استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

فروش میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور
فروش میلگرد نیشابور

مجتمع فولاد خراسان نیشابور در سال‌های اخیر محبوبیت بالایی پیدا کرده است. فروش میلگرد نیشابور در بورس رونق چشم‌گیری داشته و دلیل آن، سوداوری بالای محصولات شرکت فولاد خراسان است. فروش میلگرد خراسان به صورت حضوری و از درب کارخانه انجام نمی‌شود و دو راه پیش روی خریدار است. برای خرید میلگرد راه اول، ورود به بازار بورس است. لازم است حداقل ۲۲ تن خریداری شود و سبد محصولات نیز تنها شامل میلگردهای ۱۴ تا ۲۸ از استاندارد A3 است. راه دوم کمک گرفتن از نماینده فروش میلگرد نیشابور است. سایت فولاد خراسان و نمایندگی‌های فروش آنلاین، کار خریداران را ساده کرده است. عمران مدرن مجموعه‌ای جامع از فروشندگان میلگرد نیشابور را به همراه قیمت میلگرد روز گردآوری کرده و خریداران را ازطرح‌های ویژه فروش و تخفیف‌ها آگاه می‌کند.

فولاد نیشابور
فولاد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور فولاد خراسان

فروش میلگرد نیشابور فولاد خراسان در دو دسته میلگرد ساده و آجدار انجام می شود. مجتمع فولاد خراسان در ۱۵ کیلومتری نیشابور، یکی از عظیم‌ترین کارخانه‌های فولاد در کشور است. میلگرد تولیدی این کارخانه را با نام میلگرد نیشابور یا میلگرد خراسان می شناسند.

کارخانه فولاد خراسان

محصولات کارخانه فولاد خراسان از محبوبیت بالایی برخوردار است. دلیل این محبوبیت، قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات تولیدی است. میلگرد تولیدی این شرکت از شمش بلوم sp5 تولیدی در خود کارخانه فولاد خراسان تولید می شود.

شرکت فولاد خراسان

شرکت فولاد خراسان از لحاظ نحوه نورد، سرعت، دقت و کیفیت بالایی در تولید میلگردهای آن به کار رفته است. از طرفی، حجم بالای تولید باعث تعدیل قیمت محصولات این کارخانه شده است. به همین دلیل است که نماینده فروش میلگرد نیشابور در مشهد و در شادآباد تهران شاهد حجم بالایی از تقاضای بازار هستند.

قیمت فولاد خراسان
قیمت فولاد خراسان

مجتمع فولاد خراسان نیشابور

مجتمع فولاد خراسان نیشابور دارای واحدهای متعددی است که به این کارخانه امکان تولید شمش مورد نیاز برای تولید میلگرد را خواهد داد. واحد های تولیدی فولاد نیشابور به شرح زیر است:

۱- واحد گندله سازی

۲- واحد پخت

۳- واحد احیای مستقیم

۴- واحد ذوب

۵- واحد نورد گرم

crm فولاد خراسان

فولاد نیشابور با توجه به عدم فروش مستقیم از کارخانه، نیاز به واحدهای ارتباط با مشتریان قوی دارد تا تعامل لازم با مصرف کنندگان را داشته باشد. این روزها اکثر تولید کنندگان فولاد بخش‌های CRM مربوط به ارتباط مستفیم با مشتریان را راه اندازی کردند. میلگرد نیشابور کارخانه ای پر سابقه با حجم بالای تولیدات است که نیاز به گسترش چنین سیستم‌هایی در کاخانه وجود دارد.

کارخانه فولاد نیشابور

کارخانه فولاد نیشابور حدود ۲۰ سال پیش در خراسان رضوی شروع به کار کرد. چشم انداز این کارخانه در بهبود کیفیت و صادرات محصولات وسیع است. کاخانه میلگرد نیشابور دو دسته میلگرد آجدار و ساده تولید می کند. نرخ اعلامی فولاد خراسان نیشابور برای محصولات صادراتی با محصولاتی که قرار است در بازارهای داخلی عرضه شود متفاوت است. کارخانه میلگرد نیشابور در شمال غربی شهر نیشابور قرار دارد.

شرکت فولاد خراسان

شرکت فولاد خرسان اقدام به تولید و فروش و صادرات تنوع بالایی از تولیدات فولاد را دارد. میزان تولید فعلی کارخانه در سال به شرح زیر است:

  • گندله سازی : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تن
  • احیا مستقیم ( پایه گاز طبیعی) : ۱,۶۰۰,۰۰۰ تن
  • فولاد سازی ( روش کوره قوس القایی ) : ۱,۴۰۰,۰۰۰ تن
  • ریخته گری : ۱,۳۵۰,۰۰۰ تن

میلگرد خراسان

میزان تولید میلگرد خراسان در حال حاضر سالانه حدود ۶۴۰,۰۰۰ تن است. کارخانه فولاد نیشابور هر دو میلگرد آجدار و ساده را به بازار عرضه می کند. در بازار بورس نیز، میلگرد نیشابور استاندارد A3 عرضه می‌شود. حداقل میزان فروش میلگرد نیشابور در بورس ۲۲ تن است. برای خرید از کارخانه باید به شرکت‌های وابسته به کارخانه اعتماد کنید. شرکت‌های متعددی امکان فروش آنلاین میلگرد نیشابور را فراهم کردند.

مجتمع فولاد خراسان نیشابور
مجتمع فولاد خراسان نیشابور

نماینده فروش میلگرد نیشابور

فروش مستقیم از درب کارخانه میلگرد نیشابور بدون واسطه انجام نمی شود. نماینده فروش میلگرد نیشابور با خریداران در تماس است. قیمت درب کارخانه توسط نمایندگان فروش میلگرد نیشابور اعلام می شود. در صورتی که قصد خرید از نماینده فروش میلگرد با قیمت درب کارخانه دارید، باید حجم سفارش بالا باشد.

سایت فولاد خراسان

آدرس سایت فولاد خراسان khorasansteel.com  با هدف جذب مشتریان خارجی اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. وب سایت‌هایی مانند  khorasan-steel به صورت اختصاصی برای فروش محصولات کارخانه فولاد خراسان فعالیت می‌کنند. سایر سایت‌های مهم فروش میلگرد نیز، بخش اختصاصی را برای میلگرد نیشابور در نظر گرفتند. تیم عمران مدرن قیمت‌های اعلامی وب‌سایت‌ها و طرح‌های فروش و تخفیف‌ های ویژه‌ محصولات فولاد نیشابور را به اطلاع شما می‌رساند.

میلگرد نیشابور کارخانه
میلگرد نیشابور کارخانه

سایت فروش میلگرد نیشابور

برخی سایت‌های وابسته به کارخانه فولاد نیشابور، محصولات این کارخانه با به صورت اختصاصی عرضه می‌کنند. این شرکت‌ها تمرکز خود را به عرضه محصولات صادراتی و داخلی کارخانه فولاد خراسان گذاشتند. میلگرد نیشابور در تهران و مشهد، اغلب به وسیله سایت‌های بزرگ فروش آنلاین میلگرد خریداری می‌شود. تیم عمران مدرن قیمت‌های اعلامی این وب‌سایت‌ها را به صورت مقایسه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد.

فروش میلگرد نیشابور از کارخانه

اگر قرار باشد با قیمت درب کارخانه از دفتر فروش میلگرد نیشابور خرید کنید، حجم سفارش دست کم باید ۱ بندیل باشد. یک بندیل معادل ۲ تن تا ۵.۵ تن است. این مقدار برای هر سایز میلگرد متفاوت است. به طور مثال فروش میلگرد نیشابور قطر ۱۴ از نماینده فروش نباید کمتر از ۲ تن باشد و برای قطر ۱۶ نیز همین امر صادق است. از نظر حمل و نقل نیز، زمانی که ظرفیت تریلی ۲۰ تنی پُر شود، حمل بار انجام خواهد شد.

علامت حک شده بر روی تولیدات کارخانه میلگرد نیشابور KSC است. این کارخانه حدود ۵۵۰ هزارتن سالانه تولیدات دارد. بخش مهمی از محصولات خود را به بازارهای بین المللی صادر می‌کند. موقعیت ویژه آن که نزدیکی به آسیای میانه و افغانستان را میسر کرده است امکان فروش و صادرات را فراهم کرده است.

کارخانه فولاد خراسان
کارخانه فولاد خراسان

فروش میلگرد نیشابور در بورس

یکی از راه‌های خرید میلگرد این کارخانه، مراجعه به بازار بورس کالا است. میلگرد نیشابور در بازار بورس با نام مجتمع فولاد خراسان عرضه می‌شود. سبد میلگرد مجتمع خراسان از سایز ۱۴ تا سایز ۲۸ است و گرید آن ۳A است. اگر مصرف کننده هستید، معمولا بازار بورس کار شما را راه نمی‌اندازد. وسعت محصولات کم است و تن وع چندانی ندارد.

مهم‌تر از همه حجم خرید است که دست کم باید ۲۲ تن باشد. برای خریدهای کم‌تر از این مقدار و یا خرید میلگردهایی از سایر استانداردها یا میلگرد ساده نیشابور می‌توانید به سایت ها و شرکت‌های واسطه مراجعه کنید. تیم عمران مدرن تمامی فروشندگان میلگرد نیشابور را گرد هم آورده و قیمت‌ها را به صورت رقابتی نشان می‌دهد.

موفقیت میلگرد خراسان در بورس ایران

۱۰ میلیارد دلار ارز آوری صنعت فولاد در ایران، اهمیت این صنعت در در سطح کلان نشان می‌‌دهد. میلگرد خراسان در سال ۹۹ موفقیت چشم‌گیری در بازار بورس ایران پیدا کرده است. حاشیه سود میلگرد نیشابور در بورس سال ۹۹ حدود ۱۵۱ درصد بوده . این حاشیه سود از تمام کارخانه‌های تولید فولاد در ایران بیشتر است و رتبه اول موفقیت در بورس را در میان فولادکاران ایرانی کسب کرده است.

حدود نیمی از سهام مجتمع فولاد خراسان متعلق به صندوق حمایت بیمه اجتماعی رستائیان و عشایر است. حدود ۳۰ درصد نیز متعلق به شرکت سرمایه گذاری توسه معادن فلزات است و ۱۳ درصد به صندوق بازنشستان و کارنان اختصاص دارد. مجتمع فولاد نیشابور دارای ۶ کارخانه گندله سازی  و ۲ واحد اخیای مسقیم و ۲ واحد فولادسازی است. فروش میلگرد نیشابور از بخش کارخانه نورد مجتمع فولاد خراسان و از میان ۶۴۰ هزار تن تولیدات این کارخانه انجام می‌شود.

نماینده فروش میلگرد نیشابور
نماینده فروش میلگرد نیشابور

مجتمع فولاد نیشابور خراسان

فولاد نیشابور از نظر میزان اثرگذاری اقتصادی، ۶۴ امین شرکت بزرگ در ایران است. از نظر اشتغال زایی نیز ۱۳۷۴ نفر در ۶ مرحله جذب آن شده است که ۹۸ درصد این افراد بومی استان خراسان رضوی هستند. چنین حجم بالای استخدامی مجتمع فولاد نیشابور خراسان ، بخشی از مشکلات این استان را رفع کرده است. ۱۰ درصد مالیات پرداختی خراسان رضوی مربوط به مجتمع فولاد خراسان است. پرداختی کارخانه میلگرد نیشابور به بخش‌های آب و برق و گاز و همچنین تامین اجتماعی این استان حدود ۶۰۰ میلیار تومان است.

میلگرد نیشابور و محیط زیست

با توجه به اینکه کارخانه‌های ذوب آهن و فولاد، ضررهای زیست محیطی قابل توجهی دارند و پساب کارخانه‌ها دردسرساز است، وظیفه کارخانه‌های بزرگ آن است که دست کم بخشی از ضررهایی که برای محیط زیست دارند را جبران کنند.

کارخانه فولاد نیشابور در این راستا ۵۰ میلیارد تومان را به بخش تصفیه آب اختصاص داده است. بخشی از این مبلغ نیز صرف نصب فیلترهای کاهش آلاینده‌های گازی شده است. استان خراسان تحت تنش آبی شدیدی قرار دارد و بهبود بهره وری آب ، خصوصا در کارخانه های ذوب آهن و فولاد اهمیت دو چندان پیدا می‎کند.

کارخانه فولاد نیشابور
کارخانه فولاد نیشابور

صنایع فولاد بسیار آب بر است و پساب آن نیاز به تصفیه دارد. آب کارخانه فولاد نیشابور از سه حلقه چاه تامین می‎شود. نیم درصد آب مصرفی شهر نیشابور، سهم کارخانه فولاد نیشابور است. کارخانه میلگرد نیشابور از نظر سرانه فضای سبز شرایط بسیار خوبی دارد. همچنین استخر ۱۶۰ هزار مترمکعبی پساب صنعتی این کارخانه، نوید روزهای بهتری را در زمینه مدیریت منابع آب استان خواهد داشت.

صادرات و فروش میلگرد نیشابور

۱۵۰ هزار تن صادرات در سال گذشته سهم قابل توجهی است که محصولات فولاد تولیدی نیشابور از آن بهره می‎برد. برای حمل محصولات فولادی نیاز به واگن‌های باربری وجود دارد. ۲۰۰ دستگاه واگن باربری توسط این کارخانه به شبکه ریلی اضافه شده است. با توجه به قرارگیری نیشابور بر سر راه جاده ابریشم و در مسیر قدیمی‌ترین مسیر خط ریلی ایران، صادرات این کارخانه اهمیت دو چندان یافته است. میلگرد نیشابور علاوه بر تهران و مشهد، در شهرهای بجنور و گرگان و سمنان نیز به فروش می‌رسد.

ادرس فولاد نیشابور        

نیشابور- کیلومتر۱۵ جاده نیشابور به شهر فیروزه آدرس کارخانه اصلی مجتمع فولاد نیشابور است.

درب ورودی مجتمع فولاد نیشابور در شهرستان نیشابور و جاده مجتمع فولاد خراسان واقع شده است. از نظر موقعیت جغرافیایی نیز، نزدیک خودپرداز تجارت، بانک ملی شعبه مجتمع فولاد خراسان، بیمه سینا و پارکینگ مجتمع فولاد خراسان قرار دارد.

کارخانه میلگرد نیشابور
استخر تصفیه پساب فولاد خراسان

مشخصات میلگرد نیشابور

کارخانه فولاد خراسان در دو استاندارد اقدام به تولید میلگرد آجدار می‌کند:

استاندارد A2 : شامل میلگردهای آجدار مارپیچ ، با نام میلگرد نیشابور آج ۳۴۰

استاندارد A3 : شامل میلگرد آجدار جناقیی ، با نام میلگرد نیشابور آج ۴۰۰

مشخصات فیزیکی میلگرد نیشابور

حداقل تنش تسلیم میلگرد آج مارپیچ ۳۴۰ نیوتون بر میلی‎‌متر مربع و مقاومت کشش آن ۵۰۰ نیوتون بر میلیمتر مربع و حداقل ازدیاد طول آن نیز ۱۸ است.

حداقل تنش تسلیم میلگرد آج جناقی ۴۰۰ نیوتون بر میلی‎‌متر مربع و مقاومت کشش آن ۶۰۰ نیوتون بر میلیمتر مربع و حداقل ازدیاد طول آن نیز ۱۶ است.

مشخصات شیمیایی میلگرد آجدار نیشابور

میلگرد A2 نیشابور دارای عناصر شیمیایی زیر است:

۰.۳۲ کربن ، ۰.۶۰ سیلیسم ، ۱.۳۰ منگنز ، ۰.۰۴۵ فسفر و ۰.۰۴۵ گوگرد ، حداکثر کربن معادل : ۰.۵۰

میلگرد A3 نیشابور دارای عناصر شیمیایی زیر است:

۰.۳۷ کربن ، ۰.۶۰ سیلیسم ، ۱.۶۰ منگنز ، ۰.۰۴۵ فسفر و ۰.۰۴۵ گوگرد

میلگرد ساده خراسان

میلگرد ساده نیشابور در ابعاد ۱۰ تا ۵۰ میلیمتر تولید می‌شود. این میلگردها را با نام میلگرد س ۲۴۰ نیشابور می‌شناسند. حداقل تنش تسلیم این میلگردها ۲۴۰ نیوتون بر میلیمتر مربع است و حداقل مقاومت کششی آن ۳۶۰ نیوتون بر میلیمتر مربع است. حداقل ازدیاد نسبی طول آن ۲۵ است.

مشخصات شیمیایی میلگرد ساده نیشابور

میلگرد ساده نیشابور دارای مشخصات شیمیایی زیر است:

۰.۳۲ کربن ، ۰.۶۰ سیلیسم ، ۱.۳۰ منگنز ، ۰.۰۴۵ فسفر و ۰.۰۴۵ گوگرد ، حداکثر کربن معادل : ۰.۵۰

برای مطالعه بیشتر:

میلگرد قیمت

خم و برش میلگرد

نرخ میلگرد در بازار ایران

کاشت میلگرد

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۶

قیمت میلگرد ۱۴

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

خرید میلگرد ارزان

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

فروش میلگرد صادراتی

فروش میلگرد

خرید میلگرد از کارخانه

لیست قیمت میلگرد

میلگرد کامپوزیت

سایت فروش میلگرد

فروش میلگرد چکی

فروش میلگرد اقساطی

خرید میلگرد از بورس

خرید آنلاین میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت آرماتور

قیمت آهن قوطی

قیمت تیرآهن

وزن تیرآهن

تیرآهن هاش

تیرآهن-قیمت و انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.68 ( 2 نظر)

۶ نظر

  1. سلام برای فروش میلگرد نیشابور میشه شماره ای از شرکت های خریدار بزارید ممنون

  2. لینک سایت فروش میلگرد نیشابور را لطفا میزارید؟

  3. فروش میلگرد نیشابور نسبت به سایر کارحانه ها چه مزیت های دارد؟