استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

پیمانکار تخریب ساختمان

شرکت تخریب ساختمان
تخریب دستی ساختمان

تخریب ساختمان از اولین مراحل بازسازی ساختمان محسوب می گردد. عملیات تخریب به دو روش دستی و مکانیکی قابل انجام می باشد. در مقایسه این دو روش می توان گفت که برای ساختمان های قدیمی با اسکلت ضعیف ، معمولا استفاده از روش تخریب دستی ساختمان ارزان تر است. در مقابل تخریب ساختمان به روش مکانیکی از سرعت بالاتری برخوردار است. پیمانکار تخریب ساختمان از تجهیزات و ماشین آلاتی همچون بیل مکانیکی ، لودر و گوی فلزی برای تخریب مکانیکی ساختمان استفاده می نماید. برای تخریب دستی نیز از تجهیزاتی همچون کلنگ ، پتک و قلم و چکش استفاده می گردد.

این که از چه نوع ماشین تخریب استفاده شود را متخصص آن باید تعیین کند. بیل مکانکی، لودر، مینی لودر، گوی تخریب، کامیون و … از ماشین و ابزارآلاتی هستند که هنگام تخریب و گودبرداری استفاده می‌شود. متناسب با دستمزد راننده و هزینه کرایه هر یک از ماشین آلات ، قیمت تخریب ساختمان تعیین می‌شود.

لیست پیمانکار های تخریب ساختمان

در این مطلب به معرفی شرکت تخریب ساختمان پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه تخریب ساختمان و نیز اطمینان از تخصص آنها، ارائه شده است.

۱- شرکت عظیم اختر پی پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان می باشد. برای تماس با عظیم اختر پی و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تخریب ساختمان

۲- شرکت تهران تخریب پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان ، تخریب توسط پیکور ، تخریب توسط قیچی هیدرولیکی می باشد. ضمنا این شرکت به خرید ضایعات آهن و خرید ضایعات ساختمانی نیز مشغول می باشد.  برای تماس با تهران تخریب و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خطرات تخریب ساختمان

 • ریزش دیواره‌ها و سقوط آوار ( مهمترین و پر ریسک‌ترین خطر در محیط‌های حفاری و گودبرداری است)
 • خفگی ناشی از کمبود اکسیژن
 • خطرات ناشی از برخورد و ایجاد صدمات به تاسیسات زیر زمینی همانند گاز، برق ،آب و …
 • مسمومیت ناشی از استنشاق بخارات و گازهای سمی
 • سقوط از ارتفاع
 • اهداف اصلی ایمن سازی گودبرداری
 • حفظ جان انسان های داخل و خارج از گود‌
 • حفظ اموال داخل و خارج از گود‌
 • فراهم آوردن شرایط ایمن و مطمئن برای اجرای کار ‌
 • برخی مسائل ایمنی‌ قبل از گودبرداری

قبل از انجام گودبرداری باید موارد مختلفی را‌ بررسی کرد.

۳- شرکت پایدار پی کاران زیگورات پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این پیمانکار تخریب ساختمان شامل تخریب مکانیکی ساختمان می باشد. برای تماس با پایدار پی کاران زیگورات و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه تخریب ساختمان

۴- شرکت خدمات ژئوتکنیک پی‌بان پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این پیمانکار تخریب ساختمان شامل تخریب مکانیکی ساختمان می باشد. برای تماس با خدمات ژئوتکنیک پی‌بان و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پیمانکار تخریب ساختمان

وقتی آماده انجام کارهای بهسازی منزل خود و یا ساخت خانه جدید هستید ، یک پیمانکار ساختمانی خوب ، یکی از جزئیات کار با کیفیت است. قبل از اینکه با شخصی به توافق برسید ، باید مطمئن شوید که مناسب کار شما هست یا نه. یک پیمانکار تخریب ساختمان خوب ، یک تاجر باتجربه در هر جنبه از ساخت و ساز است.

این افراد ، کسانی هستند که مسئولیت ها را برعهده می گیرند ، کارها را برنامه ریزی می کنند و اطمینان می دهند که تمام مراحل تخریب یا ساخت و ساز به موقع و با بالاترین سطح کیفی انجام می شود.

۵- شرکت گروه ساختمانی آرشیت بنای ایرانیان پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این پیمانکار تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان ، تخریب ساختمان به روش انفجار می باشد. برای تماس با گروه ساختمانی آرشیت بنای ایرانیان و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تخریب ساختمان

۶- شرکت عمرانی عظیم جهان آرا پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این پیمانکار تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان ، تخریب به روش انفجار می باشد. برای تماس با عمرانی عظیم جهان آرا و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- پیمانکار تخریب ساختمان پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان می باشد. ضمنا این شرکت به خرید ضایعات آهن نیز مشغول می باشد. برای تماس با تخریب ساختمان و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت تخریب ساختمان در تهران

۸- شرکت منیب پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت تخریب ساختمان شامل تخریب سازه های بتنی پیش تنیده می باشد. برای تماس با منیب و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پیمانکار تخریب ساختمان در تهران

برای انجام پروژه های عمرانی باید هزینه های مختلفی را پرداخت کرد که هر شرکت با توجه به نوع کیفیت و توانایی های خود در انجام این پروژه ها قیمت متفاوتی اعلام می کند. اما با این وجود هیچ کدام از شرکت ها تا پیش از بازدید از محل مورد نظر برای گود برداری یا بازدید از ساختمان برای تخریب قیمت دقیقی ارائه نمی دهند چرا که عوامل متفاوتی در قیمت گذاری تخریب و خاک برداری یا گود برداری تاثیر گذارند.

قیمت گذاری پیمانکار های های تخریب ساختمان در تهران بستگی به عوامل مختلفی دارد که به برخی از این عوامل اشاره خواهد شد.

 • محل وجود ساختمان مورد نظر برای تخریب ( بیرون شهر، داخل شهر)
 • میزان نزدیکی ساختمان های مسکونی به ساختمان مورد نظر چرا که برای هر مسافت ابزار متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد
 • ابعاد و مساحت ساختمان
 • تعداد طبقه های ساختمان برای تخریب
 • محل پروژه ساختمانی و دسترسی ماشین آلات ساختمانی و مسافت پروژه تا محل دپو نخاله
 • حجم خاکبرداری ساختمان، حجم خاکبرداری با ضرب کردن طول، عرض و ارتفاع خاک بدست می آید

۹- شرکت ایمن ساز تهران پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان می باشد. برای تماس با ایمن ساز تهران و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۰- شرکت فرداسازان واحد پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان می باشد. ضمنا این شرکت به حمل نخاله نیز مشغول می باشد. برای تماس با فرداسازان واحد و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت ماندگار خاک پیمانکار تخریب ساختمان در تهران است. خدمات این شرکت تخریب ساختمان شامل تخریب دستی ساختمان ، تخریب مکانیکی ساختمان ، تخریب توسط پیکور می باشد. برای تماس با ماندگار خاک و اطلاع از هزینه تخریب ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مراحل تخریب ساختمان

 • دریافت مجوز های لازم از شهرداری
 • قطع کردن انشعابات آب و برق و گاز
 • تخلیه بنا
 • قطع کردن اتصال به شبکه فاضلاب
 • شروع عملیات تخریب
 • انتقال نخاله ها
 • ایمن سازی محیط
 • آماده سازی پی

همان طور که بیان شد، پس از تخریب نیاز به حمل نخاله می باشد. نخاله ها باید به مکان مشخص شده توسط شهرداری انتقال یابند. با توجه به حجم نخاله می توان اقدام به حمل نخاله با نیسان ، حمل نخاله با کامیون و … نمود.

برای مطالعه بیشتر:

تخریب ساختمان با بیل مکانیکی

قرارداد پیمانکاری تخریب ساختمان

تخریب ساختمان

اخذ جواز تخریب و نوسازی

تخریب دستی ساختمان

قیمت حمل نخاله ساختمانی

تخریب سازه های بتنی پیش تنیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۳ نظر

 1. کدوم یک از شرکت ها در کردستان مستقر هستن و کار تخریب ساختمان رو انجام میدن ؟

 2. تخریب یک ساختمان دوطبقه رو میخواییم انجام بدیم دوطرف ساختمان خالیه و سمت پشت و چپ هم گرفته شده شرکت تخریب ساختمانی که باهاش کار میکنیم باید قرارداد ببنده که کار رو تمیز و سر وقت تحویل بگیره و سر وقت هم تحویل بده و باید حتما ضمانت کنه که به ساختمان پشتی و سمت چپی خونه آسیب و خسارتی رو نمی رسونه و در صورت هر اتفاقی خسارت وارد شده رو باید خود اون شرکت پرداخت کنه
  لطفا آدرس و شماره تلفن شرکت تخریب ساختمان رو در پاسخ برام بنویسید،ممنون.

 3. سلام شرکت ژئو تکنیک پی بان چند سال در زمینه تخریب ساختمان خدمات ارائه میده! شرکت خدمات ژئو تکنیک پی بان در همه ی شهر های ایران فعال هستش؟!