استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در گرگان (گلستان)

آسانسور گرگان
شرکت آسانسور در گرگان

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در گرگان (گلستان) جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های نصب آسانسور در گلستان

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در گرگان (گلستان) شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در گرگان
آسانسور هیدرولیک در گرگان

لیست شرکت های نصب اسانسور در گرگان

۱- شرکت آراد اوج گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آراد اوج گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان عدالت ۴۱ مجتمع آفاق طبقه اول واحد غربی

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۶۵۴۷۵

نصب آسانسور در گلستان

۲- شرکت آرمان اوج شمال دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان اوج شمال به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلستان – گرگان – خیابان ولیعصر – عدالت ۱۶ – ساختمان MRI کوثر – طبقه ۳ – واحد ۱

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۳۸۶۶۸

۳- شرکت آرمان فراز پیشرو آرسس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان فراز پیشرو آرسس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان گلستان شهرستان علی آباد روبروی دانشکده فنی

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۴۸۳۸۳

۴- شرکت آروین آسانبر مدرن دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آروین آسانبر مدرن به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان گلستان-شهرستان بندرگز -انقلاب ۲۳- نبش ۲۰متری

شماره تلفن : ۰۱۷۳۴۳۶۹۸۷۸

۵- شرکت آرین آسانبر شرق گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرین آسانبر شرق گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلستان گنبد کاووس خیابان مدرس تقاطع خیام جنوبی

شماره تلفن : ۰۱۷۳۳۳۴۹۱۳۰

نصاب آسانسور در گرگان

۶- شرکت آسانبر آسمان فراز گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر آسمان فراز گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان خیابان گلها روبروی گلبرگ یکم

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۱۵۸۹۷۶ ۰۹۱۱۳۷۱۰۹۳۳

۷- شرکت آسانبر بوژان فردوس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر بوژان فردوس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : امام رضا بین کوچه ۵۸و۶۰

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۰۳۱۷۶

۸- شرکت آسانبر پایا فراز گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر پایا فراز گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان-خیابان ولیعصر-نبش عدالت ۴۷ – ساختمان دکتر دیلمی – طبقه۳

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۲۷۱۸۳

هزینه نصب آسانسور در گرگان

۹- شرکت آسانبر حیدری دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر حیدری به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گنبدکاووس بلوار امامزاده تقاطع ملت نبش کوچه ۴ آسانبر راضی

شماره تلفن : ۰۱۷۳۳۲۳۳۲۵۸ ۰۱۷۳۳۳۳۱۳۷۰ ۰۹۱۱۳۷۹۱۰۵۰

۱۰- شرکت آسانبر فراز شمال گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر فراز شمال گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان، زیباشهر. خیابان چشم انداز. پلاک۴۶ ساختمان الماس

شماره تلفن : ۰۹۱۱۱۷۵۸۱۵۵

۱۱- شرکت آسانبر هفت اقلیم هیرکان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر هفت اقلیم هیرکان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : عدالت ۲۱/کمانگری ۲/ مجتمع اراد / طبقه ۴/ واحد ۷

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۲۰۶۳۱

۱۲- شرکت آسانبر کاران عرشیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر کاران عرشیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – اتوبان باقری-رسالت شرق-نرسیده به خیابان رشید-ساختمان روتانو-پلاک ۲۱۸-طبقه ۵-واحد۶ یا ۸

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۷۲۰۵۸۱

قطعات آسانسور در گرگان
قطعات آسانسور در گرگان

هزینه نصب آسانسور در گلستان

۱۳- شرکت آسانبری قابوس روان ریل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبری قابوس روان ریل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان گلستان – گنبدکاووس – جاده اسب دوانی – بعد از تقاطع کمربندینرسیده به بهزیستی قدیم پلاک ۱۲۱

شماره تلفن : ۰۱۷۳۳۲۴۰۳۹۱

۱۴- شرکت اسانبر مهاجر اوج شمال دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسانبر مهاجر اوج شمال به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان-بلوار گلشهر- نبش گلشهر ۳۳

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۱۷۰۵۹۷

۱۵- شرکت الماس آسانبر اوج گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الماس آسانبر اوج گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان خیابان دانشگاه آزاد بلوار انتظام مجتمع رضوان واحد ۵شرکت الماس آسانسورمدیرعامل مهندس ناصربالش زر

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۱۳۵۵۱۶ ۰۹۱۱۲۷۸۸۵۱۵ ۰۹۱۱۸۶۸۰۱۱۶

قیمت نصب آسانسور در گلستان

۱۶- شرکت اوج آسمان پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج آسمان پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان – عدالت ۲۳ – مجتمع کیان – طبقه ۴ – واحد ۱۷

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۲۳۶۱۹ ۰۱۷۳۲۳۲۳۶۱۰ ۰۱۷۳۲۳۲۳۶۱۴

۱۷- شرکت اوج گستر عارف دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج گستر عارف به شرح ذیل می باشد.

آدرس : علی اباد خ طالقانی شمالی برج اسپانتا

شماره تلفن : ۰۹۱۱۱۷۷۲۴۳۲

۱۸- شرکت اوج کهکشان آریانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج کهکشان آریانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان، خیابان دانشگاه آزاد، شهرک مولوی، مولوی یکم

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۱۵۰۵۳۰

۱۹- شرکت پارس کسری گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارس کسری گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان فلکه کاخ آذر دوم مجتمع گلستان طبقه ۴ واحد ۱۱

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۶۲۶۲۱۷

۲۰- شرکت پرشین آسانبر نیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پرشین آسانبر نیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران، تهران نو، خیابان مهر بار، پلاک ۱۷، طبقه اول

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۱۶۶۹۶۲

۲۱- شرکت تاج آسانبر جاوید دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تاج آسانبر جاوید به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان – خ شهید رجایی – خ گلشن ۱۴ – انتهای محراب ۶

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۲۳۷۰۰

خدمات طراحی و نصب آسانسور در گلستان

۲۲- شرکت تارا نوین گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تارا نوین گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت ۴۷، ساختمان دکتر دیلمی، طبقه ۳

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۳۴۴۰۴

۲۳- شرکت حامی فراز پارسه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت حامی فراز پارسه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان- خیابان نهضت-بین نهضت۶و۸-جنب نانوایی لواش

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۵۳۴۴۱۷

۲۴- شرکت دژگان آسانبر استرآباد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت دژگان آسانبر استرآباد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلستان – شهرستان گرگان – خیابان ولی عصر نبش عدالت ۲۷ پلاک ۳۲۵ اولین آپارتمان سمت راست

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۲۹۴۳۱

کابین آسانسور در گرگان
کابین آسانسور در گرگان

۲۵- شرکت دنیا آسانبرگرگان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت دنیا آسانبرگرگان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان شهرک امام خیابان ۲۲ بهمن شرقی نبش پارک یکم

شماره تلفن : ۰۹۱۲۰۹۸۰۳۰۵

۲۶- شرکت دیبا صعود فراز پیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیبا صعود فراز پیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان خیابان پاسداران کوچه استادیوم مجتمع پاسارگاد طبقه سوم جنوب شرقی پلاک ۴۹۱

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۴۹۳۹۳

۲۷- شرکت سپهر صعود پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپهر صعود پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گنبد خیابان ۱۷ شهریور شرقی بعد از انتقال خون نرسیده به سبلان شرکت آسانسور پارسیان

شماره تلفن : ۰۱۷۳۳۳۸۲۸۶۲

۲۸- شرکت سپهر نگین ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپهر نگین ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زنجان، ابهر، ابتدای بلوار معلم

شماره تلفن : ۰۲۴۳۳۴۵۴۳۲۳

۲۹- شرکت شایان برج آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شایان برج آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان – خ ولیعصر – ابتدای بلوار نهار خوران – نبش عدالت ۴۹ – مجتمع پزشکی گلستان – طبقه دوم واحد ۹

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۳۵۳۰۱

۳۰- شرکت شرکت سپهرصعودهیرکان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت سپهرصعودهیرکان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان-عدالت۳۱-مجتمع کورش -طبقه۶ -واحد۴

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۶۷۳۷۷

۳۱- شرکت عقاب فراز اوج گستران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عقاب فراز اوج گستران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرستان آق قلا خیابان امام خمینی (ره) کوچه اترک دوم طبقه سوم شمالی

شماره تلفن : ۰۱۷۱۱۱۱۱۱۱۱

۳۲- شرکت فنی مهندسی خزربام ساحل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی خزربام ساحل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلستان گرگان خیابان ولیعصر برج تجاری مروارید طبقه ۷ واحد۳

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۶۱۵۲۳

نصب آسانسور برای ساختمان های قدیمی و نوساز در گلستان

۳۳- شرکت گیل سازه گیل گستر گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گیل سازه گیل گستر گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان-بلوار کاشانی-کاشانی ۲۵-فجر ۲ (طلوع ۱)- مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندس میثم ابراهیمی لاکمه سری

شماره تلفن : ۰۹۱۱۳۴۳۸۴۱۵ ۰۱۷۳۲۵۲۰۷۵۰

۳۴- شرکت مازند اقبال دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مازند اقبال به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ساری-خیابان۱۵خرداد-۲۰متری اول-خیابان پیام نور-پیام نور۸-اختمان طاووواحد۶

شماره تلفن : ۰۱۱۳۳۲۰۶۲۶۲

۳۵- شرکت معراج آسانبر گرگان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت معراج آسانبر گرگان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان – خیابان ولی عصر – عدالت ۳۱ – مجتمع تجاری کوروش – طبقه ۵ – واحد ۸

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۶۲۲۱۱

۳۶- شرکت مهرگان آسانبر فراز دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهرگان آسانبر فراز دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۱۳، انتهای کوچه ، ساختمان ۷۷۷، طبقه ۴، واحد ۳

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۳۲۵۹۲

۳۷- شرکت مهندسی فراز فن گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی فراز فن گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلستان-گرگان-شهرک امام- خیابان ۲۲ بهمن غربی- سر نبش بهمن ۲

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۱۲۱۸۶۳ ۰۹۱۱۱۷۰۴۸۳۴

سرویس و نگهداری آسانسور در گرگان
سرویس و نگهداری آسانسور در گرگان

۳۸- شرکت نیرو نورد کیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیرو نورد کیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلستان-علی آباد -کمربندی قدیم-چهارراه هنرستان- بسمت کبودوال -روبروی دانشکده فنی مهندسی -جنب بنگاه ایران زمین

شماره تلفن : ۰۱۷۳۴۲۳۸۸۴۷

۳۹- شرکت هیرکان آسانبر گنبد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هیرکان آسانبر گنبد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گنبد ، خ طالقانی شرقی نرسیده به سازمان آب

شماره تلفن : ۰۱۷۳۳۵۵۸۹۸۰

۴۰- شرکت وانیا بالابر گلستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت وانیا بالابر گلستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان خیابان کمربندی شهرک فردوسی دوز میدان نبش کوچه ششم

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۱۲۰۳۴۸

تعمیر و نصب آسانسور در گلستان

۴۱- شرکت ویرا صنعت گرگان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ویرا صنعت گرگان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان خیابان شهدا نبش لاله ۸ مجتمع راد طبقه ۳

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۳۰۶۰۸

۴۲- شرکت کارآسام الکتریک صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کارآسام الکتریک صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان بین سرخواجه ۱۲ و ۱۴ مجتمع تجاری آفتاب ۲ طبقه ۴ واحد ۵۴۹

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۰۳۴۷۹

۴۳- شرکت کاسپین آسانبر هیرکان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کاسپین آسانبر هیرکان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان خیابان ولیعصر (عج) نبش عدالت ۹ مجتمع قاسمی طبقه ۵ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۲۵۳۲۲۰

۴۴- شرکت کوپل آسانبر گرگان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کوپل آسانبر گرگان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان گلستان _گرگان _خیابان ولیعصر_ نبش عدالت ۲۲ _ مجتمع مروارید _ طبقه ۷ _ واحد ۱۱

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۳۲۳۳۸۹ ۰۹۱۱۳۷۱۷۸۵۰

۴۵- شرکت کویر آسانبر ورکان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در گرگان (گلستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کویر آسانبر ورکان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان، میدان مدرس، نبش گلشهر، بالای پروتئینی تجری، طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۱۷۳۲۱۷۰۰۴۷

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور تبریز (آذربایجان شرقی) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی)

۴ نظر

  1. سلام کدوم یک از شرکت های آسانسور در گرگان (گلستان) منحصرا کار تعمیرات آسانسور رو انجام میدن چون آسانسوری که ما نصب کردیم حدودا پنج شش سال پیش دو ماهی میشه دچار مشکل شده ولی چون تاریخ خدمات پس از فروش اون تموم شده شرکتی که اول اومده بود برای نصب گفتن که دیگه کار تعمیرات انجام نمیدم الان برای تعمییر آسانسور نمیدونم کجا برم میشه راهنمایی کنید ؟؟

  2. من از شرکت اسانبر حیدری خدمات خوبی دیدم و بهتون پیشنهادش میکنم

  3. بهترین عملکرد رو کدوم شرکت داشته و بالاترین کیفت رو

  4. سلام شرکت های آسانسور در گرگان که مژگان آسانبر استر آباد هم در لیستی که قرار دادین هست من با شماره ای که گذاشتین تماس گرفتم ولی کسی پاسخ نداد می تونید شماره های دیگری ازشون قرار بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت