استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت های آسانسور در قزوین

آسانسور قزوین
شرکت آسانسور در قزوین

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در قزوین جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در قزوین

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در قزوین شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در قزوین
آسانسور هیدرولیک در قزوین

۱- شرکت آرمان صعود پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آرمان صعود پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-نوروزیان-نبش حکمت ۳۵-پلاک ۱۰-واحد ۸

۲- شرکت آریانا فراز کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آریانا فراز کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین پونک خیابان مصیب مرادی نبش کوچه امیر کبیر ۱۳

لیست شرکت های نصب اسانسور در قزوین

۳- شرکت آسان بالابر برج پیمای آرین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسان بالابر برج پیمای آرین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین نوروزیان بالاتر از بانک ملت ساختمان پردیس طبقه ۱ واحد ۱

۴- شرکت آسان بر دنا پیمای پاسارگاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسان بر دنا پیمای پاسارگاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار شهید حلج قاسم سلیمانی کوچه حکمت ۶۸ پلاک ۵ جدید طبقه همکف جنب سوپر مارکت امیر

۵- شرکت آسان رسان آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسان رسان آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-خیابان بلوار سعادت-بین کوچه شقایق و نیلوفر-پلاک ۶۵۵-شرکت آسان رسان آسمان

۶- شرکت آسان رسان بهمن صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسان رسان بهمن صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – مینودر – میدان لوزام خانگی پارس مجتمع تجاری پارس طبقه دوم واحد ۴۹

نصب آسانسور در قزوین

۷- شرکت آسان رسان پیمای نوین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسان رسان پیمای نوین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان بوعلی غربی نبش کوچه شهید اکبری پلاک ۳۱۵

۸- شرکت آسانبر ایمن سام آذرخش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسانبر ایمن سام آذرخش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین: شهر الوند خیابان ده متری خیابان یادگار امام جنب کوچه شهید جمالی

۹- شرکت آسانسور و پله برقی سهند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسانسور و پله برقی سهند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سهروردی پ ۲۸۹ ط ۲- و ۳

۱۰- شرکت آسانسورآسایش پیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت آسانسورآسایش پیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-پونک-خیابان مصیب مرادی-روبروی فروشگاه کوروش-قطعه ۱۳

نصاب آسانسور در قزوین

۱۱- شرکت ارتفاع گسترش ماهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ارتفاع گسترش ماهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مینودر بالاتر از میدان دهخدا بازارچه لاله

۱۲- شرکت ارتفاع نورد آرمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ارتفاع نورد آرمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین چهار راه فلسطین کوچه مهجور پلاک ۳ طبقه دوم واحد پنجم

۱۳- شرکت افراز مهسا گستر آفتاب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت افراز مهسا گستر آفتاب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) (نوروزیان) بعد از کوچه حکمت ۶۰

۱۴- شرکت افلاک گستر ماهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت افلاک گستر ماهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین مینودر بلوار صیاد شیرازی روبروی شورای حل اختلاف

۱۵- شرکت امین گستر کهربا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت امین گستر کهربا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-بلوار نخبگان بلوار پیروزی پایین تر از تالار بلریان جنب املاک احسان طبقه اول

قطعات آسانسور در قزوین
قطعات آسانسور در قزوین

۱۶- شرکت اوج آسانبر سیاوش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت اوج آسانبر سیاوش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهر صنعتی البرز میدان سبزواری بالای جرثقیل مهارت

۱۷- شرکت اوج آسمان الوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت اوج آسمان الوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان شهید بابایی نبش کوچه ۳۲جنب بنگاه اسکان پلاک ۳۱۳درب سمت چپ

۱۸- شرکت اورست آسانبر کماسار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت اورست آسانبر کماسار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین مینودر میدان گلها جنب مخابرات رسالت

اسانسور و پله برقی در قزوین

۱۹- شرکت ایمن آسانبر افق پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ایمن آسانبر افق پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین پونک خیابان مصیب مرادی بعد از حسینیه یادگار امام نبش کوچه خضرا آسانسور افق

۲۰- شرکت ایمن صنعت تیتان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ایمن صنعت تیتان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آبیک بلوار آیت اله طالقانی خیابان شهید عباس خجسته روز مجتمع مهر

۲۱- شرکت ایمن فراز البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ایمن فراز البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان پونک مصیب مرادی روبروی مدرسه آینده سازان

۲۲- شرکت ایمن کنترل البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ایمن کنترل البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین چهارراه محمد رسول الله جنب قنادی گنج شیرین پلاک ۳۲۶طبقه ۳ واحد ۵

۲۳- شرکت برج پیمای ایمن گستر امید دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت برج پیمای ایمن گستر امید به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – بلوار امیر کبیر – خیابان قائم شمالی – بین نرگس ۲۴ و ۲۶ – آسانسور امید

۲۴- شرکت بهین آسانرو آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت بهین آسانرو آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – خیابان شهید بابائی – روبروی آموزشکده فنی – جنب املاک حسنی

۲۵- شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-مابین میدان عدل و میرعماد-ساختمان بوفالوی سفید-طبقه ۲-واحد ۴

۲۶- شرکت پایا آسانرو آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت پایا آسانرو آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – پونک – انتهای خیابان شهید مصیب مرادی – جنب حسینیه یادگار امام

تعمیر و نصب آسانسور در قزوین

۲۷- شرکت پردیس آسانبر کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت پردیس آسانبر کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ابتدای بلوار حکم آباد نبش کوچه نبوت مجتمع باران طبقه دوم واحد ۶

۲۸- شرکت پیشگام صعود سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت پیشگام صعود سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – آبیک بلوار هفت تیر نبش شهید نصیرزاده

۲۹- شرکت پیشگام صنعتگران صعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت پیشگام صنعتگران صعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ۴ راه عمران جنب پل ۹ دی

۳۰- شرکت پیشگامان آسانرو آرش صعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت پیشگامان آسانرو آرش صعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جانبازان فاز سوم کوچه ولایت نهم روبروی کتابخانه اندیشه پلاک ۱۶

کابین آسانسور در قزوین
کابین آسانسور در قزوین

۳۱- شرکت پیشگامان صنعت رایا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت پیشگامان صنعت رایا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرج،بین سه راه گوهردشت و دهقان ویلای اول،بین میثم ۸ و ۹،ساختمان پاسارگاد،طبقه ۲،واحد۳

۳۲- شرکت تدبیرنیروی مینودر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت تدبیرنیروی مینودر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-خیابان پادگان-نبش کوچه ۱۸(شهیدنظرپور)-پلاک ۸۵-طبقه دوم

۳۳- شرکت تهران بالابر سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت تهران بالابر سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران _ بزرگراه آبشناسان سردار جنگل شمالی پلاک ۱۷۱‌ ساختمان سهند واحد ۱۹

۳۴- شرکت توسعه و ساخت آتیه سازان موفق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت توسعه و ساخت آتیه سازان موفق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خ نادری جنوبی پ ۱۳۳ واحد یک

۳۵- شرکت دیبا برج قزوین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت دیبا برج قزوین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان شهید بابایی نبش کوچه پنجم شکوفه پلاک ۵۸ طبقه همکف (شرکت آسانسور دیبا برج قزوین)

۳۶- شرکت دیبا صعود فراز پیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت دیبا صعود فراز پیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – فردوسی شمالی – کوچه یاقوت – ساختمان آوا – طبقه دوم – واحد ۲/۱

نصب آسانسور برای ساختمان های قدیمی و نوساز در قزوین

۳۷- شرکت رهروان آسایش سازگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت رهروان آسایش سازگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – خیابان فردوسی شمالی – کوچه فیروزه – پلاک ۲۴ – طبقه چهارم

۳۸- شرکت سپهر برافراشته مهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت سپهر برافراشته مهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مینودر میدان دهخدا طبقه فوقانی بانک کشاورزی واحد دوم

۳۹- شرکت سورین تک فراز اورنگ دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت سورین تک فراز اورنگ به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ پیروزی کوچه شهید ناصر قصاب پور خ پیروزی پلاک ۶۱۲ طبثه ۲ واحد ۵

۴۰- شرکت شرکت برج پیمای پدیده دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت شرکت برج پیمای پدیده به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین.خیابان جانبازان.خیابان پیروزی.خیابان وصال.پلاک ۱۷

۴۱- شرکت شرکت مهندسی خردپژوهان صنعت ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت شرکت مهندسی خردپژوهان صنعت ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین، شهر محمدیه، خ امام خمینی(ره)، مابین ک ۲۰ و ۲۲، پ ۳، واحد۴

خدمات طراحی و نصب آسانسور در قزوین

۴۲- شرکت صعود گران ارتفاع آروین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت صعود گران ارتفاع آروین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان نوروزیان انتهای حکمت ۶۶

۴۳- شرکت صنعتگران اوج پرواز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت صنعتگران اوج پرواز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان عارف کوچه شهید قنبری پلاک۲ طبقه۳ واحد۶

۴۴- شرکت صنعتگران برج آذین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت صنعتگران برج آذین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین مینودر بلوار صیاد شیرازی نبش کوچه صادقی بلوک ۴۵ تجاریطبقه فوقانی بیمه البرز

۴۵- شرکت صنعتگران برج پیمای سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت صنعتگران برج پیمای سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خیابان نوروزیان حکمت ۳۳ پلاک ۸ طبقه دوم شمالی

سرویس و نگهداری آسانسور در قزوین
سرویس و نگهداری آسانسور در قزوین

۴۶- شرکت عرش پیما بهین گستر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عرش پیما بهین گستر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین – ابتدای بوعلی شرقی – روبروی بیمه آسیا – ساختمان اسکان – طبقه چهارم – واحد ۸

۴۷- شرکت عرش پیمای دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عرش پیمای دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین،خیا بان اسدآبادی،نرسیده به سه راه انصاری.

قیمت نصب آسانسور در قزوین

۴۸- شرکت عرش رسان دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عرش رسان دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار میرعماد روبروی شهرداری منطقه ۲

۴۹- شرکت عرش رسان مدرن زاگرس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عرش رسان مدرن زاگرس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ولیعصر روبروی پارکسوار

۵۰- شرکت عرش سازان دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عرش سازان دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین محمدیه میدان دوبلکس بر بلوار امام حسین غربی اسانسور دماوند

۵۱- شرکت عروج فراز البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عروج فراز البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : پونک خیابان مصیب مرادی نبش شاهد سوم پلاک ۱۴

۵۲- شرکت عقاب آسمان شهر کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عقاب آسمان شهر کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ولیعصر خیابان طالقانی روبه روی اداره برق ساختمان بانک شهر طبقه سوم واحد ۶

تعمیر آسانسور قزوین

۵۳- شرکت فراز مهار کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت فراز مهار کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین شهر الوند بلوار معلم کوچه ۴ شهید شکوری

۵۴- شرکت فم ران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت فم ران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سهروردی جنوبی- پایین تر از ملایری پور- پلاک ۳۶- طبقه دوم- واحد۳

۵۵- شرکت فنی مهندسی فراز سپهر جاویدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت فنی مهندسی فراز سپهر جاویدان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین بلوار نخبگان خیابان پرتو پویا یکم پ ۶

۵۶- شرکت گروه صنعتی شاندرمن آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت گروه صنعتی شاندرمن آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – شهرک غرب – بلوار دریا – بین خیابان شفق و مطهری – پلاک ۱۱۴ – واحد ۳

۵۷- شرکت مهندسی تیبا گستر آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت مهندسی تیبا گستر آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ، خیابان پادگان ، کوچه آبان ، ساختمان آبان ، واحد ۵

۵۸- شرکت مهندسی سبا آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت مهندسی سبا آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران بلوار اندرزگو خیابان وطن پور شمالی برج بام طبقه ۵ واحد ۹

شرکت های مجاز نصب آسانسور در قزوین

۵۹- شرکت میهن آسای زمانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت میهن آسای زمانه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین ـ چهارراه نادری ـ خیابان بوعلی ـ نبش کوچه آسیابان ـ پلاک ۱

۶۰- شرکت نقش آسمانه اوج دماوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت نقش آسمانه اوج دماوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین- مینودر بلوار غدیر خیابان والفجر مجتمع تجاری گلشید بلوک ۲ طبقه ۲ واحد ۶

۶۱- شرکت نوین آسان بر سینا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت نوین آسان بر سینا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جانبازان خیابان پیروزی ابتدای خیابان شهید الله یاری پلاک ۱۲۱

۶۲- شرکت نوین فرابر یاران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت نوین فرابر یاران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خادگان ک صفدری روبروی اداره گاز سینوهه و ۵

۶۳- شرکت کیان یکتا آسانبر کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در قزوین می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت کیان یکتا آسانبر کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-مینودر-بالاتر از فلکه دهخدا-روبروی پارک-جنب لاستیک فروشی قایم-واحد ۲

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور تبریز (آذربایجان شرقی) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵ نظر

  1. برای شرکت های آسانسور در قزوین میشه لطفا قیمت رو هم بزارید. ممنون

  2. ممنون از معرفی شرکت های آسانسور در قزوین

  3. سلام شرکت آسانسور کیان یکتا آسانبر کاسپین در قزوین فقط نمایندگی داره ؟!

  4. سلام نصب بالابر خانگی که جز خدمات شرکت های آسانسور در قزوین نوشتین دقیقا چطوریه در قالب آسانسور برای خونه های دوبلکس اجزا میشه یا برای چند طبقه ؟!

  5. کدوم یکی از شرکت های آسانسور قزوین نصب آسانسور خورشیدی رو انجام میدن??!