استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت باربیکیو

قیمت باربیکیو
قیمت انواع باربیکیو

باربیکیو نوعی کباب پز است که در فضاهایی باز همچون حیاط خلوت، بالکن و باغ مورد استفاده قرار می گیرد. باربیکیو به انواع مختلف سیمانی ، سنگی ، آجری ، گازی ، برقی ، زغالی و پیش ساخته دسته بندی می شود. قیمت باربیکیو با توجه به جنس، ابعاد، اندازه، طرح و مدل آن متفاوت خواهد بود. تنوع در نوع باربیکیو ، موجب افزایش دامنه انتخاب با توجه به دکوراسیون محوطه ، بودجه و سلیقه افراد می گردد. آنچه که در ساخت باربیکیو باید مدنظر قرار داد، زیبایی آن است. زیرا باربیکیو یکی از المان های محوطه سازی می باشد.

قیمت باربیکیو سنگی
قیمت باربیکیو و ساخت آن

قیمت باربیکیو آجری و ساخت آن

یکی از پرکاربردترین باربیکیوهای مورد استفاده، نوع آجری آن می باشد. یکی از دلایل پرکاربرد بودن آن، این است که قیمت باربیکیو آجری کمتر از نمونه های دیگر می باشد. ساخت باربیکیو آجری آسان بوده و امکان پیاده سازی آن در طرح های مختلف وجود دارد. همچنین مقاومت آن در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بالا است.

قیمت باربیکیو ذغالی

مرحله اول ساخت باربیکیو آجری ، انتخاب ابعاد و مکان مناسب اجرای آن می باشد. زمین محلی که باربیکیو بر روی آن اجرا می شود باید از مقاومت و استحکام کافی برای تحمل وزن باربیکیو برخوردار باشد. از یک سینی پخت و پز برای تعیین محل قرارگیری آجرها استفاده می گردد. چینش آجرهای باربیکیو غالبا به صورت E می باشد. گام بعدی آماده سازی محل برای شروع به ساخت است. می توان محل چینش آجرها را به اندازه حدودی ۱۵۰ میلی متر گود کرد. ملاتی از ماسه و سیمان ساخته و آن را بر روی زمین می ریزند و با استفاده از کمچه صاف می کنند.

قیمت ساخت باربیکیو
چینش آجرها به صورت E

پس از اجرای رج اول آجر، مجددا ملات ماسه و سیمان ریخته شده و رج بعدی اجرا می گردد. برای قرارگیری آجرها در یک راستا از ریسمان تراز استفاده می شود. دیوار باربیکیو باید تراز باشد. بدین منظور از تراز لوبیایی برای ایجاد یک سطح صاف استفاده می شود. همچنین باید توجه داشت که گوشه های کباب پز به صورت عمودی اجرا گردد. برای ساخت محل قرار گیری سینی، پس از چینش چند رج آجر (معمولا ۵ ردیف)، چند آجر انتهایی رج بعدی را به صورت عمود قرار می دهند. چینش دیوار باربیکیو تا رسیدن به ارتفاع مورد نظر ادامه می یابد. برای زیباتر شدن باربیکیو، نمای کار و بندهای بین آجرها را تمیز می کنند. قیمت باربیکیو آجری وابسته به ابعاد آن، میزان مصالح مورد نیاز در ساخت، دستمزد استادکار و … می باشد.

ساخت باربیکیو آجری
ساخت محل قرار گیری سینی

لیست شرکت های مجری ساخت باربیکیو

در این مطلب به معرفی بهترین پیمانکاران ساخت باربیکیو پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطلاع از قیمت باربیکیو و نیز اطمینان از تخصص آنها در زمینه ساخت باربیکیو ، ارائه شده است.

۱- شرکت ایوان از پیمانکاران ساخت باربیکیو در تهران است. خدمات این شرکت شامل ساخت باربیکیو آجری، ساخت باربیکیو سیمانی و ساخت باربیکیو سنگی می باشد. برای تماس با ایوان و اطلاع از قیمت باربیکیو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت باربیکیو

۲- شرکت گروه معماری آرسس از پیمانکاران ساخت باربیکیو در تهران است. خدمات این شرکت شامل ساخت باربیکیو آجری، ساخت باربیکیو سیمانی و ساخت باربیکیو سنگی می باشد. برای تماس با گروه معماری آرسس و اطلاع از قیمت باربیکیو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت باربیکیو ذغالی

۳- شرکت طراحان منظر آینده از پیمانکاران ساخت باربیکیو در تهران است. خدمات این شرکت شامل ساخت باربیکیو آجری و ساخت باربیکیو سنگی می باشد. برای تماس با طراحان منظر آینده و اطلاع از قیمت باربیکیو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت باربیکیو سنگی

۴- شرکت گروه معماری آرچی پرژن از پیمانکاران ساخت باربیکیو در تهران است. خدمات این شرکت شامل ساخت باربیکیو آجری می باشد. برای تماس با گروه معماری آرچی پرژن و اطلاع از قیمت باربیکیو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت باربیکیو سیمانی

۵- شرکت شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند از پیمانکاران ساخت باربیکیو در تهران است. خدمات این شرکت شامل ساخت باربیکیو آجری می باشد. برای تماس با شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند و اطلاع از قیمت باربیکیو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت کیمیا دیزاین از پیمانکاران ساخت باربیکیو در تهران است. خدمات این شرکت شامل ساخت باربیکیو سیمانی می باشد. برای تماس با کیمیا دیزاین و اطلاع از قیمت باربیکیو بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت باربیکیو خانگی

باربیکیو یا کباب پز یکی از تجهیزت پخت و پز مورد استفاده در بسیاری از ویلاها و باغ ها می باشد که شما می توانید به کمک این دستگاه گوشت و غذای مورد نظر خود را در دمای مناسب، به بهترین و خوشمزه ترین شکل ممکن پخته و آن را نوش جان نمایید.

 این وسیله پخت و پز را می توانید با خود حمل کرده و در هر مکانی که دوست دارید آن را روشن کرده و بی نظیرترین کباب ها را به همراه دوستان و نزدیکان خود آماده نمایید

 باربکیوها از نظر جنس و ساختار خود متنوعند و به انواع مختلف: باربیکیو سنگی، باربیکیو آجری، فلزی و.. تقسیم می‌شوند.

همچنین باربیکیوها از نظر تامین حرارت در سه نوع: زغالی، برقی و گازی در بازار وجود دارد.

قیمت باربیکیو با توجه به نوع آن متفاوت است.

قیمت باربیکیو گازی

باربیکیو گازی ، بهترین گزینه برای خانه های امروزی باربیکیو گازی است به سادگی می توانید از این مدل برای فضاهایی مانند بام سبز، حیاط و تراس با خیال راحت استفاده کنید و آسوده باشید که باربیکیو گازی به نسبت سایر مدل های خود نظافت کمتری را نیاز دارد.

و هر آنچه از طعم ها در ذهن دارید باربیکیو گازی برای شما فراهم خواهد کرد

قیمت باربیکیو آجری

باربیکیو آجری ، فضای محفوظ این باربیکیو مانع از پخش گرد و غبار ناشی از اشتعال ذغال، چوب و… می شود،

بنابراین می توانید از باربیکیو آجری برای فضاهایی مانند بالکن و باربیکیو آجری در پاسیو و باربیکیو آجری حیاط خلوت خود هم استفاده کنید.

قیمت باربیکیو آجری
باربیکیو آجری

خرید باربیکیو

توصیه می شود که در هنگام خرید باربیکیو، به یک سری از مهمترین آیتم ها توجه لازم را داشته باشید که عبارتند از:

–         نوع باربیکیو

–         اندازه ی مربوط به باربیکیو

–         محلی که می خواهید از باربیکیو استفاده کنید.

–         نظرات دیگر خریداران را مورد بررسی قرار دهید.

موارد ذکر شده تعیین کننده نوع باربیکیو و قیمت باربیکیو میباشد.

خرید باربیکیو
باربیکیو فضای باز

اندازه مناسب باربیکیو

عامل اصلی در انتخاب سایز باربیکیو ، ابعاد و اندازه محیط اطراف آن است.

علاوه بر ابعاد محیط اطراف این محصول، باید به گرمای تولیدی توسط آن نیز توجه داشته باشید.

 از این رو بسیاری از تولیدکنندگان توصیه می‌کنند که باربیکیو حتما باید ۲ الی ۳ متر از خانه و دیگر اجزای اشتعال­‌زا فاصله داشته باشد.

قیمت باربیکیو سیمانی

ویلاهایی که امروزه ساخته می شوند دارای تجهیزات ایده آلی می باشند که آرامش و راحتی را برای ساکنین به ارمغان می آوردخانه های ویلایی مجهز به باغ و فضای سبز امکانات بی نظیری دارند که با استفاده از انها می توان لحظاتی خوش برای خود و خانواده به وجود آورد.

 یکی از امکاناتی که در فضای باغ, آلاچیق و حیاط ویلاها مورد استفاده قرار می گیرد باربیکیو است. باربیکیو یک گزینه عالی برای حیاط ویلا می باشد و با استفاده از آن می توان پخت و پز و کباب مواد غذایی مانند گوشت را بر روی حرارت در فضای باز انجام داد و از حضور در هوای آزاد لذت برد. قیمت باربیکیو تحت تاثیر عوامل متعددی است.

قیمت باربیکیو
باربیکیو در فضای باز

قیمت باربیکیو سیمانی طرح چوب

در ساخت و طراحی باربیکیو برای راحتی کار می‌توانید از سینک و حتی کابینت استفاده کنید. می‌توانید برای ایجاد تنوع در طراحی باربیکیو از طرح‌های مختلف، برش کاری روی سنگ و چوب و … استفاده کنید تا فضای خلاقانه‌تری ایجاد شود. همچنین ایجاد بخشی که به عنوان میز غذاخوری استفاده شود، می‌تواند ایده خلاقانه‌ای باشد.

قیمت باربیکیو
باربیکیو

قیمت باربیکیو ذغالی

از محبوب ترین ها می باشد که در بیشتر خانه های ویلایی حضور دارد. باربیکیو ذغالی نظافت بیشتری را نیاز دارد زیرا ذغال در هنگام اشتعال خاکسترهای زیادی را در هوا پراکنده می کند.

قیمت باربیکیو ذغالی نسبت به سایر مناسب تر است. اما متاسفانه این نوع باربیکیو ها دود زیادی را ایجاد می کنند و از این نظر می توان گفت که برای خانه های ویلایی مناسب خواهند بود و روشن کردن آن ها کمی به زمان نیاز دارد .

قیمت باربیکیو ذغالی
استفاده از باربیکیو ذغالی در فضای باز

باربیکیوی ذغالی ضمن آن که طعم دودی به غذا می بخشد، غذا را با سرعت کمتری نسبت به باربیکیوی گازی می پزد. این نوع از کباب پزها دارای قیمت پایین تری از کباب پز گازی هستند و بسیاری از آن ها به دلیل عدم کیفیت ممکن است دارای دود مضر و ناخوشایندی باشند. باربیکیو ذغالی به دلیل روشن کردن ذغال های درون آن زمان بیشتری را برای پخت می برند.

کباب پز سنگی (باربیکیو سنگی)

کباب پز سنگی نوع متفاوتی از کباب پز می باشد و شما می توانید با توجه به نوع محوطه یا فضای بازی که در اختیارتان است اقدام به ساخت کباب پز های سنگی نمایید. اگر تمایل دارید چهره خاصی به فضای اطراف شما بخشیده شود بهتر است از کباب پزهای سنگی با جنس گابیون استفاده نمایید.

توری گابیون سبدهای سیمی می باشد که پر از مصالح سنگی است و در همه زمینه های عمرانی کاربرد دارند همچنین بسیار مقرون به صرفه تر از سازه های مشابه خود می باشند. موارد استفاده از توری گابیون در جاده سازی و سد سازی و کف آبراهه ها و دیوارهای محافظ می باشد.

قیمت کباب پز
باربیکیو

ساخت باربیکیو برای باغ (barbecue)

شاید بشه گفت یکی از ابزارهای پرکاربرد در باغ های خانوادگی باربیکیو یا همون کباب پزها باشند ، شما میتوانید با ساخت باربیکیو برای باغ و باغچه علاوه بر لذت بخش تر کردن طعم کباب ها ، جلوه بصری هم به باغ خود ببخشید.

کباب پز و باربیکیو در دو نوع برقی و گازی و زغالی تولید می شود ، در کشورهای اروپایی بیشترین استفاده از کباب پزهای گازی و برقی می باشد که نسبت به کباب پزهای زغالی و آتشی سریع تر و راحت تر تمیز می شوند.

قیمت انواع باربیکیو
انواع باربیکیو

ساخت باربیکیو در بالکن

ساخت باربیکیو در بالکن یا تراس برای کسانی پیشنهاد می شود که کمبود جا دارند و در بالکن خانه و یا آپارتمان خود فضایی را اختصاص به ساخت باربیکیو می دهند.

قیمت باربیکیو و ساخت آن بستگی به عوامل متعددی دارد.

قیمت باربیکیو آپارتمانی
باربیکیو آپارتمانی

لیست قیمت باربیکیو آجر نسوز

از آجر نسوز به عنوان جزء اصلی برای قسمت های داخلی باربیکیو استفاده می شود. با در اختیار داشتن فضا آزاد خارج از منزل به راحتی می توان یک باربیکیو بنا نموده و از آن برای تفریحات و مهمانی ها استفاده کرد و نهایت لذت را برد. یکی از نکات مهم در رابطه با باربیکیو این است که تمیزکردن آن بسیار آسان و بدون دردسر صورت می گیرد و از لحاظ بهداشتی نگرانی در مورد آن وجود نخواهد داشت.

قیمت باربیکیو آجری
باربیکیو آجری

 قیمت انواع باربیکیو

باربیکیو روشی سالم برای کباب کردن مواد غذایی بر روی میله های داغ شده است و دارای مدل های مختلفی نظیر گازی و برقی و ذغالی و چند منظوره می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز خود از بین این طرح ها باربیکیویی مناسب و کاربردی را انتخاب نمایید.

قیمت باربیکیو سیمانی
باربیکیو سیمانی

قیمت باربیکیو سنگی

باربیکیو سنگی یکی از انواع وسیله ها برای راحت تر کردن شیوه پخت کباب در انواع مکان های مختلف برای افراد در فضای باز و همچنین در بالکن های آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. کباب پز ها باید دارای امکاناتی مختلف باشد تا بتوان برای همه افراد قابل استفاده قرار بگیرد.

این وسیله های ساخته شده از سنگ دارای دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به نمونه های مشابه آن میباشد. کباب پز سنگی دارای ابعادی میباشد که متناسب با فضای شما می توان طراحی کرد وهمچنین نمونه طراحی آن را نیز می توانید انتخب نمایید. که با توجه به سلیقه و تناسب آن با فضای شما همخوانی داشته باشد.

قیمت باربیکیو سنگی تحت تاثیر عوامل زیادی است.

قیمت باربیکیو سنگی
باربیکیو سنگی

برای مطالعه بیشتر:

فلاور باکس بتنی

ساخت سایبان

جابجایی درخت

کانکس ویلایی

آلاچیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.12 ( 2 نظر)

۱۲ نظر

 1. قیمت باربیکیو را در کجا میتوان استعلام بگیرم؟

 2. ساخت باربیکیو استاندارد خاصی داره ؟ عکسهاش که خیلی ساده س . میشه خودمون درستش کنیم ؟ چه نوع آجری برای ساختش استفاده میشه ؟

  • سلام برای نصب باربیکیو استانداردهای خاصی باید رعایت شود و نیاز به نصاب دارد.باربیکیو انواع متفاوتی دارد و با توجه به نوع آن آجری یا سنگی از متریال متفاوتی استفاده می شود.

 3. امیرحسین داوودی

  سلام قیمت باربیکیو سنتی چقدره حدودا
  منظورم از سنتی ساخت باربیکیو با مواد و طرح سنتی هست !!

 4. سلام قیمت باربیکیو به چه چیزایی بستگی داره؟

 5. قیمت باربیکیو ذغالی چقدره؟!

 6. سلام مدل آجری که برای ساخت باربیکیو استفاده میشه روی قیمت باربیکیو تاثیر گذاره؟

 7. امیرحسین یادگار

  سلام ساخت باربیکیو زمان زیادی نمیبره درسته؟
  میتونم قیمت باربیکیو Eشکل رو بدونم؟