استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت تیرچه بتنی استاندارد

قیمت تیرچه بتنی استاندارد
تیرچه بتنی

قیمت تیرچه بتنی استاندارد ، به ضخامت پاشنه بتنی آن و میلگردهای مورد استفاده در ساخت، وابسته است. طول تیرچه نیز تعیین کننده قیمت آن می باشد. با افزایش طول، قیمت تیرچه بتنی استاندارد افزایش می یابد. تیرچه بتنی از پرکاربردترین متریال مورد استفاده در ساخت و ساز است که در اجرای سقف تیرچه بلوک مورد استفاده قرار می گیرد. این تیرچه ها از میلگرد و بتن ساخته می شوند. تیرچه های پاشنه بتنی حالتی خرپایی دارند. قیمت تیرچه بتنی استاندارد به دلیل استفاده از سیمان، میلگرد و آهن آلات در ساخت آن، متغیر بوده و ثابت نیست.

برای استعلام قیمت تیرچه بتنی استاندارد و بررسی دقیق مشخصات فنی تیرچه بتنی استاندارد با کارشناسان ما در عمران مدرن در تماس باشید.

مشخصات فنی تیرچه بتنی استاندارد

  1. حداقل ضخامت بتن در روی بلوک,۵cm است.
  2. برای سقف معمولی با ضخامت ۱۴ سانتیمتر ۱۴۰ لیتر بتن در هر مترمربع مورد نیاز است این در حالیست که در سقف های اجرا شده با تیرچه وبلوک,این مقدار به حدود متوسط ۶۰ لیتر در هر متر مربع کاهش می یابد.
  3. سقف های اجرا شده با تیرچه وبلوک , در مواردی که بار یکنواخت روی سقف عمل نماید, بسیار مناسب اند ولی در صورتی که بار منفرد سنگین یا متحرک و مرتعشی باشد, نباید سقف تیرچه وبلوک بکار رود, برای کف پارکینگ ها در صورتیکه بار چرخ بیش از ۷۵۰ کیلوگرم باشد, سقف تیرچه و بلوک مورد استفاده قرار نمی گیرد.
  4. در این نوع سقف ها,تیرچه ها به فاصله حداکثر ۷۰ سانتی متر (محور تا محور) کنار هم و در امتداد دهانه کوتاهتر سقف قرار می گیرند.
  5. عرض تیرچه ها نباید از۱۰ سانتی متر کوچکتر باشد .
  6. حداقل فاصله دو بلوک دو طرف یک تیرچه ,پس از نصب نباید کمتر از ۶/۵ سانتیمتر باشد.
قیمت تیرچه بتنی استاندارد
تیرچه بتنی

قیمت تیرچه بتنی استاندارد ۱۴۰۰

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر فروشنده تیرچه بتنی استاندارد پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه قیمت تیرچه بتنی استاندارد و نیز اطمینان از کیفیت آن ارائه شده است.

شرکت از پی تا بام فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با از پی تا بام و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تیرچه غلامحسین نژاد فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه غلامحسین نژاد و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تیرچه ازادیان قم فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه ازادیان قم و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تیرچه نیکان فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه نیکان و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تضمین بتون فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تضمین بتون و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تیرچه برجلو فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه برجلو و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست فروشندگان تیرچه بتنی استاندارد

قیمت تیرچه بلوک بتنی استاندارد
تیرچه بلوک بتنی استاندارد

شرکت تیرچه صنعتی اعتماد فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه صنعتی اعتماد و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تیرچه رام پی فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه رام پی و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تیرچه صنعتی شاهین فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه صنعتی شاهین و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تیرچه استاندارد پاسارگاد فروشنده تیرچه بتنی استاندارد می باشد. برای تماس با تیرچه استاندارد پاسارگاد و اطلاع از قیمت تیرچه بتنی استاندارد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

Call Now Buttonاستعلام قیمت