استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت بلوک هبلکس سنندج

قیمت بلوک هبلکس سنندج
قیمت بلوک هبلکس سنندج

قیمت بلوک هبلکس سنندج نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است. خرید بلوک هبلکس با نازلترین قیمت در سایت عمران مدرن امکان پذیر است.

به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت بلوک هبلکس سنندج در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس سنندج درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت روز بلوک هبلکس سنندج با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است. برای استعلام بهترین قیمت بلوک هبلکس سنندج با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت بلوک هبلکس سنندج

قیمت بلوک هبلکس سنندج در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس سنندج را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس سنندج اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس سنندج نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس سنندج در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس سنندج سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

قیمت بلوک هبلکس سنندج
بلوک سبک اتوکلاوشده

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس سنندج استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس سنندج نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

خرید هبلکس سنندج

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس سنندج استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس سنندج شده است. . خرید هبلکس سنندج در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس سنندج نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس سنندج با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت بلوک هبلکس سنندج
جدول سایز و ابعاد بلوک هبلکس

در هنگام خرید بلوک هبلکس سنندج چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

فروش بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس در سنندج در ابعاد مختلف به فروش می رسد. کارخانه های فروش بلوک هبلکس سنندج ممکن است در سنندج یا در کردستان مشغول به فعالیت باشند. قیمت نهایی بلوک هبلکس سنندج با احتساب هزینه حمل و نقل آن اعلام می شود. فروش بلوک هبلکس سنندج در سایت عمران مدرن با نازل ترین قیمت امکان پذیر است.

فروش بلوک هبلکس سنندج
بلوک هبلکس

بلوک هبلکس تهران

بلوک هبلکس در تهران و در شهر های سراسر کشور خرید و فروس می شود. بلوک هبلکس به عنوان آجر در دریوار چینی کاربرد ندارد و نقش عایق دارد. همانطور که ذکر شد قیمت بلوک هبلکس تهران با توجه به ابعاد متغیر است.

ما در سایت عمران مدرن بهترین کارخانه های فروش بلوک هبلکس را معرفی کرده ایم. از این جهت مشتریان با مراجعه به سایت عمران مدرن امکان مقایسه قیمت ها و انتخاب مناسب تربن کارخانه تولید هبلکس را دارند.

قیمت بلوک هبلکس سنندج
خرید اینترنتی بلوک هبلکس

کارخانه هبلکس سنندج

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در سنندج و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس سنندج برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس سنندج، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت بلوک هبلکس سنندج با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس سنندج
برش آسان بلوک هبلکس

بهترین قیمت بلوک هبلکس سنندج

قیمت بلوک هبلکس سنندج نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس سنندج را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلوک هبلکس سنندج می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت هبلکس سنندج ۱۴۰۱

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس سنندج یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس سنندج به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

قیمت بلوک هبلکس سنندج
چسب مخصوص بلوک هبلکس

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس سنندج معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس سنندج ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

 قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!