استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت های آسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

آسانسور زاهدان
شرکت آسانسور در زاهدان

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در زاهدان (سیستان و بلوچستان) جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در سیستان و بلوچستان

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در زاهدان (سیستان و بلوچستان) شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در زاهدان
آسانسور هیدرولیک در زاهدان

لیست شرکت های نصب اسانسور در زاهدان

۱- شرکت آپادانا گستر زاهدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آپادانا گستر زاهدان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان- تقاطع مصطفی خمینی و بهشتی- مجتمع تجاری احمد- طبقه سوم- واحد۱

۲- شرکت آذرخش آسانبر آروند تیس(سهامی خاص) دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آذرخش آسانبر آروند تیس(سهامی خاص) به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیستان و بلوچستان – شهرستان چاه بهار ، چابهار – بخش مرکزی دریابزرگ کوچه شاپور بلوار قدس طبقه همکف

۳- شرکت آرمان مانگ دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آرمان مانگ به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران گارگر شمالی کوچه هما پلاک ۴ طبقه ۶ واحد ۱۸

نصب آسانسور در زاهدان

۴- شرکت آروین آسانبر افق پاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آروین آسانبر افق پاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خراسان شمالی- اسفراین- میدان امام خمینی بالای داروخانه- طبقه سوم

۵- شرکت آریان صنعت هامون شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آریان صنعت هامون شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان بهشتی-بهشتی ۲۰-مجتمع مهران-طبقه ۱-واحد۶

۶- شرکت آسانبر شایان صنعت زاهدان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آسانبر شایان صنعت زاهدان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیستان وبلوچستان،زاهدان،خیابان میرزای شیرازی- نبش میرزای شیرازی ۱۸

قطعات آسانسور در زاهدان
قطعات آسانسور در زاهدان

۷- شرکت آسانبر عرش پیمای شهر هامون دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آسانبر عرش پیمای شهر هامون به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان زیباشهر نبش فرخی سیستانی ۷

۸- شرکت آسانسوربرج پیمای شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آسانسوربرج پیمای شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد- بلوار معلم- نبش معلم ۳۲- پلاک ۳۳

۹- شرکت آسمان فراز الموت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت آسمان فراز الموت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان سیستان و بلوچستان ، زاهدان ، خیابان فلسطین ، فلسطین ۱ ، روبروی سازمان نظام مهندسی ساختمان .

نصاب آسانسور در سیستان و بلوچستان

۱۰- شرکت ارشام فراز هامون سازه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت ارشام فراز هامون سازه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان خ خیام ۱۰ کلینیک شبانه روزی طبقه اول واحد ۱

۱۱- شرکت اروند فراز آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت اروند فراز آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سعادت آباد خیابان علامه طباطبایی جنوبی خیابان ۲۸غربی پلاک۶ واحد۲

۱۲- شرکت افرند کالا سازه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت افرند کالا سازه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – منطقه صنعتی خرمدشت – خیابان بیست متری غربی – کوچه هفتم غربی – پلاک ۱۱۴

کابین آسانسور در زاهدان
کابین آسانسور در زاهدان

۱۳- شرکت ایده هزاره دینا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت ایده هزاره دینا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران , شهرک غرب , بلوار فرحزادی , بالاتر از بلوار دریا , پلاک ۱۹ طبقه سوم واحد ۶

۱۴- شرکت ایستابن سازه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت ایستابن سازه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- خ شریعتی خ خواجه عبدالله انصاری خ پنجم پلاک ۱۴ واحد ۴

اسانسور و پله برقی در زاهدان

۱۵- شرکت بهنام آسانبر سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت بهنام آسانبر سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد-سیدرضی ۵۵ پلاک۲۱۳/۳

۱۶- شرکت پرنداور شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت پرنداور شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان خیابان مولوی۲۲جنب بانک مسکن

۱۷- شرکت دلتا آسانبر طوس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت دلتا آسانبر طوس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد بلوار پیروزی بین ۶و۸پلاک۲۰۲

۱۸- شرکت رایاسازه زیگورات دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در زاهدان (خوزستان) ، آدرس شرکت رایاسازه زیگورات به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان خیابان امیرالمومنین حد فاصل امیرالمومنین ۱۹ و ۲۱ مجتمع تجاری گراند طبقه چهارم واحد ۴۰۳ شرکت رایا سازه زیگورات

۱۹- شرکت ساباط سازان پایدار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت ساباط سازان پایدار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- ابتدای جنت آباد شمالی- بالاتر از اتوبان همت- برج طوبی – طبقه ۴ واحد ۴۰۸

سرویس و نگهداری آسانسور در زاهدان
سرویس و نگهداری آسانسور در زاهدان

۲۰- شرکت شاهین سازه هامون دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت شاهین سازه هامون به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان – بلوار بزرگمهر – ۲۰ متری دانش – نبش دانش ۷

۲۱- شرکت شرکت صعود گستر سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت شرکت صعود گستر سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان استاد حسن بنا ،بالاتر از میدان ملت ،نبش پیچ آباد ،مجتمع یاس ،پلاک ۸۳۵ ،طبقه اول ،واحد ۳

۲۲- شرکت شرکت فنی و مهندسی پیمایش سیستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت شرکت فنی و مهندسی پیمایش سیستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان – تقاطع بزرگمهر و جانبازان روبروی بازارچه استانداری

۲۳- شرکت عماد اسانبر البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت عماد اسانبر البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد – میدان امام خمینی – روبروی بانک ملت – پلاک ۱۸۹ – ط ۱ – واحد ۲

تعمیر و نصب آسانسور در سیستان و بلوچستان

۲۴- شرکت مهندسی اسانبر واپایش صنعت فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت مهندسی اسانبر واپایش صنعت فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیستان و بلوچستان چابهار بولوار امام روبروی شهرداری پاساز سینا طبقه سوم

۲۵- شرکت هما آسانبر خاوران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس شرکت هما آسانبر خاوران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خراسان جنوبی-بیرجند-بلوار معلم-خیابان فردوسی-پلاک۲۶

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

قیمت آسانسور

نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۷ نظر

  1. شرکت های آسانسور در زاهدان که در زمینه آسانسور خورشیدی فعالیت می کنند رو معرفی می فرمایید

  2. شرکت های آسانسور در زاهدان که گذاشتین عموما شماره استان های دیگه مث تهران و مشهد و… هستش ایا اینا نمایندگی مرکزی هستن یا نه؟

  3. سلام
    شرکت آسا صنعت آرام فراز یک ماه میشه ثبت شده ولی تو لیست شرکتهای آسانسوری زاهدان نیست چرا

  4. سلام شرکت های آسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان) علاوه بر فعالیت های مربوط به آسانسور میتونن تعمیرات و سرویس پله برقی و رمپ برقی رو انجام بدهند؟!!

    • بله شرکت ما علاوه بر آسانسور پله برقی و دربهای اتوماتیک و آسان باز شو هم فعالیت داره شرکت آسا صنعت آرام فراز

  5. سلام آسانسور در زاهدان تولید میشه ؟ چون من به یک شرکت آسانسور در زاهدان مراجعه کردم گفتند که قطعات مورد استفاده برای تعمییر رو خودشون تولید میکنند! بقیه شرکت ها هم همینطوری فعالیت می کنند چون بعضی قطعات آسانسور دیگه وارد نمیشه و آسانسوری که ده سال قبل نصب شده الان امکان تعمیرش با قطعات شرکت سازنده ش وجود نداره و این ها باید از یه شرکت دیگه بیان و اینکه بهش نخورن یا بعد از مدتی چون کیفیت ندارن خراب بشن چکار باید کرد!

  6. شرکت های معرفی شده شرکت های برای نصب و فروش و خدمات تعمیرات آسانسور زاهدان هستن درسته این شرکت ها تولیدی نیست؟؟؟؟