استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت بالابر ساختمانی کوچک

قیمت بالابر ساختمانی کوچک
بالابر ساختمانی کوچک

بالابر ساختمان جمع و جورترین بستر برای حمل و نقل موادی از قبیل سیمان به طبقات بالا در ساختمان است که کار پرسنل و کارگران را آسان تر می کند. در واقع قیمت بالابر ساختمانی کوچک برای کار در مکانهای ساختمانی بسیار باریک ساخته شده با حداکثر ارتفاع نیز کار می کند.

حمل بارهای ۳۰۰ کیلوگرمی یا ۳ نفره با سرعت بالا بردن تا ۲۰ متر در دقیقه به دلیل موتورهای قدرتمند بکار رفته در بالابر ساختمانی به راحتی امکان پذیر است.

این قیمت بالابر ساختمانی کوچک برای بلند کردن بلوک ها، بتن و سایر مصالح ساختمانی و یا آزاد کردن بتن و بلوک قابل حمل استفاده می شود.

با رقابتی ترین قطعات و سازه های یدکی برای افزایش راندمان در ساخت و ساز، می توان خرید بالابر ساختمانی را یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزارهای ساختمانی دانست. علاوه بر اینکه قیمت بالابر ساختمانی کوچک می تواند سازه های ۱ تنی را به ارتفاع ۳۰ متر برساند، تغییر جهت معکوس برای قرار دادن سطل را نیز فراهم می کند.

قیمت بالابر ساختمانی کوچک
موتور بالابر ساختمانی

مشخصات فنی بالابر ساختمانی کوچک

بالابر های ساختمانی یکی از مهم ترین ابزار آلات به هنگام ساخت سازه ها و ساختمان ها می باشند به دلیل آن که با استفاده از آن ها می توان به راحتی مصالح مورد نظر را جا به جا کرد و سرعت ساخت سازه را بهبود بخشید.

بالا بر ساختمانی کوچک با ظرفیت حداکثر ۳۵۰ کیلوگرمی گزینه مناسب برای پروژه های محدود و متوسط است. این بالابر به راحتی با برق شهری کار می کند و مشکلی از بابت انتقال بار نخواهد داشت. الزامات ایمنی در این بالابر باید به اندازه بالابرهای ۵۰۰ کیلویی رعایت شود در غیر این صورت امکان واژگونی بالابر وجود دارد.

میزان وزنی که بالابرها در حمل مصالح تحمل می‌کنند تاثیر مستقیم روی قیمت آن خواهد داشت. واضح است که بالابرهای پرتوان‌تر، به موتورهای قوی‌تر و ساختارهای مستحکم‌تری نیاز خواهند داشت که هزینه را افزایش می‌دهد.

قیمت بالابر مصالح ساختمانی
حلزونی بالابر مصالح ساختمانی

خرید بالابر ساختمانی کوچک

برای سفارش و نصب بالابر ساختمانی در ابتدا باید ظرفیت مورد نیاز را تعیین کرد. برای پروژه های کوچک نیاز به بالابرهای با ظرفیت کمتر بوده و سفارش و نصب بالابر ساختمانی با ظرفیت بالا تنها موجب صرف هزینه های اضافی می گردد.

 به طور کلی قیمت روز بالابر ساختمانی کوچک ارزان تر بوده و با افزایش ظرفیت بالابر، قیمت آن نیز افزایش می یابد. همچنین باید با توجه به نوع منطقه و امکان تامین برق سه فاز یا تک فاز ، نوع بالابر را انتخاب کرد.

ارزان ترین بالابر ساختمانی موجود در بازار را می‌توان در میان قیمت بالابر ساختمانی کوچک یافت. قیمت بالابر تک فاز ۲۵۰ کیلویی با توجه به وزن کمتری که تحمل خواهد کرد پایین تر از انواع بالابر سه فاز است.

نوع سیم بکسل و متراژ آن نیز بر قیمت دستگاه بالابر ساختمانی تاثیرگذار است. با تغییر ویژگی های سیم بکسل همچون جنس و نوع بافت و متراژ، قیمت آن تغییر کرده و درنتیجه قیمت بالابر مصالح ساختمانی نیز تغییر می کند.

در برآورد قیمت دستگاه بالابر ساختمانی باید نوع کلید بالابر را نیز مدنظر قرار داد. به طور معمول قیمت کلید بیسیم بالابر بیشتر از نوع اهرمی آن است. قیمت پایه بالابر ساختمانی در کنار اجزای مهم تری مانند الکتروموتور ، سیم و شاسی و … تاثیر مستقیم بر قیمت روز بالابر ساختمانی دارد. قیمت پایه بالابر ساختمانی به ضخامت و استقامت آن وابسته است. جنس پایه باید به گونه ای باشد که به هیچ عنوان دچار شکست نشود یا امکان خم شدن وجود نداشته باشد.

خرید اینترنتی بالابر ساختمانی

با توجه به تغییراتی این روزها در فضا کسب و کار پدید آمده، می توان به جای صرف وقت و هزینه برای مراجعه به بورس خرید بالابر مصالح، به صورت اینترنتی خرید کنید.فروشگاه اینترنتی بالابر ساختمانی یکی از راه های کسب درآمد شده است.

انواع بالابرها به همراه جزئیات فنی دستگاه ها به صورت آنلاین در اختیار خریدران قرار می گیرد. کافیست با کارشناسان عمران مدرن در تماس باشید تا مشاوره لازم برای خرید بالابر ساختمانی از میان انواع بالابرها به شما داده شود. سفارش بالابر مصالح را به صورت غیرحضوری ثبت کنید و دستگاه را در محل تحویل بگیرید.

قرقره بالابر ساختمانی کوچک

دستگاه بالابر ساختمانی بر مبنای دو اصل مهم عمل می کند. وزنی که باید منتقل شود و مسافتی که این بار سنگین باید حمل شود در نهایت ساختار دستگاه را شکل خواد داد. بنابراین ظرفیت دستگاه تنها معطوف به مقدار وزن مصالحی که جابجا می‎کند نیست بلکه ارتفاع جابجایی مصالح نیز در این خصوص اهمیت پیدا می کند.

میزان ارتفاعی که مصالح ساختمانی امکان جابجایی پیدا می کنند مستقیما به ظرفیت قرقره وابسته است.

 نوع قرقره و ظرفیت آن نشان خواهد داد که امکان جابجایی مصالح تا چه ارتفاعی ممکن است. ظرفیت قرقره در واقع حداکثر طول کابل فولادی است. این کابل توانایی جمع شدن دارد و مقدار آن تعیین خواهد کرد که مصالح تا چه ارتفاعی بالا می رود. بنابراین حتی اگر قدرتمندترین بالابرهای موجود در بازار را هم داشته باشید اما طول کابل قرقره به میزان کافی نباشد، در نهایت نمی توانید مصالح را تا ارتفاع مورد نظرتان جابجا کنید.

بهترین بالابر ساختمانی کوچک

اگر سری به بازار خرید بالابر ساختمانی بزنید با محصولات سه کشور روبرو خواهید شد. برندهای ایرانی، برندهای چینی و برندهای یوگوسلاوی، بهترین بالابر ساختمانی در ایران است. بدون شک الکتروموتورهای کشور یوگوسلاوی سرآمد است.

قیمت بالابر ساختمانی کوچک
گیربکس بالابر مصالح ساختمانی

تولید کننده بالابر ساختمانی

تولید کننده بالابر ساختمانی باید در گام اول ایمنی ، کیفیت و کارایی قطعات بالابر را تضمین کند. هنگام خرید بالابر ساختمانی باید در مورد ایمنی ترمز و کلید بالابر از کارشناس سوال کنید. اگر از کلید بیسیم و ریموت برای حرکت بالابر استفاده کنید، نیروی انسانی متخصص کمتری نیاز است و زمان کمتری برای انجام پروژه صرف خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت