استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت بلوک هبلکس اردبیل
بلوک هبلکس اردبیل

قیمت بلوک هبلکس اردبیل نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است. به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت بلوک هبلکس اردبیل در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس اردبیل درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس اردبیل با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

برای استعلام بهترین قیمت بلوک هبلکس اردبیل با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت بلوک هبلکس اردبیل در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس اردبیل را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس اردبیل اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس اردبیل نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس اردبیل در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس اردبیل سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس اردبیل استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس اردبیل نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

بلوک هبلکس اردبیل
ابعاد بلوک هبلکس

خرید هبلکس اردبیل

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس اردبیل استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس اردبیل شده است. . خرید بلوک هبلکس اردبیل در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس اردبیل نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس اردبیل با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

در هنگام خرید بلوک هبلکس اردبیل چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

قیمت بلوک هبلکس اردبیل
جدول سایز و ابعاد بلوک هبلکس

بلوک هبلکس یزد

بلوک هبلکس یزد در ابعاد مختلف امکان پذیر است. کارخانه های زیادی در کشور در زمینه تولید بلوک هبلکس در استن یزد فعالیت می کنند. اردکان یکی از شهرستان های استان یزد است و یکی از معروف ترین کارخانه های بلوک هبلکس در این شهر قرار دارد. برای استعلام قیمت بلوک هبلکس یزد با مشاورین عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت بلوک هبلکس اردبیل
اجرای بلوک هبلکس

کارخانه هبلکس اردبیل

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در اردبیل و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس اردبیل برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس اردبیل، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت بلوک هبلکس اردبیل با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس اردبیل
برش آسان بلوک هبلکس

بهترین قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت بلوک هبلکس اردبیل نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس اردبیل را مقرون به صرفه می کند.

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت بلوک هبلکس اردبیل می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

قیمت بلوک هبلکس اردبیل
مجریان بلوک هبلکس

قیمت هبلکس اردبیل

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس اردبیل یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس اردبیل به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس اردبیل معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس اردبیل ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

قیمت بلوک هبلکس اردبیل
اجرای بلوک هبلکس با چسب مخصوص

بلوک هبلکس اردبیل ارزان

در کنار تمام مزایایی که برای بلوک هبلکس بیان کردیم، خرید این بلوک یکی از نیاز های اساسی پیمانکاران تبدیل شده است. از طرفی با بالا رفتن نسبی قیمت ها خرید بلوک هبلکس ارزان دغدغه اصلی سازندگان محسوب می شود. یکی از راه های کم شدن قیمت ها از بین بردن واسطه ها است. ما در عمران مدرن با حذف واسطه ها قیمت خرید بلوک هبلکس را کم کرده ایم.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!