استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۲۴۵۹۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

فروش آسانسور در تهران

آسانسور تهران
شرکت آسانسور در تهران

لیست شرکت های فروش آسانسور در تهران جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شود. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در تهران شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

فروش آسانسور در تهران
فروش آسانسور در تهران

لیست شرکت های فروش آسانسور در تهران

۵۵۱- شرکت صعود گستر آران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود گستر آران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران بلوار فتح نبش فتح ۱۷ مجتمع پارس کبیر پلاک ۲ طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۸۲۷۶۷۶

۴۵۲- شرکت صعود گستر ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود گستر ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بزرگرراه فتح فتح ۱۳ مجتمع پا یتخت طبقه اول واحد a6

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۳۵۱۵۷۳ ۰۲۱۶۶۳۹۵۹۲۹

۴۵۳- شرکت صعود گستر راد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود گستر راد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بزرگراره فتح خیابان فتح ۱۳ مجتمع فولاد پایتخت بلوک C واحد ۵۲

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۰۳۰۹۱۹

۴۵۴- شرکت صعود گستر سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود گستر سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – خ استاد حسن بنا – بالاتر از میدان ملت – نبش پیچ شمس آباد – ساختمان یاس – پلاک ۸۳۵ – طبقه سوم – واحد ۱۱

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۵۳۳۳۱۳

لیست شرکت های اسانسور در تهران

۴۵۵- شرکت صنایع آسانبر ویرا نوین ارتفاع دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنایع آسانبر ویرا نوین ارتفاع به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران،تهرانسرشمالی،خیابان شهید حمداله بدخشان شمالی،بلوار لاله،پلاک ۱۱۱،طبقه همکف واحد۲

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۵۱۴۶۱۰

۴۵۶- شرکت صنایع مهندسی مهر آسای میلاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنایع مهندسی مهر آسای میلاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهریار-سعید آباد-شهرک صنعتی گلگون-خیابان اول جنوبی-پلاک۸

شماره تلفن : ۰۲۱۶۵۶۱۰۱۵۳

سرویس و فروش آسانسور در تهران

۴۵۷- شرکت صنعت بالابران راجی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنعت بالابران راجی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-پونک مجتمع تجاری اداری بوستان واحد ۷۸۱

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۱۵۲۲ ۰۲۱۴۴۶۱۱۴۷۴

۴۵۸- شرکت صنعت گستر یکتا صعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنعت گستر یکتا صعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مجیدیه کوچه دوازده متری جدید خیابان جانبازان غربی پلاک ۳۹۲ ساختمان سجاد طبقه سوم واحد ۱۱

شماره تلفن : ۰۲۱۲۶۳۲۰۳۷۵

۴۵۹- شرکت طراحان آرکا اوج دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت طراحان آرکا اوج به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران ، جنت اباد ، خیابان لاله ، نبش کوچه یاسمن ، پلاک ۶۳ ، وحد ۲

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۴۲۲۷۷۰

فروش آسانسور هیدرولیک در تهران
فروش آسانسور هیدرولیک در تهران

۴۶۰- شرکت طراحی و مهندسی آساقدر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت طراحی و مهندسی آساقدر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-بزرگراه شهید حقانی-بین بزرگراه شهید مدرس و خیابان دیدار پلاک ۲۷

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۸۸۳۱۹۵ ۰۲۱۸۸۸۸۳۱۹۶

تعمیر و فروش آسانسور در تهران

۴۶۱- شرکت عرش پیما ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش پیما ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : نارمک میدان نبوت (هفت حوض ) کوچه هشت متری اول پلاک ۵ واحد ۷

شماره تلفن : ۷۷۹۰۷۱۱۲

۴۶۲- شرکت عرش پیمای آرون آذرخش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرایآسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش پیمای آرون آذرخش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران .شهریار .باغستان .محله نصیر اباد .خ میلاد یک.خ ازادگان .پ ۳۱۳

شماره تلفن : ۰۲۱۶۵۶۰۶۲۷۷

۴۶۳- شرکت عرش سازه نیک ارا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش سازه نیک ارا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهریار بلوار شهدای اندیشه کوچه قانون ۲ مجمع قانون پلاک ۱۴ طبقه ۲ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۶۵۳۲۷۵۸۹

۴۶۴- شرکت عرش فراز گیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش فراز گیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- میدان شهدا-خیابان شهبازی-خ منتظری-پلاک ۱

شماره تلفن : ۰۲۱۳۶۶۰۲۹۱۵

۴۶۵- شرکت عرشیان آسانبر پارسا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرشیان آسانبر پارسا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران اتوبان نواب جنوب به شمال جنب پل کمیل مجتمع افرا طبقه ۷ واحد ۷۱۵

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۴۳۷۵۶۶

۴۶۶- شرکت عمران صنعت آرتاخه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عمران صنعت آرتاخه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران نازی آباد، خیابان شیرمححمدی خیابان خرمی پلاک ۳۳ طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۳۰۳۶۹۰ ۰۲۱۵۵۰۷۹۴۲۳

۴۶۷- شرکت فام گستر زیبا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فام گستر زیبا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران دریان نو شهید برادران توکلی خ ستارخان پلاک ۵۳۸طبقه ۲واحد ۲

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۵۰۹۷۱۱

۴۶۸- شرکت فرا رو پرداز بنیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرا رو پرداز بنیس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان رسالت خیابان اسلام پناه پلاک ۱۲ طبقه ۱ واحد ۲

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۷۱۱۰۶

۴۶۹- شرکت فرا فرود ایستا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرا فرود ایستا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – خیابان شهید مطهری – پلاک ۲۸ – واحد ۸ جنوبی

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۴۴۲۲۳۴

فروش آسانسور مسافربر در تهران
فروش آسانسور مسافربر در تهران

شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور تهران

۴۷۰- شرکت فرابر برودت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرابر برودت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میرداماد روبه روی اداره ثبت شرکتها پلاک ۳۵۶طبقه اول واحد ۷

شماره تلفن : ۰۲۱۲۶۴۰۸۱۷۰

۴۷۱- شرکت فراز آسانبر پایاب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز آسانبر پایاب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خ ستارخان فلکه اول صادقیه مجتمع اداری امیر واحد ۳۶

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۲۳۳۸۷۳

۴۷۲- شرکت فراز بام ماهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز بام ماهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : محله مهران بلوار اباذر آیت اله کاشانی پلاک ۶۱ طبقه یک واحد ۱۰۲ کدپستی ۱۴۷۱۶۴۴۷۹۳

شماره تلفن : ۰۲۱۶۲۹۰۱۰۰۰

شرکت های مجاز نصب و فروش آسانسور در تهران

۴۷۳- شرکت فراز برج فاران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز برج فاران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بزرگراه نواب نبش آذربایجان برج اداری سهیل طبقه ۶ واحد۶۰۳

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۳۸۴۹۵۰

۴۷۴- شرکت فراز رسان آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز رسان آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان رسالت خیابان هنگام روبروی شهرداری منطقه ۴ پلاک ۱۴۱ طبقه ۶ واحد ۱۷

شماره تلفن : ۷۷۲۲۰۲۰۰

۴۷۵- شرکت فراز صعود الماس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز صعود الماس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان مدنی شمالی بالاتر از وحیدیه روبروی بانک ملت پلاک ۱۰۳۰ طبقه سوم واحد ۶

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۶۹۹۳۶۰ ۰۲۱۷۷۲۸۵۲۸۸

۴۷۶- شرکت فراز فرود بتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز فرود بتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : علی آباد بلوار دستواره کوچه حاجی بابایی خیابان یاسین مجتمع آسمان پلاک ۱۱ پلاک ۷ طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۳۳۵۴۸۶

۴۷۷- شرکت فراز فرود تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز فرود تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خ شریعتی بالاتر از چهار راه قصر نبش خ محبی پ۸۵۶

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۷۶۲۳۱۶ ۰۲۱۸۸۷۶۲۳۱۷

۴۷۸- شرکت فراز نما آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز نما آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان آزادی – بین خوش و قانعی – پلاک ۲۲۷ طبقه ۴ واحد ۱۶

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۱۲۹۴۷۴ ۰۲۱۶۶۱۲۹۴۷۸

۴۷۹- شرکت فرازآسانبر صبا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرازآسانبر صبا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه مجتمع کوشک ایرانیان بلوک bطبقه ۲ واحد ۶

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۵۳۲۷۱۷

فروش کابین آسانسور در تهران
فروش کابین آسانسور در تهران

۴۸۰- شرکت فرازبین ماندگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرازبین ماندگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ کارون بین خ امام خمینی و هاشمی پ۳۲۸ ط۳ واحد۲۵

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۳۷۵۹۳۳

۴۸۱- شرکت فرازریل ماهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرازریل ماهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اسلامشهر -واوان-بلوارگلهای شرقی-بلوارامام خمینی-پلاک ۴۰-مجتمع سیمرغ-طبقه ۳ وراحد۶

شماره تلفن : ۰۲۱۵۶۱۶۶۱۰۰

فروش قطعات آسانسور در تهران

۴۸۲- شرکت فراسازان آسمان هیراد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراسازان آسمان هیراد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ مطهری خ مفتح شمالی خ زهره ساختمان زیتون پ۸واحد۷ط۳

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۳۲۹۲۶۶

۴۸۳- شرکت فراصعود معراج فردوس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراصعود معراج فردوس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران بزرگراه فتح پ۲۰۹پاساژمسعود طبقه ۱ واحد۲۵

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۶۸۰۴۰۹

۴۸۴- شرکت فرس آسانرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرس آسانرو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرک صنعتی چهاردانگه – بخش آهن کاران – خیابان صنایع – بعد از میدان نصرت – مجتمع پارسیان – ورودی c -واحد ۹۳

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۲۶۲۲۸۶

۴۸۵- شرکت فرمان آسانسور دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرمان آسانسور به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – خیابان طالقانی – بین مفتح و بهار – ابتدای کوچه طالبیان – پلاک۱ – طبقه سوم – واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۳۰۸۲۳۴

۴۸۶- شرکت فروز فرمان تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فروز فرمان تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان کریم خان نبش خیابان نجات الهی پلاک ۲۱۴ طبقه ۲ واحد ۳

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۹۰۳۷۶۴

۴۸۷- شرکت فم ران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فم ران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ سهروردی جنوبی- بعد از ملایری پور- پلاک ۳۶- طبقه دوم- واحد۳

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۳۱۸۹۶۱

فروش آسانسور روم لس در تهران
فروش آسانسور روم لس در تهران

فروش لوازم آسانسور در تهران

۴۸۸- شرکت فن و تجارت گستر امیران ایمن دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فن و تجارت گستر امیران ایمن به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران. میدان ولیعصر. بلوار کشاورز. خیابان کبکانیان. پلاک ۵۲. طبقه اول. واحد ۲. کد پستی: ۱۴۱۵۶۹۳۳۸۱

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۹۸۳۲۵۲

۴۸۹- شرکت فنون آسانبر کاوش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنون آسانبر کاوش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران اسلام آباد خیابان ۲۰متری قائم کوچه شهید جبرئیل نجف زاده پ۲۶۶طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۲۲۵۳۲۱

۴۹۰- شرکت فنی شروانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی شروانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ انقلاب نرسیده به میدان امام حسین نبش خ خواجه نصیر طوسی پاساژ کویتی های انقلاب ط ۳ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۵۰۱۱۲۷

۴۹۱- شرکت فنی آرمین آسانسور دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی آرمین آسانسور به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – شهرک غرب – فلامک شمالی – کوچه نهم – پلاک ۲۶ – واحد ۳

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۰۸۲۵۲۷

سرویس و فروش آسانسور در شرق تهران

۴۹۲- شرکت فنی بازرگانی بهبر فراز پویا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی بازرگانی بهبر فراز پویا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خیابان پیروزی اتوبان امام علی کوچه شهید فرهاد ادبی فر پلاک ۱ واحد ۱

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۴۱۲۰۳۵

۴۹۳- شرکت فنی فضا آسانسور دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی فضا آسانسور به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران پاسداران میدان هروی خیابان گلزار {پناهی نیا}کوچه شهید خاک پلاک ۱۲ واحد یک

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۹۷۹۲۷۵

۴۹۴- شرکت فنی مهندسی آرام آسانبر شهراد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی آرام آسانبر شهراد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهرانسر خیابان اصلی کوچه بیستم پلاک ۴۷ واحد ۱۵

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۵۹۳۶۳۲

۴۹۵- شرکت فنی مهندسی آرام صعود ویرا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی آرام صعود ویرا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، پلاک ۱۰۷، طبقه ۲، واحد جنوبی

شماره تلفن : ۸۸۲۲۹۰۴۲

۴۹۶- شرکت فنی مهندسی آرامش بالابر پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی آرامش بالابر پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مرزداران کوچه بدیع خ شهید آذری پلاک ۴۵ طبقه ۴ واحد ۱۴ کدپستی ۱۴۶۱۹۴۴۴۶۳

شماره تلفن : ۴۴۲۹۲۹۷۵

فروش موتور آسانسور در تهران
فروش موتور آسانسور در تهران

تعمیر و فروش آسانسور در شرق تهران

۴۹۷- شرکت فنی مهندسی آرشام پردیس آراد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی آرشام پردیس آراد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران، نارمک، خیابان شهید ثانی، خیابان سمنگان، پلاک ۹۷، واحد یک

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۹۲۸۱۳۱

۴۹۸- شرکت فنی مهندسی آسان صعود نیما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرایآسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی آسان صعود نیما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران تهران میدان رسالت خیابان بوعلی خیابان طاهرخانی پلاک هجده طبقه سوم واحد ۱۲

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۰۰۵۱۸

۴۹۹- شرکت فنی مهندسی الماس صنعت آرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی الماس صنعت آرتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سعات آباد سرو غربی خیابان بخشایش نبش سیزدهم پلاک ۴۱ طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۲۱۲۶۷۴۳۷۸۳ ۰۲۱۲۶۷۴۳۷۹۶

۵۰۰- شرکت فنی مهندسی ایده آل آسانبر آترین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی ایده آل آسانبر آترین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرآرا خیابان پاتریس لومومبا نبش خیابان آبشوری غربی ساختمان پارس پلاک ۱۶۸ طبقه ۲ .احد ۴

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۱۷۵۶۹۶

۵۰۱- شرکت فنی مهندسی بازرگانی نگین کوهستان ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی بازرگانی نگین کوهستان ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ولیعصر روبروی پارک ملت خیابان آرامش پلاک ۲۴ واحد ۴

شماره تلفن : ۰۲۱۲۶۲۰۷۹۹۳

۵۰۲- شرکت فنی مهندسی پیشگامان صنعت ماندگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی پیشگامان صنعت ماندگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بزرگراه رسالت، جنب پل سید خندان، خیابان شهید کابلی (خیابان دبستان)، پلاک ۱۹، طبقه همکف، واحد ۳

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۴۶۸۶۲۳

۵۰۳- شرکت فنی مهندسی زمرد بالابر پاسارگاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی زمرد بالابر پاسارگاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان فداییان اسلام- نرسیده به سراه ورامین – ساختمان اداری پردیس ری -پلاک ۲۴۰ -جنب بانک صادرات -طبقه دوم واحد ۱۱ (نامه تغییر نام دارد )

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۹۷۲۴۳۱

۵۰۴- شرکت فنی مهندسی فناوران آریاتک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی فناوران آریاتک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان شهید بهشتی ، خیابان اندیشه ، اندیشه ۲ شرقی ، پلاک ۲۴ ، واحد۴

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۵۱۹۰۳۳ ۰۲۱۸۸۴۲۷۵۱۹

۵۰۵- شرکت فنی مهندسی نوین صنعت همراه پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی نوین صنعت همراه پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سازمان برنامه شمالی خ پروانه شمالی بزرگراه علامه جعفری پ ۳۰واحد۲۸

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۱۶۱۳۲۴

۵۰۶- شرکت فیدار آسانرو آژند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت فیدار آسانرو آژند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران ، عباسی ، خیابان شهید داوود ابراهیمی ، خیابان هلال احمر ، پلاک ۴۳۰ ، طبقه ی اول ، واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۶۷۷۳۱۶

فروش گاورنر آسانسور در تهران
فروش گاورنر آسانسور در تهران

۵۰۷- شرکت قائم آسانسور دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت قائم آسانسور به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان رسالت خ شهید سلمان طرقی تقاطع فرجام غربی پلاک ۸۸۵ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۸۹۱۳۵۴

۵۰۸- شرکت گروه آسانبر پایتخت آسمانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گروه آسانبر پایتخت آسمانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهرانسر بلوار شاهد پ ۲۸۶ ط ۲ واحد ۴

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۵۸۸۰۵۶

۵۰۹- شرکت گروه آسانبر و پله برقی تیسان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرایآسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت گروه آسانبر و پله برقی تیسان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران، فرمانیه غربی، خیابان آقایی، پلاک۹، ساختمان ارکیده، طبقه سوم، واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۲۶۱۲۴۰۱۰ ۰۲۱۲۶۱۲۴۰۲۰

۵۱۰- شرکت گروه آسانبر و پله برقی رسام دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گروه آسانبر و پله برقی رسام به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران_پردیس_خیابان معاصر _پلاک ۳۷

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۹۸۳۹۰۵ ۰۲۱۲۲۹۸۳۹۰۶ ۰۲۱۷۶۲۱۵۸۵۱

تعمیر آسانسور تهران

۵۱۱- شرکت گروه تکلیف توان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گروه تکلیف توان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان ولیعصر بالاتر ازمحمودیه ، پلاک ۲۷۹۴ طبقه سوم واحد ۱۳

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۶۵۹۱۳۱

۵۱۲- شرکت گروه صنعتی شاندرمن آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت گروه صنعتی شاندرمن آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان آزادی خیابان جیحون نرسیده به تقاطع هاشمی پلاک ۵۰۸ واحد ۳

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۳۵۹۹۴۲

۵۱۳- شرکت گسترش داده پردازی پارایه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گسترش داده پردازی پارایه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان ولیعصر بالاتر از میرداماد خیابان سرو پلاک ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۶۶۲۳۰۰

۵۱۴- شرکت گیتی فراز هیواد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت گیتی فراز هیواد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : پردیس بومهن بلوار امام خمینی پشت سازمان آب خیابان مهستان پلاک ۲۱

شماره تلفن : ۰۲۱۷۶۲۳۹۷۶۱

۵۱۵- شرکت لیان پیشرو نیک پایتخت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت لیان پیشرو نیک پایتخت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بزرگراه فتح خیابان فتح ۱۳ پاساژ فولاد پایتخت پلاک ۴۶ طبقه ۱ واحد c28

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۴۳۶۰۲۸

فروش پنل آسانسور در تهران
فروش پنل اسانسور در تهران

شرکت نصب و فروش آسانسور در تهران

۵۱۶- شرکت لیفتا پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت لیفتا پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرک غرب-بلوار فرحزادی-بالاتر از نیایش-جنب گلستان سوم-مجتمع افق-طبقه ۶-واحد۴۲

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۰۹۶۸۸۰

۵۱۷- شرکت لیو تجارت اورآسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت لیو تجارت اورآسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-امانیه-بلوار نلسون ماندلا-خیابان تور-پلاک ۸ ساختمان انجمن نساجی ایران واحد ۱۱

شماره تلفن : ۰۲۱۲۶۲۹۴۵۷۵ ۰۲۱۲۶۲۹۴۳۹۵

۵۱۸- شرکت ماراب صنعت پارسینا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماراب صنعت پارسینا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مهرویلا – بلوار دانش آموز – جنب سازمان زندانها – ساختمان مهرویلا – طبقه ۶ واحد ۲۱

شماره تلفن : ۰۲۶۳۴۲۷۵۴۷۰

۵۱۹- شرکت مازندایمن رو الوند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مازندایمن رو الوند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آدرس : خیابان امام خمینی نرسیده به خیابان نواب نبش کوچه مهربان پلاک۱۷ واحد۳تلفن ۰۲۱۶۶۱۷۸۶۱۵ فکس ۰۲۱۶۶۱۷۸۱۶۰

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۸۶۱۵ ۰۲۱۸۸۶۵۲۹۸۴

۵۲۰- شرکت ماهان آسانبر ایمن دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان آسانبر ایمن به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-نارمک-خیابان گلستان- خیابان بزرگیان-پلاک ۸/۱ طبقه اول واحد ۲

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۵۵۱۲۱

فروش تجهیزات آسانسور در تهران

۵۲۱- شرکت ماهان آسانبر پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان آسانبر پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان تهران تهران بزرگراه فتح بن بست فتح سیزدهم مجتمع پایتخت واحد اداریB23

شماره تلفن : ۰۹۱۲۲۷۰۷۲۹۹ ۰۹۱۲۲۳۳۳۸۹۱

۵۲۲- شرکت ماهان آسانبر کهربای شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان آسانبر کهربای شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سه راه افسریه،خ ۳۵ متری قصرفیروزه،ساختمان نیک روز،پلاک۱۵،طبقه دوم اداری،واحد۴۲۱

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۲۲۴۶۱۸

۵۲۳- شرکت ماهان بالابر آرین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان بالابر آرین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران چهارراه پاسداران میدان حسین آباد خیابان جوانشیر خیابان احمدآبادی کوچه گلزار غربی پلاک۲۱ واحد۱

شماره تلفن : ۲۲۹۸۴۲۴۵ ۲۲۹۸۶۲۴۷

فروش آسانسور بیمارستان در تهران
فروش اسانسور بیمارستان در تهران

سرویسکار آسانسور

۵۲۴- شرکت ماهان سازه بر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان سازه بر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهرانپارس-بین زرین و رشید- رو به روی پمپ بنزین تیرانداز- ساختمان ۲۳۱- طبقه ۷- واحد ۳۱

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۹۱۱۶۸

۵۲۵- شرکت مبتکران آسان بر پرشین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مبتکران آسان بر پرشین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : نواب خ محبوب مجاز غربی ۳۸۶

شماره تلفن : ۵۵۶۸۲۹۹۳

۵۲۶- شرکت مبتکران آسانرو سپنتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت مبتکران آسانرو سپنتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – بلوار پروین – نبش خیابان ۲۱۰/۱ – پلاک ۳۹۴ – واحد ۴

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۰۸۲۷۱۵

۵۲۷- شرکت محمد آبادگران پارس کهن دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت محمد آبادگران پارس کهن به شرح ذیل می باشد.

آدرس : پاکدشت بلوار امام رضا بعد از بیمارستان شهدای پاکدشت پلاک ۶۶۳ کدپستی ۳۳۹۱۱۹۹۵۵۹

شماره تلفن : ۰۲۱۳۶۰۱۷۱۹۸

۵۲۸- شرکت مشارکاران شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مشارکاران شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خیابان شریعتی خیابان ناطق نوری پلاک ۳۷ واحد آ۱۱

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۸۵۲۷۰۳

۵۲۹- شرکت معراج صنعت تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت معراج صنعت تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان آزادی -خیابان حبیب اللهی -بلوار شهید تیموری – خیابان عموزاده -کوچه پیام -پلاک ۱۴-طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۰۶۴۸۷۲ ۰۲۱۶۶۰۶۴۸۷۳

۵۳۰- شرکت ممتازصنعت آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت ممتازصنعت آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران شهر ری سه راه ورامین خیابان ابن بابویه پلاک ۹۴

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۳۷۴۸۳۰

۵۳۱- شرکت مه فخر آسانرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مه فخر آسانرو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سعادت آباد بلوار فرحزادی روبروی اریکه ایرانیان خیابان عباسی اناری مجتمع تجاری آریا طبقه ۳ واحد ۳۰۲

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۶۹۸۷۳۰

۵۳۲- شرکت مهربان آسانسور دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهربان آسانسور به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- خیابان دماوند- خیابان میرحسینی- کوچه اینویا- پلاک ۲۴- طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۵۶۵۸۰

۵۳۳- شرکت مهرسان آسانبر لیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهرسان آسانبر لیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بزرگراه ستاری بلوار فردوس شرق بعد از خیابان ابراهیمی پوربسایی مجتمع طاها پلاک ۳۸۸ طبقه ۴ واحد ۱۷ کدپستی ۱۴۸۱۹۴۵۱۴۱

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۱۰۷۳۷۲

فروش آسانسور پانارومیک در تهران
فروش اسانسور پانارومیک در تهران

۵۳۴- شرکت مهرگان آسانبر داتیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز، آدرس و شماره تلفن شرکت مهرگان آسانبر داتیس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بزرگراه رسالت نرسیده به خیابان کرمان جنب پارک تابان نبش کوچه پارس پلاک ۹ طبقه اول واحد یک کدپستی ۱۶۳۴۶۸۳۷۱۳

شماره تلفن : ۰۲۱۳۶۶۲۲۸۴۵

۵۳۵- شرکت مهرگان بهبر شرق دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهرگان بهبر شرق به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان رسالت خ سلمان طرقی روبری پارک ولیعصر پلاک ۱۰۴

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۴۷۳۶۷

۵۳۶- شرکت مهندسی آسان صعود عارف دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرایآسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسان صعود عارف به شرح ذیل می باشد.

آدرس : هفده شهریور روبروی زیر گذر امیرکبیر پلاک ۱۳۴۹ واحد ۸

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۳۰۰۰۱۶

۵۳۷- شرکت مهندسی آسانبر دارمان ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسانبر دارمان ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان شریعتی-خیابان بهار شیراز – پلاک ۶-طبقه سوم -واحد٧

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۸۱۶۶۲۵ ۰۲۱۸۸۵۴۲۸۹۵

۵۳۸- شرکت مهندسی آذر تک تاز هما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آذر تک تاز هما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – یافت آباد – بلوار الغدیر چهارراه معلم (قهوه خانه) جنب کوچه شبنم پلاک یک طبقه اول واحد ۲ کدپستی ۱۳۷۷۶۱۴۸۱۹

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۱۴۶۲۴۹

شرکت های فروش آسانسور در تهران

۵۳۹- شرکت مهندسی آرام سیر سفیر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آرام سیر سفیر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران تهرانپارس خ حجربن عدی نبش ۲۱۴ غربی پلاک ۳۹۶ ط ۴ واحد۷

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۳۷۹۹۹۰

۵۴۰- شرکت مهندسی آسان بر عصر توسعه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسان بر عصر توسعه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جنت آباد مرکزی شاهین شمالی ۲۰متری گلستان شرقی نرسیده به ستاری پلاک۳۳ واحد ۰۶

شماره تلفن : ۴۴۴۴۰۵۶۵ ۴۴۴۰۲۰۰۳

۵۴۱- شرکت مهندسی آسان سیر اندیشه نو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسان سیر اندیشه نو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ امام خمینی – نبش کارون – پ ۱۰۴۲

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۸۹۱۷۲۹

فروش آسانسور حمل بار در تهران
فروش آسانسور حمل بار در تهران

۵۴۲- شرکت مهندسی آسانبر تام تکین صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسانبر تام تکین صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – میدان آرژانتین – خیابان ۲۱ وزرا – پلاک ۴ – واحد ۱

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۵۵۱۵۰۰

۵۴۳- شرکت مهندسی آسیا گستر مسعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسیا گستر مسعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان رسالت کوچه آژنگ بن بست سلامت ۲ ساختمان شرف الشمس پلاک ۲ طبقه ۳ کدپستی ۱۶۸۱۶۴۶۱۳۳

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۱۹۹۲۱۷

۵۴۴- شرکت مهندسی ایست رو آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی ایست رو آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : م ونک-خ ملاصدرا-خ شیراز شمالی-خ دانشور شرقی- پلاک ۲۶ – طبقه ۸ واحد A8

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۰۶۷۰۱۰

۵۴۵- شرکت مهندسی پارسا آسانبر پرند دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی پارسا آسانبر پرند به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان شریعتی خیابان ظفر خیابان آقازاده فرد خیابان پانزدهم پلاک ۱۵ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۵۶۱۱۳۶

۵۴۶- شرکت مهندسی پارسا آسانبر کسری دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی پارسا آسانبر کسری به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-خیابان سید جمال الدین اسدآبادی-خیابان ۵۴- پلاک ۱۰ – واحد ۱۷

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۶۰۷۶۲۸ ۰۲۱۸۸۶۰۷۶۲۹ ۸۸۶۰۷۶۳۰

۵۴۷- شرکت مهندسی راه یاب زرفام دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرایآسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی راه یاب زرفام به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار آفریقا، خیابان شهید دستگردی، پلاک۲۵۱، واحد ۵ جنوبی

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۷۸۷۷۵۵

۵۴۸- شرکت مهندسی ساباط سازان پایدار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی ساباط سازان پایدار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جنت اباد بالاتر از همت نبش کوچه دانش برج طوبی واحد ۴۰۸

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۷۸۷۲ ۰۲۱۴۴۶۰۷۸۷۳

۵۴۹- شرکت مهندسی سبا آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی سبا آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار اندرزگو خ وطن پور شمالی پ۵

شماره تلفن : ۲۲۲۳۴۲۱۴

۵۵۰- شرکت مهندسی سهیل پیمای آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی سهیل پیمای آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – صادقیه – خیا بان سازمان آب – نبش خیابان نیرو – پلاک ۱۵۴ واحد ۸

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۲۵۰۰۲۳

فروش قطعات آسانسور در تهران
فروش قطعات اسانسور در تهران

۵۵۱- شرکت مهندسی سیتک سازه پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی سیتک سازه پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : نازی آباد-بازار دوم – خیابان نیکنام – پلاک ۹۲

شماره تلفن : ۵۵۱۸۱۰۰۲

۵۵۲- شرکت مهندسی صدرا صنعت آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی صدرا صنعت آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان آرژانتین-ابتدای بلوار آفریقا-پ۸-واحد۷

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۲۰۳۰۴۰

۵۵۳- شرکت مهندسی طرح و برنامه به راز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی طرح و برنامه به راز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – بلوار آفریقا (نلسون ماندلا) – خیابان ظفر غربی (وحید دستگردی) – روبروی برج پم – پلاک ۳۲۴ – طبقه اول – واحد ۱

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۷۹۰۰۰۹ ۰۲۱۸۸۶۵۸۱۵۱

۵۵۴- شرکت مهندسی فیدار صعود درسا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی فیدار صعود درسا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اتوبان رسالت نبش استاد حسن بنا جنوبی پلاک ۱۱۱۴ واحد ۴

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۳۰۹۵۶۰

۵۵۵- شرکت مهندسی فیدار آسانبر پاسارگاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی فیدار آسانبر پاسارگاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-تهرانپارس-میدان شاهد-خیابان شهیدان مهدوی زفرقندی(۱۹۶شرقی)-پلاک ۸۴-طبقه دوم-واحد شرقی

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۳۴۰۶۵۵ ۰۲۱۷۷۳۳۹۱۰۵

۵۵۶- شرکت مهندسی مه فخر آسان کار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی مه فخر آسان کار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- شهرک قدس – بلوار فرحزادی- خ عباسی اناری – ساختمان آریا – ط۳

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۶۹۸۷۲۷

۵۵۷- شرکت مهندسی نقش صنعت تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی نقش صنعت تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان دولت-بین اختیاریه و دیباجی جنوبی – ساختمان صدرا-طبقه ششم – واحد ۱۰۹

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۵۴۸۳۷۹

۵۵۸- شرکت مهندسی نیکا فرازآسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی نیکا فرازآسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان شهید بنی هاشم پاساژ لاله بنی هاشم پلاک ۲۷۴ ( کوچه لاله پلاک ۲) طبقه پنجم اداری واحد ۵۰۲ کدپستی ۱۶۶۵۸۱۵۱۵۵

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۲۲۴۳۸۲

۵۵۹- شرکت مهندسی‌ تکنوترم دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی‌ تکنوترم به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران ، خیابان آفریقا ، کوچهٔ گلفام ، پلاک ۵ ، واحد ۱۰

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۶۵۵۸۲۸ ۰۲۱۲۲۶۵۵۸۲۹ ۰۲۱۲۲۶۵۵۸۳۰

شرکت فروش و سرویس آسانسور تهران

۵۶۰- شرکت مهندسین مشاور عرش پیمای آپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسین مشاور عرش پیمای آپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهر زیبا بلوار تعاون نبش خیابان نوبهار پلاک ۱۸ طبقه ۷ واحد ۲۴

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۱۳۹۵۱۱ ۰۲۱۴۴۱۲۱۶۹۸

فروش انواع آسانسور در تهران
فروش انواع اسانسور در تهران

۵۶۱- شرکت میلاد برج جاوید دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت میلاد برج جاوید به شرح ذیل می باشد.

آدرس : رسالت خ کرمان گلبرگ غربی نبش عادل زاده پ۲۶۳

شماره تلفن : ۷۷۸۳۰۷۹۳

سرویس و نگهداری آسانسور شرق تهران

۵۶۲- شرکت میلاد صعود ماندگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت میلاد صعود ماندگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- خ نامجو- جنب شایقی – پ ۸۴۸ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۵۷۱۴۸۹

۵۶۳- شرکت نام آوران صنعت افشار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نام آوران صنعت افشار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – نظام آباد شمالی – خ شهید محمود مهرانپور – خیابان آیت الله مدنی – پلاک ۱۳۹۸ – واحد دوم شرقی کد پستی: ۱۶۳۴۹۱۶۹۱۶

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۱۸۸۷۵۴ ۰۲۱۷۷۱۸۸۷۵۵

۵۶۴- شرکت نصر صنعت روان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نصر صنعت روان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران جنت آباد جنوبی خیابان لاله شرقی کوچه ۱۲متری وحدت پلاک ۹۵طبقه اول

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۴۶۶۵۶۷

۵۶۵- شرکت نفیس آسانبر تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت نفیس آسانبر تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران نارمک خ جانبازان شرقی تقاطع بزرگراه باقری پ ۱۵۷ واحد ۳

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۴۷۲۴۹

۵۶۶- شرکت نگین آسانبرآروین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نگین آسانبرآروین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اتوبان یادگارامام بین خ امام خمینی (ره)وخ هاشمی خ غفوریان پلاک۷واحد۴

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۳۷۴۱۴۹

۵۶۷- شرکت نگین بالابر عرشیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نگین بالابر عرشیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خیابان پیروزی ساختمان بنیامین پلاک۶۱۰ ط۲ واحد۵

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۷۹۶۵۰۷

۵۶۸- شرکت نگین فراز اعتماد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نگین فراز اعتماد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرری خیابان ابن بابویه خیابان شهید صادقی پلاک ۱۰۳

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۳۹۷۵۱۰

۵۶۹- شرکت نوین آسانبر نگین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین آسانبر نگین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان شهدا خیابان ۱۷ شهریور نرسیده به دروازه دولاب نبش کوچه اکبری پلاک ۱۱۴۶

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۵۱۷۸۴۰ ۰۲۱۳۳۵۱۷۸۴۱

۵۷۰- شرکت نوین بالابر حداد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین بالابر حداد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بلوار میرداماد میدان محسنی خیابان شاه نظری طبقه۴ واحد ۱۶

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۲۷۵۲۲۱

فروش آسانسور صنعتی در تهران
فروش آسانسور صنعتی در تهران

۵۷۱- شرکت نوین بالابر مهرگان افرا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین بالابر مهرگان افرا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سعادت آباد – پل مدیریت – علامه جنوبی – کوچه ۴۲ شرقی – پلاک ۴ – طبقه پنجم – واحد ۵۶

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۳۷۳۲۳۷ ۰۲۱۸۸۳۷۳۲۳۸

۵۷۲- شرکت نوین روان رو تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین روان رو تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- خیابان سهروردی جنوبی- بن بست افشین- پلاک۴ – واحد ۷

شماره تلفن : ۸۸۴۳۶۴۳۳

۵۷۳- شرکت نوین صنعت همره دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین صنعت همره به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ستارخان ، خیابان پاتریس لومومبا ، بین خیابان ۲۱ و ۲۳ ، پلاک ۱۸۸ ، واحد ۱۴

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۲۶۴۶۰۱

۵۷۴- شرکت نوین ظفر آسانکار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوین ظفر آسانکار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خیابان شهید مدنی خیابان شهید بزرگیان جنب شاه میرزالو پلاک۸/۱ واحد چهار کد پستی ۱۶۴۵۶۵۷۳۸۵

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۲۸۴۶۶۵

۵۷۵- شرکت نیک فراز آسمان تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیک فراز آسمان تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-خ خاوران-روبروی فرهنگسرای خاوران-نبش کوچه محرابیان فرد ابیانه-ساختمان مهدیس-پلاک ۲۳۴-واحد ۱۳ جنوبی

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۶۸۱۷۵۷

۵۷۶- شرکت نیکان آاسانبر فیدار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیکان آاسانبر فیدار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : پیچ شمیران روبروی بهزیستی خیابان عباسی اصفهانی پلاک ۳ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۵۰۸۸۲۵

۵۷۷- شرکت نیکان آسانبر ساکار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیکان آسانبر ساکار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جاده ساوه بعد از میدان نماز نرسیده به خیابان امام خمینی مجتمع میلاد نور طبقه ۳ واحد ۳۲

شماره تلفن : ۰۲۱۵۶۳۴۹۰۰۸

۵۷۸- شرکت نیکان آسانبر سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیکان آسانبر سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جنت آباد جنوبی ، بلوار لاله شرقی ، بن بست نسترن ، پ۱ ، ط ۲ ، واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۴۸۷۵۰۰

۵۷۹- شرکت نیکو بران آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیکو بران آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جنت آباد شمالی -بلوارشهید مخبری-نبش ۱۶متری دوم جنوبی-پلاک۲۶۸-طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۴۶۶۲۴۰

۵۸۰- شرکت هانی فراز تهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت هانی فراز تهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : جنت آباد شمالی – خ مخبری – ۳۵ متری گلستان – نرسیده به شاهین شمالی – جنب مسکن بین الملل – پ ۲۲۲ – واحد ۷ – ط چهارم

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۶۲۳۶۸۶ ۰۲۱۴۴۶۲۳۴۸۵

فروش درب آسانسور در تهران
فروش درب آسانسور در تهران

۵۸۱- شرکت هدیش ساخت مهدآسا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هدیش ساخت مهدآسا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهرانء چهارصد دستگاهء خیابان شیخ الرییسء خیابان پیروزیء پلاک ