استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز

بالابر سه فاز دست دوم
قیمت بالابر سه فاز

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز برای پیمانکاران بسیار مهم است چرا که تقریباً با حمل بار ۷۵۰ کیلویی این بالابر ساختمانی سه فاز به راحتی می توانید از پس نیاز بسیاری از فعالیت های سطح بالای ساختمان سازی برآیید.

 از طرفی باید قیمت بالابر ۷۵۰ کیلویی را به عنوان یک فاکتور تاثیرگذار در این انتخاب در نظر گرفت.

وقتی پای بهره مندی از یک بالابر ساختمانی سه فاز با قدرت بالا در میان است، جدا از بحث تامین ظرفیت کافی، قیمت بالابر ساختمانی سه فاز نیز نقش کلیدی پیدا می کند.

 از یک بالابر ساختمانی ۷۵۰ کیلویی تا نمونه‌ های یک تنی تفاوت ‌قیمت بسیار فاحشی وجود دارد.

نکته ای که عملاً می تواند رنگ و بوی انتخاب بالابر ساختمانی سه فاز را تحت تأثیر قرار بدهد.

 به هر صورت وقتی تامین نیاز به طور کامل صورت می گیرد، قیمت بالابر ۷۵۰ کیلویی تبدیل به یک برگ برنده در سطح استقبال از آن خواهد شد.

بالابر سه فاز خرید
موتور بالابر

قیمت انواع بالابر ساختمانی سه فاز

بالابر ساختمانی سه فاز از وزن ۳۵۰ ، ۵۰۰ و ۷۵۰ کیلو و ۱تن بسته به نوع موتور و گیربکس قابل عرضه می‌باشد که در ادامه به قدرت موتور و مشخصات گیربکس خواهیم پرداخت.

بالابر ساختمانی سه فاز ۳۵۰ کیلویی متشکل از یک موتور ۳ اسب سه فاز و گیربکس سایز ۸۶ و بکسل نمره ۸ و باکت معمولی ۵۰ در ۵۰ می باشد.

بالابر ساختمانی سه فاز ۵۰۰ کیلویی متشکل از یک الکتروموتور ۵/۵ اسب سه فازترمزدار و گیربکس سایز ۱۱۰ و بکسل نمره ۱۰ بسته به نوع معمولی و نتاب میباشد.

باکت این دستگاه از ابعاد بزرگتری نسبت به باکت بالابر ۳۵۰ کیلویی ساخته شده است.

بالابر ساختمانی سه فاز ۷۵۰ کیلویی از یک موتور ۵/۷ اسب سه فازترمزدار و یک گیربکس سایز ۱۳۰ ووینچ قویتری نسبت به بالابر ۵۰۰ کیلو و بکسل نمره ۱۰ یا ۱۲ بسته به نوع بکسل معمولی و بکسل نتاب تشکیل شده.

بالابر ساختمانی ۱ تن یا ۱۰۰۰ کیلویی باید از یک موتور ۱۰ اسب سه فاز ترمزدار درجه یک و گیربکس سایز ۱۵۰ یا ۱۸۵ استفاده گردد.

در این سایز دستگاه وینچ و پایه ها باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد و ریل بکار فته باید از ناوانی نمره ۱۰ یانمره ۱۲ استفاده گردد و بکسل بکار گرفته شده بهتر است از نوع نتاب و نمره ۱۲ به بالا باشد.

توصیه میشود برای آسیب دیدگی کمتر دستگاه از تابلو برق یا همان تابلوفرمان استاده گردد تا در مواقع ضروری مثل قطعی برق و نوسان به الکتروموتور آسیب وارد نگردد.

بالابر ساختمانی سه فاز

در مراحل اجرایی برای ساخت بناهای بلند مرتبه چالش جدی در حمل و نقل مصالح است. هر چه ارتفاع بناهای در حال ساخت بالاتر می شود، شرایط حمل و نقل مصالح نیز با چالش های جدی تری مواجه خواهد شد.

چرا که مصالح ساختمانی در تمامی نمونه ها از وزن و حجم قابل توجهی برخوردار هستند.

 از حجم بالای مصالح فله ای تا استقرار تجهیزات متعدد ساختمان سازی در ارتفاع میان طبقات بدون بهره مندی از یک بالابر ساختمانی مناسب امکان پذیر نمی باشد.

البته هر بالابر ساختمانی را نمی ‌توانید در بطن فعالیت ‌های هر کارگاه ساختمان سازی به کار اندازید. گاهی وزن مصالح برای جابجا شدن بسیار بالا است. چنین کارگاه ‌هایی نیاز به بالابر ساختمانی سه فاز دارند.

 وزن بالای مصالح در عین جابجایی های عمودی باعث می شود تا نیاز به تأمین بالابر ساختمانی سه فاز جدی ترین فاکتور باشد.

قیمت بالابر سه فاز
بالابر ساختمانی

لیست قیمت بالابر ساختمانی سه فاز

بالابر ساختمانی تکفاز و بالابر ساختمانی سه فاز از اصلی ترین تجهیزات در صنعت ساختمان سازی میباشند.

 اصلی ترین کاربرد بالابر ساختمانی تکفاز و سه فاز ،حمل مصالح ساختمانی می باشد.

 بالابرهای ساختمانی متشکل از یک الکتروموتور سه فاز یا الکتروموتور تکفاز و گیربکس و کالسکه (وینچ) و سیم بکسل و پایه و ریل و کرپی و قلاب و باکت حمل مصالح می باشد.

بنا به نیاز مصرف کننده بالابر ساختمانی قابلیت نصب ترمز و ریموت کنترل از راه دور را نیز دارا می باشند.

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز تحت تاثیر عامل های زیادی است.

خرید موتور بالابر سه فاز

بالابر های سه فاز برای کشش ۳۰۰ کیلوگرم بار به بالا مناسب است.

علت نصب گیربکس های قوی به دلیل قدرت بیشتر دینام های سه فاز است.به همین دلیل ابعاد گیربکس های قوی تر هم بزرگتر از گیربکس های معمولی می باشد.

بالابر ساختمانی سه فاز ابعاد بزرگتری نسبت به بالابر های تکفاز دارند. قیمت بالابر ساختمانی سه فاز تحت تاثیر عامل های زیادی است.

کیفیت گیربکس مورد استفاده در موتور بالابر ساختمانی سه فاز در سطح مطلوبی باید قرار داشته باشد و دنده های گیربکس از آلیاژ با کیفیت تولید شده باشند تا دستگاه ظرفیت مناسب را جهت حمل بار داشته باشد.

خرید بالابر ساختمانیی سه فاز
بالابر سه فاز

عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی سه فاز

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز تحت تاثیر عامل های زیادی است.

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز بسته به نوع موتور و گیربکس و نوع آهن بکارگرفته متفاوت است.

اصولا قیمت بالابر ساختمانی تکفاز ازقیمت بالابر ساختمانی سه فاز بالاتر است.

زیرا موتور تکفاز بالابر به نسبت موتور سه فاز بالابر دارای ۲ خازن و کلاچ و پلاتین و سیم پیچی فشرده تر می باشد از همین رو قیمت بالابر ساختمانی تکفاز از قیمت بالابر ساختمانی سه فاز بالاتر است.

چه امتیازی می‌دهید؟

User Rating: Be the first one !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت