بهترین قیمت بتن
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در سنندج (کردستان)

آسانسور سنندج
شرکت آسانسور در سنندج

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در سنندج (کردستان) جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در کردستان

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در سنندج (کردستان) شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در سنندج
آسانسور هیدرولیک در سنندج

لیست شرکت های نصب اسانسور در سنندج

۱- شرکت ئاوات آسانبر کردستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ئاوات آسانبر کردستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – خیابان حافظ – کوچه ده متری دوم – پلاک ۱۶- کدپستی ۶۶۱۷۶۷۳۷۸۷

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۶۲۴۸۷۵

۲- شرکت آذین آسانبر غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذین آسانبر غرب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان کردستان – شهرستان قروه – چهار راه آیت اله خامنه ای – کد پستی ۶۶۶۱۷۶۳۴۸۱

شماره تلفن : ۰۸۷۳۵۲۵۱۵۶۰

۳- شرکت آرسام آسانبر بانتا سنه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرسام آسانبر بانتا سنه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – انتهای خیابان کشاورز- نرسیده به پارک ظفریه – پلاک ۴۸

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۵۶۰۴۰۰

۴- شرکت آرمین آسانبرکردستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمین آسانبرکردستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج- میدان ظفریه – نبش بلوار قدس -پلاک ۴۸

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۵۶۴۶۸۳

نصب آسانسور در کردستان

۵- شرکت آریا آسانبر سنه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریا آسانبر سنه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرک آبیدر- خیابان انصار- جنب پل عابر

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۷۲۰۳۲۹

۶- شرکت آسان مهرجویان گروس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان مهرجویان گروس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان کردستان- بیجار – خیابان شهدا – پلاک ۹۰

شماره تلفن : ۰۸۷۳۸۲۱۳۸۲۹

۷- شرکت آسانبر سیران پاسارگاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر سیران پاسارگاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سقز – میدان آزادی – جنب کفش فروشی گلشن – ساختمان مهر – طبقه ۳

شماره تلفن : ۰۸۷۳۶۲۲۰۰۱۷

قطعات آسانسور در سنندج
قطعات آسانسور در سنندج

۸- شرکت آسانبرشلیرآذربایجان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبرشلیرآذربایجان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – بلوارپاسداران – ابتدای خیابان جام جم – پلاک ۲

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۶۶۱۹۹۸

۹- شرکت آونگ آسانبر بالابان صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آونگ آسانبر بالابان صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنند ج- میدان ظفریه – محله حاجی آباد – پایین تر از خیابان شهید بروجردی – خیابان خضر زنده پلاک ۵ – طبقه همکف – کد پستی ۶۶۱۹۹۴۳۸۳۴

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۱۵۰۸۸۲

۱۰- شرکت اندازیاران آسانبر آسایش کردستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اندازیاران آسانبر آسایش کردستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – بلوار کردستان – سه راه موزه – پلاک ۱

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۱۲۹۸۳۰

نصاب آسانسور در سنندج

۱۱- شرکت اوج رسان تبریز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج رسان تبریز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تبریز-ولیعصر -نگین جهاد-خ صدف-پ صفر-ساختمان تجاری اطلس-ورودی۴-ط۱۱-واحد۱۰

شماره تلفن : ۰۴۱۳۳۲۴۹۴۳۶

۱۲- شرکت اوین آسانبر سنه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوین آسانبر سنه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج- شهرک آبیدر- جنب پل هوایی- قطعه ۱۹

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۷۲۰۱۳۶

۱۳- شرکت بانتا آسانبر پدیده هور دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بانتا آسانبر پدیده هور به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – خیابان دانشگاه – روبروی دانشگاه کردستان – جنب پل زانکو- پلا ک ۱۴

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۶۶۴۳۵۲

۱۴- شرکت پیشرو آسانبر علیدی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیشرو آسانبر علیدی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : انتهای خیابان آبیدر میدان اوراز کوچه شادی یک

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۵۶۴۱۴۹

۱۵- شرکت تکتا آسانبر آبیدر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تکتا آسانبر آبیدر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کردستان – قروه،- خیابان مهدیه، – جنب مسجد مهدیه، – کدپستی:۶۶۶۱۸۵۱۹۸۷

شماره تلفن : ۰۸۷۳۵۲۵۲۲۵۲

کابین آسانسور در سنندج
کابین آسانسور در سنندج

اسانسور و پله برقی در کردستان

۱۶- شرکت جهان آسانبرسنه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت جهان آسانبرسنه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – محله مبارک آباد – نبش کوچه بهشت ۳ – طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۵۶۱۸۵۹

۱۷- شرکت سپند صنعت کردستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپند صنعت کردستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرستان قروه- خیابان شریعتی – جنب حوزه علمیه

شماره تلفن : ۰۸۷۳۵۲۵۲۴۴۲

۱۸- شرکت سیروان آسان رو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سیروان آسان رو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-نارمک- خیابان شهید نجف ابادی- خ شهید مدنی- ساختمان البرز- پ ۱۳۲۵- طبقه ۴- واحد ۲۰

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۵۲۲۶۰۵

۱۹- شرکت شاهین آسانبرزریوار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شاهین آسانبرزریوار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج- شهرک کشاورز – صدمتر بالاترازپمپ بنزین – جنب ساختمان ثنا – شرکت شاهین آسانبرزریوار

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۶۲۹۹۷۴

۲۰- شرکت شرکت آسانبر گستر آربابا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت آسانبر گستر آربابا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کردستان – بانه – خیابان رجایی – چهار راه کاروان بار نویدی – نبش کوچه نسترن ۱

شماره تلفن : ۰۸۷۳۴۲۳۶۸۱۷

۲۱- شرکت طنین آسانسور غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت طنین آسانسور غرب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج- روبروی پمپ بنزین شهرک کشاورز

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۶۱۴۴۴۲ ۰۸۷۳۳۶۱۴۴۴۳

۲۲- شرکت فراز آسانبر سنه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز آسانبر سنه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – انتهای خ کشاورز – نبش کوچه عمارت خسرو آباد

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۲۲۶۴۷۴

تعمیر و نصب آسانسور در سنندج

۲۳- شرکت فنی و مهندسی اندیشیار سنندج دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی و مهندسی اندیشیار سنندج به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – بلوار شهید چمران – روبروی تکیه و چمن – ابتدای خیابان معراج

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۶۶۸۴۳۶

سرویس و نگهداری آسانسور در سنندج
سرویس و نگهداری آسانسور در سنندج

۲۴- شرکت ماد آسانبر وکیلی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماد آسانبر وکیلی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سقز ، بلوار وحدت ، جنب کوچه ی ترانه ، پلاک ۶

شماره تلفن : ۰۸۷۳۶۲۱۶۱۴۹

۲۵- شرکت مدیا آسانرو ایمن گستر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مدیا آسانرو ایمن گستر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – شهرک کشاورز- بالاتر از پمپ بنزین – روبروی دانشگاه فنی و حرفه ای دخترانه

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۶۲۵۲۷۴

۲۶- شرکت میهن آسای زمانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت میهن آسای زمانه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین چهار راه نادری خیابان بوعلی نبش کوچه آسیابان پلاک ۱

شماره تلفن : ۰۲۸۳۳۳۳۴۰۲۳

۲۷- شرکت نالی ره پویان آسانبر بانه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نالی ره پویان آسانبر بانه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بانه – سه راه طالقانی – ساختمان نالی – طبقه ۳ – کد پستی ۶۶۹۱۸۳۴۱۹۷

شماره تلفن : ۰۸۷۳۴۲۳۸۱۰۹

۲۸- شرکت نوین بالابر سقز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین بالابر سقز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سقز- خیابان معلم – روبروی آموزشگاه رانندگی پیشرو

شماره تلفن : ۰۸۷۳۶۲۱۲۷۹۲

نصب آسانسور برای ساختمان های قدیمی و نوساز در کردستان

۲۹- شرکت هوزان آسانبر سنه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هوزان آسانبر سنه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج- خیابان چهار باغ – رروبروی پست قدیم برق – پلاک ۸۵ – کد پستی ۶۶۱۵۶۵۴۶۳۳

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۱۵۵۳۵۴

۳۰- شرکت هیوا آسانبر راد کردستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در سنندج (کردستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هیوا آسانبر راد کردستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – میدان ظفریه – خیابان خضر زنده – کد پستی ۶۶۱۹۹۴۴۳۹۷

شماره تلفن : ۰۸۷۳۳۱۶۹۸۴۳

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور تبریز (آذربایجان شرقی) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

۳ نظر

  1. سلام شرکت های آسانسور سنندج (کردستان) طراحی کابین آسانسور رو هم انجام میدن؟؟؟

  2. سلام نصب آسانسور در سنندج با سایر شهرستان های استان کردستان فرقی نداره از لحاظ خدمات و هزینه یعنی امکان انجام همه ی این خدمات رو در همه شهر های استان دارند؟

  3. سلام شرکت هیوا آسابر راد کردستان شرکت آسانسور سنندج هستش از لحاظ آدرس مطمینید عوض نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت