استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در قزوین

آسانسور قزوین
شرکت آسانسور در قزوین

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در قزوین جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در قزوین

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در قزوین شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در قزوین
آسانسور هیدرولیک در قزوین

۱- شرکت آرمان صعود پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان صعود پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-نوروزیان-نبش حکمت ۳۵-پلاک ۱۰-واحد ۸

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۷۰۰۹۰

۲- شرکت آریانا فراز کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریانا فراز کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین پونک خیابان مصیب مرادی نبش کوچه امیر کبیر ۱۳

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۳۳۱۲۲

لیست شرکت های نصب اسانسور در قزوین

۳- شرکت آسان بالابر برج پیمای آرین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان بالابر برج پیمای آرین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین نوروزیان بالاتر از بانک ملت ساختمان پردیس طبقه ۱ واحد ۱

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۸۸۰۸۱

۴- شرکت آسان بر دنا پیمای پاسارگاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان بر دنا پیمای پاسارگاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار شهید حلج قاسم سلیمانی کوچه حکمت ۶۸ پلاک ۵ جدید طبقه همکف جنب سوپر مارکت امیر

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۷۲۶۰۹

۵- شرکت آسان رسان آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان رسان آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-خیابان بلوار سعادت-بین کوچه شقایق و نیلوفر-پلاک ۶۵۵-شرکت آسان رسان آسمان

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۶۶۸۴۰۰

۶- شرکت آسان رسان بهمن صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان رسان بهمن صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – مینودر – میدان لوزام خانگی پارس مجتمع تجاری پارس طبقه دوم واحد ۴۹

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۷۷۳۱۱۸

نصب آسانسور در قزوین

۷- شرکت آسان رسان پیمای نوین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان رسان پیمای نوین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان بوعلی غربی نبش کوچه شهید اکبری پلاک ۳۱۵

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۳۵۹۷۷

۸- شرکت آسانبر ایمن سام آذرخش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر ایمن سام آذرخش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین: شهر الوند خیابان ده متری خیابان یادگار امام جنب کوچه شهید جمالی

شماره تلفن : ۰۲۸۳۲۲۲۲۱۹۲

۹- شرکت آسانسور و پله برقی سهند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور و پله برقی سهند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سهروردی پ ۲۸۹ ط ۲- و ۳

شماره تلفن : ۰۲۶۳۲۸۰۶۰۳۲

۱۰- شرکت آسانسورآسایش پیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسورآسایش پیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-پونک-خیابان مصیب مرادی-روبروی فروشگاه کوروش-قطعه ۱۳

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۹۷۶۸۶

نصاب آسانسور در قزوین

۱۱- شرکت ارتفاع گسترش ماهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ارتفاع گسترش ماهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مینودر بالاتر از میدان دهخدا بازارچه لاله

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۷۹۴۰۲۵

۱۲- شرکت ارتفاع نورد آرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ارتفاع نورد آرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین چهار راه فلسطین کوچه مهجور پلاک ۳ طبقه دوم واحد پنجم

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۷۹۵۰۶۷

۱۳- شرکت افراز مهسا گستر آفتاب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت افراز مهسا گستر آفتاب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) (نوروزیان) بعد از کوچه حکمت ۶۰

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۸۲۴۱۸

۱۴- شرکت افلاک گستر ماهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت افلاک گستر ماهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین مینودر بلوار صیاد شیرازی روبروی شورای حل اختلاف

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۷۹۴۰۲۶

۱۵- شرکت امین گستر کهربا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت امین گستر کهربا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-بلوار نخبگان بلوار پیروزی پایین تر از تالار بلریان جنب املاک احسان طبقه اول

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۷۰۲۶۴

قطعات آسانسور در قزوین
قطعات آسانسور در قزوین

۱۶- شرکت اوج آسانبر سیاوش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج آسانبر سیاوش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهر صنعتی البرز میدان سبزواری بالای جرثقیل مهارت

شماره تلفن : ۰۲۸۳۲۲۳۱۸۸۲

۱۷- شرکت اوج آسمان الوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج آسمان الوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان شهید بابایی نبش کوچه ۳۲جنب بنگاه اسکان پلاک ۳۱۳درب سمت چپ

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۶۳۸۵۸

۱۸- شرکت اورست آسانبر کماسار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اورست آسانبر کماسار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین مینودر میدان گلها جنب مخابرات رسالت

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۷۷۶۰۸۲

اسانسور و پله برقی در قزوین

۱۹- شرکت ایمن آسانبر افق پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن آسانبر افق پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین پونک خیابان مصیب مرادی بعد از حسینیه یادگار امام نبش کوچه خضرا آسانسور افق

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۵۷۶۰۲

۲۰- شرکت ایمن صنعت تیتان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن صنعت تیتان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آبیک بلوار آیت اله طالقانی خیابان شهید عباس خجسته روز مجتمع مهر

شماره تلفن : ۰۲۸۳۲۸۹۹۸۶۲

۲۱- شرکت ایمن فراز البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن فراز البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان پونک مصیب مرادی روبروی مدرسه آینده سازان

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۶۰۴۸۹

۲۲- شرکت ایمن کنترل البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن کنترل البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین چهارراه محمد رسول الله جنب قنادی گنج شیرین پلاک ۳۲۶طبقه ۳ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۳۸۴۲۷

۲۳- شرکت برج پیمای ایمن گستر امید دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج پیمای ایمن گستر امید به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – بلوار امیر کبیر – خیابان قائم شمالی – بین نرگس ۲۴ و ۲۶ – آسانسور امید

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۵۶۱۱۲

۲۴- شرکت بهین آسانرو آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بهین آسانرو آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – خیابان شهید بابائی – روبروی آموزشکده فنی – جنب املاک حسنی

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۲۸۲۴۸

۲۵- شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-مابین میدان عدل و میرعماد-ساختمان بوفالوی سفید-طبقه ۲-واحد ۴

شماره تلفن : ۰۲۶۳۴۲۵۱۶۰۰

۲۶- شرکت پایا آسانرو آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پایا آسانرو آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – پونک – انتهای خیابان شهید مصیب مرادی – جنب حسینیه یادگار امام

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۹۹۰۳۲

تعمیر و نصب آسانسور در قزوین

۲۷- شرکت پردیس آسانبر کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پردیس آسانبر کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ابتدای بلوار حکم آباد نبش کوچه نبوت مجتمع باران طبقه دوم واحد ۶

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۶۵۲۶۴

۲۸- شرکت پیشگام صعود سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیشگام صعود سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – آبیک بلوار هفت تیر نبش شهید نصیرزاده

شماره تلفن : ۰۲۸۳۲۸۹۱۵۵۰

۲۹- شرکت پیشگام صنعتگران صعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیشگام صنعتگران صعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ۴ راه عمران جنب پل ۹ دی

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۵۸۵۵۶

۳۰- شرکت پیشگامان آسانرو آرش صعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیشگامان آسانرو آرش صعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جانبازان فاز سوم کوچه ولایت نهم روبروی کتابخانه اندیشه پلاک ۱۶

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۸۹۵۷۴

کابین آسانسور در قزوین
کابین آسانسور در قزوین

۳۱- شرکت پیشگامان صنعت رایا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیشگامان صنعت رایا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرج،بین سه راه گوهردشت و دهقان ویلای اول،بین میثم ۸ و ۹،ساختمان پاسارگاد،طبقه ۲،واحد۳

شماره تلفن : ۰۲۶۳۴۴۹۸۵۹۴

۳۲- شرکت تدبیرنیروی مینودر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تدبیرنیروی مینودر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-خیابان پادگان-نبش کوچه ۱۸(شهیدنظرپور)-پلاک ۸۵-طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۲۵۰۲۵

۳۳- شرکت تهران بالابر سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تهران بالابر سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران _ بزرگراه آبشناسان سردار جنگل شمالی پلاک ۱۷۱‌ ساختمان سهند واحد ۱۹

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۸۴۸۰۵۰

۳۴- شرکت توسعه و ساخت آتیه سازان موفق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت توسعه و ساخت آتیه سازان موفق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خ نادری جنوبی پ ۱۳۳ واحد یک

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۲۴۶۷۲۱

۳۵- شرکت دیبا برج قزوین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیبا برج قزوین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان شهید بابایی نبش کوچه پنجم شکوفه پلاک ۵۸ طبقه همکف (شرکت آسانسور دیبا برج قزوین)

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۶۹۲۰۳ ۰۹۱۲۵۴۰۲۵۵۹

۳۶- شرکت دیبا صعود فراز پیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیبا صعود فراز پیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – فردوسی شمالی – کوچه یاقوت – ساختمان آوا – طبقه دوم – واحد ۲/۱

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۵۶۱۱۲

نصب آسانسور برای ساختمان های قدیمی و نوساز در قزوین

۳۷- شرکت رهروان آسایش سازگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت رهروان آسایش سازگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – خیابان فردوسی شمالی – کوچه فیروزه – پلاک ۲۴ – طبقه چهارم

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۳۶۸۹۰

۳۸- شرکت سپهر برافراشته مهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپهر برافراشته مهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مینودر میدان دهخدا طبقه فوقانی بانک کشاورزی واحد دوم

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۴۶۸۸۱

۳۹- شرکت سورین تک فراز اورنگ دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سورین تک فراز اورنگ به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ پیروزی کوچه شهید ناصر قصاب پور خ پیروزی پلاک ۶۱۲ طبثه ۲ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۳۶۶۰۷۷۹۱

۴۰- شرکت شرکت برج پیمای پدیده دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت برج پیمای پدیده به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین.خیابان جانبازان.خیابان پیروزی.خیابان وصال.پلاک ۱۷

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۹۷۲۱۷

۴۱- شرکت شرکت مهندسی خردپژوهان صنعت ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت مهندسی خردپژوهان صنعت ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین، شهر محمدیه، خ امام خمینی(ره)، مابین ک ۲۰ و ۲۲، پ ۳، واحد۴

شماره تلفن : ۰۲۸۳۲۵۷۹۳۲۱

خدمات طراحی و نصب آسانسور در قزوین

۴۲- شرکت صعود گران ارتفاع آروین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود گران ارتفاع آروین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان نوروزیان انتهای حکمت ۶۶

شماره تلفن : ۰۹۱۲۸۸۷۵۴۵۸

۴۳- شرکت صنعتگران اوج پرواز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنعتگران اوج پرواز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان عارف کوچه شهید قنبری پلاک۲ طبقه۳ واحد۶

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۶۲۷۱۴

۴۴- شرکت صنعتگران برج آذین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنعتگران برج آذین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین مینودر بلوار صیاد شیرازی نبش کوچه صادقی بلوک ۴۵ تجاریطبقه فوقانی بیمه البرز

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۶۱۴۳۴

۴۵- شرکت صنعتگران برج پیمای سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنعتگران برج پیمای سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان نوروزیان حکمت ۳۳ پلاک ۸ طبقه دوم شمالی

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۸۴۲۳۰

سرویس و نگهداری آسانسور در قزوین
سرویس و نگهداری آسانسور در قزوین

۴۶- شرکت عرش پیما بهین گستر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش پیما بهین گستر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – ابتدای بوعلی شرقی – روبروی بیمه آسیا – ساختمان اسکان – طبقه چهارم – واحد ۸

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۴۹۶۷۲

۴۷- شرکت عرش پیمای دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش پیمای دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین،خیا بان اسدآبادی،نرسیده به سه راه انصاری.

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۵۵۹۰۵۴

قیمت نصب آسانسور در قزوین

۴۸- شرکت عرش رسان دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش رسان دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار میرعماد روبروی شهرداری منطقه ۲

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۴۶۸۶۰

۴۹- شرکت عرش رسان مدرن زاگرس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش رسان مدرن زاگرس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ولیعصر روبروی پارکسوار

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۵۵۵۳۲

۵۰- شرکت عرش سازان دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش سازان دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین محمدیه میدان دوبلکس بر بلوار امام حسین غربی اسانسور دماوند ۰۹۱۲۴۸۱۵۸۱۷

شماره تلفن : ۰۲۸۳۲۵۷۰۰۵۰

۵۱- شرکت عروج فراز البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عروج فراز البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : پونک خیابان مصیب مرادی نبش شاهد سوم پلاک ۱۴

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۹۵۱۱۶

۵۲- شرکت عقاب آسمان شهر کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عقاب آسمان شهر کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ولیعصر خیابان طالقانی روبه روی اداره برق ساختمان بانک شهر طبقه سوم واحد ۶

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۲۲۰۹۸۱

تعمیر آسانسور قزوین

۵۳- شرکت فراز مهار کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز مهار کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین شهر الوند بلوار معلم کوچه ۴ شهید شکوری

شماره تلفن : ۰۲۸۳۲۲۲۴۸۲۷

۵۴- شرکت فم ران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فم ران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سهروردی جنوبی- پایین تر از ملایری پور- پلاک ۳۶- طبقه دوم- واحد۳

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۳۱۸۹۶۱

۵۵- شرکت فنی مهندسی فراز سپهر جاویدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی فراز سپهر جاویدان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار نخبگان خیابان پرتو پویا یکم پ ۶

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۵۰۳۲۱

۵۶- شرکت گروه صنعتی شاندرمن آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گروه صنعتی شاندرمن آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – شهرک غرب – بلوار دریا – بین خیابان شفق و مطهری – پلاک ۱۱۴ – واحد ۳

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۳۰۵۹۰

۵۷- شرکت مهندسی تیبا گستر آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی تیبا گستر آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ، خیابان پادگان ، کوچه آبان ، ساختمان آبان ، واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۵۳۲۱۱

۵۸- شرکت مهندسی سبا آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی سبا آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران بلوار اندرزگو خیابان وطن پور شمالی برج بام طبقه ۵ واحد ۹

شماره تلفن : ۰۲۱۴۲۳۷۸

شرکت های مجاز نصب آسانسور در قزوین

۵۹- شرکت میهن آسای زمانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت میهن آسای زمانه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ـ چهارراه نادری ـ خیابان بوعلی ـ نبش کوچه آسیابان ـ پلاک ۱

شماره تلفن : ۳۳۳۳۴۰۲۳

۶۰- شرکت نقش آسمانه اوج دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نقش آسمانه اوج دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین- مینودر بلوار غدیر خیابان والفجر مجتمع تجاری گلشید بلوک ۲ طبقه ۲ واحد ۶

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۷۷۵۰۱۰

۶۱- شرکت نوین آسان بر سینا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین آسان بر سینا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جانبازان خیابان پیروزی ابتدای خیابان شهید الله یاری پلاک ۱۲۱

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۶۷۱۳۴۸

۶۲- شرکت نوین فرابر یاران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین فرابر یاران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خادگان ک صفدری روبروی اداره گاز س سینوهه و ۵

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۶۵۴۱۸

۶۳- شرکت کیان یکتا آسانبر کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیان یکتا آسانبر کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-مینودر-بالاتر از فلکه دهخدا-روبروی پارک-جنب لاستیک فروشی قایم-واحد ۲

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۷۹۰۹۰۴

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور تبریز (آذربایجان شرقی) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ نظر

  1. سلام شرکت آسانسور کیان یکتا آسانبر کاسپین در قزوین فقط نمایندگی داره ؟!

  2. سلام نصب بالابر خانگی که جز خدمات شرکت های آسانسور در قزوین نوشتین دقیقا چطوریه در قالب آسانسور برای خونه های دوبلکس اجزا میشه یا برای چند طبقه ؟!

  3. کدوم یکی از شرکت های آسانسور قزوین نصب آسانسور خورشیدی رو انجام میدن??!

Call Now Buttonاستعلام قیمت