استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت آلاچیق

قیمت آلاچیق فلزی
قیمت آلاچیق چوبی

آلاچیق سازه ای است که غالبا به صورت باز یا نیمه باز در حیاط، باغ، کنار استخر و … ساخته می شود. از این سازه به منظور استراحت و استفاده از محیط استفاده می گردد. برای ساخت آلاچیق باید محلی را در نظر گرفت که دارای چشم انداز زیبایی باشد. آلاچیق به انواع مختلفی همچون چوبی، فلزی، شیشه ای، چادری، سنگی و ترکیبی دسته بندی می شود. با توجه به جنس متریال مصرفی در ساخت، قیمت آلاچیق نیز متفاوت خواهد بود. به طور کلی قیمت آلاچیق وابسته به عواملی همچون، نوع آلاچیق ، متراژ کار، فریم و متعلقات مورد نیاز برای ساخت و دستمزد استادکار می باشد.

برای داشتن یک آلاچیق زیبا ، باید از افراد و شرکت های متخصص در این زمینه استفاده کرد. از این رو، در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های مجری آلاچیق پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور استعلام قیمت آلاچیق و نیز اطمینان از تخصص آنها ارائه شده است.

قیمت سقف آلاچیق
آلاچیق سیمانی

لیست شرکت های مجری آلاچیق

۱- طراحان باغ پارسی یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آلاچیق چادری، اجرای آربور و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با طراحان باغ پارسی و اطلاع از قیمت انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع آلاچیق باغی

قیمت آلاچیق

یکی از مواردی که مشتریان در مورد مخصوصآ آلاچیق فلزی محاسبه میکنند قیمت آن به عنوان درب و پنجره بر حسب وزن آن است که این کاملآ غلط است چون اجرای یک آلاچیق و یا پرگولا کاملآ با یک سایبان متفاوت میباشد و متریال استفاده شده در آن در محل های اتصال و رنگ آمیزی و غیره….با ساخت سایبان فرق دارد و در چهار چوب قیمتی آهنگری محاسبه نمیشود.

مبنای محاسبه قیمت آلاچیق و پرگولا برحسب مدل بر متر مربع میباشد.

چند مورد بر هزینه محاسبه شده به درخواست مشتری اضافه میگردد.

اول اینکه سازه میخواهد روی خاک و یا سطحی گذاشته شود یا میخواهند برای ستونهای آن فنداسیون ستون نصب شود که در هنگام طوفان در جای خود ثابت بماند.

دوم زیر سازی و کفه بندی آن میباشد که طبق متریال انتخابی هزینه ای محاسبه میگردد تا با شکل مورد تآیید مشتری اجرا گردد.

سوم مبلمان داخلی و یا میز و نیمکت و یا گلدانهای اطراف محیط مورد نظر میباشد که در هنگام قرارداد و محاسبه قیمت باید به آنها توجه شود.

چهارم محل اجرای پروژه و فاصله آن تا محل کارگاه سازنده میباشد که دو هزینه را شامل میشود یک هزینه حمل دو هزینه نصب در محل میباشد.

قیمت آلاچیق چوبی آماده
آلاچیق چوبی

۲- ایوان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با ایوان و اطلاع از قیمت آلاچیق چوبی و فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- آرامش سبز یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی و اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با آرامش سبز و اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی و چوبی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق

۴- گروه معماری آرسس یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی و اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با گروه معماری آرسس و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت الاچیق ارزان

قیمت آلاچیق ارزان و پیش ساخته با توجه به نوع آلاچیق تعیین میشود. به عنوان مثال آلاچیق مدرن پیش ساخته یکی از انواع آلاچیق های ارزان قیمت در بازار است. قیمت آلاچیق پیش ساخته ارزان را با توجه به نوسانات قیمت در بازار از کارشناسان عمران مدرن مطلع شوید.

قیمت آلاچیق پیش ساخته
آلاچیق چوبی

۵- شرکت طراحان منظر آینده یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی و اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با شرکت طراحان منظر آینده و اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی و چوبی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق پیش ساخته ارزان

اآلاچیق یک سازه نیمه باز است و برای استراحت در فضای باز ساخته می‌شود تا از طبیعت استفاده کنیم، لذت ببریم و یک سرپناه برای جلوگیری از تابش آفتاب و بارش برف و باران داشته باشیم.

آلاچیق را در فضاهای سرسبز و منطقه های دیدنی در حیاط می‌سازند. از آلاچیق در فضاهای باز باغ، ویلا، باغچه، روف گاردن، پارک و … استفاده می‌شود و بخشی از دکوراسیون حیاط و فضای باز است.

امروزه قیمت آلاچیق های پیش ساخته رونق بیشتری یافته اند .

آلاچیق های پیش ساخته قابل جابجایی هستند و در هر مکانی به راحتی نصب میشوند.این آلاچیق ها قیمت پایین تری نسبت به سایر آلاچیق ها دارند و مساحت کمتری را نیز جهت نصب اشغال میکنند.

قیمت آلاچیق پیش ساخته سیمانی
آلاچیق پیش ساخته

بعلاوه آلاچیق های پیش ساخته وزن سبکی دارند و به همین دلیل براحتی جابجا میشوند. آلاچیق های پیش ساخته به دو نوع آلاچیق پیش ساخته ثابت و آلاچیق پیش ساخته موقت تقسیم بندی میشوند که متناسب با شرایط از یکی از انواع آن استفاده میشود.

۶- سورن بام یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آلاچیق چادری و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با سورن بام و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق پیش ساخته ارزان

۷- بیونیکا یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با بیونیکا و اطلاع از قیمت ساخت آلاچیق چوبی و فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- پردیس سبز پارسیان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آلاچیق چادری و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با پردیس سبز پارسیان و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت آلاچیق

۹- آسان طراح یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق، اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق ترکیبی می باشد. برای تماس با آسان طراح و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق آماده سیمانی

قیمت آلاچیق چوبی

طراحی یک آلاچیق چوبی ساده به همراه نورپردازی زیبا می تواند محیط حیاط و یا روف گاردن شما را دگرگون سازد.

 استفاده از چوب با انواع تزئینات خاص چوبی جذابیت بسیاری به فضا می بخشد. متریال چوب با پتانسیل بی نظیر و انرژی بالایی که دارد شاید به عنوان بهترین متریال برای ساخت آلاچیق شناخته شود. هم چنین در برابر بسیاری از متریال دیگر، هزینه ساخت آلاچیق چوبی بسیار مناسب و منطقی به نظر می رسد.

۱۰- مادوا یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق می باشد. برای تماس با مادوا و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت اجرا و نصب آلاچیق شیشه ای

هزینه ساخت این آلاچیق ها  میتواند به  موارد زیر بستگی داشته باشد :

نوع آلاچیق تمام شیشه یا بخشی از آن از شیشه باشد.

 • آهن کشی
 • نوع شیشه و ضخامت آن
 • اطراف شیشه با فریم باشد یا بدون فریم
 • محل ساخت الاچیق ( روی پشت بام ، که در صورت هزینه بالا بردن شیشه به قیمت کل آن اضافه میشود ).
 • یراق آلات مصرفی
قیمت آلاچیق شیشه ای
الاچیق شیشه ای

۱۱- نگین آذین پارت یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق می باشد. برای تماس با نگین آذین پارت و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- چکادبام یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق شیشه‌ای، اجرای آلاچیق فلزی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با چکادبام و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش ساخت آلاچیق و باربیکیو سیمانی

۱۳- گروه معماری آرچی پرژن یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق می باشد. برای تماس با گروه معماری آرچی پرژن و اطلاع از خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق سیمانی

۱۴- گلدن لوتوس یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با گلدن لوتوس و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق پیش ساخته سیمانی

هدف از ساخت آلاچیق ایجاد مکانی امن و زیبا برای لذت بردن از فضای سبز و استراحت در طبیعت است و شما می توانید این مدل سایبان ها را به کمک متریال های مختلف بسازید.

در ساخت آلاچیق از متریال هایی نظیر چوب و سیمان و فلز و … استفاده می شود که هر یک از این طرح سایبان ها زیبایی و جذابیت خاصی را به فضای سبز می بخشند همچنین می توانید برای ساخت سایبان ها از ترکیب دو یا چند متریال در یکدیگر استفاده نمایید.

۱۵- فراکارنو یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق می باشد. برای تماس با فراکارنو و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدل آلاچیق

۱۶- گروه پورفاضل یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق، اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با گروه پورفاضل و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با شرکت معماری سبز و پایدار آرنی ‌لند و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۸- گروه آلاوود یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آربور، اجرای خانه درختی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با گروه آلاوود و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت الاچیق ارزان

۱۹- متال وود یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای خانه درختی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با متال وود و اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق آماده

۲۰- گروه ساختمانی آبان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی و اجرای آلاچیق ترکیبی می باشد. برای تماس با گروه ساختمانی آبان و اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی و ترکیبی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۱- شرکت مهندسی آلوارس یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای خانه درختی می باشد. برای تماس با شرکت مهندسی آلوارس و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق پیش ساخته ارزان

۲۲- مجموعه آی آر گاردن یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با مجموعه آی آر گاردن و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۳- آراز سقف یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با آراز سقف و اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۴- ایکیا هوم یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آربور، اجرای خانه درختی و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با ایکیا هوم و اطلاع از قیمت آلاچیق چوبی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق چوبی

۲۵- بام ساز یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با بام ساز و اطلاع از قیمت آلاچیق چوبی و فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۶- تک پوشش یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی و اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با تک پوشش و اطلاع از قیمت آلاچیق چوبی و فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۷- سقف سازان یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرا آلاچیق می باشد. برای تماس با سقف سازان و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق سنتی

قیمت آلاچیق پشت بام

۲۸- تهران وود یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با تهران وود و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۹- آریو نما پاسارگاد یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با آریو نما پاسارگاد و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۰- آوالانچ یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق چادری و اجرای آربور می باشد. برای تماس با آوالانچ و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق شیشه ای

۳۱- شرکت بارش سبز یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آربور، اجرای پرگولا، اجرای آلاچیق سنگی می باشد. برای تماس با شرکت بارش سبز و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت آلاچیق

عوامل موثر بر هزینه نهایی آلاچیق را می توان به صورت زیر بررسی کرد.

 • متراژ آلاچیق
 • جنس و کیفیت مصالح
 • نوع مبلمان انتخابی
 • نوع طراحی آلاچیق
 • نوع سقف انتخابی

۳۲- مجموعه مهندسی ویرا یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی و اجرای آلاچیق ترکیبی می باشد. برای تماس با مجموعه مهندسی ویرا و اطلاع از قیمت آلاچیق چوبی و فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۳- نیروانا یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آلاچیق چادری و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با نیروانا و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق فلزی باغی

۳۴- کیمیا دیزاین یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی، اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آربور و اجرای پرگولا می باشد. برای تماس با کیمیا دیزاین و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت ساخت آلاچیق

۳۵- ساینارد سقف یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی و اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با ساینارد سقف و اطلاع از قیمت آلاچیق چوبی و فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۶- سقف پوشان زاگرس یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق فلزی، اجرای آلاچیق ترکیبی می باشد. برای تماس با سقف پوشان زاگرس و اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی و ترکیبی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق پیش ساخته

۳۷- سایبان گستر ایرانیان لایق یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق فلزی می باشد. برای تماس با سایبان گستر ایرانیان لایق و اطلاع از قیمت آلاچیق فلزی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۸- شرکت ماهوت یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چادری می باشد. برای تماس با شرکت ماهوت و اطلاع از قیمت آلاچیق چادری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۹- سازه های پارچه ای دیبا یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چادری می باشد. برای تماس با سازه های پارچه ای دیبا و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت الاچیق ارزان

۴۰- پوشش سقف کاوه یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با پوشش سقف کاوه و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴۱- خدمات فنی سالن پوشش یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با خدمات فنی سالن پوشش و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴۲- ویلا سوله یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با ویلا سوله و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق سیمانی

۴۳- مهارت پدیده یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با مهارت پدیده و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴۴- زیبا گستر یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با زیبا گستر و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت الاچیق اماده

۴۵- پرشین پوشش یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با پرشین پوشش و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آلاچیق چوبی

۴۶- پوشش بام یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با پوشش بام و خرید انواع آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴۷- ویلا سازه یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با ویلا سازه و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴۸- سقف گستران یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با سقف گستران و خرید آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت آلاچیق فلزی دست دوم

۴۹- پوشش سقف یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه ساخت آلاچیق در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای آلاچیق چوبی می باشد. برای تماس با پوشش سقف و اطلاع از قیمت آلاچیق بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

کانکس ویلایی

فلاور باکس بتنی

ساخت سایبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ نظر

 1. سلام شماره تماس و آدرس سایت شرکت بام ساز رو برای استعلام قیمت آلاچیق و دیدن طرح هاشون میخوام ؛ اگر لطف کنید.

 2. قیمت آلاچیق برای هر شهری که باشه فرقی نمیکنه؟ با هزینه یکسان در سراسر کشور انجام میدید؟

 3. طراحی آلاچیق مهم ترین بخش کاره با توجه به مکان به اندازه به متریال های مورد سلیقه مشتری . قیمت آلاچیق که گرفته میشه برای کل فرآیند کاره یا فقط مربوط به قسمت اجراست ؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت