استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت های آسانسور در کرمان

آسانسور کرمان
شرکت آسانسور در کرمان

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در کرمان جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های نصب آسانسور در کرمان

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در کرمان شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در کرمان
آسانسور هیدرولیک در کرمان

لیست شرکت های نصب اسانسور در کرمان

۱- شرکت آپادانا بالابر کریمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آپادانا بالابر کریمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان خیابان ۲۴ اذر بین کوچه ۷۵و۷۷

۲- شرکت آداک صنعت سفیر آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آداک صنعت سفیر آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان- بلوار شهید صدوقی نبش کوچه صدوقی ۲۴

۳- شرکت آذر هما سیر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذر هما سیر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان.بزرگراه امام رضا. حدفاصل تقاطع ۲۴ آذر و خیابان جوادالائمه

نصب آسانسور در کرمان

۴- شرکت آریانا صعود کارمانیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریانا صعود کارمانیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان کمربندی امام رضا بعد از بلوار شیراز نبش کوچه حافظیه ۸

۵- شرکت آسان بالابر اورست دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان بالابر اورست به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بندرعباس گلشهرشمالی پل رسالت مجتمع رسالت طبقه ۱ واحد ۱۰۸

۶- شرکت آسانبر آسمان پویش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر آسمان پویش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان ۲۴ آذر نبش کوچه ۳۱

۷- شرکت آسانبرفرازداداشی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبرفرازداداشی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهریار،ضلع شرقی میدان فجر(میدان فرمانداری)،ساختمان پارادایس،طبقه۴،واحد۱۵

نصاب آسانسور در کرمان

۸- شرکت آسانسور آسانبر عرش پیما سبزواران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور آسانبر عرش پیما سبزواران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان ،جیرفت ،بلوارکوثر،روبروی مسجد جامع شهرستان

۹- شرکت آسانسور ستاوند راد کسری دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور ستاوند راد کسری به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان – بلوار حمزه – نبش حمزه ۲۶- ساختمان مثلث طبقه اول واحد۱

۱۰- شرکت آسانسور سهندبالان کویر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور سهندبالان کویر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان-خیابان فردوسی-کوچه شماره ۷-درب اول سمت چپ-طبقه اول

هزینه نصب آسانسور در کرمان

۱۱- شرکت آسانسور صعود بالابر کرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور صعود بالابر کرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان خیابان آبنوس آبنوس ۱۱ ساختمان ۵۱ طبقه۳ واحد ۶

قطعات آسانسور در کرمان
قطعات آسانسور در کرمان

۱۲- شرکت آسانسور ممتازصنعت پایدارسمنگان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور ممتازصنعت پایدارسمنگان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیرجان بلوار هجرت اول بلوار شهید زندی نیا

۱۳- شرکت آسانسورصنعت آریایی نوین ژرمانیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسورصنعت آریایی نوین ژرمانیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان خیابان شهید مطهری نبش کوچه ۵۰

قیمت نصب آسانسور در کرمان

۱۴- شرکت اروند فراز آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اروند فراز آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سعادت آباد خیابان علامه طباطبایی جنوبی خیابان ۲۸ غربی پلاک ۶ طبقه سوم

۱۵- شرکت اسانا فراز امید فردا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسانا فراز امید فردا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – میدان رسالت پاسلژ مسجد الرسول ط منفی یک واحد ۲

۱۶- شرکت اطلس تک ایساتیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اطلس تک ایساتیس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یزد – میدان صنعت – حدفاصل میدان و پل هوایی ۱۷ شهریور جنب سنگ زارع کد پستی ۸۹۱۷۳۴۳۴۳۹

۱۷- شرکت بالابر اوج کرمان نو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بالابر اوج کرمان نو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان خیابان شریعتی رو به روی سه راه عباس صباحی طبقه دوم ساختمان نگین- واحد ۷۱۶

۱۸- شرکت بالابر هفت آسمان کارمانیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بالابر هفت آسمان کارمانیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان بلوار شهید صدوقی نبش شهید صدوقی ۵ ساختمان سالار واحد ۴ آسانسور هفت آسمان

خدمات طراحی و نصب آسانسور در کرمان

۱۹- شرکت بدیع پاسارگاد فائق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بدیع پاسارگاد فائق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان – خیابان ۲۴ آذر – نبش کوچه ۴۵

۲۰- شرکت پادفراز جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پادفراز جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار هوانیروز نبش کوچه ۴۶

۲۱- شرکت تنبور سمنگان یزد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تنبور سمنگان یزد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیرجان بلوار دکتر صادقی حد فاصل چهارراه قدس و دهخدای جنوبی جنب بانک مسکن مرکزی پلاک ۶۲

۲۲- شرکت توسن پارس سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت توسن پارس سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد – میدان انقلاب – خیابان ملت کوچه ۴۴- نبش ۱۵ @اصفهان -خیابان رباط – خیابان دکتر باهنر -بعد از چهاراه خادمی -ساختمان ایران واحد۷

کابین آسانسور در کرمان
کابین آسانسور در کرمان

۲۳- شرکت دیبا صعود عرش آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیبا صعود عرش آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران -فلکه سوم تهرانپارس ضلع شمال غربی میدان ساختمان پزشکان پارسیان پلاک ۳۳۸ طبقه پنجم واحد۱۸

نصب آسانسور برای ساختمان های قدیمی و نوساز در کرمان

۲۴- شرکت رادمهرآسانبر گواشیر جنوب شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت رادمهرآسانبر گواشیر جنوب شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان پروین اعتصامی -کوچه ۱۲ -نبش شرقی ۳

۲۵- شرکت رادین صعود شایگان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت رادین صعود شایگان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار معلم نبش خیابان صائب تبریزی

۲۶- شرکت رسام الماس کارمانیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت رسام الماس کارمانیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیرجان شهرک گلگهر بلوار صفارزاده نبش کوچه۱۹

۲۷- شرکت شرکت بهرو صنعت بام کرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت بهرو صنعت بام کرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ بهمنیار نبش ک ۳۰ ساختمان یاس طبقه ۲

تعمیر و نصب آسانسور در کرمان

۲۸- شرکت شرکت تعاونی تولیدی اوج کرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت تعاونی تولیدی اوج کرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان بلوار جمهوری جنب بانک اقتصاد نوین

۲۹- شرکت شرکت فنی مهندسی سپید آسان بر کریمان کویر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت فنی مهندسی سپید آسان بر کریمان کویر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان- خیابان شریعتی مقابل کوچه ۲۸ پاساژ فولادی واحد b2

30- شرکت شرکت مهندسی بوتیا فراز کریمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت مهندسی بوتیا فراز کریمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان میدان کوثر خیابان هزار و یکشب کوچه ۲۸پلاک ۱۰

اسانسور و پله برقی در کرمان

۳۱- شرکت شرکت مهندسی پارسیان بالابر کرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت مهندسی پارسیان بالابر کرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان خ آبنوس کوچه ۸ برج آبنوس بلوک آ ط۶ واحد ۶۱

۳۲- شرکت شهاب تیراژه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شهاب تیراژه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان ضلع شرقی پارک مطهری جنب بانک ملی طبقه اول واحد ۱

۳۳- شرکت صدرآران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صدرآران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان-خیابان فیروزه-کوچه۴-ساختمان ایرانیان-بلوکA-طبقه ۳-واحد۹

سرویس و نگهداری آسانسور در کرمان
سرویس و نگهداری آسانسور در کرمان

آسانسور در سیرجان

۳۴- شرکت صعود بالابر سیرجان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود بالابر سیرجان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیرجان . خیابان تختی جنوبی . روبروی ستاد فرماندهی انتظامی سیرجان

۳۵- شرکت صعود سازان بلند اختر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود سازان بلند اختر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان -بلوار هوانیروز – حدفاصل کوچه ۳۰و۳۲ – روبروی اداره محیط زیست

۳۶- شرکت صنعت آسانرو گیتا فراز کارمانیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنعت آسانرو گیتا فراز کارمانیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار جهاد،حد فاصل کوچه ۱۷و۱۹،ساختمان فرخیان،طبقه همکف،واحد یک

۳۷- شرکت عرشیا فراز جنوبشرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرشیا فراز جنوبشرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار جمهوری،بلوار معلم ،نبش کوچه ۱۲،مجتمع بیوت ،ورودی یک طبقه ۵ واحد ۷و۸.

۳۸- شرکت فراز صنعت عدالت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز صنعت عدالت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان-انتهای بلوار جهاد شهرک یاسین یاسین۷ انتهای کوچه سمت چپ

۳۹- شرکت فن گستران گروه آپادنا آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فن گستران گروه آپادنا آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تبریز- چایکنار – نرسیده به چهارراه آبرسان- جنب دبیرستان شاه حسین ولی- ساختمان بیر – طبقه چهارم

۴۰- شرکت فنی مهندسی بیکران برج بال دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی بیکران برج بال به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان خیابان هزارویک شب بین کوچه۲۱و۲۳طبقه دوم ساختمان هزارویک شب واحد ۲۰۳

۴۱- شرکت مهندسی بالابر افق پایدار پارس کرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی بالابر افق پایدار پارس کرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان – بلوار جمهوری خ ابنوس کوچه ۸ برج ابنوس بلوک A طبقه ۶ واحد ۶۲

آسانسور در رفسنجان

۴۲- شرکت مهندسی سبا آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی سبا آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار اندرزگو- خیابان وطن پور شمالی-پلاک ۵

۴۳- شرکت کهکشان رو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کهکشان رو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ضلع شمالی پارک مطهری طبقه همکف برج تجارت نوین آسانسور کهکشان رو

۴۴- شرکت کیهان فرابر آریا جنوب شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در کرمان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیهان فرابر آریا جنوب شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : رفسنجان – بلوار طالقانی – جنب فروشگاه زنجیره ای رفاه

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور تبریز (آذربایجان شرقی) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۶ نظر

  1. شرکت های آسانسور در کرمان که کار تعمیرات انجام میدهند و مورد تایید شما هستند کدامند؟

  2. شرکت های آسانسور در کرمان در زمینه اسانسور خورشیدی برای باغات هم کار میکنند؟

  3. سلام شرکت های آسانسور در کرمان معرفی شده فقط کار نصب و راه اندازی آسانسور رو انجام میدند یا تعمیرات هم جز خدماتشونه؟؟!

  4. از خدمات شرکت آسانسور درکرمان رضایت دارین ؟

  5. شرکت های معرفی شده اسانسور در کرمان گارانتی هم دارن ؟

  6. سلام سپاس فراوان بابت مطلب جامع و معرفی شرکت های آسانسور در کرمان و یه سوال … اینکه کابین آسانسور وقتی در مثلا طبقه یک توقف داره کابین پایین تر از در قرار داره یعنی سطح کابین با سطح راه پله یکی نیست شما میدونید این مشکل مربوط به کدوم قسمت آسانسوره موتور یا کابین یا ….؟!!