استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن
بالابر ساختمانی موتوژن

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل تک فاز یا سه فاز بودن بالابر است. همان طور که پیشتر نیز بیان گردید، قیمت بالابر ساختمانی موتوژن سه فاز بیشتر از بالابر ساختمانی تک فاز است.

 قیمت بالابر سه فاز خود وابسته به ظرفیت، برند می باشد از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع بالابر ساختمانی ظرفیت آن می باشد. به طور کلی قیمت بالابر ساختمانی کوچک کمتر از بالابر مصالح با ظرفیت بالاتر است.

به عبارت دیگر با افزایش ظرفیت بالابر به تبع به قدرت موتور، ابعاد و استحکام بیشتری نیاز بوده و قیمت وینچ ساختمانی افزایش می یابد.

 به طور مثال قیمت بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی به طور قابل توجهی بیش از قیمت بالابر ۲۵۰ کیلویی است. ارزان ترین بالابر ساختمانی موجود در بازار را می‌توان در میان قیمت بالابر ساختمانی کوچک یافت. قیمت بالابر ساختمانی تک فاز ۲۵۰ کیلویی با توجه به وزن کمتری که تحمل خواهد کرد پایین تر از انواع بالابر سه فاز است.

قیمت موتور بالابر موتوژن
بالابر ساختمانی موتوژن

بالابر ساختمانی موتوژن

بالابر ساختمانی موتوژن محصول قدرتمند و مطمئن از کمپانی مطرح داخلی است. محصولی که می ‌تواند در سطح ساخت و ساز های معمولی تا تامین نیازهای حرفه ‌ای حرف ‌های جدی و تاثیرگذاری برای گفتن داشته باشد، موتوژن یک برند ایرانی است که از دیرباز در امر تولید انواع الکتروموتورها با کاربری های تخصصی فعالیت مستمری دارد.

وقتی پای طراحی انواع بالابر ساختمانی در میان است، قطعاً باید از این برند داخلی انتظار طراحی یک مدل تخصصی را داشته باشیم. بالابر ساختمانی موتوژن در استفاده از یک موتور تکفاز با طراحی تخصصی برای حاضر شدن در چنین دستگاهی مونتاژ شده است.

لیست قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

به طور کلی هر نوع از الکتروموتورهای تکفاز و یا سه فاز را نمی توانید در یک بالابر مصالح ساختمانی نصب کنید. این موتورها باید با یک شرایط تخصصی در راه اندازی همراه باشند. در الکتروموتور برند موتوژن شاهد بهره مندی از تامین قدرت با گشتاور بالایی هستیم.

طراحی ای که برای کارکرد در یک بالابر ساختمانی مناسب است. این دیدگاه تخصصی در طراحی باعث خلق حرکتی آرام و روان و در عین حال قدرتمند خواهد شد. البته موتور الکتریکی از برند موتوژن تنها وجه تخصصی قابل ذکر از این تجهیز نمی باشد؛ بلکه باید بررسی کنیم که بالابر ساختمانی موتوژن در دیگر بخش های متداول از این دستگاه چه حرف هایی برای گفتن دارند.

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن
موتور بالابر

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تک فاز

بالابر ساختمانی موتوژن سه اسب هم تکفاز موجود می باشد و هم سه فاز.

بالابر ساختمانی موتوژن تک فاز و بالابر ساختمانی سه فاز از اصلی ترین تجهیزات در صنعت ساختمان سازی میباشند. اصلی ترین کاربرد بالابر مصالح ساختمانی موتوژن تک فاز و سه فاز ،حمل مصالح ساختمانی می باشد. بالابرهای ساختمانی متشکل از یک الکترو موتور سه فاز یا الکتروموتور تکفاز و گیربکس و کالسکه (وینچ) و سیم بکسل و پایه و ریل و کرپی و قلاب و باکت حمل مصالح می باشد.بنا به نیاز مصرف کننده بالابر ساختمانی قابلیت نصب ترمز و ریموت کنترل از راه دور را نیز دارا می باشند.

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن
الکتروموتور

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن سه فاز

بالابر ساختمانی موتوژن سه فاز نیازمند برق سه فاز ۳۸۰ ولت می باشد. ظرفیت و توان بالابر ساختمانی سه فاز بیشتر از نوع تک فاز بوده و برای جابه جایی مصالح با وزن بیشتر از ۳۰۰ کیلوگرم می توان از آن استفاده کرد. عمده کاربرد این دسته از انواع بالابر ساختمانی در فضای صنعتی می باشد.

در بالابر ساختمانی موتوژن سه فاز از سیم بکسل های فولادی با سایز بزرگتر استفاده می شود. بدین منظور می توان از سیم بکسل سایز ۱۰ نتاب استفاده کرد. در این نوع از بالابر مصالح از گیربکس قوی تری استفاده می گردد. برای ساخت آن باید از پایه های مستحکم تر و با قدرت بیشتر استفاده کرد.

ابعاد بالابر ساختمانی سه فاز بزرگتر است. ابعاد بالابر ساختمانی در گام اول بر اساس پایه آن تعیین می شود. ابعاد پایه بزرگ دارای عرض پایین ۱۴۰ سانت و عرض بالای ۶۵ سانت است.

 ارتفاع ۲۲۰ سانت نیز برای بالابر در نظر گرفته می شود. برای پایه های کوچکتر عرض پایین ۱۰۰ سانت است، عرض بالا ۶۰ سانت و ارتفاع نیز ۱۱۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود.قیمت بالابرساختمانی موتوژن سه فاز متغیر است.

عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن با توجه به ظرفیت باربری آن متفاوت است. بالابرهای ساختمانی با ظرفیت بیشتر قیمت بیشتری نیز دارند. دلیل این امر این است که با افزایش ظرفیت اسمی بالابر، نیاز به الکتروموتور قوی تر و اتصالات مستحکم تری بوده و ابعاد دستگاه نیز افزایش می یابد.

نوع وینچ از نظر تک فاز یا سه فاز بودن نیز بر قیمت بالابر ساختمانی موتوژن تاثیرگذار خواهد بود.

بالابر ساختمانی یا همان وینچ برقی از تجهیزاتی است که در ساختمان سازی به منظور جابجایی و انتقال مصالح به طبقات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از تجهیزات ساختمانی در ظرفیت های مختلف و غالبا به دو صورت تک فاز و سه فاز تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

عامل دیگر موثر بر قیمت بالابر ساختمانی موتوژن نو و یا کارکرده بودن آن است. قیمت انواع بالابر ساختمانی موتوژن کارکرده ارزان تر از قیمت بالابر ساختمانی نو است. با توجه به نیاز پروژه می توان اقدام به تهیه هر یک از انواع بالابرهای ساختمانی نمود.

 از دیگر عواملی که در برآورد هزینه ها مدنظر قرار می گیرد، نوع گیربکس و کیفیت شاسی است. با افزایش ابعاد و کیفیت ساخت شاسی، قیمت تمام شده بالابر نیز افزایش می یابد.

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن
بالابر ساختمانی

مشخصات و قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

بالابر ساختمانی موتوژن که به آن مصالح بر نیز گفته می شود از اجزایی همچون پایه، ریل، وینچ ، سیم بکسل، الکتروموتور، باکس و گیربکس تشکیل می شود. یک بالابر ساختمانی ایمن باید دارای ویژگی هایی همچون پایه های مستحکم، دندانه گیربکس ساخته شده از بهترین آلیاژ و همچنین سیم بکسل متناسب با وزن آن، باشد. الکتروموتور مورد استفاده در آن باید دارای سیم پیچی مسی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت