استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت های آسانسور در همدان

آسانسور همدان
شرکت آسانسور در همدان

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در همدان جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در همدان شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در همدان

۱- شرکت آراد صنعت محیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آراد صنعت محیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان – چهارراه شریعتی – ابتدای کوچه شهید گوهریان – پلاک ۱۴ – مجتمع آراد – واحد ۲

۲- شرکت آریا صنعت غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آریا صنعت غرب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : برج پاستور طبقه هفتم واحد یک

۳- شرکت آسان صنعت بهساز الوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسان صنعت بهساز الوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان، چهار راه تختی، ابتدای بلوار مدنی، کوچه غزالی، ساختمان امام رضا

۴- شرکت آسانبر نگین هگمتان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسانبر نگین هگمتان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان بوعلی برج آریان طبقه هشتم واحد یک

۵- شرکت ارمغان نامور یگانه ویرا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ارمغان نامور یگانه ویرا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان پروانه ها بلوار جهانیان ساختمان پردیس طبقه ۳ واحد ۶

۶- شرکت اطمینان صنعت زاگرس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت اطمینان صنعت زاگرس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ملایر.بلوار قائم مقامی میدان استاندارد ابتدای بلوار سادات کد پستی ۶۵۷۱۹۶۹۷۱۸

آسانسور هیدرولیک در همدان
آسانسور هیدرولیک در همدان

۷- شرکت الماس صنعت آسیا راد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت الماس صنعت آسیا راد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : برج الماس ساختمان اداری شماره ۲ طبقه ۴ واحد ۴۵

۸- شرکت الوند فراز آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت الوند فراز آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان – خیابان خواجه رشید کوچه نیشکر ساختمان پاسارگاد طبقه ۳ واحد ۱۲

قطعات آسانسور در همدان
قطعات آسانسور در همدان

۹- شرکت اوج اطلس اکباتان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت اوج اطلس اکباتان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان-بلوارهگمتانه-ابتدای خیابان نظربیگ-مجتمع اداری تجاری آریا-طبقه دوم -واحداول

۱۰- شرکت اوج بران هکمتانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت اوج بران هکمتانه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان- برج سعیدیه طبقه هفتم واحد ۷۰۱

۱۱- شرکت ایده آل صنعت کیمیای بوعلی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ایده آل صنعت کیمیای بوعلی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان شهرک فرهنگیان میدان عقاب نبش کوچه ریحان ۴ پلاک ۰ طبقه همکف

۱۲- شرکت ایمن فراز غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ایمن فراز غرب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : برج سعیدیه طبقه پنجم واحد ۵۰۹

۱۳- شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خراسان رضوی-مشهد-میدان جانباز-ساختمان پاژ-ورودی اداری۱ بلوک C-طبقه ۷ واحد ۷۰۱و ۷۰۲

۱۴- شرکت تاسیسات صنعت سیفیه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت تاسیسات صنعت سیفیه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ملایر کمربندی همدان بروجرد خیابان دوازده متری صنعت اسانسور سیفیه کد پستی ۶۵۷۱۷۸۷۱۱۱

۱۵- شرکت داده پردازان صبا سامانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت داده پردازان صبا سامانه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان – میدان جهاد – ساختمان جم – واحد۹

۱۶- شرکت دیبا صعود هگمتان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت دیبا صعود هگمتان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان – میدان پژوهش – بلوار احمدی روشن – پنجاه متر پائین تر از تقاطع زمانی – شرکت دیبا صعود هکمتان

کابین آسانسور در همدان
کابین آسانسور در همدان

۱۷- شرکت راشاصعودآسیاراد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت راشاصعودآسیاراد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان،مصلی،خیابان چیت سازیان،بلوارجهانیان،مجتمع پردیس،طبقه سوم،واحد۱

۱۸- شرکت سپند زرین صنعت الوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت سپند زرین صنعت الوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان میرزاده عشقی روبروی تالار معلم ساختمان فدک۱ طبقه ۳ واحد ۶

۱۹- شرکت سپند صنعت خزایی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت سپند صنعت خزایی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ملایر خیابان شهدا واحدهای تجاری دنیای نور (باب الحوائج) طبقه ۳ واحد ۲

۲۰- شرکت سپند صنعت غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت سپند صنعت غرب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان، خیابان پاستور، برج پاستور طبقه ۸ واحد ۴

۲۱- شرکت سهند آسانبر نوشیجان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت سهند آسانبر نوشیجان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ملایر-خیابان سعدی-کوچه شهید شیرزادی مجتمع رویال طبقه همکف

۲۲- شرکت سینا صعود هگمتان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت سینا صعود هگمتان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان-

۲۳- شرکت شرکت تعاونی اطمینان گستر آمیتیس سازه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت شرکت تعاونی اطمینان گستر آمیتیس سازه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان خیابان میرزاده عشقی جنب کلینیک امام خمینی(ره) ساختمان کیمیا واحد ۲

۲۴- شرکت صدف صعود الوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت صدف صعود الوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان بلوار مدنی خیابان پانزده فروردین ساختمان اداری زند طبقه سوم واحدچهار

۲۵- شرکت صفا الکترونیک پرند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت صفا الکترونیک پرند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار علویان جنب درمانگاه سمیعی پلاک ۵۱

سرویس و نگهداری آسانسور در همدان
سرویس و نگهداری آسانسور در همدان

۲۶- شرکت عرفان پیمایش هکمتان پیشرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عرفان پیمایش هکمتان پیشرو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان-خیابان جهاد-نبش کوچه شهید رستمی-پلاک ۳-طبقه چهارم

۲۷- شرکت فراز آسانبر بهرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت فراز آسانبر بهرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ملایر خیابان شهید طلوعی کوچه شهید دفتری مجتمع آرین طبقه یک واحد ۱

۲۸- شرکت ماد آسانبر غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ماد آسانبر غرب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان -خیابان میرزاده عشقی – روبروی بنیاد شهید – ساختمان مروارید – طبقه دوم – واحد ۸

۲۹- شرکت مانا آسانبر همدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت مانا آسانبر همدان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان – همدان – خیابان بوعلی – برج آریان – طبقه ۱۲ – واحد ۱۳۴

۳۰- شرکت معیار گستر الوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت معیار گستر الوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : برج سعیدیه طبقه نهم واحد ۹۰۵

۳۱- شرکت مهندسی آسان فراز آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت مهندسی آسان فراز آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان بوعلی – برج آریان طبقه ۵ واحد ۶

۳۲- شرکت نیکو جویان شهر آموت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت نیکو جویان شهر آموت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان- استادان- خیابان زلفی گل- ساختمان اداری استادان- طبقه سوم- واحد پنجم

۳۳- شرکت کهن صعود مادستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت کهن صعود مادستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان- چهارراه تختی- مجتمع جام جم- طبقه سوم واحد ۴ (شماره ۱۴)

۳۴- شرکت کیان صنعت پیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در همدان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت کیان صنعت پیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان_خیابان طالقان_نبش کوچه ژآله- مجتمع اداری طالقانی پلاک ۲۴۳-طبقه سوم واحد۱۱

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور تبریز (آذربایجان شرقی) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵ نظر

  1. برای قیمت شرکت های آسانسور در همدان معرفی شده در سایت از چه طریق اقدام کنم؟ممنون

  2. ممنون از مطلبتون در باره شرکت های آسانسور در همدان و میشه لطفا قیمت رو هم به سایت تون اضافه کنید.

  3. سلام کدوم یک از شرکت های آسانسور در همدان کار تعویض کابین رو انجام میدن؟!

  4. سلام تمام شرکت های آسانسور در همدان همه خدمات مربوط به آسانسور ، نصب ، طراحی ، تعمیر، سرویس، فروش قطعات و .. رو دارند یا هر شرکت تخصصی در یک یا دو زمینه خدمات ارائه میده؟؟

  5. سلام شرکت های آسانسور در همدان علاوه بر نصب کار تعمیرات و سرویس آسانسور رو هم انجام میدن؟