استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت میلگرد ۱۴

قیمت میلگرد ۱۴
قیمت میلگرد ۱۴

میل گرد ۱۴ را میتوان یکی از پر کاربردترین میلگردها در بازار آهن آلات دانست. همه کارخانه‌های تولید میلگرد در ایران قطر ۱۴ را در سبد محصولات خود جای دادند. قیمت میلگرد ۱۴ با توجه به رقابت شدید تولید کنندگان معمولا رنج پایین‌تری از میلگرد ۱۲ دارد. بر اساس کارخانه تولید کننده و استاندارد قیمت میلگرد ۱۴ که به عنوان فولاد تقویتی برای راه سازی و مقاوم سازی کف جاده و بزرگراه‌ها استفاده می‌شود متفاوت است. قیمت میلگرد آجدار ۱۴ مربوط به استاندارد A3 و A2 و A4 و میلگرد ساده و کلاف در ادامه ارائه شده است. قیمت آهن میلگرد ۱۴ برای تمامی کارخانه‌های تولید کننده به صورت جدول ارائه شده و مقایسه قیمت میلگرد۱۴ امروز در نمودارها انجام شده است.

قیمت میلگرد ۱۴
قیمت میلگرد ۱۴

قیمت میلگرد ۱۴ امروز

کاربردهای گسترده میلگرد ۱۴ در تیر و ستون و فونداسیون و راهسازی باعث شده بخش مهمی از فروش بازار آهن آلات را به خود اختصاص دهند. اغلب کارخانه‌ها اقدام به تولید این میلگردها می‌کنند. تقریبا هیچ کارخانه‌ی تولید فولاد نورد را پیدا نمی‌کند که قطر ۱۴ میلگرد را تولید نکند. قیمت میلگرد ۱۴ معمولا بر اساس هر کیلو ارائه می‌شود. اگر قصد دارید قیمت میلگرد ۱۴ را به صورت شاخه‌ای دریافت کنید به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت میلگرد ۱۴

با توجه به گستردگی تولید کنندگان میلگرد ۱۴ در ایران، در ادامه لیستی از کارخانه‌های تولید کننده به  همراه جزئیات قیمت‌ها ارائه شده است. حدود ۵۰ کارخانه تولید کننده میلگرد در ایران وجود دارد. در ادامه لیست ۲۰ کارخانه ارائه شده که ارزان ترین قیمت میلگرد ۱۴ را به بازار ارائه کردند. لیست زیر بر اساس قیمت های اعلامی در مهر و آبان ۱۴۰۰ از کم به زیاد تنظیم شده است. در واقع رتبه اول کمترین قیمت میلگرد ۱۴ را فولاد قزوین به خود اختصاص داده است. قیمت میلگرد ۱۴ میانه و نیشابور نیز در میان برندهای با کیفیت و ارزن قرار گرفته.

 1. فولاد قزوین
 2. البرز ایرانیان (فایکو)
 3. خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)
 4. سیادن ابهر
 5. میانه
 6. فولاد خراسان (نیشابور)
 7. آریا ذوب
 8. ابرکوه
 9. ارگ تبریز
 10. البرز غرب
 11. کاوه اروند
 12. صبا فولاد زاگرس
 13. آریان فولاد
 14. راستین آستارا
 15. کوثر اهواز
 16. قائم اصفهان
 17. کاوه تیکمه داش
 18. جهان فولاد سیرجان
 19. ذوب آهن اصفهان
 20. امیرکبیر خزر

قیمت میلگرد آجدار ۱۴

بخش مهمی از تولیدات میلگرد ۱۴ ، مربوط به استاندارد a3 مربوط به آج جناقی (آج ۴۰۰) است. این میلگردها برای دیوارهای حائل و کیسون و ستون کاربرد وسیعی دارد. در جدول زیر قیمت آهن میلگرد ۱۴ مربوط به یازده کارخانه مرور شده است. اگر به دنبال ارزان ترین قیمت میلگرد چهارده هستید٬‌ خرید خود را از ۱۱ کارخانه زیر انجام دهید. توجه داشته باشید که قیمت‌های اعلامی مربوط به نرخ‌های حداقلی است. در واقع عمران مدرن ارزان ترین نرخ اعلامی فروشندگان را دریافت و اعلام می‌کند. ممکن است. برای یافتن حداقل قیمت‌ها به سایت عمران مدرن سر بزنید:

کارخانهوزنحداقل قیمت میلگرد آجدار ۱۴- هر کیلو
فولاد قزوین۱۴.۵۲۱۲,۸۸۰
البرز ایرانیان (فایکو)۱۴.۵۱۳,۷۶۱
خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)۱۴.۲۱۳,۸۵۵
سیادن ابهر۱۴.۵۱۳,۹۰۰
میانه۱۴.۵۱۳,۹۴۴
فولاد خراسان (نیشابور)۱۴.۲۱۴,۰۰۰
آریا ذوب۱۴.۵۲۱۴,۰۳۷
ابرکوه۱۴.۵۱۴,۱۲۸
ارگ تبریز۱۴.۵۱۴,۱۷۴
البرز غرب۱۴.۵۱۴,۱۷۴
کاوه اروند۱۳.۷۱۴,۲۲۰
حداقل قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴ A3 – هر کیلو – رنج قیمت ‍‍پایین

ارزان ترین قیمت میلگرد نمره ۱۴ در بازار اهن

نکته‌ای که در مورد قیمت میلگرد ۱۴ موجود دارد٬‌ تفاوت‌‌هایی است که هر بنگاه فروش در قیمت گذاری خود اعلام می‌کند. در واقع شما ممکن است قیمت میلگرد فایکو را از یک فروشنده ۱۳ هزار تومان برای هر کیلو تهیه کنید و همین میلگرد را از بنگاه دیگری بیش از ۱۴ هزار تومان بخرید. جدول زیر را بررسی کنید. این جدول میانگین قیمت موجود در بازار است. این میانگین را با حداقل قیمت اعلامی کارخانه ها که در جدول پیشین آمده مقایسه کنید. این مقایسه نشان می‌دهد لازم است پیش از خرید استعلام قیمت همه‌ی بنگاه‌ها را داشته باشید. عمران مدرن مسیری میانبر برای جستجو پیش روی شما قرار داده است.

قیمت میلگرد ۱۴امروز
قیمت میلگرد۱۴ امروز

نمودار قیمت میلگرد ۱۴ امروز

قیمت میلگرد آجدار ۱۴ به صورت مقایسه ای در نمودار زیر ارئه شده است. این نمودار بر اساس میانگین قیمت موجود در بازار تنظیم شده است. ممکن است بتوانید نرخ‌های کمتری را پیدا کنید و خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنید. برای دریافت نرخ‌های ارزان‌تر به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.

قیمت میل گرد ۱۴
نمودار قیمت میلگرد ۱۴ امروز – میانگین قیمت

قیمت میلگرد ۱۴ آجدار

میلگردهای آجدار ۱۴ برای کیسون ها و دیوارهای حائل کاربرد دارد. در ستون و اسلب و پایه ستون از میلگرد ۱۴ استفاده می‌شود. میلگرد آجدار ۱۴ اغلب در استاندارد A3 تولید می‌شود. در لیست زیر برندهای برتر تولید میلگرد در ایران مانند کاوه تیکمه داش، شاهرود، امیرکبیر خزر و ذوب آهن اصفهان ارائه شده است. قیمت‌های این جدول حداقل قیمت اعلامی بازار مربوط به مهر و آبان ۱۴۰۰ است. اگر قصد دارید از حداقل قیمت بازار مطلع شوید و سفارش خود را با این رنج قیمت ثبت کنید با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

کارخانهوزنحداقل قیمت میلگرد آجدار ۱۴ – هر کیلو
صبا فولاد زاگرس۱۴.۵۲۱۴,۲۷۰
کوثر اهواز۱۴.۵۱۴,۳۱۲
آریان فولاد۱۴۱۴,۳۱۲
قائم اصفهان۱۴.۵۱۴,۳۱۲
راستین آستارا۱۳.۷۱۴,۳۱۲
کاوه تیکمه داش۱۳.۵۶۱۴,۳۶۰
جهان فولاد سیرجان۱۴.۲۱۴,۳۶۵
ذوب آهن اصفهان۱۴.۵۲۱۴,۳۷۸
امیرکبیر خزر۱۳.۷۱۴,۴۰۰
ذوب آهن اردبیل (فولاد مهیار)۱۴.۵۱۴,۴۰۴
هشترود۱۳.۵۱۴,۴۰۴
پرشین فولاد۱۴۱۴,۴۵۰
شاهرود۱۵۱۴,۴۵۰
هیربد۱۴.۵۲۱۴,۴۵۰
حداقل قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴ A3 – هر کیلو – رنج قیمت متوسط

جدول میانگین قیمت اهن میلگرد ۱۴

قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴ در جداول زیر بررسی شده است. قیمت ها برای میلگرد استاندارد a3 و مربوط به مهر و آبان ۱۴۰۰ است. نرخ‌های اعلامی میانگین قیمت بازار است. میتوان هر کدام از میل گرد ها را ارزان تر نیز تهیه کرد. به طور مثال تیم عمران مدرن امکان خرید میلگرد امیرکبیر خزر را با رنج قیمت ۱۳ هزار تومان را در تاریخ مهر و آبان ۱۴۰۰ فراهم کرده است. کافیست به سایت عمران مدرن سر بزنید و به بخش میلگرد آجدار بروید.

قیمت میلگرد۱۴
قیمت میلگرد۱۴ امروز

قیمت میلگرد۱۴ امروز

در این بخش لیست قیمت میلگرد۱۴ امروز مربوط به ۲۷ کارخانه ارائه شده است. واقعیت این است که کارخانه‌های مهم ایران با بالا بردن وسعت تولیدات برای نگه داشتن سهم خود از بازار، رنج پایین‌تری از قیمت را اعلام کرده‌اند. در ادامه بخش دوم لیست کارخانه‌های تولید کننده میلگرد ۱۴ ارائه شده است. رنج قیمت در این کارخانه‌های نسبتا بالاست. تنها سه کارخانه شاهرود٬‌ هیبرد و آذرفولاد امین در این لیست رنج قیمت زیر ۱۵ هزار تومان ارائه دادند. لیست ۲۷ کارخانه‌ها و تحلیل میانگین قیمت‌ آهن میلگرد ۱۴ مربوط در ادامه ارائه شده است.

 1. هشترود
 2. ذوب آهن اردبیل (فولاد مهیار)
 3. حسن رود (گیلان)
 4. پرشین فولاد
 5. هیربد
 6. شاهرود
 7. آناهیتا گیلان
 8. ذوب آهن کرمان (نورد کرمان)
 9. احرامیان یزد
 10. صائب تبریز
 11. روهینا
 12. بردسیر کرمان
 13. ظفر بناب
 14. جهان فولاد غرب (سیما جهان فولاد)
 15. بافق یزد
 16. آذر فولاد امین تیکمه داش
 17. شاهین بناب
 18. درپاد تبریز (در شاهین)
 19. کویر کاشان
 20. آذر فولاد امین
 21. حدید سیرجان
 22. راد همدان
 23. معراج البرز گلستان
 24. مهر کیان کاشان
 25. کیان فولاد ابهر
 26. خرمدشت تاکستان
 27. نیک صدرا توس

قیمت میلگرد نمره ۱۴ (کمترین قیمت بازار)

دو جدول زیر، مربوط به رنج قیمت متوسط و بالاست. میلگردهای نمره ۱۴ بخش مهمی از بازار آهن آلات را به خود اختصاص داده است. رنج متوسط قیمت را در برندهای آناهیتا گیلان و روهینا دزفول و حسن رود گیلان میتوان یافت. کاربرد میلگردهای نمره ۱۴ در ستون ها بسیار گسترده است. محدودیت قطر برای مقاطع دایره ای ۱۲ میلیمتر است. بنابراین از میلگرد ۱۴ برای این مقاطع با خیال راحت میتوان استفاده کرد. جدول زیر ارزان‌ترین نرخ اعلامی در مهر و آبان ۱۴۰۰ است. برای سفارش با این قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

کارخانهوزنحداقل قیمت میلگرد۱۴ امروز
حسن رود (گیلان)۱۳.۸۱۴,۴۵۰
آناهیتا گیلان۱۳.۸۱۴,۴۹۵
احرامیان یزد۱۴.۵۱۴,۴۹۵
ذوب آهن کرمان (نورد کرمان)۱۴.۵۱۴,۴۹۵
صائب تبریز۱۴.۵۱۴,۴۹۵
روهینا۱۴.۲۱۴,۵۴۰
بردسیر کرمان۱۴.۵۲۱۴,۵۴۰
ظفر بناب۱۳.۶۱۴,۵۸۸
جهان فولاد غرب (سیما جهان فولاد)۱۴.۵۱۴,۶۳۵
بافق یزد۱۴.۵۱۴,۶۶۰
آذر فولاد امین تیکمه داش۱۳.۹۱۴,۶۷۹
قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴ – استاندارد a3 – رنج قیمت متوسط

قیمت آهن میلگرد ۱۴ (میانگین قیمت بازار)

وسعت بازار آهن آلات به صورت مجازی و حقیقی گسترده است. هر بنگاهی قیمت گذرای مخصوص خود را دارد. ممکن است بعضی برندها را از یک بنگاه بتوان ارزان تر تهیه کرد. معمولا دلیل این تفاوت قیمت امکانی است که بنگاه برای خرید از درب کارخانه دارد. به همین دلیل نیاز است پیش از خرید قیمت های اعلامی سایت های فروش میلگرد را با هم مقایسه کنیم. جدول زیر میانگین قیمت‌ها را نشان می‌دهد. برای مثال میانگین قیمت بازار برای میل گرد ۱۴ ظفر بناب بیش از ۱۵ هزار تومان است در حالی که عمران مدرن به شما کمک می‌کند در همین بازه زمانی این میلگرد را در رنج ۱۴ هزار تومان برای هر کیلو تهیه کنید.

قیمت میلگرد چهارده
جدول قیمت میلگرد چهارده

نمودار قیمت میلگرد ١۴

نمودار قیمت میلگرد ١۴ به وضوح تفاوت قیمت میلگرد۱۴ امروز آذر فولاد امین و بافق یزد را نشان می‌دهد. میلگردهای شاهین و درپاد تبریز و ظفر بناب و روهینا و بردسیر تقریبا با رنج قیمت ثابتی معامله می‌شوند. توجه داشته باشید که نمودار زیر بر اساس میانگین قیمت بازار ترسیم شده است. میتوان ارزان تر از نرخ های موجود در نودار را از عمران مدرن سفارش داد.

قیمت میلگرد نمره ۱۴
نمودار قیمت میلگرد نمره ۱۴

قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴ ( نرخ اعلامی بازار آهن شاداباد)

جدول زیر، بیشترین نرخ اعلام شده توسط بنگاه‌ها و شرکت‌های عرضه کننده و تولید کننده میلگرد ۱۴ است. قیمت ها در سه جدول رنج پایین ، متوسط و بالا طبقه بندی شده است. قیمت‌ها کمتر مربوط به بافق یزد و فایکو از برندهای برتر است. کارخانه‌های ارگ تبریز و آذر فولاد امین و عیبرد و کاوه ارزوند نیز در نهایت قیمت میلگرد ۱۴ را برای هر کیلو پایین نگه داشته‌اند. برای مثال ممکن است در بازار اهن شادآباد میلگرد خراسان را با قیمت ۱۵,۴۰۰ معامله کنند در حالی که میانگین قیمت این میلگرد ۱۴,۹۰۰ است و حتی میتوانید میلگرد خراسان را از عمران مدرن با قیمت ۱۴,۴۵۰ تهیه کنید.

کارخانهوزنحداکثر قیمت میلگرد ۱۴ A3 – هر کیلو
 کاوه اروند۱۳.۷                                                  14,495
بافق یزد۱۴.۵                                                  14,799
آذر فولاد امین۱۳.۹                                                  14,863
معراج البرز گستان۱۴.۵                                                  15,000
کیهان نورد مهام ایرانیان۱۴.۵                                                  15,150
معراج البرز گلستان۱۴.۵                                                  15,184
 البرز ایرانیان (فایکو)۱۴.۵                                                  15,220
خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)۱۴.۲                                                  15,300
هیربد۱۴.۵۲                                                  15,375
شاهرود۱۵                                                  15,400
ارگ تبریز۱۴.۵                                                  15,420
حداکثر قیمت میلگرد ١۴ – استاندارد a3 – رنج قیمت پایین

نمودار قیمت میلگرد آجدار ۱۴

قیمت میلگرد آجدار ۱۴ برخی کارخانه‌ها مانند صائب تبریز و احرامیان یزد در نمودارهای زیر با هم مقایسه شده است. میلگردهای کارخانه هیبرد معمولا پایین‌ترین رنج قیمت را شامل می‌شود. جدول زیر مربوط به میانگین قیمت هاست. در بعضی برندها مانند هیبرد نوسان چندانی را در نرخ‌های اعلامی مشاهده نمی‌کنید اما در مورد برخی برندهای دیگر مانند صائب تبریز یا هشترود میتوان ارزان تر از میانگین نرخ بازار میلگرد مورد نیاز را از سایت عمران مدرن سفارش داد.

قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴
نمودار قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴

میانگین قیمت میلگرد گیلان

در جدول زیر دو کارخانه اصلی استان گیلان با نام حسن رود و آناهیتا گنجانده شده است. میلگرد شاهرود بخشی از نیاز استان مازندران را تامین میکند و میلگرد اردبیل در کنار میلگرد آستارا نیازهای غرب گیلان و اردبیل را \وشش میدهد. جدول زیر بر اساس میانگین قیمت ها ارائه شده است. معمولا میتوان کمتر از میانگین قیمت بازار میلگرد تهیه کرد. برای این کار کارشناسان عمران مدرن به شما کمک می‌کنند.

قیمت میلگرد ۱۴
قیمت میلگرد۱۴ امروز

میانگین قیمت میلگرد گلستان

میانگین قیمت میلگرد ١۴ دو کارخانه معروف استان گلستان با نام های معراج البرز و فولاد مینودشت در جدول زیر ارائه شده است. نرخ اعلامی معراج البرز گلستان به صورت دو نرخی اعلام شده. میتوانید ارزان تر از میلگردهای جدول زیر را در بازار پیدا کنید. برای مثال میانگین قیمت میلگرد راد همدان در بازار ۱۵,۶۸۸ است در حالی که عمران مدرن به شما کمک میکند تا زیر ۱۵ هزار تومان میلگرد مورد نیاز خود را سفارش دهید.

قیمت آهن میلگرد ۱۴
جدول قیمت آهن میلگرد ۱۴

نمودار قیمت میلگرد ۱۴

مقایسه نمودار قیمت میلگرد۱۴ امروز میان کارخانه‌های زیر مربوط به کارخانه‌هایی مانند معراج البرز گلستان بر اساس فروشنده در رنج قیمت ثابت پانزده هزار تومان به بازار عرضه شده است. میلگردهای مهر کیان کاشان و حدید سیرجان نیک صدرا طوس در قطر ۱۴ معمولا در رنج قیمت ثابتی معامله شده‌اند. توجه داشته باشید که نرخ نمودار زیر مربوط به میانگین قیمت است. میتوانید ارزان تر از نرخ‌های نمودار زیر خرید خود را نجام دهید.

قیمت میلگرد شماره ۱۴
نمودار قیمت میلگرد ١۴

قیمت میلگرد شماره ۱۴

نگاهی به لیست قیمت میلگرد آجدار ۱۴ در جدول زیر بیندازید. قیمت‌های بازار میلگرد خصوصا در میلگرد قطرهای ۱۴ و ۱۶ که رقابت کارخانه های تولید کننده بالاست باعث می‌شود برندها برای در اختیار گرفتن سهم بیشتری از بازار، تا حدودی قیمت ها را کاهش دهند. نرخ معاملات در جدول زیر امده است. در میان قیمت‌های اعلامی ، میلگرد ۱۴ مهر کیان کاشان ، فولاد ابهر ، نیک صدرا طوس و تاکستان بیشترین نرخ را به خود اختصاص دادند. این قیمت‌ها مربوط به مهر و آبان ۱۴۰۰ ٬ حداقل قیمت بازار است. تمامی نرخ‌های اعلامی زیر میانگین قیمت اعلامی بازار آهن است. برای خرید با این قیمت به سایت عمران مدرن سر بزنید یا با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

کارخانهوزنقیمت میلگرد۱۴ امروز A3 – هر کیلو
شاهین بناب۱۳.۸۸۱۴,۶۸۰
درپاد تبریز (در شاهین)۱۴.۵۱۴,۶۸۰
کویر کاشان۱۴.۸۱۴,۷۷۰
حدید سیرجان۱۵.۵۱۴,۸۶۰
آذر فولاد امین۱۳.۹۱۴,۸۶۰
راد همدان۱۳.۵۱۴,۹۵۰
معراج البرز گلستان۱۴.۵۱۵,۰۰۰
مهر کیان کاشان۱۴.۵۱۵,۱۳۸
کیان فولاد ابهر۱۳.۹۱۵,۳۵۵
خرمدشت تاکستان۱۴۱۵,۸۰۰
نیک صدرا توس۱۴.۵۱۵,۹۳۵
فولاد گلستان (مینودشت)۱۴.۵تماس بگیرید
معراج البرز گستان۱۴.۵تماس بگیرید
کیهان نورد مهام ایرانیان۱۴.۵تماس بگیرید
حداقل قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴ a3 – هر کیلو – رنج قیمت بالا

قیمت میلگرد ١۴ – قیمت انبار و بنگاه های فروش میلگرد

قیمت‌های ارزان‌تر معمولا مربوط به درب کارخانه است یا میزان مالیات به قیمت‌ها اضافه نشده و یا در طرح های فروش ویژه و تخفیف قرار گرفتند. در این بخش ، بالاترین رنج قیمت اعلامی توسط وب سایت ها و بنگاه های فروش و انبارهای کالا اعلام شده است. در صورتی که نرخ اعلامی به شما بیش از این مقدار است باید در نظر داشته باشید که میزان سود واسطه‌ها خارج از محدوده استاندارد قرار دارد. جدول زیر ، حداکثر قیمت میلگرد ۱۴ مربوط به کارخانه هایی است که قیمت میلگردهای خود را در رنج بالا نگه داشتند.

