استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۱
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا

قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا
قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا

اگر قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا را جستجو کنید خواهید دید که دستگاه‌های بالابر توسط این سایت به فروش نمی‌رسد. تنها می‌توانید تعداد بسیار معدودی از قطعات را از این سایت پیدا کنید و دسته بندی خاصی هم در این زمینه وجود ندارد. تیم عمران مدرن این امکان را به شما می‌دهد تا بالابرهای با کیفیت موجود در بازار را به صورت پکیج کامل بالابر مصالح زیر قیمت بازار تهیه کنید. حتی اگر یک قطعه خاص نیاز دارید، مهندسان ما قطعاتی به شما ارائه می‌کنند که مخص بالابر باشد. بعلاوه دستگاه‌هایی که از عمران مدرن دریافت می‌کنید به صورت سفارشی تولید می‌شود که مشابه آن در بازار موجود نیست.

قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا

اگر به دنبال قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا هستید باید بدانید که دستگاه به صورت کامل در این وب سایت ارائه نمی‌شود. در ادامه، معدود قطعات بالابر ساختمانی که در دیجی کالا ارائه می‌شود را با بالابرهای ارائه شده در عمران مدرن بررسی و از نظر کیفیت و قیمت مقایسه می‌کنیم. اگر بتوانید بخشی از قطعات بالابر را از دیجی کالا تهیه کنید، قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا قطعا از قیمت بالابر های عمران مدرن گران‌تر تمام می‌شود. در ادامه قیمت‌ها برای هر کدام از قطعات مرور می‌شود.

قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا
بالابرهای سفارشی

دیجی کالا قیمت بالابر ساختمانی باکت بالابر

 باکت بالابر ، قطعه‌ای مجزا از دستگاه بالابر مصالح است و باید به صورت جداگانه تهیه شود. در خرید آن باید نکات متعددی را در نظر بگیرید. در گام اول باید بدانید که دیجی کالا، هیچ کدام از انواع باکت بالابر را در لیست محصولات خود ندارد. تیم عمران مدرن به شما مشاوره لازم را پیش از خرید باکت خواهد داد. باید در نظر داشته باشید که باکت ۷۰ سانتی را برای بالابرهای ۳۰۰ کیلویی تک فاز استفاده نکنید و یا باکت ۵۰ سانت برای انتقال بار ۷۰۰ کیلویی مناسب نیست. باکت مناسب برای بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی باکتی با ابعاد بیشتر از ۵۰ سانت است. پیش از خرید باکت با مشاوران ما در عمران مدرن مشورت کنید.

دیجی کالا قیمت بالابر ساختمانی

شاسی ،‌ کالسکه و پایه بالابر از قطعات اصلی است که نمی‌توانید در سایت دیجی کالا پیدا کنید. این قطعات باید هماهنگ با ظرفیت دستگاه و موتور ساخته شود و استحکام لازم را حین حمل بار داشته باشد. شاسی ، کالسکه و پایه‌هایی که از عمران مدرن تهیه می‌کنید بر اساس ظرفیت دستگاه‌ها بهینه سازی شده است. شاسی‌ها به صورت سفارشی و بزرگتر از ابعاد موجود در بازار ساخته می‌شود. استحکام و ایمنی این دستگاه‌ها به مراتب بیشتر از نمونه‌های مشابه موجود در بازار است. عمران مدرن تمامی قطعات بالابر مصالح را با ارزان‌ترین قیمت بازار به دست مشتری می‌رساند.

قیمت بالابر برقی ساختمانی دیجی کالا

مقایسه قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا با عمران مدرن در بخش موتور یا دینام ، که بخش اصلی بالابر مصالح محسوب می‌شود،‌ محدود به برندهای خاصی خواهد بود. موتورهای بالابر از ۳ اسب بخار برای کم ظرفیت‌ترین دستگاه یعنی تک فاز ۳۰۰ کیلویی تا ۱۰ اسب بخار برای بالابرهای ۱ تنی تهیه می‌شود و در این میان اگر لیست الکتروموتورهای دیجی کالا را نگاه کنید اغلب زیر ۳ اسب بخار هستند.

دینام بالابر ساختمانی
الکتروموتور کایجیلی

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن دیجی کالا

 آنچه به عنوان موتور در دی جی کالا عرضه شده اغلب مناسب بالابر نیست. معدود برندهایی مانند الکتروموتور کاجیلی وجود دارد که با ظرفیتی نزدیک به ۳ اسب بخار، امکان استفاده به عنوان دینام بالابر مصالح را به شما خواهد داد. قیمت بالابر ساختمانی موتوژن دیجی کالا اغلب برای کارکردهای الکتروموتور کولر آبی اعلام شده که ظرفیت کمتر از ۲ اسب بخار دارند و کارایی دینام بالابر مصالح را ندارد.

موتورهایی که از عمران مدرن تهیه می‌کنید از برندهای برتر است و می‌توان از اصل بودن موتورها اطمینان حاصل کرد. دینام الکو آسیا و موتوژن و انواع موتورهای چینی را می‌توانید زیر قیمت بازار از عمران مدرن تهیه کنید. پیش از خرید،‌ با مهندسان عمران مدرن مشورت کنید تا بر اساس نیازتان،‌ بهترین کیفیت و ارزان‌ترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد.

دیجی کالا قیمت بالابر ساختمانی – کلید بالابر

اگر به دنبال گیبرکس بالابر باشید، در بخش خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی باید نوع گیبرکسی که برای بالابر به کار می‌برید را بدانید. زیرا در مشخصات محصول هیچ توضیحی داده نشده است تا بتوانید تشخیص دهید که قطعه مورد نظر برای نصب روی بالابر کارآیی داشته باشد. باید از میان مدل‌ها به دنبال گیربکس حلزونی باشید. آنچه در دیجی کالا خواهید دید تنها برند روانکار  VF86است.

اگر همین قطعه را از عمران مدرن تهیه کنید، امکان سفارش از تمامی برندهای موجود در بازار را زیر قیمت خواهید داشت. علاوه بر برندهای بازار، مهندسان عمران مدرن گیبرکس‌های تقویت شده از برند سهند را به صورت سفارشی تهیه می‌کنند. این گیبرکس‌ها دارای دنده‌های تقویت شده‌ای هستند که فشار را از روی موتور کم می‌کند و کارایی موتور را بهبود می‌بخشد. مقایسه کیفیت و تنوع و قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا و عمران مدرن به وضوح نشان می‌دهد که تهیه این قطعه از سایت عمران مدرن بسیار مقرون به صرفه است.

کلید بالابر ساختمانی
کلید بالابر ساختمانی

گیربکس مناسب بالابر ساختمانی

ظرفیت‌های متفاوت بالابر نیاز به یک مدل خاص از گیبرکس دارد که با قدرت موتور منطبق باشد. در زمینه قیمت بالابر ساختمانی تک فاز دیجی کالا تنها قطعه‌ای که در این سایت مناسب بالابر تک فاز ارائه می‌شود، گیربکس VF86 است. تنها از میان انواع گیربکس زیر، تنها گیبرکس VF86 را از برند روانکار می‌توانید از دیجی کالا تهیه کنید:

  • بالابر ۳۰۰ کیلویی ، گیبرکس VF86
  • ظرفیت بالابر ۵۰۰ کیلویی ، گیبرکس VF110
  • دستگاه بالابر ۷۵۰ کیلویی ، گیبرکس VF130
  • بالابرهای ۱۰۰۰ کیلویی ، گیربکس VF185
گیربکس حلزونی بالابر
گیربکس حلزونی بالابر

قیمت بالابر ساختمانی برقی دیجی کالا

کلید بالابر امکان کنترل مصالح ساختمانی را با حرکت به سمت چپ و راست می‌دهد. در موقعیت وسط ، معمولا نقطه ایست باکت مصالح است. انواع متنوعی از کیلید بالابر در بازار موجود است. در دیجی کالا می‌توانید انواع کلیدهای فلزی با کیفیت را پیدا کنید. اگر به دنبال برندهای متنوع‌تر و قیمت ارزان‌تر هستید، با کارشناسان عمران مدرن در ارتباط باشید.

مقایسه قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا با عمران مدرن

آنچه به عنوان سیم بکسل در دیجی کالا ارائه می‌شود مربوط به سیم بکسل اتومبیل است و مناسب بالابر ساختمانی نیست. سیم بکسل مورد استفاده در بالابر ساختمانی باید از میان سیم‌های قطر ۸ ، ۱۰ و ۱۲ تهیه شود. در ظرفیت‌های بالابر باید حتما از سیم بکسل‌های نتاب استفاده شود.

مقایسه قیمت بالابر برقی ساختمانی دیجی کالا

چند مدل معدود از انواع ریموت بالابر ساختمانی را در سایت دیجی کالا می‌توانید پیدا کنید. ریموت‌های بالابر آن تایم که مناسب بالابر تک فاز است در این سایت به فروش می‌رسد. اگر به دنبال برندهای برتر بازار هستید و برای همه‌ی ظرفیت‌های بالابر به ریموت‌های با کیفیت نیاز دارید، با کارشناسان عمران مدرن در تماس باشید. بدون شک تنوع و قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا و آنچه از عمران مدرن دریافت می‌کنید قابل قیاس نیست.

بالابر ساختمانی تبریز بالابر ساختمانی بجنورد بالابر ساختمانی کرمانشاه بالابر ساختمانی ارومیه بالابر ساختمانی اهواز بالابر ساختمانی یاسوج بالابر ساختمانی اردبیل بالابر ساختمانی زنجان بالابر ساختمانی گرگان بالابر ساختمانی اصفهان بالابر ساختمانی سمنان بالابر ساختمانی رشت بالابر ساختمانی کرج بالابر ساختمانی زاهدان بالابر ساختمانی خرم آباد بالابر ساختمانی ایلام بالابر ساختمانی شیراز بالابر ساختمانی ساری بالابر ساختمانی بوشهر بالابر ساختمانی قزوین بالابر ساختمانی اراک بالابر ساختمانی شهرکرد بالابر ساختمانی قم بالابر ساختمانی بندرعباس بالابر ساختمانی بیرجند بالابر ساختمانی سنندج بالابر ساختمانی همدان بالابر ساختمانی مشهد بالابر ساختمانی کرمان بالابر ساختمانی یزد

برای مطالعه بیشتر

تولید کننده بالابر ساختمانی

پخش بالابر ساختمانی

قیمت بالابر برقی ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

قیمت بالابر ساختمانی کوچک

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

قیمت پایه بالابر ساختمانی

قیمت موتور بالابر ساختمانی

قیمت بالابر مصالح ساختمانی ۱۴۰۱

کارخانه فروش بالابر ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز

بهترین بالابر ساختمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.75 ( 7 نظر)