشد ، یکی از بهترین ایده ها برای اجرای بام سبز استفاده از گلدان های بزرگ یا فلاور باکس ها است .

 فلاور باکس ها به دلیل برخورداری از عمق زیاد ، قابلیت محافظت از ریشه گیاهان را دارند .

 برای انتخاب رنگ فلاورباکس‌های روف گاردن کوچک از رنگ‌های شادی مثل یاسی، صورتی ملایم، آبی روشن و سفید بهره ببرید و در مجموع سعی کنید بین تمام اجزای موجود در روف گاردن از نظر رنگ هارمونی ایجاد کنید.

۴- شرکت آرامش سبز مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با آرامش سبز و اطلاع از لیست قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت شرکت طراحان منظر آینده مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با شرکت طراحان منظر آینده و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت سورن بام مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با سورن بام و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

معایب روف گاردن

قیمت فضای سبز روف گاردن

یکی از بخش‌های پرهزینه روف گاردن ، فضای سبز است. حدود ۳۰ درصد از هزینه مربوط به این بخش است.

فضای سبز روف گاردن می تواند با توجه به سلیقه و اقلیم منطقه و شرایط آب و هوایی منطقه انواع مختلفی داشته باشد.

هزینه فضای سبز شامل پوشش گیاهی ، چمن کاری بخش های مختلف و یا مجموعه ای از درختان و درختچه ها و هزینه کاشت و نگهداری انواع گل و گیاهان کاشته شده در روفگاردن است.

 این بخش می تواند بیشترین هزینه را بر دوش کارفرما بگذارد. از سوی دیگر برای در نظر گرفتن شرایط اقلیمی مناسب نیاز است که طرح مشخصی در نظر گرفته شود و شرایط سازه ای ارزیابی شود. مشخص است که انتخاب گیاهان مناسب بام می بایست بر اساس شرایط آزمایشی نیز بررسی شود.

قیمت روف گاردن
اهمیت نورپردازی در زیبایی روف گاردن

با توجه به نوع گیاهان و تراکم فضای سبز و استفاده از درختچه های آرایش شده و خاص ، هزینه اجرای روف گاردن متفاوت خواهد بود. هرچه تعداد درختان بیشتر باشد و تراکم بالاتری داشته باشد  در نهایت هزینه اجرا بیشتر خواهد شد.

۷- شرکت بیونیکا مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با بیونیکا و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت نیروانا مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با نیروانا و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت روف گاردن

۹- شرکت پردیس سبز پارسیان مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با پردیس سبز پارسیان و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

معنی روف گاردن

۱۰- شرکت آسان طراح مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با آسان طراح و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تعیین قیمت ساخت بام سبز

میدانیم که انواع روف گاردن ، از نظر طبقه بندی با یکدیگر متفاوت بوده و نیاز است که سطح زیبایی آن مشخص شود.

نمونه های اجرایی موجود می بایست بررسی شود و طبق خواسته و سلیقه کارفرما برآورد شود.

در ساخت روف گاردن،  طرح و تعداد نمونه ها  مهم است. همینطور آیتم هایی که استفاده می شود باید با محیط سازگار باشد.

در تعیین قیمت ساخت روف گاردن به صورت استاندارد باید موارد مربوط به عایق صدا نیز بررسی شود اما زیر سازی موضوعی مهم است و نیاز به بررسی گسترده تری دارد.

قیمت روف گاردن
روف گاردن شیک

بنابراین بهتر است در هنگام درخواست برای اجرای روف گاردن ، محل اجرای روفگاردن ، مساحت تقریبی کف را ذکر کنید و اگر روف گاردن ساده و یا روف گاردن ارزان می‌خواهید حتما بیان کنید تا مطابق با خواسته شما قیمت گذاری شود.

۱۱- شرکت مادوا مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با مادوا و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت ویرا طرح اسپرلوس مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با ویرا طرح اسپرلوس و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق پشت بام

۱۳- شرکت نگین آذین پارت مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با نگین آذین پارت و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت چکادبام مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با چکادبام و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت گروه معماری آرچی پرژن مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با گروه معماری آرچی پرژن و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

روف گاردن یعنی چه

استعلام قیمت روف گاردن

۱۶- شرکت گلدن لوتوس مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با گلدن لوتوس و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت فرا کارنو مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با فرا کارنو و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت مبلمان روف گاردن

قبل از انتخاب مدل مبلمان های باغی باید ابتدا به ویژگی های مورد نیاز فضای خود، توجه نمود:

مقاومت در برابر شرایط اقلیمی مختلف: یکی از اصلی ترین ویژگی ها در این زمینه، مقاومت در برابر آب و هوای مختلف منطقه است. چرا که در غالب طراحی های روف گاردن، فضای محیط سرباز است.

