استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت سقف تیرچه بلوک

قیمت تیرچه بلوک
هزینه اجرای تیرچه بلوک

سقف تیرچه بلوک نوعی سقف سازه ای است که در اجرای آن از تیرچه پاشنه بتنی و بلوک استفاده می گردد. قیمت سقف تیرچه بلوک وابسته به متراژ آن، دستمزد اجرا، قیمت تیرچه، نوع و قیمت بلوک و … می باشد. در اجرای تیرچه بلوک می توان از بلوک های سقفی سبک و یا یونولیت استفاده کرد. بر این اساس قیمت سقف تیرچه بلوک متفاوت خواهد بود. قیمت تیرچه ها نیز با توجه به طول، سایز میلگردها، کیفیت و … تغییر می یابد که در نهایت بر قیمت تیرچه بلوک تاثیرگذار است.

خرید تیرچه بلوک

تیرچه بلوک (تیرچه کرومیت و بتنی ) بعد از اختراع به یکی از معمول ترین شیوه های ساخت سقف ساختمان ها تبدیل شد ، و به طور کل جایگزین روش های قدیمی یعنی سقف های تیرآهنی شد.به علت نوسانات بازار قیمت تیرچه بلوک نیز طبیعتا متغیر خواهد بود که جهت استعلام قیمت تیرچه بلوک، قیمت اجرای سقف تیرچه بلوک، قیمت اجرای سقف تیرچه بلوک با مصالح با مشاورین ما در عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت هر متر مربع سقف تیرچه بلوک

سال ها بود که در ایران برای نصب سقف از روش طاق ضربی استفاده می کردند. اما مدتی است که این روش منسوخ شده ، به این دلیل که مقاومت کمی در برابر زلزله داشته و سنگین می باشد. از حدود ۷۰ سال پیش سقف تیرچه و بلوک وارد صنعت ساختمان سازی و پروژه های عمرانی شد اما در ایران از حدود ۴۰ سال قبل استفاده از این سقف رایج شد و حالا برای کمتر ساختمانی است که از این محصول استفاده نشود. همین رایج بودنش باعث شده که قیمت آن مهم شود چرا که قیمت هر متر مربع سقف تیرچه بلوک در هزینه ساخت و ساز تاثیر گذار است و برای مجریان پروژه های عمرانی یا صاحب خانه ها با اهمیت است.

در این مطلب به معرفی شرکت های مجری تیرچه بلوک پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه قیمت سقف تیرچه بلوک و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

آکاستیو مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با آکاستیو و اطلاع از قیمت سقف تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حسن محمدی مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با حسن محمدی و اطلاع از قیمت تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تیرچه بلوک
تیرچه بلوک

هزینه سقف تیرچه بلوک

برادران شفیعی مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با برادران شفیعی و اطلاع از قیمت تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مسلم محمدی مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با مسلم محمدی و اطلاع از قیمت تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تیرچه بلوک

معماران ساحل جنوب مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با معماران ساحل جنوب و اطلاع از قیمت تیرچه بلوک بر روی لینک زیر کلیک کنید.

رییسی مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با رییسی و اطلاع از قیمت تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

میلاد سقف مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با میلاد سقف و اطلاع از قیمت سقف تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تیرچه بلوک
تیرچه بلوک

 قیمت سقف تیرچه بلوک ۱۴۰۱

آمل سقف مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با آمل سقف و اطلاع از قیمت سقف تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 تیرچه آکام مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با تیرچه آکام و اطلاع از قیمت سقف تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت هر متر مربع سقف تیرچه بلوک

مهندس جیحون مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با مهندس جیحون و اطلاع از قیمت سقف تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ابراهیم خواجه مجری تیرچه بلوک است. برای تماس با ابراهیم خواجه و اطلاع از قیمت سقف تیرچه بلوک ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!