بهترین قیمت بتن
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

آسانسور زاهدان
شرکت آسانسور در زاهدان

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در زاهدان (سیستان و بلوچستان) جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در سیستان و بلوچستان

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در زاهدان (سیستان و بلوچستان) شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در زاهدان
آسانسور هیدرولیک در زاهدان

لیست شرکت های نصب اسانسور در زاهدان

۱- شرکت آپادانا گستر زاهدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آپادانا گستر زاهدان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان- تقاطع مصطفی خمینی و بهشتی- مجتمع تجاری احمد- طبقه سوم- واحد۱

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۲۱۶۱۰۱

۲- شرکت آذرخش آسانبر آروند تیس(سهامی خاص) دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذرخش آسانبر آروند تیس(سهامی خاص) به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیستان و بلوچستان – شهرستان چاه بهار ، چابهار – بخش مرکزی دریابزرگ کوچه شاپور بلوار قدس طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۹۱۵۷۷۷۶۱۰۳

۳- شرکت آرمان مانگ دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان مانگ به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران گارگر شمالی کوچه هما پلاک ۴ طبقه ۶ واحد ۱۸

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۴۳۶۶۵۶

نصب آسانسور در زاهدان

۴- شرکت آروین آسانبر افق پاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آروین آسانبر افق پاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خراسان شمالی- اسفراین- میدان امام خمینی بالای داروخانه- طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۵۸۳۲۲۵۰۵۸۸

۵- شرکت آریان صنعت هامون شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریان صنعت هامون شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان بهشتی-بهشتی ۲۰-مجتمع مهران-طبقه ۱-واحد۶

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۲۵۱۵۲۱

۶- شرکت آسانبر شایان صنعت زاهدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر شایان صنعت زاهدان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیستان وبلوچستان،زاهدان،خیابان میرزای شیرازی- نبش میرزای شیرازی ۱۸

شماره تلفن : ۰۵۴۳۴۱۱۱۱۴۸

قطعات آسانسور در زاهدان
قطعات آسانسور در زاهدان

۷- شرکت آسانبر عرش پیمای شهر هامون دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر عرش پیمای شهر هامون به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان زیباشهر نبش فرخی سیستانی ۷

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۲۸۴۲۲۸

۸- شرکت آسانسوربرج پیمای شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسوربرج پیمای شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد- بلوار معلم- نبش معلم ۳۲- پلاک ۳۳

شماره تلفن : ۰۵۱۳۸۶۹۴۴۴۷

۹- شرکت آسمان فراز الموت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان فراز الموت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان سیستان و بلوچستان ، زاهدان ، خیابان فلسطین ، فلسطین ۱ ، روبروی سازمان نظام مهندسی ساختمان .

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۴۱۲۶۲۴

نصاب آسانسور در سیستان و بلوچستان

۱۰- شرکت ارشام فراز هامون سازه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت ارشام فراز هامون سازه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان خ خیام ۱۰ کلینیک شبانه روزی طبقه اول واحد ۱

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۴۴۰۲۳۲

۱۱- شرکت اروند فراز آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت اروند فراز آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سعادت آباد خیابان علامه طباطبایی جنوبی خیابان ۲۸غربی پلاک۶ واحد۲

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۶۱۷۳۶۶ ۰۲۱۸۸۶۱۷۳۶۷ ۰۲۱۸۸۶۱۷۳۶۸ ۰۲۱۸۸۶۱۷۳۶۹

۱۲- شرکت افرند کالا سازه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت افرند کالا سازه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – منطقه صنعتی خرمدشت – خیابان بیست متری غربی – کوچه هفتم غربی – پلاک ۱۱۴

شماره تلفن : ۰۲۱۷۶۲۱۵۴۶۵

کابین آسانسور در زاهدان
کابین آسانسور در زاهدان

۱۳- شرکت ایده هزاره دینا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایده هزاره دینا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران , شهرک غرب , بلوار فرحزادی , بالاتر از بلوار دریا , پلاک ۱۹ طبقه سوم واحد ۶

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۶۹۵۳۳۷

۱۴- شرکت ایستابن سازه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایستابن سازه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- خ شریعتی خ خواجه عبدالله انصاری خ پنجم پلاک ۱۴ واحد ۴

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۸۵۲۸۲۲

اسانسور و پله برقی در زاهدان

۱۵- شرکت بهنام آسانبر سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت بهنام آسانبر سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد-سیدرضی ۵۵ پلاک۲۱۳/۳

شماره تلفن : ۰۵۱۳۶۰۳۳۰۱۷

۱۶- شرکت پرنداور شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت پرنداور شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان خیابان مولوی۲۲جنب بانک مسکن

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۲۲۳۵۴۰

۱۷- شرکت دلتا آسانبر طوس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت دلتا آسانبر طوس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد بلوار پیروزی بین ۶و۸پلاک۲۰۲

شماره تلفن : ۰۵۱۳۸۷۰۸۲۸۴

۱۸- شرکت رایاسازه زیگورات دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس و شماره تلفن شرکت رایاسازه زیگورات به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان خیابان امیرالمومنین حد فاصل امیرالمومنین ۱۹ و ۲۱ مجتمع تجاری گراند طبقه چهارم واحد ۴۰۳ شرکت رایا سازه زیگورات

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۲۳۸۶۲۵ ۰۵۴۳۳۲۳۸۶۲۶

۱۹- شرکت ساباط سازان پایدار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ساباط سازان پایدار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- ابتدای جنت آباد شمالی- بالاتر از اتوبان همت- برج طوبی – طبقه ۴ واحد ۴۰۸

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۷۸۷۳

سرویس و نگهداری آسانسور در زاهدان
سرویس و نگهداری آسانسور در زاهدان

۲۰- شرکت شاهین سازه هامون دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شاهین سازه هامون به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان – بلوار بزرگمهر – ۲۰ متری دانش – نبش دانش ۷

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۴۲۲۱۵۷

۲۱- شرکت شرکت صعود گستر سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت صعود گستر سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان استاد حسن بنا ،بالاتر از میدان ملت ،نبش پیچ آباد ،مجتمع یاس ،پلاک ۸۳۵ ،طبقه اول ،واحد ۳

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۵۳۳۳۱۳

۲۲- شرکت شرکت فنی و مهندسی پیمایش سیستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت فنی و مهندسی پیمایش سیستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان – تقاطع بزرگمهر و جانبازان روبروی بازارچه استانداری

شماره تلفن : ۰۵۴۳۳۴۳۲۰۰۰

۲۳- شرکت عماد اسانبر البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عماد اسانبر البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد – میدان امام خمینی – روبروی بانک ملت – پلاک ۱۸۹ – ط ۱ – واحد ۲

شماره تلفن : ۰۵۱۳۸۵۵۷۹۲۰

تعمیر و نصب آسانسور در سیستان و بلوچستان

۲۴- شرکت مهندسی اسانبر واپایش صنعت فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی اسانبر واپایش صنعت فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیستان و بلوچستان چابهار بولوار امام روبروی شهرداری پاساز سینا طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۵۴۳۵۳۲۲۷۳۴

۲۵- شرکت هما آسانبر خاوران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هما آسانبر خاوران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خراسان جنوبی-بیرجند-بلوار معلم-خیابان فردوسی-پلاک۲۶

شماره تلفن : ۰۵۶۳۲۲۰۳۵۲۱

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

۳ نظر

  1. سلام شرکت های آسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) علاوه بر فعالیت های مربوط به آسانسور میتونن تعمیرات و سرویس پله برقی و رمپ برقی رو انجام بدهند؟!!

  2. سلام آسانسور در زاهدان تولید میشه ؟ چون من به یک شرکت آسانسور در زاهدان مراجعه کردم گفتند که قطعات مورد استفاده برای تعمییر رو خودشون تولید میکنند! بقیه شرکت ها هم همینطوری فعالیت می کنند چون بعضی قطعات آسانسور دیگه وارد نمیشه و آسانسوری که ده سال قبل نصب شده الان امکان تعمیرش با قطعات شرکت سازنده ش وجود نداره و این ها باید از یه شرکت دیگه بیان و اینکه بهش نخورن یا بعد از مدتی چون کیفیت ندارن خراب بشن چکار باید کرد!

  3. شرکت های معرفی شده شرکت های برای نصب و فروش و خدمات تعمیرات آسانسور زاهدان هستن درسته این شرکت ها تولیدی نیست؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت