بهترین قیمت بتن
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت آینه کاری ساختمان

قیمت آینه کاری ساختمان
آینه کاری ساختمان

آینه کاری یکی از قدیمی ترین روش های دکوراسیون و تزئین منازل در ایران می باشد. آینه کاری به دو روش مدرن و سنتی و بر روی دیوار، سقف، ستون و … قابل اجرا است. در واقع آینه کاری به معنی برش آینه در ابعاد و طرح های مختلف و چسباندن آن در شکل های هندسی متنوع می باشد. بر این اساس قیمت آینه کاری ساختمان متفاوت خواهد بود. بدین معنا که با افزایش پیچیدگی طرح های اجرایی ، غالبا قیمت آینه کاری ساختمان نیز افزایش می یابد. علاوه بر این، کیفیت آینه، متراژ کار، محل اجرا و اجرت نصب نیز بر روی قیمت آینه کاری تاثیرگذار است.

قیمت آینه کاری
آینه کاری دکوراتیو منازل

شرکت های مجری آینه کاری ساختمان

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر مجری آینه کاری ساختمان پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه قیمت آینه کاری ساختمان و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

قیمت آینه کاری
دیوار پوش آینه ای دکوراتیو

۱- شرکت گیوه دوز مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری دیوار ، آینه کاری سنتی می باشد. برای تماس با شرکت گیوه دوز و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آینه کاری ساختمان

قیمت اینه کاری ساختمان

قیمت آینه کاری ساختمان با توجه به مواردی مانند طول برش ، تراش و نوع و جنس ، ضخامت و متراژ متر مربع آینه متغیر است.

همان‌طور که گفته شد آینه کاری منزل فقط مختص به‌جای خاصی نیست و در تمامی فضای خانه با توجه به سلیقه شخصی کارفرما و طراح نصب می‌شود. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه نمایید بازتاب نور است زیرا هرچه بازتاب نور در آینه بیشتر باشد فضا بزرگ‌تر نشان داده می‌شود. آینه کاری  ساختمان نیازمند تخصص و تبحر چندین ساله می باشد.

در انجام این کار باید دقت کافی به خرج داده شود.

آینه کاری ساختمان برای اتاق‌خواب دارای چند حالت است .

 • نصب یک آینه بلند و عریض روبروی تخت خواب به‌گونه‌ای که بیشترین نور را جذب کند.
 • نصب دو آینه در دو طرف تخت خواب
 • نصب آینه در کنج اتاق جهت اضافه نمودن یک بُعد به فضا نیز ایده قشنگی می‌تواند باشد.

ایده دیگری که برای آینه کاری ساختمان بکار می‌رود استفاده از اشیایی مانند کمد دیواری یا درب‌های ریلی موجود در اتاق است که سبب بزرگ‌تر شدن فضا می‌شود و نیازی به نصب بر روی دیوار نیست

۲- شرکت سازه پارت مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار ، آینه کاری سنتی می باشد. برای تماس با شرکت سازه پارت و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع آینه کاری
انواع آینه کاری روی دیوار

آینه کاری ساختمان

آینه کاری از قدیمی ترین شاخه های تزئینی معماری ایران است . قدمت این هنر به دوره ساسانیان باز میگردد که با در کنار هم قرار دادن قطعات آینه در شکل های هندسی و یا تزئینی شکل می گیرد . قیمت آینه کاری ساختمان با توجه به فضایی که قرار است آینه کاری در ان انجام شود متفاوت است.

آینه کار با استفاده از تایل های آینه و با برش آن ها به اشکال متنوع با استفاده از برش دست یا سی ان سی فضایی درخشان و زیبا را می آفریند .  بازتاب نور در قطعات بی شمار آینه ها درخشش منحصر به فردی در ظاهر بنا ایجاد می نماید .

ضخامت آینه کاری ساختمان برای طرح های پیچیده بهتر است از ۱ تا ۳ میلیمتر در نظر گرفته شود و برای تایل های بزرگتر آینه مانند طرح لوزی نیز آینه های ۵ تا ۶ میلیمتر پیشنهاد می شود .

تراش آینه های دکوراتیو معمولا از ۱ تا ۳ سانتی متر اجرا می شود . (تراش آینه به عملیاتی اطلاق می شود که طی آن لبه شیشه تا زاویه خاصی ساییده و تراشیده می شود و نمایی مشابه قاب به خود می گیرد) این عملیات توسط دستگاه اتوماتیک تراش آینه با چند سنگ دیاموند مجزا انجام میگردد

۳- شرکت گروه هنری محمدرضا عبداللهی مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار ، آینه کاری سنتی می باشد. برای تماس با شرکت گروه هنری محمدرضا عبداللهی و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴- شرکت گروه هنری حسین عبدالهی مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار ، آینه کاری سنتی می باشد. برای تماس با شرکت گروه هنری حسین عبدالهی و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آینه کاری مدرن

۵- شرکت صنایع شیشه و آینه کولیوند مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت صنایع شیشه و آینه کولیوند و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آینه کاری مدرن
اجرای آینه کاری مدرن داخل منزل

قیمت آینه کاری مدرن ساختمان

آینه کاری مدرن انواع و طرح های مختلفی دارد، مانند دیوارپوش های آینه ای ، آینه کاری گرد ، آینه کاری پازلی ، آینه کاری با طرح های خاص و آینه کاری تایل . آینه کاری مدرن ، مختص خانه هایی با متراژ بالا نیست بلکه در خانه هایی با متراژ های پایین تر مثلا ۸۰ متر مربع نیز می توان از دیوارپوش های آینه ای استفاده کرد و به بزرگ تر نشان دادن فضای منزل کمک زیادی کرد.

قیمت آینه کاری
آینه کاری دکوراتیو

انواع مدل آینه کاری ساختمان

 • آینه کاری ساختمان جورچین
 • آینه کاری ساختمان اسلامی
 • لوزی
 • آینه کاری ساختمان هندسی
 • آینه کاری کلاسیک
 • آینه کاری آنتیک
 • آینه کاری گل و بوته
 • آینه کاری حجمی

۶- شرکت نقش آذین مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت نقش آذین و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- شرکت ایده الین مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت ایده الین و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اینه کاری

۸- شرکت ایراچی مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار ، آینه کاری سنتی می باشد. برای تماس با شرکت ایراچی و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع اینه کاری
اجرای آینه کاری آبشاری روی دیوار

فاکتور های موثر در قیمت آینه کاری ساختمان

 • نوع تراش خوردگی آینه
 • رنگ آینه ها
 • مدل های آینه کاری
 • هزینه های حمل و نقل
 • نصب آینه ها

۹- شرکت نما سبز مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت نما سبز و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۰- شرکت تتراگلس مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت تتراگلس و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آینه کاری

۱۱- شرکت صنعت شیشه آریا مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت صنعت شیشه آریا و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آینه کاری دیوار
آینه کاری نوع حجمی روی دیوار

هزینه آینه کاری ساختمان

هزینه آینه کاری ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد. از اصلی ترین عوامل می توان به جنس آینه ، متراژ محلی که باید آینه کاری شود، گروه اجراکننده، مجموعه تولید کننده آینه ، ضخامت آینه ، پیچیدگی ها وظرافت طرح پیشنهادی آینه ، سطحی که روی آن قرار است آینه کاری اجرا شود، اشاره کرد. البته باید نوسانات بازار و تغییرات قیمت ها را نیز در نظر داشت.

آینه کاری مدرن
اجرای آینه کاری مدرن با طرح های متنوع

۱۲- شرکت صنایع شیشه و آینه آگاهی مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت صنایع شیشه و آینه آگاهی و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۳- شرکت صنایع شیشه و آینه اردلان مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت صنایع شیشه و آینه اردلان و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مجری آینه کاری

قیمت آینه کاری سنتی ساختمان

طرح های اسلیمی بیشترین تزئینات را در آینه کاری سنتی به خود اختصاص می دهند.

این طرح ها شامل : نقوش گل و برگ ، نقوش هندسی در هم پیچیده ، اشکال حیوانات ، طرح های گره

قاب بندی ، شمسه ، لچک ، ترنج اسلیمی و…؛ می باشند.

این نقوش و طرح های اعجاب انگیز را در حرم امامان و در تالار های کاخ گلستان و غیره شاهد هستیم.

این تزئینات آینه ای جزو هنر و گذشته پربار ما ایرانیان است. در گذشته تمام آینه ها در آن طرح های پیچیده با دست برش می خوردند. اما امروزه همه برش ها با نهایت ظرافت توسط دستگاه ها انجام می گیرد.

البته هنوز هم در بعضی مواقع آینه ها با دست و توسط الماس شیشه بری صورت می گیرد.

بطوریکه پس از گذاردن خمیر به پشت قطعه آینه، با فشار دست میزان فرورفتگی آن قطعه مشخص می شود.

استفاده از میزان مناسب خمیر پشت قطعات آینه به تمیزی و یکدست بودن کار کمک می کند.

آینه کاری های سنتی بیشتر در مورد سقف ها صادق بوده است.

استفاده از نقوش اسلیمی و رنگی به عنوان آینه های دکوراتیو، فضای جالبی را به ارمغان می اورد.

۱۴- شرکت چارسیک مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری سقف ، آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت چارسیک و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت فرادِک مجری آینه کاری ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت شامل آینه کاری دیوار می باشد. برای تماس با شرکت فرادِک و اطلاع از قیمت آینه کاری ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳ نظر

 1. برای اجرای اینە کاری داخلی فقط از چسب استفادە میشە ؟ چه نوع چسبی ؟

 2. سلام قیمت آینه کاری ساختمان اگر همراه با نورپردازی آینه ها انجام بشه ، به صورت تقریبی چقدر درمیاد؟

 3. قیمت آینه کاری ساختمانی سنگین در میاد . آینه کاری رو اگه برای چند طبقه انجام بدید تخفیف هم میدین روی کار؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت