استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت مقاوم سازی

شرکت مقاوم سازی
شرکت مقاوم سازی ساختمان

شرکت مقاوم سازی ساختمان در امر بالا بردن مقاومت سازه در برابر نیروی زلزله فعالیت می کند. در واقع مقاوم سازی به معنی تقویت سازه های قدیمی و یا جدید به منظور افزایش ظرفیت باربری و شکل پذیری ساختمان در برابر نیروهای وارده می باشد. روش های مقاوم سازی ساختمان شامل مقاوم سازی با دیوار برشی، مهاربند، الیاف FRP، جداگر لرزه ای، ژاکت فلزی، ژاکت بتنی، میراگر و … است. از نظر نوع سازه نیز به انواع مقاوم سازی سازه های بتنی، مقاوم سازی سازه های فولادی، مقاوم سازی ساختمان های بنایی و مقاوم سازی ابنیه و اجزای غیرسازه ای تقسیم بندی می شوند. شرکت مقاوم سازی ساختمان هر یک از این روش ها را با توجه به اسکلت سازه، شدت مقاوم سازی مورد نیاز و … طراحی و اجرا می نماید.

لیست شرکت های مقاوم سازی

مقاوم سازی ساختمان از حساسیت بالایی برخوردار است. زیرا در غیر این صورت، وقوع زلزله خسارت های جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. عملیات مقاوم سازی ساختمان برای حفاظت ساختمان در برابر بارهای جانبی و ثقلی انجام می شود. مقاوم سازی ساختمان به روش های مختلفی توسط شرکت های مقاوم سازی انجام می شود. بنابراین باید از شرکت مقاوم سازی خبره و ماهر در این زمینه بهره جست. در این مطلب لیست شرکت های مقاوم سازی ارائه شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها نیز به منظور اطمینان از تخصص و مهارت آنها ارائه گردیده است.

مقاوم سازی خانه های قدیمی

۱- شرکت مقاوم سازی بتن برش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی و مقاوم سازی سازه فولادی می باشد. برای تماس با بتن برش و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت مقاوم سازی سازه برش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی و مقاوم سازی سازه فولادی می باشد. برای تماس با سازه برش و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت مقاوم سازی بتون پاش در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی و مقاوم سازی سازه های بنایی می باشد. برای تماس با بتون پاش و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقاوم سازی پی ساختمان قدیمی

شرکت مقاوم سازی ساختمان

با توجه به اهمیت مقاوم سازی ساختمان، امروزه شرکت های مخلتفی در این زمینه فعالیت می کنند. در سایت عمران مدرن لیست بهترین شرکت های مقاوم سازی ساختمان آورده شده است. همانطور که گفته شد مقاوم سازی به روش های مختلفی انجام می شود. مقاوم سازی با ژاکت فلزی موجب محصور کردن بتن ، افزایش مقاومت برشی ، خمشی و پیچشی می گردد. مقاوم سازی با مهاربند فلزی به منظور افزایش سختی و کاهش جا به جایی جانبی سازه استفاده می شود، که در نتیجه موجب کاهش تغییر شکل اجزای سازه و کاهش آسیب پذیری آن می گردد.  شرکت مقاوم سازی با توجه به نوع ساختمان یکی از روش های ذکر شده را انتخاب می کند. مقاوم سازی با دیوار برشی موجب افزایش سختی خمشی و برشی سازه ، استهلاک نیروی وارد بر ساختمان و در نتیجه جلوگیری از تغییر شکل اجزای سازه ای می گردد.

هزینه مقاوم سازی ساختمان
مقاوم سازی با ژاکت بتنی

۴- شرکت مقاوم سازی یاران سازه تدبیر در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی و مقاوم سازی سازه فولادی می باشد. برای تماس با یاران سازه تدبیر و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت مقاوم سازی پایاژیک در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی می باشد. برای تماس با پایاژیک و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست شرکت های مقاوم سازی ساختمان
مراحل اجرای مقاوم سازی

۶- شرکت مقاوم سازی عمران صنعت آوا در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی می باشد. برای تماس با عمران صنعت آوا و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقاوم سازی بتن

شرکت های مقاوم سازی ساختمان

۷- شرکت مقاوم سازی رادیاب در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی، مقاوم سازی سازه فولادی و مقاوم سازی سازه های بنایی می باشد. برای تماس با رادیاب و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت مقاوم سازی سازه کاران بامداد در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی می باشد. برای تماس با سازه کاران بامداد و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت مقاوم سازی آرین تیس در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی می باشد. برای تماس با آرین تیس و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقاوم سازی ساختمان قدیمی در برابر زلزله

شرکت مقاوم سازی سازه های بتنی

۱۰- شرکت مقاوم سازی آریا رپیتون در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی می باشد. برای تماس با آریا رپیتون و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت مقاوم سازی ساختمانی آشیان پی در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی و مقاوم سازی سازه فولادی می باشد. برای تماس با ساختمانی آشیان پی و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت مقاوم سازی آرمان سازان در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی می باشد. برای تماس با آرمان سازان و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقاوم سازی خانه های خشتی

۱۳- شرکت مقاوم سازی پایون در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی می باشد. برای تماس با پایون و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت مقاوم سازی افزیر در تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل مقاوم سازی سازه بتنی، مقاوم سازی سازه فولادی، مقاوم ‌سازی اجزای غیر‌سازه‌ای و مقاوم سازی سازه های بنایی می باشد. برای تماس با مقاوم سازی افزیر و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت مقاوم سازی

امروزه سازه های فولادی به دلیل مزایایی همچون سرعت و سهولت در اجرا، اشغال فضای کمتر نسبت به بتن، خواص یکنواخت فلز و … به یکی از پرکاربردترین نوع سازه ها تبدیل شده اند. در عین حال مقاوم سازی سازه های فولادی به دلیل مقاومت کم در برابر خوردگی، تغییر کاربری، عدم مقاومت در برابر آتش سوزی های شدید خزش و خستگی به علت عبور از عمر مفید سازه، نقص در اجرا و … امری ضروری است.

 یکی از مهم ترین مواردی که در مقاوم سازی سازه های فولادی باید به آن توجه نمود، مقاوم سازی سازه های فولادی در برابر حریق می باشد.از این رو شرکت مقاوم سازی برای انجام پروسه مقاوم سازی اهمیت ویژه ای پیدا کرده اند.

لیست شرکت های مقاوم سازی ساختمان
مقاوم سازی ساختمان

لیست شرکت های مقاوم سازی ساختمان

مقاوم سازی ساختمان یکی از اصول لازم و ضروری در اجرای ساختمان ها و سازه ها و یا بعد از اتمام ساختمان می باشد و یکی از راهکارهای حیاتی و لازم در برابر زلزله و مقاومت در برابر لرزش می باشد. مقاوم سازی سازه ها به دلایلی همچون خطا در طراحی سازه، مشکلات اجرایی ساخت، نصب تجهیرات جدید بر روی ساختمان یا سازه، تغییرات در کاربری ساختمان، خوردگی و زنگ زدگی مصالح و یا افزایش بار بر روی ساختمان ها انجام می شود. شرکت های مقاوم سازی متفاوتی، پیشرو و متخصص در زمینه مقاومسازی با مصالح ، تجهیزات و فن آوری های نوین در ایران در ایران در حال فعالیت هستند، این شرکت های مقاوم سازی با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و نیروی فنی ماهر و آموزش دیده در طراحی ، تامین و اجرا پروژه های بهسازی و مقاومسازی فعالیت می کند.

هزینه مقاوم سازی ساختمان
اجرای مقاوم سازی ساختمان

شرکت مقاوم سازی ساختمان

هزینه مقاوم سازی سازه های فولادی به شدت و میزان خرابی، نوع خرابی، روش مقاوم سازی سازه فولادی ، نوع مصالح کاربردی و … وابسته است. به طور کلی می توان گفت با اینکه هزینه مقاوم سازی عموما بالاست اما قطعا این هزینه از هزینه هایی همچون تخریب و بازسازی سازه کمتر و به صرفه تر می باشد.

شرکت مقاوم سازی
اجرای مقاوم سازی ساختمان

هزینه انجام پروسه مقاوم سازی در شرکت مقاوم سازی مختلف متفاوت است.

مقاوم سازی سازه های فولادی در برابر حریق به ویژه در ساختمان های مهم، همچون بیمارستان، مدارس، موزه و … از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شرکت های مقاوم سازی متعددی برای مقاوم سازی سازه های فولادی خصوصا برای ساختمان های مهم مثل بیمارستان در ایران وجود دارد. لیست شرکت های مقاوم سازی متفاوتی برای شما مشتریان عزیز در سایت عمران مدرن معرفی شده است.

شرکت های دارای صلاحیت مقاوم سازی

با توجه به اهمیت مقاوم سازی ساختمان امروزه شمار شرکت های دارای صلاحیت مقاوم سازی رو به افزایش است. در این مطلب، لیستی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های دارای صلاحیت مقاوم سازی معرفی شده اند. این شرکت ها با توجه به نوع سازه یکی از روش های مقاوم سازی را برای افزایش استحکام ساختمان و بالا بردن مقاومت ساختمان در برابر زلزله انتخاب می کنند.

 در سایت عمران مدرن امکان مقایسه هزینه مقاوم سازی در هر یک از شرکت های مقاوم سازی ساختمان با توجه به نیاز کاربران وجود دارد. کاربران محترم می توانند خدمت مدنظر خود را به همراه هزینه انجام آن مشاهده کرده و بهترین خدمات و قیمت را برگزینند.

برای مطالعه بیشتر:

مقاوم سازی با ژاکت بتنی

روش های مقاوم سازی

بازسازی خانه های قدیمی

مقاوم سازی با مهاربند فلزی

شاتکریت دیوار

مقاوم سازی

بازسازی نما

مقاوم سازی با دیوار برشی

بازسازی آشپزخانه

مقاوم سازی با ژاکت فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۶ نظر

  1. شرکت مقاوم سازی چه خدماتی ارائه می دهد؟

  2. برای مقاوم سازی زیر ساخت میشه با این شرکتایی که معرفی کردید تماس بگیرم یعنی مقاوم سازی زیر ساخت را هم انجام میدن

  3. سلام و عرض ادب
    شرکت‌های مقاوم سازی فعال در شهر تهران در سایر شهر و شهرستان های کشور هم نمایندگی دارند یا حوزه فعالیت شون فقط مربوط به شهر تهران میشه !

  4. سلام شرکت های مقاوم سازی همه خدمات مربوط به مقاوم سازی ساختمان رو ارائه میدن حتی مقاوم سازی های مربوط به زیرساخت های ساختمان؟!

  5. سلام شرکت های مقاوم سازی دارای نمایندگی در شهر همدان رو هم معرفی کنید!

  6. سلام شرکت های مقاوم سازی در تهران که معرفی کردید میشه آدرس هر کدوم رو هم بهشون اضافه کنید
    لطفا..