استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

عکس بالابر ساختمانی

عکس بالابر ساختمانی
عکس بالابر ساختماني

با مشاهده عکس بالابر ساختمانی سه فاز و تک فاز تفاوت های آن دیده می شود. در بالابر ساختمانی تک فاز برای تامین نیروی مورد نیاز جهت جابه جایی مصالح، از یک الکتروموتور تک فاز تا توان سه اسب بخار استفاده می شود. بالابر ساختمانی سه فاز نیازمند برق سه فاز ۳۸۰ ولت می باشد. ظرفیت و توان بالابر ساختمانی سه فاز بیشتر از نوع تک فاز بوده و برای جابه جایی مصالح با وزن بیشتر از ۳۰۰ کیلوگرم می توان از آن استفاده کرد.

در این مطلب عکس بالابر ساختمانی در مدل های مختلف قابل مشاهده است. همانطور که در عکس بالابر ساختمانی مشخص است اجزای بالابر شامل : الکتروموتور، گیربکس، وینچ، باکت، سیم بکسل، جعبه و پایه بالابر ساختمانی می باشد. برای سفارش بالابر های ساختمانی می توانید عکس بالابر ساختمان را برای کارشناسان عمران مدرن بفرستید.

قیمت بالابر ساختمانی با توجه به برند آن و تکفاز و چند فاز بودن آن متغیر است. شاید در نگاه اول به عکس بالابر ساختمانی متوجه قیمت آن نشوید. عامل اصلی تعین کننده قیمت، گیربکس و برند قطعات بالابر است.

عکس بالابر ساختمانی
عکس بالابر ساختمانی

عکس بالابر ساختمانی سه فاز

برای خرید بالابر ساختمانی می توانید از سایت عمران مدرن که بهترین قیمت بالا بر ساختمانی را ارائه می دهد و به نحوی بورس بالابر ساختمانی است، ارزان و بهینه خرید نمایید.  بالابر ساختمانی سه فاز از وزن ۳۵۰ ، ۵۰۰ و ۷۵۰ کیلو و ۱ تن بسته به نوع موتور و گیربکس قابل عرضه می‌باشد. در شکل زیر عکس بالابر ساختمانی سه فاز را مشاهده می کنید. تفاوت هر کدام از بالابر های سه فاز ۳۵۰ و ۵۰۰ کیلویی در قدرت الکترو موتور و توان گیربکس آن است. به عنوان مثال باربر سه فاز ۳۵۰ کیلویی متشکل از یک موتور ۳ اسب سه فاز و گیربکس سایز ۸۶ و بکسل نمره ۸ و باکت معمولی ۵۰ در ۵۰ می باشد ولی بالابر ساختمانی سه فاز ۵۰۰ کیلویی متشکل از یک الکتروموتور ۵/۵ اسب سه فازترمزدار و گیربکس سایز ۱۱۰ و بکسل نمره ۱۰ بسته به نوع معمولی می باشد.

عکس بالابر ساختمان
بالابر ساختمان

عکس بالابر ساختمانی تکفاز

همانطور که مشخص است قیمت بالا بر ساختمانی تکفاز از سه فاز کمتر است و بالطبع بار کمتری با این بالابر می توان جابجا کرد. معمولا از این بالابر در ساختمان های کوچک استفاده می گردد. در شکل زیر عکس بالابر ساختمان تکفاز را مشاهده خواهید کرد. برای خرید بالابر مصالح سه گزینه مطرح است. برند ایرانی، چینی و یوگوسلاوی و در مواردی برندهای اسلوونی و ایتالیایی در بورس بالابر ساختمانی ایران موجود است. بالابر ساختمانی موتوژن و بالابر ساختمانی الکو را می توان بهترین بالابر ساختمانی در میان انواع تولید شده در ایران دانست. خرید بالابر ساختمانی دست دوم برای آن دسته از سازندگانی که قادر به پرداخت هزینه زیادی برای خرید بالابر نیستند گزینه خوبی است.

عکس بالابر ساختمانی
قطعات مختلف بالابر

عکس بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

بالابر یکی از پر کاربردترین مصالح ساختمانی به شمار می آید. عکس بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی و عکس بالابر ساختمان ۳۵۰ کیلویی تفاوت چندانی ندارند و تنها تفاوت آنها در قدرت گیر بکس آن ها است. بالابر ۳۰۰ کیلویی از متداول ترین نوع بالابر برای استفاده در ساخت و ساز می باشد.

عکس بالابر ساختمانی
اهمیت بالابر ساختمانی در ساخت و ساز

بالابر ساختمانی تبریز بالابر ساختمانی بجنورد بالابر ساختمانی کرمانشاه بالابر ساختمانی ارومیه بالابر ساختمانی اهواز بالابر ساختمانی یاسوج بالابر ساختمانی اردبیل بالابر ساختمانی زنجان بالابر ساختمانی گرگان بالابر ساختمانی اصفهان بالابر ساختمانی سمنان بالابر ساختمانی رشت بالابر ساختمانی کرج بالابر ساختمانی زاهدان بالابر ساختمانی خرم آباد بالابر ساختمانی ایلام بالابر ساختمانی شیراز بالابر ساختمانی ساری بالابر ساختمانی بوشهر بالابر ساختمانی قزوین بالابر ساختمانی اراک بالابر ساختمانی شهرکرد بالابر ساختمانی قم بالابر ساختمانی بندرعباس بالابر ساختمانی بیرجند بالابر ساختمانی سنندج بالابر ساختمانی همدان بالابر ساختمانی مشهد بالابر ساختمانی کرمان بالابر ساختمانی یزد

برای مطالعه بیشتر

تولید کننده بالابر ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

پخش بالابر ساختمانی

قیمت بالابر برقی ساختمانی

قیمت موتور بالابر ساختمانی

کارخانه فروش بالابر ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز

بهترین بالابر ساختمانی

قیمت بالابر مصالح ساختمانی ۱۴۰۱

قیمت پایه بالابر ساختمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!