بهترین قیمت بتن
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در شیراز (فارس)

آسانسور شیراز
شرکت آسانسور در شیراز

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در شیراز (فارس) جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در شیراز

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در شیراز (فارس) شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در شیراز
آسانسور هیدرولیک در شیراز

لیست شرکت های نصب اسانسور در شیراز

۱- شرکت آداک آسانبر بی همتای جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آداک آسانبر بی همتای جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوارپاسداران خیابان مبعث کوچه ۴ پلاک۲۸طبقه۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۲۶۸۰۸

۲- شرکت آذرخش هوشمندساز گیتی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذرخش هوشمندساز گیتی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – بلوار قهرمانان – بلوار جانباز میرزایی – ساختمان مهر ۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۰۳۰۱۵

۳- شرکت آذین آسانبرپارسه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذین آسانبرپارسه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار امیرکبیر سر نبش کوچه ۱۹ (۱۹ افتاب) طبقه فوقانی لوازم یدکی پرشین خودرو

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۱۹۹۳۵

۴- شرکت آرسام صنعت ققنوس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرسام صنعت ققنوس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان قصرالدشت ابتدای رحمت آباد روبه روی کوچه۳۷ ساختمان آریا طبقه ۵ واحد ۵۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۸۳۷۸۰

نصب آسانسور در شیراز

۵- شرکت آرمان شهاب روزبهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان شهاب روزبهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – بلوار دکتر حسابی (صنایع)- خیابان شیمی گیاه -بعد از کوچه ۴ بلوار شهید علیرضا مردانی

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۵۴۴۳۴۱

۶- شرکت آریا فراز اوتانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریا فراز اوتانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان فارس-شهرستان شیراز-خیابان سرباز کوچه ی ۱(کوچه ی ۳۳ بلوار بعثت)جنب تاکسی تلفنی نیلوفر آبی -طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۸۰۹۳۳

۷- شرکت آریابرزن دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریابرزن به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار امیرکبیر-چهارراه ریشمک-مجتمع امیرکبیر-طبقه ۴-واحد۴۰۶ شیراز-بلوار باهنر جنوبی-بعد از میدان پارسه-جنب بیمه دانا-آسانسور آریابرزن

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۲۹۸۴۸

۸- شرکت آریافرازپیمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریافرازپیمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس-شیراز – خیابان استقلال ۲۰متری شبان ساختمان صدف واحد۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۱۸۵۹۶ ۰۷۱۳۸۳۱۸۵۹۷

نصاب آسانسور در شیراز

۹- شرکت آریان اسانبر اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریان اسانبر اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : چهارراه اصلاح نژاد طبقه بالای کفش ملی واحد۷

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۲۲۹۹۴

۱۰- شرکت آسان نصب دیرین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان نصب دیرین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز فلکه گاز به سمت اطلسی سمت راست ساختمان ملیکا ط اول واحد ۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۷۱۵۹۰

۱۱- شرکت آسان روان خرمی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان روان خرمی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار گلستان-خیابان استاد شهریار-آسانسور خرمی

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۳۰۷۴۶۳

۱۲- شرکت آسان روان شایان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان روان شایان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران. خیابان اشرفی اصفهانی .کوچه خان بابایی پلاک ۸ واحد ۱۳

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۴۶۲۳۸۹

۱۳- شرکت آسانبر الکترو صنعت شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر الکترو صنعت شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : باهنر شمالی-حدفصل چهارراه ریشمک و پل باهنر- ساختمان کاویان- طبقه اول

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۳۵۰۲۹

۱۴- شرکت آسانبر خوش راه صنعت جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر خوش راه صنعت جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز -بلوار امیرکبیر-نبش شهرک سجادیه-مجتمع تجاری امیرکبیر-ورودی۲-طبقه۳ واحد ۳-ک پ :۷۱۷۸۶۴۴۲۶۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۶۰۵۳۵

۱۵- شرکت آسانبر سایان فرازان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر سایان فرازان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرج بلوار هفت تیر فردوسی شمالی بن بست سعدی مجتمع ارغوان بلوکBواحد۳

شماره تلفن : ۰۲۶۳۲۸۲۳۲۰۰

اسانسور و پله برقی در شیراز

۱۶- شرکت آسانبر سپهر آرا شمس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر سپهر آرا شمس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-چهارراه ریشمک-جنب بانک صادرات -ساختمان ۱۱۰-طبقه سوم -واحد ۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۲۹۹۶۴

۱۷- شرکت آسانبر قدرت بوشهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر قدرت بوشهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز شهرک فرنگیان بلوار یاوران شرقی حد فاصل خیابان سلحشوران و رشد

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۳۷۴۰۵

۱۸- شرکت آسانبر مهرتاج دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر مهرتاج به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز:خیابان توحید بازار دشتی طبقه سوم پلاک ۳۰۵

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۲۲۵۰۹

۱۹- شرکت آسانبر نگین شهریار جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر نگین شهریار جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- بلوار استقلال-قبل از چهارراه هوابرد-حدفاصل کوچه ۳۹و۳۷-پلاک۶۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۰۶۱۹۶

۲۰- شرکت آسانبرشهرکابین شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبرشهرکابین شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز.بلوارامیرکبیر.جنب پل کمربندی.طبقه فوقانی مدیران خودرو.واحد۴.

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۲۹۶۶۶ ۰۷۱۳۸۲۲۸۹۹۹

۲۱- شرکت آسمان پیمای خلیج فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان پیمای خلیج فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز: خیابان امیر کبیر ورودی والفجر ط۲ واحد ۷

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۳۱۸۰۵

تعمیر و نصب آسانسور در شیراز

۲۲- شرکت آسمان فراز ارم دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان فراز ارم به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – فلکه فرودگاه – اول بلوار عدالت – ساختمان مرسدس

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۰۳۷۰۱

۲۳- شرکت آیرین سیر نگین تیرازیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آیرین سیر نگین تیرازیس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – بلوار امیرکبیر – نبش والفجر – ساختمان بهی -طبقه دوم- واحد ۵

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۳۰۵۱۳

۲۴- شرکت آیناز بیکران آسانبر شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آیناز بیکران آسانبر شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان اطلسی بلوار هجرت نرسیده به بیمارستان میرحسینی ساختمان خورشید طبقه اول

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۳۶۰۲۲

۲۵- شرکت ابرصنعت سه فاز الکتریک اوتانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ابرصنعت سه فاز الکتریک اوتانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-خ ملاصدرا-مجتمع دناسا-طبقه ۴ -واحد ۷۰۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۰۱۷۷۵

۲۶- شرکت ارم آسانبر صدرا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ارم آسانبر صدرا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس شهر صدرا بلوار دنا مجتمع مروارید طبقه دوم واحد ۷۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۱۹۱۳۱

۲۷- شرکت اسانبر زاگرس تک پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسانبر زاگرس تک پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوارامیرکبیر-برج صنعت – ورودی دوم – طبقه سوم- واحد ۳۱۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۴۴۹۰

۲۸- شرکت اسانبرصنعتگردیارکورش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسانبرصنعتگردیارکورش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز -خیابان انقلاب بن بست ۴پلاک ۷۱طبقه سوم واحد۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۲۶۵۴۶

۲۹- شرکت اطلس آسانبر شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اطلس آسانبر شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز میدان بسیج نبش کوچه وحدت ساختمان مرکزی واحد ۱

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۰۷۵۸۱

کابین آسانسور در شیراز
کابین آسانسور در شیراز

۳۰- شرکت الماس نگین جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الماس نگین جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار مدرس بلوار آزادگان بلوار باران پلاک ۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۲۵۷۲۶۱

نصب آسانسور برای ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز

۳۱- شرکت الکترو آسانبر جم دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الکترو آسانبر جم به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار امیرکبیر -خیابان شهید فرزدقی – بیست متری اول – سمت چپ جنب شرکت برق و رعد مه شکن

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۳۳۱۹۴

۳۲- شرکت الکترو آسانبر هخامنش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الکترو آسانبر هخامنش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز، چهارراه ستارخان، نبش خیابان شهیدرادفر، ساختمان۱۱۰، طبقه۱، واحد۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۹۳۶۰۰ ۰۷۱۳۶۴۹۳۷۰۰

۳۳- شرکت الکترو آسانرو کیان پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الکترو آسانرو کیان پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار نصر جنب بانک رفاه ساختمان نفیس واحد یک

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۳۱۸۸۲۹

۳۴- شرکت الکترو زاگرس شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الکترو زاگرس شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز چهاراره سینما سعدی ابتدای بیست متری طبقه سوم عینک چشمک واحد۲۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۴۹۷۰۱ ۰۷۱۳۲۳۳۰۵۰۱

۳۵- شرکت الکترو سبلان شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الکترو سبلان شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز. نبش چهار راه سیاحتگر. طبقه فوقانی دفتر پیشخوان دولت

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۱۶۰۰۳

۳۶- شرکت الکتروالوندمهرفارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الکتروالوندمهرفارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان فردوسی سه راه مدبر مجتمع سروش طبقه اول واحد ۲۰

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۳۲۴۵۳ ۰۷۱۳۲۲۳۲۴۵۴

خدمات طراحی و نصب آسانسور در شیراز

۳۷- شرکت امیر آسانبرجنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت امیر آسانبرجنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرجدید صدرا – مجتمع اداری مروارید – طبقه فوقانی بانک مسکن واحد ۷۲ صندوق پستی ۷۱۹۹۸۳۹۳۴۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۱۸۱۴۷

۳۸- شرکت امین گستر پارس دیبا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت امین گستر پارس دیبا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فسا بلوار امام علی (ع) روبروی مسجد باب الحوایج نبش کوچه ۶ پ ۱

شماره تلفن : ۰۷۱۵۳۳۳۳۳۷۲

۳۹- شرکت اهورا آسانبر پیما سهیل (نامداران برق و صنعت پاکان) دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اهورا آسانبر پیما سهیل (نامداران برق و صنعت پاکان) به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس – شیراز بلوار هفت تنا ن نبش کوچه ۲۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۷۸۸۹۷

۴۰- شرکت اهورا اسانبرماهان دراک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اهورا اسانبرماهان دراک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوارامیرکبیرجنب بانک صادرات ساختمان۱۱۰

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۹۴۷۰۹

۴۱- شرکت اوج آسمان شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج آسمان شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز شهرک رکن آباد بلوار تلاش شرقی روبروی کوچه یک

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۵۱۵۳۹

۴۲- شرکت اوج پیمای بختگان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج پیمای بختگان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- بلوار مدرس- خیابان محراب- نبش خیابان شهید زارعی- طبقه دوم کد پستی : ۷۱۵۸۶۴۵۵۷۹

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۲۳۴۱۸۱

۴۳- شرکت اوج گستران آسانبر ارم دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج گستران آسانبر ارم به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس-شیراز-بلوار پاسداران کوچه ۶۸ ساختمان مهر واحد ۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۲۴۴۹۵

۴۴- شرکت ایمن رهسپار برج فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن رهسپار برج فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیرازجنب زیر گذر صنایع کوچه ۲۸ طبقه فوقانی بانک ملی واحد ۱۰

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۳۰۶۹۷

۴۵- شرکت بال ایمن فراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بال ایمن فراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران ، بلوار اشرفی اصفهانی ، نبش گلستان ۱۴ ، برج نگین رضا ، طبقه ۷ جنوبی ، واحد ۷۰۸

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۴۳۸۶۲۹

۴۶- شرکت بالابر صنعت شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بالابر صنعت شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – کلبه -بلوار نصر -بعد از پل فضیلت – روبرو خیابان موعود – طبقه اول واحد ۲ ۰۹۱۷۷۰۸۶۲۱۴-۰۹۳۶۶۲۵۱۳۱۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۳۳۷۱۶۰

قیمت نصب آسانسور در شیراز

۴۷- شرکت بالان آسانبر اطمینان هخامنش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بالان آسانبر اطمینان هخامنش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – معالی آباد – نبش ک ۳۱- ساختمان اوتانا ۲ – ط ۴ – واحد ۴۰۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۵۸۵۹۴

۴۸- شرکت بالان صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بالان صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار امیرکبیر-خ شهید فرزدقی-جنب خ۱۳-کدپستی:۷۱۷۴۸۴۳۷۵۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۷۴۵۱۵۱

۴۹- شرکت برزین فراز دراک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برزین فراز دراک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان ملاصدرا-خیابان خلیلی-حدفاصل کوچه ۲و۴ واحد ۱

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۶۲۱۹۳

۵۰- شرکت بهساز صنعت هگمتانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بهساز صنعت هگمتانه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار مطهری -نبش کوچه۸ زمانپور-ساختمان ۱۱۰-واحد ۹ شیراز-بلوار عدالت-۲۰ متری همایون-جنب فروشگاه مبل جلوه

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۸۷۷۰۴ ۰۷۱۳۶۲۸۷۷۰۵

شرکت های نصب و تعمیر آسانسور و پله برقی در شیراز

۵۱- شرکت بی تا سازه تیرازیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بی تا سازه تیرازیس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار امیرکبیر-مجتمع برج صنعت-ورودی ۳-طبقه اول واحد۱۲۱

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۵۲۲۱

تعمیر آسانسور شیراز

۵۲- شرکت بیوگونگ تکنیک اسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بیوگونگ تکنیک اسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد-بلوار فردوسی-ساختمان اسکان-طبقه ششم

شماره تلفن : ۰۵۱۳۷۶۸۰۰۷۵

۵۳- شرکت پادرا آسانبر زاگرس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پادرا آسانبر زاگرس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار امیرکبیر برج صنعت طبقه اول واحد ۱۰۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۵۳۱۷

۵۴- شرکت پارس آسانبر شیرازتک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارس آسانبر شیرازتک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : چهارراه هوابرد بلوار سرباز خیابان شهید اعتمادی جنب کلانتری قدمگاه۰

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۹۲۸۱۱

۵۵- شرکت پارس آسانبران ارم تک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارس آسانبران ارم تک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار استقلال کوچه ۳۵ ساختمان رز طبقه ۲ واحد۵

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۱۶۴۳۲

۵۶- شرکت پارس سهیل آسان بر مهر گستر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارس سهیل آسان بر مهر گستر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوارامیرکبیر خیابان شهید فرزدقی بین کوچه ۷و۹ طبقه دوم نمایندگی ایران خودرو

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۳۴۶۵۲

۵۷- شرکت پاسارگاد صنعت شهاب پارسه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پاسارگاد صنعت شهاب پارسه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار مدرس،خیابان محراب ،شهرک دستغیب،بعد از کوچه ی نارون

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۴۳۱۲۴۵

۵۸- شرکت پرتو آذین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پرتو آذین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جهرم – بلوار سپاه – شرکت آسانسور پرتو آذین – کد پستی ۷۴۱۳۷۸۷۸۵۸

شماره تلفن : ۰۷۱۵۴۳۳۹۷۹۲

۵۹- شرکت پرشین فارس آسانرو شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پرشین فارس آسانرو شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز خیابان توحید مجتمع تجاری شهر فاز ۲ طبقه اول پلاک ۲۱ شیراز خیابان توحید مجتمع تجاری شهر فاز ۱ طبقه اول پلاکc10

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۴۵۰۹۳

۶۰- شرکت پهلوان سورنا فخر ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پهلوان سورنا فخر ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان فارس شهرستان شیراز خیابان قصردشت خیابان شوریده شیرازی روبروی درب خروجی سینما سعدی ساختمان رستاک طبقه دوم واحد ۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۶۲۲۹۷

۶۱- شرکت پولادصنعت صعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پولادصنعت صعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : معالی آباد مجتمع تجاری اداری ثنا طبقه ششم واحد۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۴۰۳۹۴

قطعات آسانسور در شیراز
قطعات آسانسور در شیراز

۶۲- شرکت پویا صنعت آسانبر افرنگ دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت پویا صنعت آسانبر افرنگ به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – پل معالی آباد – بلوار بهشت – مجتمع ارکیده – پلاک ۲۰

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۵۷۹۳۹

شرکت های مجاز نصب آسانسور در شیراز

۶۳- شرکت پویا مهر زاگرس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت پویا مهر زاگرس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان سعدی – روبروی بانک ملت – ساختمان عینک سعدی

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۸۰۴۱۴

۶۴- شرکت تجهیزکاران صنعت آسانبرفرازشیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت تجهیزکاران صنعت آسانبرفرازشیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان:فارس، شهرستان :لامرد، شهرک ایثارکوچه ایمان مجتمع بی ستون ۷ طبقه همکف ک پ :۷۴۳۴۱۸۵۸۴۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۷۴۳۲۷۰

۶۵- شرکت تخت جمشید بالان گستر شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت تخت جمشید بالان گستر شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار امیرکبیر-خ غفاری برشنه-نبش کوچه ۱- ک پ:۷۱۸۸۷۵۵۸۴۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۲۹۲۷۱

۶۶- شرکت تلاش آسانبر شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت تلاش آسانبر شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان زند پاساژصاحب الزمان طبقه اول

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۳۹۳۴۸۶

۶۷- شرکت تهران اطلس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت تهران اطلس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خیابان پروین خیابان آذربیگدلی نبش بن بست سعدی پلاک ۶۳۸

شماره تلفن : ۳۲۲۵۵۸۸۱

آسانسور استان فارس

۶۸- شرکت تیزپرواز برج شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت تیزپرواز برج شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار رحمت حدفاصل خ صفایی شمالی (قالی شویی)وچهار راه باهنر کوچه ۶ پلاک اول سمت چپ

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۰۰۶۰۲

۶۹- شرکت ثمین مارگون دنیای نصب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت ثمین مارگون دنیای نصب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار امیر کبیر نبش خ فرزدقی روبروی ورزشگاه یادگار امام جنب بیمه البرز

شماره تلفن : ۰۸۲۲۰۲۳۸

۷۰- شرکت جهرم آسان ساز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت جهرم آسان ساز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جهرم ، خیابان ۱۷ شهریور ، نبش کوچۀ ۵ ، کد پستی ۶۶۸۸۵-۷۴۱۹۶

شماره تلفن : ۰۷۱۵۴۲۲۹۳۹۵

۷۱- شرکت دراک توان ارم دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت دراک توان ارم به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس – شیراز- بلوار مطهری جنوبی – نبش کوچه ۲۷ – طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۳۵۵۶۱

۷۲- شرکت دیبا سهیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیبا سهیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- گلدشت معالی آباد- خیابان لادن- مرکز تجاری گلدشت طبقه دوم واحد ۳۱

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۵۴۱۱۵

۷۳- شرکت راد آسانبر شهرراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت راد آسانبر شهرراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیرازبلوار پاسداران خ شبان ساختمان صدف طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۰۵۹۵۳

۷۴- شرکت رصین آسانبر شاهین پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت رصین آسانبر شاهین پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان فارس ،شیراز،شهر صدرا،بلوار دانش ،روبه روی بانک ملی ، ساختمان by 1 ، واحد ۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۱۷۲۰۲

۷۵- شرکت زاگرس لیفت جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت زاگرس لیفت جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – همت جنوبی ساختمان پارس طبقه ۲ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۲۰۸۶۵

طراحی و مونتاژ آسانسور در شیراز

۷۶- شرکت سپهر الکترو جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپهر الکترو جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار ستارخان ساختمان خضرا یک . طبقه دوم . واحد ۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۷۲۳۵۸ ۰۷۱۳۶۲۷۲۳۵۹

۷۷- شرکت سپهر اوژن نوین پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپهر اوژن نوین پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز -خیابان گچی – قبل از کمربندی شهرک صنعتی – خیابان سروش- فرعی دوم- سمت چپ

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۳۶۲۴۲ ۰۷۱۳۸۳۳۶۲۴۱

۷۸- شرکت سحاب سازه گستر فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سحاب سازه گستر فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار مدرس -بلوار صیاد شیرازی – نبش کوچه ۳ کد پستی : ۷۱۵۵۷۴۷۵۴۹

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۲۶۰۵۱۹

۷۹- شرکت سرعت نگار آسیاسیستم دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سرعت نگار آسیاسیستم به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز خ سعدی مجتمع تجاری ملت واحد ۱۰۷

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۳۱۱۵۹

۸۰- شرکت سریع سیر فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سریع سیر فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار نصر بعد از چهار راه فضیلت روبه روی بانک ملت شیراز خیابان عفیف اباد روبه هات داگ پامچال پ۱۸۵ ط دوم

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۸۳۱۰۳ ۰۷۱۳۶۴۸۷۷۷۵

۸۱- شرکت سریع صعود فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سریع صعود فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – بلوار امیر کبیر – چهارراه ریشمک – ساختمان دریس – ورودی ۲ – طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۲۷۳۴۱

۸۲- شرکت سلیم اسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سلیم اسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز خیابان فردوسی روبروی هتل تالار پلاک۱۴۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۲۵۵۵۶

۸۳- شرکت سنا آسانبر ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سنا آسانبر ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز خیابان سرباز حدفاصل چهارراه هوابرد و بلوار بعثت ساختمان ساحل ۱ طبقه ششم واحد ۲۵

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۸۱۰۷۳ ۰۹۲۰۱۳۰۰۱۹۸

۸۴- شرکت سهندآسانبرشیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سهندآسانبرشیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز_خیابان زند پاساژ ایران ماشین_طبقه اول واحد۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۳۱۰۹۰

۸۵- شرکت سهندتک جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سهندتک جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – خیابان لشکری-روبروی دبستان مروارید شیراز-قصردشت خیابان رحمت آباد کوچه ۳۵ ساختمان لاله واحد ۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۷۰۵۰۰ ۰۷۱۳۶۲۷۰۲۵۰

۸۶- شرکت سینا الکتروماشین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سینا الکتروماشین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- چهارراه ریشمک- ساختمان امیرکبیر- طبقه دوم- واحد ۲۰۹

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۸۴۲۸

۸۷- شرکت سیلاب آسانبر فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت سیلاب آسانبر فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-حدفاصل چهارراه باهنر و چهارراه ریشمک-جنب نمایندگی کرمان موتور

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۲۴۴۸۸

۸۸- شرکت شاهین اوج شهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت شاهین اوج شهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار سیاحتگر-بعد از مسجد-ساختمان ۳۰۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۰۲۶۲۴

۸۹- شرکت شیراز شید فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت شیراز شید فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – ب امیر کبیر – برج صنعت – ورودی ۳ – ط ۲ – واحد ۶۲۰

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۵۴۱۴

آسانسور اردکان

۹۰- شرکت شیراز توان اول آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت شیراز توان اول آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سپیدان – اردکان- سراب – خیابان امام خمینی (ره) کوچه شهید مظفری

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۷۲۲۸۷۲

۹۱- شرکت شیراز دیبا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت شیراز دیبا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- چهار راه گمرک – ساختمان پارس – طبقه ۵ – واحد ۱

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۲۳۲۴۰ ۰۷۱۳۲۳۲۳۲۴۱

۹۲- شرکت صعود اندیشان کیهان فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود اندیشان کیهان فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار رحمت -سه راه دار الرحمه به سمت کوزه گری بعد از کوچه ۱۴ جنب مرکز راز آرامش طبقه اول

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۵۱۴۳۵۶

سرویس و نگهداری آسانسور در شیراز
سرویس و نگهداری آسانسور در شیراز

۹۳- شرکت صعود سازان فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود سازان فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار امیرکبیر نبش خیابان شهید صفایی ساختمان برج صنعت ورودی ۲ طبقه ۳واحد ۳۱۰

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۴۲۸۱

۹۴- شرکت صنایع آسانبر خرمشکوه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنایع آسانبر خرمشکوه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس – شیراز – مجتمع بزرگ خلیج فارس – تجاری ۳ – پلاک ۳۴۱۱ – کد پستی ۷۱۹۸۸۱۴۹۵۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۶۶۷۰۱۵

۹۵- شرکت طوبی آسانبر شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت طوبی آسانبر شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار مدرس – بلوار رازی – نبش خیابان فدک – سمت چپ -مجتمع عبدالهی یک – واحد ۱۲

شماره تلفن : ۰۷۱۳۷۲۵۲۱۳۸

۹۶- شرکت فاتحان فن آوری فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فاتحان فن آوری فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار سرباز نبش خیابان شهید اعتمادی غربی مجتمع سرباز

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۱۰۲۸

۹۷- شرکت فارس رهاورد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فارس رهاورد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز خ داریوش پاساژ بوشهری طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۲۹۶۸۵

۹۸- شرکت فارس شهاب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فارس شهاب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز خ ارتش حد فاصل ارتش و چهارراه تحویلی طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل عصر طلایی

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۰۱۹۵۲

۹۹- شرکت فجر مهر شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فجر مهر شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-خیابان شوریده شیرازی(خیابان ۳۰متری سینما سعدی قدیم)-کوچه ۲۱- درب اول -طبقه اول-شرکت اسانسور فجر مهرشیراز

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۵۹۵۱۳ ۰۷۱۳۲۳۴۸۹۴۸

سرویس آسانسور شیراز

۱۰۰- شرکت فرابر صنعت سداد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرابر صنعت سداد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد – بلوار معلم – نبش معلم ۵۵ – پلاک ۵

شماره تلفن : ۰۵۱۳۸۹۱۲۵۶۵

۱۰۱- شرکت فراجویان سپهر تابان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراجویان سپهر تابان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار امیرکبیر نبش خیابان کلاهدوز ساختمان الیتا ۱ طبقه ۱ واحد ۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۱۳۹۸۵

۱۰۲- شرکت فراز داتیس نیکا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز داتیس نیکا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فسا ،بلوار شهید رجایی ،نرسیده به میدان ابن سینا ،روبروی الماس شهر ،شرکت فراز داتیس نیکا

شماره تلفن : ۰۷۱۵۳۳۱۶۶۲۴

۱۰۳- شرکت فراز فرود آریایی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز فرود آریایی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- بلوار امیر کبیر- نبش ک ۲۲- ساختمان سرمست-طبقه۶- واحد۱۶ کد پستی: ۸۷۷۲۹-۷۱۷۵۹

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۴۴۰۰

۱۰۴- شرکت فربد نشان سمند فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فربد نشان سمند فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – شهرک سجادیه – ۳۵ متری صابرین – ک احرار ۶ د- کد پستی ۷۱۷۸۶۷۴۹۹۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۳۷۶۰۳

۱۰۵- شرکت فنی مهندسی بالابر گیتی فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی بالابر گیتی فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس- جهرم- خ جمهوری اسلامی (منوچهری)، روبروی مدرسه فاطمیه

شماره تلفن : ۰۷۱۵۴۲۲۵۱۶۸

۱۰۶- شرکت فنی مهندسی دیاکو راستین هونام دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی دیاکو راستین هونام به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار پاسارگاد غربی به سمت ترمینال باربری

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۲۹۵۰۹

۱۰۷- شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر خیابان چمران نبش میدان انتظام ساختمان سام۲ واحد۸

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۳۳۷۴۸۱

۱۰۸- شرکت فنی و مهندسی زرین آسانبرراتین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی و مهندسی زرین آسانبرراتین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز-بلوار زند-خ انوری-تقاطع اهلی-مجتمع نخیل ورودی اول طبقه هفتم واحد ۳۵

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۳۰۹۶۴۶

۱۰۹- شرکت فنی ومهندسی الکترو ساینا صنعت دراک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی ومهندسی الکترو ساینا صنعت دراک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – بلوار امیر کبیر ،ابتدای سجادیه،برج تجارت – طبقه۳ واحد ۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۳۸۰۳۰۱۵

برترین شرکت های آسانسور و پله برقی در شیراز

۱۱۰- شرکت فیروزه آسمان شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت فیروزه آسمان شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – خ باهنر شمالی – نبش کوچه ۲۰ جنب بانک مسکن

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۲۸۱۱۱

۱۱۱- شرکت گرانیگاه فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گرانیگاه فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز خیابان قصردشت بالاتر از بیمارستان قلب کوثر نبش کوچه ۳۶ پلاک ۱۵۸

