استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۲۴۵۹۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

فروش بالابر ساختمانی اصفهان

فروش بالابر ساختمانی اصفهان
فروش بالابر ساختمانی اصفهان

سایت عمران مدرن یکی از مراکز فروش بالابر ساختمانی اصفهان با بهترین قیمت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت بالابر ساختمانی اصفهان با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید. بالابر ساختمانی اصفهان برای جابجایی مصالح بین طبقات در تمامی پروژه های ساختمانی استفاده می شود. با افزایش تقاضا، کارخانه های مختلفی در زمینه فروش بالابر ساختمانی اصفهان فعالیت می کنند. فروش بالابر ساختمانی اصفهان به صورت دست دوم نیز امکان پذیر است. در این صورت قیمت آن کمتر می شود، اما باید پیش از خرید نهایی از سالم بودن بالابر اطمینان حاصل کرد و از فروشندگان مطمئن خرید کرد.

انواع بالابر ساختمانی با توجه به نوع موتور و کارخانه سازنده دسته بندی می شود. متداول ترین نوع بالابر، سه فاز و تکفاز است. فروش انواع بالابر ساختمانی اصفهان با قیمت های مناسب در سایت عمران مدرن امکان پذیر است.

برای بررسی انواع بالابر ساختمانی اولین نکته ظرفیت این بالابر ها می باشد. ظرفیت بالابر ساختمانی سه فاز بیشتر از ظرفیت بالابر ساختمانی نکفاز است و بالطبع قیمت آن نیز بالا تر خواهد بود. حداکثر ظرفیت بالابر ساختمانی تکفاز ۵۰۰ کیلوگرم است. نوع دیگر تقسیم بندی بالابر ساختمانی بر اساس کشور و کارخانه سازنده آن است. در ایران بالابرهای الکو (الکو آسیا)، بالابر موتوژن و بالابر مصالح مهرژن تولید می شود.

قیمت بالابر ساختمانی اصفهانی

قیمت بالابر ساختمانی اصفهان تحت تاثیر عوامل متعددی می باشد. برای استعلام قیمت بالابر ساختمانی اصفهان با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید. همانطور که پیش تر ذکر شد، تکفاز یا سه فاز بودن بالابر از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت بالابر ساختمانی اصفهان است. علاوه بر آن طول و نوع سیم بکسل در تعیین قیمت بالابر ساختمانی اصفهان موثر است. سیم بکسل در دو نوع نتاب و تابیده موجود است که سیم بکسل نتاب، نوع بهتر و گران تر آن است. خرید بالابر های ساختمانی اصفهان به صورت دست دوم نیز امکان پذیر است. در مواقعی که پیمانکاران به دنبال روش های کمتر شدن هزینه ها می باشند خرید دست دوم یک انتخاب خوب به شمار می آید.

فروش بالابر ساختمانی
بالابر ساختمانی سه فاز

بالابر ساختمانی اصفهان

بالابر ساختمانی اصفهان در وزن های متفاوت مثل بالابر ۳۵۰ کیلویی بالابر ۵۰۰ کیلویی و بالابر ۷۵۰ کیلویی و بالابر ۱ تن ساخته و عرضه می شوند. بالابر ساختمانی تکفاز توانایی انتقال مصالح ساختمانی را تا وزن ۳۰۰ کیلوگرم را دارد و قیمت آن از بالابر های سه فاز کمتر است.

از جمله کاربرد های بالابر ساختمانی اصفهان می توان به : بالا بردن مصالح ساختمانی در مقیاس کوچک و صنعتی، حمل بار در کارخانه ها، معادن، اسکله ها، انبارها جهت بلند کردن مواد مختلف و تخله و بارگیری کامیون ها اشاده کرد.

فروش بالابر ساختمانی
اهمیت بالابر ساختمانی در پروژه های ساختمانی

گیربکس بالابر ساختمانی اصفهان

گیربکس بالابر ساختمانی اصفهان قلب تبنده بالابر نامگذاری می شود. از این جهت که اهمیت گیربکس در بالابر با اهمیت قلب در بدن انسان برابری می کند. گیربکس بالابر ساختمانی اصفهان اجزایی هستند که باعث کاهش یا افزایش دور می شوند. جنس و کیفیت گیربکس در بالابرهای ساختمانی اصفهان  به این دلیل که در هنگام مواقع حساس مانند قطع برق، مشکلات خاصی برای بالابر یا افراد آن به وجود نیاید، از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

در واقع گیربکس نیروی خود را از الکترو موتور دریافت می کند و به آن قدرت می بخشد. به عبارتی گیربکس الکترو موتور ساختمانی تنظیم کننده سرعت و قدرت بالابر است.

قیمت فروش بالابر ساختمانی
گیربکس بالابر ساختمانی

قیمت فروش بالابر ساختمانی اصفهان

قیمت فروش بالابر ساختمانی اصفهان به عوامل متعددی بستگی دارد. برند موتور بالابر، ظرفیت آن، یکفاز وتکفاز بودن از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بالابر می باشند. برند های معروف بالابر ساختمانی که در ایران خرید و فروش می شوند، بالابر الکو و موتوژن هستند. خرید و فروش بالابر ساختمانی اصفهان با برند های خارجی یوگوسلاوی، اسلوونی و ایتالیایی نیز امکان پذیر است. بدیهی است قیمت فروش بالابر ساختمانی اصفهان با برند های داخلی کمتر از قیمت برند های خارجی است.

برای خرید بالابر ساختمانی ابتدا باید ظرفیت مورد نیاز پروژه خود را تعیین کنید. اگر پروژه شما حداکثر ۵ طبقه باشد، معمولا بالابر  با طرفیت حداکثر ۳۰۰ یا ۵۰۰ کیلوگرمی برای ساختمان شما کفایت می کند. اما اگر پروژه شما بیشتر از ۵ طبقه است. اگر توانایی تامین برق سه فاز در پروژه را دارید، خرید بالابرساختمانی با ظرفیت بالای ۵۰۰ کیلوگرم برای شما به صرفه است، زیرا بالابر سه فاز برق کمتری مصرف می کند و توان بیشتری دارد.

بالابر ساختمانی اصفهان
عکس بالابر ساختمانی

فروش بهترین بالابر ساختمانی اصفهان

به طور کلی بالابر به وسیله ای گفته می شود که در بالا بردن مصالح ساختمانی نقش دارد. موتور بالابر ساختمانی یکی از اصلی ترین اجزای بالابر به شمار می رود. یکی دیگر از اجزای اصلی بابالر باکت بالابر ساختمانی است. باید در نظر داشت که باکت ۷۰ سانتی را برای بالابرهای ۳۰۰ کیلویی تک فاز استفاده نشود و یا باکت ۵۰ سانت برای انتقال بار ۷۰۰ کیلویی مناسب نیست.

بالابر ساختمانی در وزن ها و تناژهای متفاوت اعم از بالابر ۳۵۰ کیلویی بالابر ۵۰۰ کیلویی و بالابر ۷۵۰ کیلویی و بالابر ۱ تن ساخته و عرضه می شوند. فروش بالابر ساختمانی اصفهان در عمران مدرن با بهترین قیمت امکان پذیر می باشد.

سایز اجزای بالابر شامل سیم بکسل، گیربکس، جنس پایه ها، قرقره بالابر ، و غیره هستند که در تعیین قیمت فروش بالابر ساختمانی اصفهان بسیار موثر است.

از آنجایی که امروزه سایت های زیادی در زمینه فروش بالابر ساختمانی اصفهان فعال هستند. می توان بالابر ساختمانی را به صورت اینترنتی خریداری نمود.

برای مطالعه بیشتر:

تولید کننده بالابر ساختمانی

پخش بالابر ساختمانی

قیمت بالابر برقی ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

قیمت بالابر ساختمانی کوچک

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

قیمت پایه بالابر ساختمانی

قیمت موتور بالابر ساختمانی

قیمت بالابر مصالح ساختمانی ۱۴۰۱

کارخانه فروش بالابر ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز

بهترین بالابر ساختمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)