استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

هبلکس بجنورد

قیمت بلوک هبلکس بجنورد
قیمت بلوک هبلکس بجنورد

خرید هبلکس بجنورد نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است. به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت بلوک هبلکس بجنورد در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس بجنورد درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس بجنورد با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

برای استعلام بهترین قیمت روز بلوک هبلکس بجنورد با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

[]tcall

لیست قیمت بلوک هبلکس بجنورد

قیمت بلوک هبلکس بجنورد در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس بجنورد را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس بجنورد اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس بجنورد نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس بجنورد در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس بجنورد سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

قیمت بلوک هبلکس بجنورد
دیوارچینی با بلوک هبلکس

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس بجنورد استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس بجنورد نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

خرید هبلکس بجنورد

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس بجنورد استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس بجنورد شده است. . خرید بلوک هبلکس بجنورد در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس بجنورد نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس بجنورد با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت هبلکس بجنورد
جدول سایز و ابعاد بلوک هبلکس

در هنگام خرید بلوک هبلکس بجنورد چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

کارخانه هبلکس بجنورد

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در بجنورد و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس بجنورد برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس بجنورد، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت بلوک هبلکس بجنورد با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس قم

قم یکی دیگر از شهر هایی است که امروزه ساخت و ساز در آن رونق زیادی پیدا کرده است. در هنگام خرید بلوک هبلکس باید به موارد خاصی توجه داشت زیرا استحکام و مقاومت سازه به کیفیت مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از این موارد کارخانه و شرکت فروش بلوک هبلکس است. بررسی اعتبار و کیفیت بلوک های ارائه شده توسط برند ها از نکات مهم است. به ترک و پراکندگی رنگ بلوک، در هنگام فروش بلوک هبلکس باید دقت شود. هم چنین این بلوک ها وزن استاندارد و ابعاد استانداری نیز دارند که هنگام خرید بلوک هبلکس باید به آن ها توجه نمود. 

قیمت بلوک هبلکس قم تحت تاثیر عوامل متعددی است.

قیمت بلوک هبلکس بجنورد
برش آسان بلوک هبلکس

بهترین قیمت بلوک هبلکس بجنورد

قیمت بلوک هبلکس بجنورد نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

قیمت بلوک هبلکس بجنورد
خرید آنلاین بلوک هبلکس

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس بجنورد را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلوک هبلکس بجنورد می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت هبلکس بجنورد ۱۴۰۱

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس بجنورد یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس بجنورد به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس بجنورد معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس بجنورد ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!