استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت دیوار سبز

قیمت دیوار سبز
هزینه اجرای دیوار سبز

دیوار سبز یا گرین وال (Green Wall) ، به دیواری گفته می شود که بخشی از آن یا تمام آن با استفاده از گیاه، تزئین شده باشد. ایجاد نمای زیبا و فضای تزئینی ، تهویه هوا و همچنین افزایش ارزش اقتصادی ملک ، از جمله مزایای ساخت دیوار سبز به شمار می آید. دیوار سبز به شیوه های مختلفی همچون مدولار ، کابلی ، شبکه ای ، پلیمری و … طراحی و ساخته می شود. بر این اساس قیمت دیوار سبز نیز متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این نوع گیاهان و متریال مورد استفاده در ساخت آن، متراژ کار، الزامات و سیستم آبیاری دیوار و … نیز بر روی قیمت دیوار سبز تاثیرگذار است.

در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت دیوار سبز پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطلاع از قیمت دیوار سبز و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

قیمت گرین وال
دیوار سبز

لیست شرکت های مجری دیوار سبز

۱- شرکت طراحان باغ پارسی مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با طراحان باغ پارسی و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار سبز هیدروپونیک

در سیستم دیوار سبز هیدروپونیک به علت عدم استفاده از خاک میزان مصرف آب به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و همچنین آب و مواد غذایی به طور یکنواخت در کل دیوار پخش می شود.

اجرای دیوار سبز هیدروپونیک در رستوران ها، سالن های اجتماع ، دفاتر کار و نیز محوطه ی ساختمان ها علاوه از اینکه منظره ای چشم نواز در محیط پیرامون شما خلق می کند گیاهان طبیعی به کار رفته تأثیر مطلوب بر هوای محیط دارد. 

همچنین حداقل فضا از محیط شما گرفته می شود و محیط بی روح تشکیل شده از مصالح ساختمانی تبدیل به فضای با روح و با طراوت گل و گیاه می شود.

دیوار سبز قیمت
دیوار سبز

۲- شرکت ساختمانی نوآوران اثر مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با ساختمانی نوآوران اثر و اطلاع از قیمت گرین وال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت آرامش سبز مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با آرامش سبز و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجزاء تشکیل دهنده ی دیوار هیدرپونیک

 • چارچوبی که روی دیوار نصب شود.
 • صفحه از جنس پی وی سی یا پلی پروپیلن در اندازه ی مورد نیاز
 • پوسته ی نمدی
 • لوله های سوراخدار
 • مخزن آب
 • پمپ
 • مواد مغذی برای تزریق داخل آب آبیاری

۴- شرکت طراحان منظر آینده مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با طراحان منظر آینده و اطلاع از قیمت گرین وال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار سبز مصنوعی

هزینه و ساخت دیوار سبز مصنوعی

در زندگی روزمره بسیاری از افراد از لحاظ بصری نیاز به آن را دارند تا در قسمت های مختلف با فضاهای سبز روبرو شوند و از دیدن آن لذت ببرند .

 از این رو امروزه می توانیم با استفاده از دیوار های سبز مصنوعی در قسمت های مختلف از محیط ها فضای سبز را ایجاد کنیم  و حس طبیعت را در افراد القا کنیم .

در بیشتر قسمت هایی از محیط که شرایط کاشت گیاهان طبیعی را نداریم ، می توانیم از گیاهان مصنوعی برای اجرای دیوار سبزها استفاده کنیم ، می توانیم دیوار سبز های مصنوعی را با آبنما و گابیون ها تلفیق کنیم و زیبایی آن را دوچندان کنیم .

گرین وال

دیوار سبز های مصنوعی را می توانیم در مناطقی که امکان رشد گیاهان طبیعی را نداریم و فاقد نور کافی برای رشد آن ها هستیم بکار ببریم ، همچنین در مناطقی که در شرایط آب و هوایی مناسب نمی باشند و در سرمای شدید می باشند گیاهان مصنوعی مناسب ترین گزینه برای ایجاد فضای سبز براتی مخاطبین آن منطقه می باشد .

۵- شرکت سورن بام مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با سورن بام و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت بیونیکا مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با بیونیکا و اطلاع از قیمت گرین وال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- شرکت چکادبام مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با چکادبام و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی دیوار سبز

۸- شرکت ویدکو گرین (Vdeco green) مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با ویدکو گرین (Vdeco green) و اطلاع از قیمت گرین وال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مزایای دیوارسبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی در انواع و ابعاد گوناگون به صورت پنل دیوار سبز قابل مونتاژ عرضه می گردد ، از مزایای دیوار سبز مصنوعی به موارد زیر می توان اشاره کرد.

 • تعمیر و نگهداری کم
 • هزینه کم برای نگهداری (بدون  آبیاری ، نگهداری و جایگزینی گیاه)
 • طول عمر طولانی، گیاهان نخواهد مرد
 • همیشه خوب به نظر می رسد
 • کاملاً قابل تنظیم
 • قابل اصلاح و استفاده مجدد است
 • طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت
 • ظاهر دیوار / سقف را تقویت می کند
 • تقریباً در هر نقطه قابل نصب است
 • نصب سریع
دیوار سبز

۹- شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۰- شرکت مجموعه آی آر گاردن مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با مجموعه آی آر گاردن و اطلاع از قیمت گرین وال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید دیوار سبز

۱۱- شرکت پایتکس مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با پایتکس و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار سبز هیدروپونیک

۱۲- شرکت آوالانچ مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با آوالانچ و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۳- شرکت گروه معماری گلپیرا مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با گروه معماری گلپیرا و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت گرین وال

۱۴- شرکت سازه های پارچه ای دیبا مجری دیوار سبز در تهران می باشد. برای تماس با سازه های پارچه ای دیبا و اطلاع از قیمت دیوار سبز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت دیوار سبز مصنوعی

این نوع از دیوار سبز، فاقد گل‌های طبیعی است و ابعاد و اندازه‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی دارد.

اگر امکان نگهداری از گیاهان را ندارید، دیوار سبز مصنوعی می‌تواند به محیط شما زیبایی و سرسبزی ببخشد و رنگ گیاهان این نوع از دیوار سبزی نیاز به نگهداری ندارد و برای مدت طولانی قابل استفاده است.

به دلیل نیاز نداشتن به نور و خاک و آب در هر محیطی می‌توان آن را به کار برد و نصب کرد. هزینه نگهداری آن هم حداقل است.

قیمت دیوار سبز
دیوار سبز

قیمت گرین وال

در ساده ترین تعریف، دیواری که بخشی یا تمام آن به وسیله پوشش گیاهی پوشانده شده باشد دیوار سبز یا گرین وال (green wall) نامیده می شود.

 دیواری پوشیده از گیاه که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

 این بار به جای آن که گل و گیاه به شکل افقی و بر روی زمین قرار گرفته باشند، بر روی دیوار با مهارت و دقت و خلاقانه چیده شده اندو در واقع باغ افقی به باغ عمودی تبدیل شده است.

قیمت دیوار سبز بر اساس نوع گیاهان استفاده شده متفاوت است.

مزایا ساخت دیوار سبز

 • اجرای دیوار سبز  ساختمان را در مقابل گرما و سرما و نوسانات دما محافظت می کند
 • دیوار سبز باعث زیبایی و جلوه بخشیدن به محیط چه داخل و چه فضای خارج می شود
 • پوشش دادن دیوارهای قدیمی و بدون کاربرد توسط گیاهان دیوار سبز
 • با اجرای دیوار سبزها می توانیم طبیعت را برای مخاطبین تداعی کنیم
قیمت گریم وال
دیوار سبز خارج از خانه

دیوار سبز چیست؟​ ​

دیوارهای سبز زنده مجموعه ای از گیاهان هستند که به صورت عمودی با استفاده از روش آبکشت، بر روی سازه‌هایی که می‌توانند آزادانه و یا به دیوارها متصل باشند، رشد می‌کنند.

دیوارهای سبز حاوی مقدار زیادی از گیاهان در یک فضای نسبتا کوچک، به صورت افقی هستند.با استفاده از دیوارها و گسترش به بالا، گیاهان، که بیش‌ترین بهره را می‌دهند، بدون کاهش فضا روی زمین نصب می‌شوند.

دیوار سبز مصنوعی قیمت
دیوار سبز مصنوعی

عوامل موثر بر قیمت دیوار سبز

 • محل اجرا و نوع کاربری دیوار سبز
 • متراژ دیوار سبز
 • طرح دیوار سبز
 • قطر دیوار سبز

دیوار سبز طبیعی هیدرو پونی

در دیوار سبز هیدروپونیک کاشت بر پایه آب صورت می گیرد و گیاه نیازی به خاک ندارد و تمامی گیاهان از آب تغذیه می کنند .

از ویژگی های آن : تنوع بیشتر گیاهان ، ضخامت آن کم می باشد ، می توان در طرح و نقش های مختلف آن را اجرا کرد .

برای مطالعه بیشتر:

فلاور باکس بتنی

آلاچیق

کانکس ویلایی

شرکت جابجایی درخت

ساخت سایبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)

۱۱ نظر

 1. دیوار سبز مصنوعی ارزان تر هست یا طبیعی؟

 2. شرکت هایی که توی ورودیشون دیوار سبز میذارن خیلی آدمو جذب خودشون میکنن

 3. دیوار سبز خیلی جالبه، مخصوصا اینکه تو طرح ها و با گیاه های مختلفی قابلیت اجرا داره.

 4. چه گیاهایی برا دیوار سبز خوبه ؟

 5. قیمت دیوار سبز بتنی برای یک دیوار ۲۲ متر مربعی چقدر است؟؟

 6. سلام ، اجرای دیوار سبز در هر مکانی و برای هر دیواری امکان پذیره؟!
  از لحاظ اندازه دیوار ، محل دیوار ، مثلا این دیوار باید جایی باشه که هوا درش جریان داشته باشه یا نور داشته باشه باشه ؟!

 7. سلام دیوار سبز ممکنه زیبا باشه ولی هزینه طراحی و اجرای اون واقعا بالاست و سوای هزینه موضوع نگهداری از اونه که نیازمند وقت و دقته‌.

 8. سلام نگهداری از گیاهان دیوارسبز به چه صورتی انجام میشه ؟؟

 9. حتما توصیه میکنم به همکارا در محیط شرکت ها از دیوار سبز استفاده کنید، پیمانکارای خیلی خوبی هم تو این حوزه هست که اینجاهم دیدم معرفی شدن، واقعا اثر دیوار سبز از گلدان خیلی بیشتره

 10. ممنون از مطلب مفیدتون.

Call Now Buttonاستعلام قیمت