کارخانهوزنحداکثر قیمت میلگرد۱۴ امروز
ابرکوه۱۴.۵۱۶,۱۵۰
راستین آستارا۱۳.۷۱۶,۲۰۰
کاوه تیکمه داش۱۳.۵۶۱۶,۲۰۰
ظفر بناب۱۳.۶۱۶,۲۰۰
درپاد تبریز (در شاهین)۱۴.۵۱۶,۲۰۰
جهان فولاد سیرجان۱۴.۲۱۶,۲۵۰
حدید سیرجان۱۵.۵۱۶,۲۵۰
آذر فولاد امین تیکمه داش۱۳.۹۱۶,۴۰۰
راد همدان۱۳.۵۱۶,۴۲۵
مهر کیان کاشان۱۴.۵۱۶,۵۰۰
ذوب آهن اردبیل (فولاد مهیار)۱۴.۵۱۶,۹۰۰
فولاد گلستان (مینودشت)۱۴.۵۱۷,۶۵۰
فولاد قزوین۱۴.۵۲تماس بگیرید
نیک صدرا توس۱۴.۵تماس بگیرید
قیمت هر کیلو میلگرد ١۴ – استاندارد a3 – هر کیلو

قیمت هر کیلو میلگرد ۱۴ | استاندارد a3 – رنج متوسط قیمت |

فولاد خراسان و سیادان ابهر و میلگرد میانه و ذوب آهن ، کارخانه های برتر تولید میلگرد در ایران هستند که تلاش کردند قیمت ها را در رنج متوسط نگه دارند تا سهم خود را از بازار آهن آلات از دست ندهند.

کارخانهوزنحداکثر قیمت میلگرد ۱۴ A3 – هر کیلو
البرز غرب۱۴.۵۱۵,۴۵۰
سیادن ابهر۱۴.۵۱۵,۵۰۰
کیان فولاد ابهر۱۳.۹۱۵,۵۰۰
میانه۱۴.۵۱۵,۶۵۰
کوثر اهواز۱۴.۵۱۵,۶۵۰
فولاد خراسان (نیشابور)۱۴.۲۱۵,۷۱۰
پرشین فولاد۱۴۱۵,۷۵۰
آریا ذوب۱۴.۵۲۱۵,۸۰۰
قائم اصفهان۱۴.۵۱۵,۸۰۰
ذوب آهن اصفهان۱۴.۵۲۱۵,۸۰۰
حسن رود (گیلان)۱۳.۸۱۵,۸۰۰
ذوب آهن کرمان (نورد کرمان)۱۴.۵۱۵,۸۰۰
بردسیر کرمان۱۴.۵۲۱۵,۸۰۰
آریان فولاد۱۴۱۵,۸۵۰
حداکثر قیمت میلگرد ۱۴ a3 – هر کیلو

قیمت میلگرد چهارده

قیمت میلگرد چهارده امیرکبیر خزر و روهینا و کویر کاشان و شاهین بناب در مهر و آبان ۱۴۰۰ ، در  دسته رنج بالای قیمت‌ها قرار گرفتند. جدول زیر نشان دهنده ۱۱ کارخانه فروش میلگرد به قیمتی گران‌تر از رقبا است:

کارخانهوزنحداکثر قیمت میلگرد ۱۴ A3 – هر کیلو
احرامیان یزد۱۴.۵۱۵,۸۵۰
روهینا۱۴.۲۱۵,۸۵۰
خرمدشت تاکستان۱۴۱۵,۸۵۰
امیرکبیر خزر۱۳.۷۱۵,۹۰۰
صائب تبریز۱۴.۵۱۵,۹۰۰
هشترود۱۳.۵۱۶,۰۰۰
جهان فولاد غرب (سیما جهان فولاد)۱۴.۵۱۶,۰۰۰
صبا فولاد زاگرس۱۴.۵۲۱۶,۰۸۰
آناهیتا گیلان۱۳.۸۱۶,۱۰۰
شاهین بناب۱۳.۸۸۱۶,۱۰۰
کویر کاشان۱۴.۸۱۶,۱۰۰
حداکثر قیمت میلگرد چهارده – استاندارد a3 – رنج قیمت بالا

میلگرد ۱۴ قیمت روز

نمودار قیمت میلگرد ۱۴ امروز

نمودار قیمت میلگرد ۱۴ روز مربوط به مهر و آبان ۱۴۰۰ ارائه شده است. این نمودار مربوط به میلگردهای استاندارد A3 یا آج ۴۰۰ است. قیمت میلگرد آجدار ۱۴ مربوط به کارخانه اروند ارزان ترین نرخ و رتبه بعدی به کارخانه کوثر اهواز اختصاص دارد. سایر کارخانه ها مانند صبا فولاد زاگرس و راستین آستارا و کاوه تیکمه داش و جهان فولاد سیرجان برای میلگردهای ۱۴ نرخ هایی مشابه ذوب آهن اصفهان ارائه دادند. نمودار زیر مربوط به میانگین قیمت‌هاست.

قیمت میلگرد 14 امروز
نمودار قیمت میلگرد۱۴ امروز

نوسان قیمت آهن میلگرد ۱۴ در بازار

محصولات میلگرد ۱۴ قیمت روز و حتی ساعتی پر نوسانی را تجربه ‌می‌کنند. در واقع باید انتظار داشت که استعلام قیمت حتی در یک روز کاری نیز تغییراتی را تجربه کند. تلاش تیم عمران مدرن آن است که شما را با آخرین نرخ‌ها و طرح‌های فروش ویژه و تخفیفات آشنا نکند. سری به بخش میلگرد ۱۴ آجدار و میلگرد ۱۴ ساده سایت عمران مدرن بزنید. آخرین قیمت‌ها و تخفیفات به صورت مستمر به روزرسانی شده است.

 میلگرد ۱۴ قیمت – استاندارد A4

تولیدات میلگرد ۱۴ محدود به میلگرد a3 نیست. میلگردهای آج ۳۴۰ و اج مرکب ( استاندارد A2 و  A4 ) همچنین میلگردهای ساده و کلاف نیز با قطر ۱۴ تولید می‌شود. میلگرد ۱۴ قیمت پر نوسان و متنوعی دارد که پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع دقیق از نرخ برند مورد نظر و سفارش به شماره کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

در ادامه حداقل قیمت میلگرد ۱۴ استاندارد A4 گردآوری شده است.

کارخانهوزنقطرحداقل قیمت میلگرد ۱۴ A4 – هر کیلوحداکثر قیمت میلگرد ۱۴ A4 – هر کیلو
ذوب آهن اصفهان۱۴.۵۲۱۴۱۴,۸۳۳تماس بگیرید
کویر کاشان۱۴.۸۱۴۱۵,۶۹۰۱۷,۱۰۰
ظفر بناب۱۳.۶۱۴تماس بگیریدتماس بگیرید
امیرکبیر خزر۱۳.۷۱۴تماس بگیریدتماس بگیرید
روهینا۱۴.۲۱۴تماس بگیریدتماس بگیرید
قیمت میلگرد ۱۴ – استاندارد a4

میلگرد ۱۴ قیمت استاندارد A4

چهار کارخانه‌ی ذوب آهن اصفهان، ظفر بناب ، کویر کاشان و روهینا توانایی تولید میلگرد با استاندارد A4 را دارند. نرخ کارخانه کویر کاشان اغلب به صورت روتین اعلام می‌شود. در حالی که برای اطلاع از سایر نرخ سایر کارخانه‌ها پیشنهاد می‌کنیم با کارشناسان عمران مدرن در تماس باشید.

قیمت میلگرد۱۴ امروز استاندارد A2

در جدول زیر نرخ ۴ کارخانه تولید کننده میلگرد با آج ۳۴۰ استاندارد A2 گردآوری شده است. برای یافتن این استاندارد بهتر است به سرغ کارخانه‎های حسن رود گیلان و مهر کیان کاشان و خرمدشت تاکستان و حدید سیرجان بروید.

کارخانهوزنقطرحداقل قیمت میلگرد ۱۴ A2 – هر کیلوحداکثر قیمت میلگرد ١۴ A2 – هر کیلو
خرمدشت تاکستان۱۴.۵۱۴۱۴,۰۸۳تماس بگیرید
حسن رود (گیلان)۱۳.۸۱۴۱۴,۴۵۰تماس بگیرید
مهر کیان کاشان۱۵.۵۱۴۱۵,۱۳۵۱۶,۵۰۰
حدید سیرجان۱۵.۵۱۴تماس بگیرید۱۶,۱۵۰
قیمت میلگرد ۱۴ – هر کیلو – استاندارد a4

جدول قیمت آهن میلگرد ۱۴

با توجه به تفاوت قیمت هایی که در بازار آهن آلات اعلام می‌شود سوالات زیر برای خریداران وجود خواهد داشت:

 • ارزان ترین قیمت میلگرد۱۴ امروز از کجا تهیه شود ؟
 • بهترین زمان برای خرید میل گرد ۱۴ ؟
 • بهترین میلگرد ۱۴ را از کدام کارخانه بخریم ؟

قیمت آهن میلگرد ۱۴

میلگرد ۱۴ از پایه ستون گرفته تا کیسون و دیوارهای حائل و اسب کاربرد دارد. بخش مهمی از نیازهای پروژه های عمرانی به میلگرد ۱۴ در زمینه راه سازی است. ساخت بزرگراه و جاده با میلگردهای ۱۴ امکان پذیر است. همچنین برای ساخت استخرهای بزرگ به میلگرد ۱۴ نیاز خواهید داشت.

در مقاطع دایره و مربع و حتی مستطیلی به راحتی می‌توان از میلگرد ۱۴ استفادده کرد.  در مورد مقاطع مربعی و مستطیلی ، امکان استفاده از میلگرد ۱۴ به بالا وجود دارد. بنابراین میلگرد نمره ۱۴ برای انواع مقاطع ستون کاربرد خواهد داشت.

از میلگرد ۱۴ برای بالا بردن استحکام پی میتوان استفاده کرد. تعداد میلگردها در پی باید بیش از ۴ عدد باشد و فواصل میان میلگرد ۱۴ در پی نیز باید بیش از ۱۹۶ میلیمتر یا ۱۹.۶ سانت باشد.

در بخش های پیشین ، قیمت آهن میلگرد ۱۴ آجدار مربوط به استانداردهای A2 و A3 و A4 با جزئیات بررسی شد. در ادامه قیمت‌ های میلگرد ۱۴ کلاف و ساده ( استاندارد A1 ) مرور می‌شود. برخی کارخانه‌های تولید کننده میلگرد به صورت آنلاین نرخ را علام نمی‌کنند و برای اطلاع از قیمت‌ها لازم است تماس کرفته شود. لیست این کارخانه‌ها در ادامه ارائه شده است.

استعلام قیمت میل گرد ۱۴ تلفنی

لیست زیر برهی از کارخانه‌ها و استانداردهایی است که معمولا به صورت انلاین قیمت‌هایشان اعلام نمی‌شود. برای اطلاع از اخرین قیمت‌ها با شماره کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

کارخانه تولید کننده میلگرد ۱۴استاندارد میلگرداستعلام قیمت
نورد گرم سمنانA3تماس بگیرید
ذوب آهن کرمان (نورد کرمان)A2تماس بگیرید
نوین ابهرA3تماس بگیرید
دماوندA3تماس بگیرید
سپهر ایرانیانA3تماس بگیرید
ایوان غربA3تماس بگیرید
شمس سپهرA3تماس بگیرید
فردوس باخترA3تماس بگیرید
صدر فولاد لرستانA3تماس بگیرید
فولاد آلیاژی ایرانA3تماس بگیرید
شیراز پولاد نوردA3تماس بگیرید
ایزدخواست جنوبA3تماس بگیرید
بردسیر کرمانA2تماس بگیرید
سپهر ایرانیانA2تماس بگیرید
شمس سپهرA2تماس بگیرید
شیراز پولاد نوردA2تماس بگیرید
فولاد خرم آبادA2تماس بگیرید
فولاد پرندA2تماس بگیرید
آذر چلیک تبریزA2تماس بگیرید
آریان فولادA3تماس بگیرید
فولاد صبح پارسیانA3تماس بگیرید
الماس‌تاکستان (الماس باران تاک)A3تماس بگیرید
ظفر بنابA4تماس بگیرید
امیرکبیر خزرA4تماس بگیرید
روهیناA4تماس بگیرید
استعلام قیمت میل گرد ۱۴ – قیمت روز

قیمت میلگرد ۱۴ کلاف

دو کارخانه نورد شیراز و کویر کاشان اقدم به تولید میلگرد کلاف در بازار آهن آلات کرده اند. انواع کلاف آجدار ۱۴ و ساده توسط کارخانه کویر کاشان تولید می‎شود. کارخانه نورد شیراز نیز کلاف آجدار را با استاندارد A2 تولید می‌کند.

کارخانهحالتقطراستانداردقیمت میلگرد ۱۴ کلاف
فولاد کویر کاشانکلاف آجدار۱۴A3تماس بگیرید
نورد شیرازکلاف آجدار۱۴A2تماس بگیرید
کویر کاشانکلاف ساده۱۴A118000
کویر کاشانکلاف ساده۱۳A1تماس بگیرید
قیمت میلگرد ۱۴ کلاف آجدار و ساده

قیمت میلگرد ۱۴ ساده

کارخانه فولاد افق خلیج و فولاد متین دو کارخانه‌ تولید کننده میلگرد ساده ۱۴ است. قیمت میلگرد ۱۴ ساده برای هر کیلو در دو جدول زیر ارائه شده است.

کارخانهقطروزن شاخه ۱۲ متریوزن شاخه ۶ متریقیمت میلگرد ۱۴ ساده (۲۰ مهر ۱۴۰۰)
فولاد افق خلیج فارس۱۴۱۵۷.۵۱۶.۳۸
فولاد متین۱۴۱۵۷.۵۱۵.۴۱۵
قیمت میلگرد ١۴ ساده شاخه ۶ و ۱۲ متری – هر کیلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت