استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بلوک هبلکس ابهر

بلوک هبلکس ابهر
قیمت هبلکس در ابهر

بلوک هبلکس ابهر اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس ابهر نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس ابهر در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس ابهر سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد. خرید بلوک هبلکس ابهر با بهترین قیمت امکان پذیر است.

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس ابهر استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس ابهر نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد. قیمت بلوک هبلکس ابهر نسبت به ویژگی های منحصر به فرد آن و کاربرد های آن مقرون به صرفه است.

به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. برای استعلام بهترین قیمت روز بلوک هبلکس ابهر با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت بلوک هبلکس ابهر

قیمت بلوک هبلکس ابهر در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت بلوک هبلکس ابهر درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت بلوک هبلکس ابهر با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

قیمت بلوک هبلکس در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس ابهر را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس ابهر
بلوک سبک اتوکلاوشده

خرید هبلکس ابهر

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس ابهر شده است. خرید هبلکس ابهر در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس ابهر با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

بلوک هبلکس ابهر
ابعاد هبلکس

در هنگام خرید بلوک هبلکس ابهر چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

کارخانه هبلکس ابهر

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در ابهر و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس ابهر برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس ابهر، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از بهترین کارخانه بلوک هبلکس با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

بلوک هبلکس ابهر
ابعاد بلوک هبلکس

قیمت هبلکس ابهر ۱۴۰۱

قیمت هبلکس ابهر نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد. برای استعلام قیمت بلوک هبلکس مازندران با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس ابهر را مقرون به صرفه می کند.

بلوک هبلکس ابهر
خرید آنلاین بلوک هبلکس

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس ابهر می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

هبلکس ابهر

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس ابهر به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس ابهر معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، هبلکس ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس نیشابور

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس گیلان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس همدان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اصفهان

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس شیراز

قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس اراک

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اندیمشک

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!