استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت بلوک هبلکس شیراز

قیمت بلوک هبلکس شیراز
قیمت بلوک هبلکس شیراز

قیمت بلوک هبلکس شیراز نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است.

به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت بلوک هبلکس شیراز در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس شیراز درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس شیراز با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است. برای استعلام بهترین قیمت روز بلوک هبلکس شیراز با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت بلوک هبلکس شیراز

قیمت بلوک هبلکس شیراز در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس شیراز را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس شیراز اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس شیراز نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس شیراز در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس شیراز سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

قیمت بلوک هبلکس شیراز
اجرای بلوک هبلکس

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس شیراز استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس شیراز نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

خرید هبلکس شیراز

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس شیراز استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس شیراز شده است. . خرید هبلکس شیراز در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس شیراز نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس شیراز با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت بلوک هبلکس شیراز
جدول سایز و ابعاد مختلف بلوک هبلکس

در هنگام خرید بلوک هبلکس شیراز چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

کارخانه هبلکس شیراز

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در شیراز و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس شیراز برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس شیراز، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت بلوک هبلکس شیراز با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس شیراز
بلوک هبلکس

بلوک هبلکس شیراز ارزان

امروزه در بحث ساختمان سازی قیمت مناسب مصالح دغدغه اصلی پیمانکار به شمار می رود. یکی از مصالح ساختمانی که با توجه به مزایای زیادی که دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بلوک هبلکس است. ما در عمران مدرن با حذف واسطه ها بلوک هبلکس شیراز ارزان را در اختیار مشتریان قرار می دهد. در هنگام خرید بلوک هبلکس باید به موارد خاصی توجه داشت زیرا استحکام و مقاومت سازه به کیفیت مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از این موارد کارخانه و شرکت فروش بلوک هبلکس شیراز است. بررسی اعتبار و کیفیت بلوک های ارائه شده توسط برند ها از نکات مهم است. 

قیمت بلوک هبلکس شیراز
چسب بلوک هبلکس

بهترین قیمت بلوک هبلکس شیراز

قیمت بلوک هبلکس شیراز نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس شیراز را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلوک هبلکس شیراز می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت بلوک هبلکس شیراز
خرید اینترنتی بلوک هبلکس شیراز

قیمت بلوک هبلکس مازندران

ابعاد بلوک هبلکس نسبت به سایر مصالح ساختمانی بزرگ تر است و همین امر باعث افزایش سرعت اجرا و صرفه جویی در هزینه های تمام شده و همچنین زمان پروژه می گردد. هم چنین وزن یک متر مربع از بلوک هبلکس ۵۵۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم است که این مقدار یک سوم وزن یک متر مربع آجر فشاری می باشد. ابعاد بلوک هبلکس در مرحله اول طبق استاندارد تعریف شده کارخانه است که اغلب یکی می باشد و فروش بلوک هبلکس در ابعاد مشخصی صورت می گیرد. اما می توان ابعاد بلوک هبلکس مورد نظر را سفارش داده و طبق نیاز خود بلوک را خریداری کنید.

قیمت بلوک هبلکس مازندران با توجه به ابعاد آن متغیر است. برای استعلام قیمت بلوک هبلکس مازندران با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت هبلکس شیراز ۱۴۰۱

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس شیراز یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس شیراز به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

قیمت بلوک هبلکس شیراز
برش آسان بلوک هبلکس

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس شیراز معایبی هم دارد. همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس شیراز ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

 قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!