استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

فروش میلگرد

فروش میلگرد
فروش میلگرد

فروش میلگرد از طریق ده‌ها کارخانه و برند فضایی رقابتی در بازار فولاد ایران ایجاد کرده است. فولاد بخش مهمی از صادرات غیر نفتی ایران را تشکیل می‌دهد. تامین میلگرد برای سازندگان و پیمانکاران به راحتی انجام خواهد شد زیرا در هر نقطه از ایران می‌توان به دفتر فروش کارخانه میلگرد در هر منطقه مراجعه کرد و خرید مقرون به صرفه انجام داد و هزینه‌های حمل و نقل را کاهش داد. معمولا خرید عمده باعث می‌شود تا قیمت فروش میلگرد کاهش قابل توجهی پیدا کند. تیم عمران مدرن راهنمایی جامع برای یافتن ارزان ترین میلگرد فروشی از کارخانه‌های برتر ایران است. آنچه پیش روی شما قرار میگیرد، طرح های ویژه فروش میلگرد خراسان و اصفهان و اهواز … است که تخفیف های ویژه ای را شامل می شود. اگر می‌خواهید اولین نفری باشید که از طرح‌های فروش میلگرد زیر قیمت بازار آگاه می‌شوید، به بخش فروش میلگرد سایت عمران مدرن مراجعه کنید.

فروش میلگرد زیر قیمت بازار

وجود کارخانه‌های متنوع به معنای بالا رفتن رقابت در بازار است. تعدد فروشندگان در نهایت به نفع خریدار تمام می‌شود. تیم فروش کارخانه های میلگرد سعی میکنند تا سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. به همین دلیل قیمت های پایین تری به بازار عرضه میکنند. سوال اینجاست که خریدار چگونه از طرح‌های تخفیفی فروش میلگرد آگاه شود؟ چگونه قیمت‌های میلگرد را با هم مقایسه کند ؟ کاری که ما انجام می‌دهیم، مقایسه قیمت‌های اعلامی کارخانه‌ها و وب سایت‌های فروشنده میلگرد است. با بررسی روزانه قیمت ها میتوانید اولین نفری باشید که از طرح های فروش میلگرد زیر قیمت بازار اطلاع حاصل میکنید.

خرید و فروش میلگرد
خرید و فروش میلگرد

طرح های فروش میلگرد از درب کارخانه

وجود کارخانه‌های متعدد در نقاط مختلف باعث کاهش هزینه‌های حمل و نقل می‌شود. برای مثال اگر در شمال ایران به دنبال میلگرد باشید، به سراغ دفتر فروش کارخانه میلگرد آناهیتا خواهید رفت و جنوب ایران کارخانه روهینا و فولاد کوثر اهواز و در سمت شرق نیز فولاد خراسان کار شما را راه می‌اندازد. تعداد زیادی کارخانه میلگرد در آذربایجان غربی و شرقی وجود دارد. مناطق غربی ایران به دفتر فروش میلگرد زاگرس مراجعه میکنند و مناطق مرکزی و شهرهای اصفهان و کاشان و یزد، قطب اصلی فروش میلگرد در ایران هستند. در ادامه نکاتی را در باره فروشندگان برتر میلگرد در ایران مرور میکنیم. اگر به دنبال راهنمایی برای خرید و فروش میلگرد هستید، با ما همراه باشید.

خرید و فروش میلگرد به صورت شاخه ای یا کیلویی

معمولا طراح میزان مورد نیاز پروژه را به صورت میلگرد شاخه‌ای اعلام میکند. نکته اینجاست که خرید و فروش میلگرد به صورت شاخه‌ ای کار اصولی و درستی نیست. میلگرد در همه جای دنیا به صورت کیلویی معامله می شود. حداقل در صورتی که قرار بر معامله به صورت شاخه‌ای باشد، وزن استاندارد حتما لحاظ می شود. متاسفانه فروش میلگرد شاخه ای امکان سوء استفاده را به فروشندگان خواهد داد. پایین آمدن وزن میلگرد به معنای کاهش ایمنی سازه است.

برترین کارخانه های فروش میلگرد

در این بخش کارخانه های فروش میلگرد را رتبه بندی می‌کنیم. این رتبه بندی بر اساس وسعت تولیدات و کیفیت و سابقه آن‌هاست. ۱۰ کارخانه برتر ایران رتبه بندی شده اند. کیفیت میلگرد فروشی تمامی این کارخانه ها بسیار بالاست و استانداردهای سختگیرانه ای را در تولید رعایت می کنند.

فروش ویژه میلگرد خراسان

مجتمع فولاد خراسان در ۱۵ کیلومتری نیشابور، یکی از عظیم‌ترین کارخانه‌های فولاد در کشور است. میلگرد تولیدی این کارخانه را با نام میلگرد مشهد می شناسند. محصولات این کارخانه از محبوبیت بالایی برخوردار است. دلیل این محبوبیت، قیمت متناسب و کیفیت بالای محصولات تولیدی است. میلگرد تولیدی این شرکت از شمش بلوم sp5 تولیدی در خود کارخانه فولاد خراسان تولید می شود. از لحاظ نحوه نورد، سرعت، دقت و کیفیت بالایی در تولید میلگردهای آن به کار رفته است. از طرفی، حجم بالای تولید باعث تعدیل قیمت محصولات این کارخانه شده است. به همین دلیل است که محصولات فروش میلگرد خراسان در مشهد و در شادآباد تهران طرفداران بسیار زیادی دارد.

نماینده فروش میلگرد مشهد

فروش مستقیم از درب کارخانه میلگرد خراسان بدون واسطه انجام نمی شود. نماینده فروش میلگرد خراسان با خریداران در تماس است. قیمت درب کارخانه توسط نمایندگان فروش میلگرد خراسان اعلام می شود. در صورتی که قصد خرید از نماینده فروش میلگرد با قیمت درب کارخانه دارید، باید حجم سفارش بالا باشد. اگر قرار باشد با قیمت درب کارخانه از دفتر فروش میلگرد مشهد خرید کنید، حجم سفارش دست کم باید ۱ بندیل باشد. یک بندیل معادل ۲ تن تا ۵.۵ تن است. این مقدار برای هر سایز میلگرد متفاوت است. به طور مثال فروش میلگرد مشهد قطر ۱۴ از نماینده فروش نباید کمتر از ۲ تن باشد و برای قطر ۱۶ نیز همین امر صادق است. از نظر حمل و نقل نیز، زمانی که ظرفیت تریلی ۲۰ تنی پُر شود، حمل بار انجام خواهد شد.

فروش کارخانه میلگرد
فروش کارخانه میلگرد

رتبه اول برترین کارخانه فروش میلگرد در ایران

شهرهای اصفهان و کاشان سه شهر اصلی تولید کننده فولاد در ایران هستند. حجم بالای تولیدات این دو شهر باعث شده است که سهم مهمی از بازار را به خود اختصاص دهند. جایگاه اول فروش میلگرد در ایران به میلگرد ذوب آهن اصفهان و میلگرد کویر کاشان اختصاص دارد.

بررسی مشخصات میلگرد فروشی اصفهان و کاشان

در این بخش مشخصات فنی دو فروشنده میلگرد برتر ایران با هم مقایسه می شود. برای شناسایی این دو کارخانه علامت اختصاری خاصی روی میلگرد حکاکی می شود:

علامت اختصاری میلگرد ذوب آهن اصفهان : CU ESCO

علامت اختصاری میلگرد فولاد کویر کاشان : TH KAVIR

  ویژگی‌ها از نظر وزن و مقاومت کششی و فشاری به شرح زیر است:

مقایسه وزن میلگرد ذوب آهن اصفهان و کاشان

اگر خرید و فروش میلگرد بر اساس وزن انجام شود، امکان تقلب یا خطا به حداقل می رسد. در این بخش وزن میلگردهای دو فروشنده برتر میلگرد در ایران با هم مقایسه خواهد شد:

مقایسه وزن دو میلگرد برتر ایرانمیلگرد ۸میلگرد ۱۰میلگرد ۱۲میلگرد ۱۴میلگرد ۱۶میلگرد ۱۸میلگرد ۲۰میلگرد ۲۰میلگرد ۲۵میلگرد ۲۸میلگرد ۳۲
وزن میلگردهای ذوب آهن اصفهان (kg)4.747.39210.65614.5218.962429.6435.7646.257.9675.72
وزن میلگردهای کویر کاشان (kg)7.51114.819.224.6303646.458.576
مقایسه وزن میلگردهای اصفهان و کاشان

مقاومت کششی و ازدیاد طول نسبی میلگرد ذوب آهن اصفهان و میلگرد کویر کاشان

نوع میلگردعلامت مشخصهاستحکام کششی (N/mm2)درصد ازدیاد طول A5
ساده – A1س ۲۴۰۳۶۰۲۵
آج دار مارپیچ ۳۴۰ –  -A2آج ۳۴۰۵۰۰۱۸
آج دار مارپیچ ۳۵۰ – -A2آج ۳۵۰۵۰۰۱۷
آج دار جناغی –۴۰۰– A3آج ۴۰۰۶۰۰۱۶
آج دار جناغی –۴۲۰– A3آج ۴۲۰۶۰۰۱۶
آج دار مرکب –۵۰۰– A4آج ۵۰۰۶۵۰۱۰
آج دار مرکب–۵۲۰– A4آج ۵۲۰۶۹۰۱۳
مقاومت کششی و ازدیاد طول نسبی میلگرد ذوب آهن اصفهان و میلگرد کویر کاشان

رتبه دوم برترین کارخانه‌های تولید میلگرد در ایران ( زاگرس ، خراسان ، فولاد میانه و فولاد کوثر اهواز )

در شرق ایران، میلگرد خراسان ، در آذربایجان فولاد میانه و در جنوب ایران فولاد کوثر اهواز در جایگاه دوم برترین کارخانه های فروش میلگرد در ایران قرار دارند. علامت اختصاری حک شده بر روی میلگرد فروشی برای این سه کار خانه به شرح زیر است:

 • علامت اختصاری میلگرد زاگرس: SFZ
 • علامت اختصاری میلگرد خراسان: KSC CT
 • علامت اختصاری میلگرد فولاد میانه: FF ( F دوم به صورت معکوس حکاکی شده )
 • علامت اختصاری میلگرد کوثر اهواز: GCT

دفتر فروش میلگرد زاگرس

کارخانه زاگرس را میتوان یکی از محبوب ترین تولید کنندگان میلگرد در ایران دانست. کیفیت تولیدات این کارخانه بسیار بالاست. استانداردها به دقت رعایت شده است. این کارخانه در شهرکرد واقع شده و نیازهای غرب کشور را به خوبی پوشش میدهد. بعلاوه موقعیت جغرافیایی آن باعث شده است که امکان صادرات به سایر نقاط جهان نیز وجود داشته باشد. دفتر فروش میلگرد زاگرس معمولا طرح های ویژه ای برای فروش در نظر میگیرد. امکان خرید میلگرد زیر قیمت بازار از درب کارخانه وجود خواهد داشت. در این کارخانه از تکنولوژی زیمنس آلمان استفاده می شود. کیفیت تولیدات این کارخانه با میلگردهای ذوب آهن اصفهان رقابت میکند.

آدرس کارخانه میلگرد زاکرس شهرکرد – کیلومتر ۳۵ جاده بروجن است. اما دفتر فروش میلگرد زاگرس دو شعبه در اصفهان و یک شعبه در میدان آرژانتین تهران دارد.

مقایسه وزن میلگرد زاگرس با جدول اشتایل

اگر نگاهی به جدول وزن میلگرد زاگرس و مقایسه آن با وزن استاندارد جدول اشتایل بیندازیم متوجه خواهیم شد که استانداردهای سخت‌گیرانه ای در تولید این میلگردهای رعایت شده است.

۳۲۲۸۲۵۲۲۲۰۱۸۱۶۱۴۱۲۱۰۸قطر میلگرد
۷۵.۸۵۸۴۶.۲۳۵.۷۳۰۲۴۱۹۱۴.۵۱۰.۶۷.۴۴.۴۷وزن میلگرد زاگرس
۷۵.۸۵۸۴۶.۲۳۵.۶۲۹.۷۲۴۱۸.۹۱۴.۶۱۰.۷۷.۵۵جدول اشتایل

فروش میلگرد خراسان، میانه و کوثر اهواز

مجتمع فولاد خراسان یکی از بزرگترین فروشندگان فولاد خام در ایران است. میلگرد خراسان از کیفیت مطلوبی برخوردار است و نیازهای پیمانکاران استان خراسان و گلستان که به دنبال با کیفیت ترین میلگرد فروشی هستند را پوشش میدهد.

کیفیت در میلگرد میانه حرف اول را میزند. استانداردهای بین المللی و تولید به روش ترمکس، راه فروش کارخانه میلگرد میانه را به بازارهای بین المللی هموار کرده است.

میلگرد کوثر اهواز بخش مهمی از نیازهای بخش های جنوبی ایران را پوشش میدهد و به واسطه موقعیت جغرافیایی کارخانه، به آسانی مسیر فروش کارخانه میلگرد کوثر اهواز به کشورهای همسایه از طریق دریایی و زمینی و خط آهن هموار است. در این کارخانه میلگرد فروشی از ۱۴ تا ۴۰ میلیمتر میتوان یافت.

رتبه سوم برترین کارخانه های تولید میلگرد در ایران ( میلگرد سیرجان – ابرکوه – شاهین بناب – بافق یزد)

 • علامت اختصاری میلگرد سیرجان: SJSCO
 • علامت اختصاری میلگرد ابرکوه: SAIS
 • علامت اختصاری میلگرد شاهین بناب: BS
 • علامت اختصاری میلگرد بافق یزد: BMISCO

میلگرد سیرجان حدید از سال ۸۸ در شهرک صنعتی سیرجان شروع به فعالیت کرده است. بخش مهمی از تقاضای بخش های جنوبی ایران با فروش میلگرد های این کارخانه تامین می شود. در تولید این میلگردها از استانداردهای ایران و اروپا تبعیت شده است. در ادامه وزن میلگردهای تولیدی این کارخانه را تا قطر ۲۰ با جدول اشتایل و میلگردهای ذوب آهن اصفهان ، کویر کاشان و زاگرس شهرکرد مقایسه خواهیم کرد:

مقایسه وزن دو میلگرد برتر ایرانمیلگرد ۸میلگرد ۱۰میلگرد ۱۲میلگرد ۱۴میلگرد ۱۶میلگرد ۱۸میلگرد ۲۰
وزن میلگرد سیرجان حدید۴۶۸.۵۱۱.۵۱۵.۵۲۱۲۳
وزن میلگردهای ذوب آهن اصفهان۴.۷۴۷.۳۹۲۱۰.۶۵۶۱۴.۵۲۱۸.۹۶۲۴۲۹.۶۴
وزن میلگردهای کویر کاشان۷.۵۱۱۱۴.۸۱۹.۲۲۴.۶۳۰
وزن میلگرد زاکرس۴.۷۴۷.۴۱۰.۶۱۴.۵۱۹۲۴۳۰
جدول اشتال۵۷.۵۱۰.۷۱۴.۶۱۸.۹۲۴۲۹.۷

مقایسه قیمت فروش میلگرد کارخانه های برتر ایران

نوسانات قیمت در بازار خرید و فروش میلگرد بسیار زیاد است. با توجه به عرضه میلگرد در بازار بورس کالا و تاثیراتی که این بازار ارز بر قیمت فروش میلگرد می‌گذارد، انتخاب زمان و برند مناسب برای خرید همواره گیج کننده است. یکی از راه‌هایی که میتوان اطلاعات را به روز نگه داشت و تصمیم در لحظه و به موقع گرفت، استفاده از وب سایت هایی است که قیمت را به صورت آنلاین و روزانه اعلام میکنند.

آنچه عمران مدرن در اختیار شما قرار میدهد، فضایی است که قیمت های اعلامی کارخانه ها و قیمت فروش میلگرد در بنگاه های مختلف در کنار مقایسه می شود. طرح های تخفیفی و کاهش قیمت ها به اطلاع خریداران میرسد تا انتخاب هوشمندانه انجام شود. در این بخش به صورت مقایسه ای حدود قیمت  11 کارخانه برتر تولید میلگرد در تابستان ۱۴۰۰ رتبه بندی می شود. قیمت ها از زیاد به کم طبقه بندی شده است.

قیمت فروش میلگرد
قیمت فروش میلگرد

مقایسه قیمت فروش میلگرد ۱۶ A3

قیمت فروش میلگرد ۱۶ گرید ۳ در میان ۱۰ کارخانه برتر ایران به صورت مقایسه ای ارائه شده. لیست زیر از بیش ترین قیمت به کمترین قیمت تنظیم شده است:

 1. قیمت فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان
 2. قیمت فروش میلگردهای کویر کاشان
 3. قیمت فروش میلگرد سیرجان حدید
 4. قیمت فروش میلگرد زاگرس
 5. قیمت فروش میلگرد شاهین بناب
 6. قیمت فروش میلگرد ابرکوه
 7. قیمت فروش میلگرد بافق یزد
 8. قیمت فروش میلگرد خراسان
 9. قیمت فروش میلگرد کوثر اهواز
 10. قیمت فروش میلگرد میانه

این مقایسه در ماه شهریور ۱۴۰۰ انجام شده است. بر این اساس میلگردهای آجدار گرید ۳ ذوب آهن اصفهان بیش ترین قیمت را در میان سایر  برندها داراست. در این لیست میلگرد میانه را با کمترین قیمت میتوان خریداری کرد. قیمت فروش میلگرد زاگرس و شاهین بناب تفاوتی با هم ندارد.

مقایسه قیمت فروش میلگرد ۱۴ A3

قیمت فروش میلگرد ۱۴ گرید ۳ در میان ۱۰ کارخانه برتر ایران به صورت مقایسه ای ارائه شده. لیست زیر از بیش ترین قیمت به کمترین قیمت تنظیم شده است:

 1. قیمت فروش میلگردهای کویر کاشان
 2. قیمت فروش میلگرد سیرجان حدید
 3. قیمت فروش بر اساس وزن میلگرد زاگرس
 4. قیمت فروش میلگرد شاهین بناب
 5. قیمت فروش میلگرد ابرکوه
 6. قیمت فروش میلگرد بافق یزد
 7. قیمت فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان
 8. قیمت فروش میگرد خراسان
 9. قیمت فروش میلگرد کوثر اهواز
 10. قیمت فروش میلگرد میانه

در این مقایسه که برای میلگرد قطر ۱۴ با گرید ۳ انجام شده است، صدر نیشینی لیست به کویر کاشان میرسد. قیمت فروش میلگرد ۱۴ ذوب آهن اصفهان از میلگرد ۱۶ کمتر است. همچنان کمترین قیمت فروش مربوط به میلگرد میانه است. در این لیست نیز قیمت فروش میلگرد زاگرس و بناب با هم برابر است.

خرید از دفتر فروش کارخانه میلگرد

در این بخش گام به گام مسیر فروش میلگرد را مرور میکنیم:

 • در گام اول باید تکلیف حجم سفارش مشخص شود. بر اساس شاخه مورد نیاز وزن تعیین می شود.
 • اگر خرید عمده است (  بیشتر از ۲۴ تن ) ، بهتر است از طرح های فروش میلگرد از درب کارخانه استفاده کنید.
 • اگر خرید جزئی است، به دنبال طرح های تخفیفی بنگاه های فروش میلگرد باشید.
 • بر اساس محل پروژه ، کارخانه های نزدیک به پروژه را پیدا کنید تا هزینه حمل کاهش یابد.
 • لیست قیمت های مقایسه ای که عمران مدرن ارائه میکند را بررسی کنید. بر اساس گرید و قطر، کمترین قیمت ها را پیدا کنید و از میان آن ها بر اساس هزینه حمل تصمیم به خرید بگیرید.
 • طرح های فروش ویژه میلگرد را بررسی کنید تا طرح های فروش میلگرد زیر قیمت بازار را بیابید. بهتر است چند روز پی در پی قیمت ها را چک کنید.
 • بهترین زمان را برای خرید انتخاب کنید و خرید را تکمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت