استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت روز میلگرد بناب
قیمت روز میلگرد بناب

قیمت روز میلگرد بناب در متن پیش رو مربوط به کارخانه فولاد بناب تبریز به همراه جزئیات نوسانات نرخ میلگرد در ماه‌های اخیر بررسی خواهد شد. برای خرید میلگرد بناب لازم است از رنج قیمت کارخانه های شاهین و ظفر اطلاع داشته باشید. در شهر بناب و مناطق اطراف آن چندین کارخانه تولید میلگرد فعال است که دو کارخانه شاهین و ظفر معروف‌ترین آن‌هاست. در ادامه قیمت امروز میلگرد بناب این دو کارخانه با هم مقایسه خواهد شد. با توجه به تغییرات شدید قیمت در ماه های اخیر، تلاش شده قیمت روز میلگرد بناب با نمودارهای متنوعی مقایسه و تحلیل شود. معمولا نرخ اعلامی، مربوط به هر کیلو میلگرد است. اگر برای هر شاخه به استعلام قیمت به روز میلگرد بناب نیاز دارید، لیست قیمت میلگرد ها بر اساس هر شاخه نیز محاسبه شده است.

قیمت روز میلگرد بناب
قیمت روز میلگرد بناب

قیمت روز میلگرد بناب تبریز

اگر نگاهی به قیمت روز میلگرد بناب و ظفر مربوط به هر کیلو بیندازید؛ خواهید دید تفاوت چندانی با هم ندارند. اما با توجه به تفاوت وزن میلگردهای تولیدی در این دو کارخانه ،‌ در نهایت قیمت روز میلگرد فولادبناب برای هر شاخه کمی بیشتر از ظفر خواهد بود. البته باید در نظر داشت میلگردهای ۸ و ۱۰ تولیدی این دو کارخانه با آج ۳۴۰ تولید می‌شود،‌ از نظر قیمت گذاری شرایط متفاوتی دارند. برای روشن شدن موضوع جدول و نمودار زیر را بررسی کنید.

میلگردقیمت روز یک شاخه میلگرد ظفرقیمت روز یک شاخه میلگرد بناب
میلگرد قطر ۱۲۱۴۱۱۴۳
میلگرد قطر ۱۴۱۹۰۱۹۲
میلگرد قطر ۱۶۲۴۲۲۵۳
میلگرد قطر ۱۸۳۱۰۳۲۱
میلگرد قطر ۲۰۳۸۹۳۹۶
میلگرد قطر ۲۲۴۸۷۴۷۸
میلگرد قطر ۲۵۶۱۹۶۲۰

 

قیمت روز میلگرد فولاد شاهین بناب
نمودار قیمت روزانه میلگرد شاهین و ظفر

مقایسه قیمت امروز میلگرد بناب قطر ۸ و ۱۰

در مورد دو قطر ۸ و ۱۰ شرایط تا حدودی متفاوت است. قیمت روز میلگرد فولاد بناب در مورد این دو قطر معمولا به صورت جداگانه انجام می‌شود. در ادامه جدول و نمودار دو کارخانه به صورت مجزا مرور شده است:

مقایسه قیمت امروز میلگرد ۸ و ۱۰ ظفر و بنابقیمت روز یک شاخه میلگرد بناب ظفرقیمت روز یک شاخه میلگرد بناب شاهین
۸۶۸۷۲
۱۰۱۰۱۱۱۲
قیمت بروز میلگرد بناب
نمودار مقایسه قیمت میلگرد ۸ و ۱۰

قیمت به روز میلگرد شاهین بناب آج مرکب

میلگردهای استاندارد A4 در چند سال اخیر تاییده خود را از نظام مهندسی ایران دریافت کرده است و محاسبات نشان می‌دهد استفاده از میلگردهای با استاندارد بالا علاوه بر بهبود استانداردهای ایمنی ، هزینه های ساخت و ساز را نیز کاهش خواهد داد. تکنولوژی تولید این استاندارد در مجتمع فولاد بناب وجود دارد. کارخانه فولاد بناب توانایی کنترل دمای سرمایش میلگرد را دارد. به این ترتیب این امکان را خواهد داشت که میزان کربن موجود در میلگردها را کنترل کند. درصد کربن موجود در میلگرد ۰.۴ تا ۱.۸ است. لیست قیمت به روز میلگرد شاهین بناب در سایت عمران مدرن قرار گرفته است.

قیمت امروز میلگرد فولاد بناب

قیمت امروز میلگرد شاهین بناب بر اساس استعلام قیمت‌ها از مجتمع‎‌های تولیدی انجام می‌شود. مجتمع فولاد بناب ۴ زیرمجموعه اصلی دارد:

 1. فولاد شاهین بناب
 2. فولاد صنعت بناب
 3. فولاد صنعت شهریار
 4. فولاد صنعت سهند

قیمت بروز میلگرد بناب

میلگرد فولاد شاهین بناب بزرگترین شرکت تولید میلگرد این مجموعه است. تولید میلگرد نیاز به شمش فولادی دارد. شاهین بناب اولین مقام نخت کارخانه‌های خصوصی ایران در زمینه تولید شمش فولادی را داراست. در واقع این کارخانه، مواد مورد نیاز برای تولید میگلردهای خود را در خود کارخانه تولید می‌کند و نیازی به خرید شمش از بیرون کارخانه وجود ندارد. برای استعلام موجودی میلگرد بناب قیمت امروز و سفارش با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت روز میلگرد فولاد بناب

کارخانه شاهین بناب دارای سه خط نورد میلگرد است. خط سوم سال ۹۰ به بهره برداری رسیده است. ظرفیت تولید این شرکت حدود ۸۵۰ هزار تن میلگرد آجدار ساختمانی و ۳۰۰ هزار تن شمش فولادی در سال است. بخش مهمی از نیاز پیمانکاران به مصالح ساختمانی در کشور توسط این کارخانه عظیم تامین می‎شود. در کارخانه شاهین امکان تولید شمش ۱۲ متری وجود دارد که سرعت تولید میلگرد را افزایش میدهد. شاهین بناب اولین کارخانه دارند کوره قوس الکترونیکی در شمال غرب کشور است.

میلگرد فولاد صنعت بناب دارای ۲ خط نورد گرم است. انواع میلگردهای اجدار ساختمانی و مفتول آلیاژی در آن تولید میشود. ۴۵۰ هزار تن ، ظرفیت تولید این کارخانه است.

استعلام قیمت میلگرد امروز بناب

برای سفارش میلگرد بناب لازم است اطلاعات کافی در مورد سبد محصولات این کارخانه داشته باشید. اطلاعات زیر در زمینه نام گذاری برای سفارش میلگرد شاهین بناب مفید خواهد بود. با توجه به مشخصات فنی و اطلاعات زیر به کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید و استعلام قیمت محصول مورد نیازتان را دریافت کنید.

بنابB
شاهینS
آج ۳۴۰ – استاندارد A2J
اج ۴۰۰ – استاندارد A3C
آج ۵۰۰ – استاندارد A4S
فرآیند  تولید ترمکسT
فرآیند تولید آلیاژیA
فرآیند تولید خنک سازی کنترل شدهU
 • میلگرد آج ۵۰۰ استاندارد A4
 • میلگرد آجدار ۸ و ۱۰ با استاندارد A2
 • میلگرد آجدار ۱۲ تا ۳۲  با استاندارد A3

مشخصات فنی و قیمت میلگرد به روز بناب

مشخصات فنی هر کدام از میلگردهای تولید کارخانه بناب به شرح زیر است. با این توضیح که این کارخانه امکان تولید استاندارد a4 را خواهد داشت. برای استعلام قیمت میلگرد A4 با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. یکی از نکات مهم در زمینه سفارش میلگردهای بناب تفاوت قیمت قطرهای پایین و قطرهای بالاست. اگر به نرخ هر کیلو از میلگردهای قطر پایین نگاه کنید متوجه می‌شوید که هر چه قطر پایین تر باشد، قیمت میلگرد به ازای هر کیلو بیشتر است.

استاندارد GOST 5781ISI IR3132تنش تسلیمتنش کششی
میلگرد A2AJ340   – آج ۳۴۰ – آج مارپیچ۳۴۰۵۰۰
میلگرد A3AJ400 – آج ۴۰۰ – آج جناقی۴۰۰۶۰۰
میلگرد A4AJ500 – آج ۵۰۰ – آج مرکب۵۰۰۶۵۰

قیمت میلگرد به روز بناب قطر ۸ و ۱۰

دو قطر ۸ و ۱۰ برای کاربردهایی مانند میلگرد حرارتی و خاموت و میلگرد عرضی کاربرد دارند. تکنولوژی تولید قطرهای پایین از میلگردها در اختیار همه‌ی کارخانه‌های تولید کننده میلگرد نیست. کارخانه‌های معدودی در ایران توانایی تولید میلگردهای با کیفیت و قطر پایین دارند. قیمت‌ گذاری قطرهای پایین رقابتی است و با توجه به تقاضای بیشتری که در بازار وجود دارد، نرخ‌های بالاتری نیز به ازای هر کیلو برای این دو قطر در نظر گرفته می‌شود. جدول زیر قیمت‌ روز هر کیلو میلگرد شاهین بناب برای تمای قطرها قید شده. نکته اینجاست که میلگردهای ۸ و ۱۰ در استاندارد a2 و مابقی میلگردها در استاندارد a3 تولید شده اند.

میلگردقیمت میلگرد شاهین بناب – هر کیلو (هزارتومان)
میلگرد قطر ۸۱۴.۷۲۵
میلگرد قطر ۱۰۱۴.۴۵
میلگرد قطر ۱۲۱۴.۴۵
میلگرد قطر ۱۴۱۴.۱۳
میلگرد قطر ۱۶۱۴.۱۳
میلگرد قطر ۱۸۱۴.۱۳
میلگرد قطر ۲۰۱۴.۱۳
میلگرد قطر ۲۲۱۴.۱۳
میلگرد قطر ۲۵۱۴.۱۳
قیمت امروز میلگرد بناب
نمودار روزانه قیمت هر کیلو میلگرد بناب

قیمت به روز میلگرد بناب

یکی از ویژگی‌های مهم میلگردهای بناب تولید انواع میلگردها با قطر زیر ۱۰ میلیمتر است. قطر ۸ و ۱۰ میلیمتر نیاز به تکنولوژی خاصی در تولید دارد که مجتمع فولاد بناب این تکنولوژی را برای ساخت در خود جای داده است. بعلاوه در چند سال اخیر اقدام به تولید میلگردهای زیر ۸ میلیمتر کرده است. میلگرد ۶ و ۶.۵ در سال‌های آینده بخش مهمی از بازار را با خود اختصاص خواهد داد. در ادامه جزئیات قیمت به روز میلگرد بناب ارائه شده است. برای دریافت قیمت روز به سایت عمران مدرن سر بزنید.

قیمت بروز میلگرد بناب مجتمع فولاد صنعت شهریار و سهند

فولاد صنعت شهریار بخش ذوب و ریخته گری مجموعه است که دارای دستگاه‌های کوره القایی به ظرفیت ۲۰ تن است. ذوب آهن اسفنجی و قرضه و همچنین امکان آلیاژسازی در این شرکت ممکن است. ۱۵۰ هزار تن در سال شمش فولادی از این کارخانه می‌توان انتظار داشت. فولاد صنعت سهند دو خط تولید نورد گرم دارد. ۴۰۰هزار تن انواع میلگرد ساختمانی ، تولید شرکت فولاد صنعت سهند است. برای دریافت قیمت به روز میلگرد بناب مجتمع شهریار و سهند با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

پروژه‌های گسترش فولاد شهریار آینده‌ای درخشان برای این کارخانه را رقم خواهد زد. برنامه ساخت کارخانه‌های تولید فروالیاژی در دو فاز و اضافه شدن کوره‎های عظیم ریخته‌گری و توسعه خط آهن ریلی در برنامه گسترش فولاد شهریار مربوط به مجتمع فولاد بناب تبریز است. استعلام قیمت بروز میلگرد بناب کمک می‌کند تا زمان مناسبی را برای خرید بیابید.

قیمت امروز میلگرد بناب برای هر شاخه

هر شاخه میلگرد بناب بر اساس وزن تولیدی این شرکت دارای نرخ‌های متفاوتی است. در این بخش قیمت به روزرسانی شده میلگرد بناب را برای هر شاخه محاسبه کردیم. جدول و نمودارهای زیر نتایج این محاسبه را نشان می‌دهند:

میلگردقیمت میلگرد شاهین بناب – هر شاخه (هزارتومان)
میلگرد قطر ۸۶۵
میلگرد قطر ۱۰۱۰۲
میلگرد قطر ۱۲۱۴۷
میلگرد قطر ۱۴۱۹۶
میلگرد قطر ۱۶۲۵۸
میلگرد قطر ۱۸۳۲۷
میلگرد قطر ۲۰۴۰۴
میلگرد قطر ۲۲۴۸۷
میلگرد قطر ۲۵۶۳۲
قیمت به روز میلگرد بناب
نمودار روزانه قیمت هر شاخه میلگرد بناب

قیمت میلگرد روز بناب

با توجه به نوسانات مداوم قیمت میلگرد روز بناب در بازار آهن آلات و بورس تهران ، لازم است پیش از اقدام روند تغییرات قیمت را مرور کنیم. روند تغییرات قیمت ها را در سه نمودار زیر مرور خواهیم کرد:

نوسان قیمت میلگرد بناب امروز قطر ۸ – ۱۰ – ۱۲

در ماه‌های گذشته شاهد نوسانات بسیار شدید در قیمت‌ها بودیم. اوج این نوسان مربوط به ماه تیر بود و به مرور روند افزایشی متوقف شد و روند نزولی به خود گرفت. مهر ۱۴۰۰ این روند نزولی ادامه دار بود اما از اواسط آبان ۱۴۰۰ قیمت روز میلگرد بناب با افزایش همراه بوده. نگاهی به نمودار نوسانات قیمت میلگرد بناب مربوط به سه قطر ۸ و ۱۰ و ۱۲ بیندازید. قیمت‌ها برای هر شاخه به صورت جداگانه مقایسه شده است.

نوسان قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب -۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – آبان ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب -مهر ۱۴۰۰         قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – شهریور ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – تیر ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – خرداد ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – فروردین ۱۴۰۰
میلگرد قطر ۸۶۷.۳۶۳۷۴۶۳۶۴۶۰
میلگرد قطر ۱۰۱۰۲.۷۹۷۱۱۱۹۶۹۷۹۲
میلگرد قطر ۱۲۱۵۲.۸۱۴۴۱۶۱۱۴۳۱۴۵۱۳۶

برای آگاهی از قیمت به روز هر کیلو میلگرد بناب لیست زیر را بررسی کنید:

 • میلگرد ۸ شاهین بناب با قیمت ۱۵,۴۰۰ در بازار معامله شد.
 • میلگردهای ۱۰ و ۱۲ شاهین بناب ۱۵,۱۴۰ هزار تومان قیمت گذاری شد.
 • میلگردهای ۱۴ تا ۲۸ را با نرخ ۱۴,۹۰۰ خرید و فروش کردند.
قیمت روز میلگرد شاهین بناب
نمودار قیمت روزانه میلگرد بناب قطر ۸- ۱۰ – ۱۲

پیش بینی قیمت میلگرد بناب قیمت امروز ۱۴ – ۱۶ – ۱۸

بررسی جدول زیر نشان می‌دهد که ماه فروردین ۱۴۰۰ بهترین زمان برای خرید میلگرد بود. حتی اگر ماه پیش خرید انجام می‌شد نرخ پایین‌تر بود. از ابتدای آبان هر شاخه میلگرد ۱۴ بناب بیش از ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.

نوسان قیمت میلگرد بناب ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب -آبان ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب -مهر ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – شهریور ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – تیر ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – خرداد ۱۴۰۰قیمت امروز هر شاخه میلگرد بناب – فروردین ۱۴۰۰
میلگرد قطر ۱۴۲۰۶۱۹۴۲۱۶۱۹۶۲۰۲۱۸۳
میلگرد قطر ۱۶۲۶۶۲۵۱۲۸۰۲۵۴۲۶۱۲۳۷
میلگرد قطر ۱۸۳۳۹۳۱۹۳۵۷۳۲۳۳۳۳۳۰۲
قیمت روز میلگرد بناب
نمودار قیمت روزانه میلگرد بناب قطر ۱۴ – ۱۶ – ۱۸

روند تغییرات قیمت میلگرد امروز بناب ۲۰ – ۲۲ – ۲۵

هر شاخه میلگرد ۲۰ پیش از ماه اردیبهشت زیر ۴۰۰ هزار تومان معامله می‌شد. ماه مهر نیز در دوره‌ای کوتاه قیمت‌ها مجدد به زیر ۴۰۰ هزار تومان افت کرد. اما طی ماه آبان ۱۴۰۰ شاهد افزایش مجدد قیمت‌ها بودیم. هر شاخه میلگرد ۲۵ بناب را زیر ۶۵۰ هزار تومان در بازار نمی‌توان معامله کرد.

نوسان قیمت میلگرد بناب ۱۴۰۰ آبان ۱۴۰۰ مهر ۱۴۰۰ شهریور ۱۴۰۰ تیر ۱۴۰۰ خرداد ۱۴۰۰فروردین ۱۴۰۰
میلگرد قطر ۲۰۴۲۲۳۹۷۴۴۴۴۰۲۴۱۵۳۷۶
میلگرد قطر ۲۲۵۱۸۴۸۸۵۴۵۴۹۴۵۰۹۴۶۲
میلگرد قطر ۲۵۶۶۵۶۲۷۷۰۰۶۳۵۶۵۴۵۹۴
قیمت میلگرد بناب امروز
نمودار قیمت روزانه میلگرد بناب قطر  20 – ۲۲ – ۲۵

برای مطالعه بیشتر:

میلگرد قیمت

خم و برش میلگرد

نرخ میلگرد در بازار ایران

کاشت میلگرد

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۴

قیمت میلگرد ۱۶

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

خرید میلگرد ارزان

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

فروش میلگرد صادراتی

فروش میلگرد

خرید میلگرد از کارخانه

لیست قیمت میلگرد

میلگرد کامپوزیت

سایت فروش میلگرد

فروش میلگرد چکی

فروش میلگرد اقساطی

خرید میلگرد از بورس

خرید آنلاین میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت آرماتور

قیمت آهن قوطی

قیمت تیرآهن

وزن تیرآهن

تیرآهن هاش

تیرآهن-قیمت و انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 2 نظر)

۳ نظر

 1. قیمت های میلگرد بناب مربوط به چه تاریخی است؟

 2. قیمت روز میلگرد بناب کمتر از میلگرد نیشابور است؟

 3. قیمت روز میلگرد بناب رو با چه روش هایی محاسبه میکنید آیا منابعی در بناب دارید یا خود سایت شرکت های ساخت میلگرد رو در بناب داره