قیمت مبلمان باغی برای بام سبز ، بسته به نوع سازه و نوع متریال متفاوت می باشد.

۱۸- شرکت سیتاک مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با سیتاک و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

رووف گاردن

۱۹- شرکت ویدکو گرین (Vdeco green) مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با ویدکو گرین (Vdeco green) و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۰- شرکت گروه طراحی و معماری آبگون مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با گروه طراحی و معماری آبگون و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۱- شرکت مجموعه آی آر گاردن مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با مجموعه آی آر گاردن و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه روف گاردن

۲۲- شرکت ایکیا هوم مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با ایکیا هوم و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلاع از قیمت روف گاردن

۲۳- شرکت تهران وود مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با تهران وود و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۴- شرکت آریو نما پاسارگاد مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با آریو نما پاسارگاد و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

روف گاردن

۲۵- شرکت پایتکس مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با پایتکس و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت چتر روف گاردن

قیمت چتر روف گاردن در بازار با توجه به نوع چتر متفاوت است. همانطور که می دانید برای استعلام قیمت چتر روف گاردن در بازار باید به قیمت های روز دسترسی داشته باشیم.

 چتر برای پشت بام سبز یکی از روش‌های استفاده از محیط پشت بام برای استراحت است. درواقع فضای پشت بام را با استفاده از چتر روف گاردن مبلمان می‌کنیم. در زیر چتر می توان از میز و صندلی و انواع وسایل دیگر استفاده کرد.

قیمت روف گاردن
استفاده از چتر برای روف گاردن

 چتر محوطه باز در برابر شرایط جوی مختلف در فصول سرد و گرم سال مقاوم است. به همین دلیل می توان با اطمینان کامل از آن در پشت بام استفاده کرد. قیمت چتر روف گاردن نیز با توجه به قیمت روز تعیین می‌شود.

۲۶- شرکت آوالانچ مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با آوالانچ و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۷- شرکت شرکت بارش سبز مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با شرکت بارش سبز و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

روف گاردن چیست

۲۸- شرکت گروه معماری گلپیرا مجری روف گاردن در ساری تهران می باشد. برای تماس با گروه معماری گلپیرا و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۹- شرکت گروه مهندسی آژمان مجری روف گاردن در تهران می باشد. برای تماس با گروه مهندسی آژمان و اطلاع از قیمت روف گاردن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

فلاور باکس بتنی

آلاچیق

ساخت سایبان

شرکت جابجایی درخت

کانکس ویلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۶ نظر

  1. قیمت شرکتهای روف گاردن باهم فرق میکنند

  2. سلام روف گاردن خیلی قشنگه و خیلی کار تاپی هست اما قیمت روف گاردن خیلی زیاده و اکثرا با لاستیک و جعبه های میوه یه چیزی شبیه روف گاردن می سازنن روی بام های ساختمان ها یا بالکن ها که هزینه کمتری داره !!

  3. سلام خونه ی ما حیاط نداره و من خودم شخصا خیلی به درخت و گل و گیاه علاقه مندم به خاطر همین تصمیم گرفتم که روف گاردن اجرا کنم ولی برای اجرای اون هیچ اطلاعاتی ندارم و نمی دونم که از کجا شروع کنم و چکار کنم میشه برای دریافت مشاوره و راهنماییم در مورد روف گاردن و استعلام قیمت روف گاردن برای مساحتی که من میخوام اجرا کنم یک شماره ای قرار بدید،ممنونم🌹

  4. چه چیزی تاثیر میذاره روی قیمت روف گاردن !

  5. سلام در روف گاردن حوضچه هم اجرا میشه و این چقدر ممکنه روی قیمت روف گاردن تاثیر داشته باشه؟

  6. سلام تماس های کادرهای قرمز رنگ برای قیمت روف گاردن گذاشته شدن فقط چون من برای مکان اجرا و دیزاین میخوام مشاوره بگیرم!!!

Call Now Buttonاستعلام قیمت