استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت بلوک هبلکس مشهد

قیمت بلوک هبلکس مشهد
قیمت هبلکس مشهد

قیمت بلوک هبلکس مشهد نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است.  خدمات فروش بلوک هبلکس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در عمران مدرن ارائه می شود. به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت بلوک هبلکس مشهد در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس مشهد درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس مشهد با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

برای استعلام بهترین قیمت روز بلوک هبلکس مشهد با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت چسب هبلکس در مشهد

برای اجرا و نصب بلوک هبلکس از چسب مخصوصی استفاده می شود. برای استفاده از این چسب مقداری آب به آن اضافه می کنند .لازم به ذکر چسب بلوک هبلکس سریعا خشک می شود و مدت زمان کارایی آن ۵-۴ ساعت است. برای استعلام قیمت چسب هبلکس در مشهد با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید. قیمت چسب هبلکس در مشهد با توجه به نوع برند و سایز متغیر است. معمولا این چسب ها در بسته های ۲۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می شود.

قیمت بلوک هبلکس مشهد
اجرای بلوک هبلکس

لیست قیمت بلوک هبلکس مشهد

قیمت بلوک هبلکس مشهد در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس مشهد را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس مشهد اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس مشهد نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس مشهد در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس مشهد سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

قیمت چسب بلوک هبلکس در مشهد
بلوک هبلکس

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس مشهد استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس مشهد نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

قیمت بلوک هبلکس قم

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلوک هبلکس قم ابعاد آن است. قیمت بلوک هبلکس به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد بلوک هبلکس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس قم به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. خدمات فروش بلوک هبلکس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در عمران مدرن ارائه می شود.

خرید هبلکس مشهد

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس مشهد استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس مشهد شده است. . خرید هبلکس مشهد در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس مشهد نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید بلوک هبلکس مشهد با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت بلوک هبلکس مشهد
جدول سایز های مختلف بلوک هبلکس

در هنگام خرید بلوک هبلکس مشهد چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

کارخانه هبلکس مشهد

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در مشهد و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس مشهد برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس مشهد، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت بلوک هبلکس مشهد با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بهترین قیمت بلوک هبلکس مشهد

قیمت بلوک هبلکس مشهد نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس مشهد را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلوک هبلکس مشهد می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت هبلکس مشهد ۱۴۰۱

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس مشهد یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس مشهد به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

قیمت بلوک هبلکس مشهد
ضدحریق بودن بلوک هبلکس

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس مشهد معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس مشهد ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

 قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس مازندران

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!