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۴۲۲۳۹ ۰۷۱۳۶۲۴۷۳۳۶

اسانسور شیراز

۱۱۲- شرکت گسترده فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت گسترده فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – خ فردوسی – حفاصل سه راه مدبر و چهارراه سعدی – مجمع تجاری سروش – واحد ۳۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۲۹۳۹۹

۱۱۳- شرکت ماهان صعود نیکان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان صعود نیکان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای ولیعصر، نبش کوچه ۱۹، ساختمان صدف تجاری ۱ طبقه ۳ واحد ۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۶۵۴۵۹

۱۱۴- شرکت ماهان کبیر صنعت پارس مهر (هفت آسمان سابق) دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان کبیر صنعت پارس مهر (هفت آسمان سابق) به شرح ذیل می باشد.

آدرس : دفتر فنی – ستارخان انتهای ۱۲ متری نمازی ۲ کوهبر سمت چپ درب بزرگ سبز رنگ کنار دکل نگهبانی اداری – فارس،شیراز،بلوارامیرکبیر،مجتمع ایرانیان طبقه -۱ واحد b13

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۸۷۷۷۵

۱۱۵- شرکت مهر آذران الکترونیک فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهر آذران الکترونیک فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : صدرا – فاز ۲ – ۲۸ هکتاری – پلاک ۶۱۸۴ – فرعی ۸ بخش ۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۲۶۷۵۷۹

۱۱۶- شرکت نوژان صنعت سپهر پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوژان صنعت سپهر پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار امیرکبیر برج صنعت ورودی سوم پلاک ۵۲۳ (شیراز بلوار پاسداران ایستگاه ۴ ساختمان وزراء طبقه ۲ واحد ۳

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۲۳۹۹۷۱

۱۱۷- شرکت نوید آسانبر شیراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوید آسانبر شیراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- بلوار سرباز کوچه ۹ ساختمان ساحل طبقه ۴ واحد ۱۶

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۴۸۰۳۴۸

۱۱۸- شرکت نوین آسانبر صنعت تابا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین آسانبر صنعت تابا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بلوار امیرکبیر حد فاصل چهار راه ریشمک و سرباز برج صنعت طبقه ۵ واحد ۵۲۱

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۳۸۵۴۳۸

۱۱۹- شرکت نیکو آسانبر مهراوراسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیکو آسانبر مهراوراسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز میدان قصردشت خیابان میرزای شیرازی شرقی نبش کوچه ۱ طبقه فوقانی پاساژ ارجمندی

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۰۵۱۷۸

۱۲۰- شرکت هادی پارس آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هادی پارس آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : فارس شیراز بلوارمدرس خیابان شهید آرامی پلاک ۱۴

شماره تلفن : ۰۷۱ ۳۷۲۵۴۱۵۱

۱۲۱- شرکت هیدرو الماس شرق آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز (فارس) ، آدرس و شماره تلفن شرکت هیدرو الماس شرق آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز – خ معالی آباد – بین پزشکان و دوستان – ساختمان تجاری اداری آوا – ط شش – واحد ۶۴

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۴۰۵۳۳

۱۲۲- شرکت کیان آسانبر هخامنش فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در شیراز (فارس) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در شیراز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیان آسانبر هخامنش فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار امیر کبیر ابتدای خیابان یقطین جنب بیمه رازی

شماره تلفن : ۰۷۱۳۸۴۲۵۶۷۹

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

۳ نظر

  1. سلام از معرفی شرکت های آسانسور در شیراز ممنونم و یک سوال لطفا
    چرا در آسانسور بسته نمیشه هیچ مشکل خاصی نداره فقط درب کابین تا وسط بسته میشه؟!!

  2. سلام شرکت های آسانسور در شیراز نصب آسانسور هایی که منبع برق از برق ساختمون نه از پانل های خورشیدی تامین بشه انجام میدن ؟ چون قطعا هزینه نصب صفحه های خورشیدی به اندازه برق مصرفی ساختمان برای آسانسور در نمیاد و وقتی هم برق بره بازم آسانسور میتونه فعالیت داشته باشه !!

  3. شرکت های آسانسور شیراز (فارس) طراحی کابین آسانسور رو هم انجام میدن؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت