استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی
بالابر ساختمانی

قیمت بالابر مصالح ساختمانی ۳۰۰ کیلویی به عوامل متعددی وابسته است بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی داربستی در مدل های تک فاز با بازدهی بسیار بالا و سرعت بالا با اتصال شفت مستقیم به موتور وجود دارد. این بالابر ساختمان نسبت به بالابرهای تسمه ای موجود در بازار راندمان بسیار بالاتری دارد و دارای کلید قطع اضطراری مباشد.برای اطلاع از لیست قیمت بالابر ساختمانی به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.

بالابر ۳۰۰ کیلویی قابلیت چرخش حول محور داربست در مدار ۲۲۰ درجه را دارد. همچنین این بالابر دارای بازوی متحرک و قابل تنظیم برای راحتی بهتر در هنگام حمل بار می باشد. طول سیم این دستگاه ۴۰ متر است.

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی از این نظر اهمیت ویژه ای دارد چراکه بالابر های ۳۰۰ کیلویی یکی از پر مصرف ترین بالابر های مورد استفاده در پروژه های ساختمانی می باشد.

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی
بالابر مصالح ساختمانی

یکی از کاربردی ترین تجهیزات ساختمانی که در اکثریت ساختمان های در حال ساخت می توان یکی از آن ها را مشاهده نمود بالابر ساختمانی می باشد..

قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی به طور قابل توجهی بیش از قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی است.

قیمت انواع بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

این بالابر مصالح بر که از کوچک ترین و پرکاربرد ترین نوع حمل مصالح می باشد، از  موتور ۲.۲ کیلووات تکفاز ۱۴۰۰ دور پایه دار گیربکس vf86 و همچنین کوپله شده بر روی باکس توسط تسمه و فولی تشکیل شده است.

همچنین بیست متر سیم بکسل هشت نتاب با قرقره ، دو عدد پایه ، خرپا ، کرپی و قلاب سر می توان این بالابر ساختمانی تک فاز را به همراه موتور الکو یوگوسلاوی ارائه کرد که به بالابرهای ساختمانی الکو معروف است. قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی کوچک و قیمت بالابر الکو با توجه به کیفیت موتور قابل تغییر است.

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی
دستگاه بالابر ساختمانی

الکتروموتور مورد استفاده در بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

به این نکته دقت فرمایید که در بالابر های ساختمانی استفاده از موتور هایی با تعداد دور بالا توصیه نمی شود ، زیرا این دسته از موتور ها سرعت بالابر ها را بالا برده و کنترل آن را مشکل می نمایند. یکی از دلایل اصلی حوادثی که در استفاده از بالابر های ساختمانی روی می دهد استفاده از موتور های با دور بالا می باشد.

  • الکتروموتور موتوژن
  • الکتروموتور زیمنس
  • الکتروموتور الکو
  • الکتروموتور چینی

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی
بالابر وینچی

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیویی دست دوم

کاهش هزینه های ساخت و ساز این روزها با تامین تجهیزات ساختمانی دست دوم امکان پذیر است. در صورتی که برای پروژه های محدودی نیاز به بالابر وجود داشته باشد، می توان روی خرید بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی دست دوم حساب کرد.

 البته انتخاب بالابر دست دوم کار ساده ای نیست. در گام اول باید از فروشگاه های مصالح و تجهیزات ساختمانی معتبر اقدام کنید. فروش بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی دست دوم در مراکز متفرقه به صورت خصوصی با وسعت زیادی انجام می شود. پیشنهاد می شود انواع دست دوم بالابر را از مراکز معتبر تهیه کنید. شرکت هایی که اقدام به کرایه بالابر ساختمانی می کنند اغلب کارشناسانی برای سنجش میزان کیفیت دستگاه در اختیار دارند.

ممکن است برخی قطعات را به صورت نو تهیه کنید و بخش دیگری را دست دوم تهیه کنید. به طور مثال ممکن است بالابر مشکل گیربکس داشته باشد و تنها با تعویض گیربکس کار شما راه بیفتد. به این ترتیب با پرداخت قیمت اجاره بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی و تعویض برخی قطعات در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

قیمت مونور بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی
موتور بالابر ساختمانی

لیست قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

به طور کلی بالابر مصالح به وسیله ایی گفته می شود که از آن برای حمل، انتقال و جابجایی بار به ارتفاع های مختلف در ساختمان استفاده می کنند. نیروی بالابر در دستگاه های مختلف توسط انواع مکانیزم ها ایجاد می گردد . بالابر های تکفاز متشکل از یک موتور ۳ اسب تکفاز و یک گیربکس سایز ۸۶ و کلید ۲۵ آمپر می‌باشد. بالابر های تکفاز دارای ظرفیت حمل بار از ۲۰۰ کیلو تا ۳۵۰ کیلو بسته به نوع موتور و برند موتور متفاوت می‌باشند و در اغلب ساختمانهای در حال ساخت از این نوع بالابر مورد استفاده قرار میگیرد.

در هر کدام از بالابر ها عواملی مانند موارد زیر نوع مکانیزم دستگاه را مشخص می کند :

  • قدرت بالابر ساختمانی
  • ظرفیت دستگاه
  • قیمت نهایی بالابر
  • محیط کاری
  • ایمنی و نوع کاربرد

قیمت پایه بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی به عوامل متعددی بستگی دارد که در ذیل به چند مورد اشاره خواهیم کرد ، قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی بسته به نوع موتور و گیربکس و نوع آهن بکارگرفته شده در آن از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد.که اصولا قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی تکفاز با بالابر ساختمانی سه فاز فرق دارد زیرا موتور تکفاز بالابر به نسبت موتور سه فاز بالابر دارای ۲ خازن و کلاچ و پلاتین و سیم پیچی فشرده تر می باشد.

وزن یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی می باشد به طور کلی هر چه وزن بالابر بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود از این رو قیمت بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی بیشتر از قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی است.

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی
حلزونی بالابر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت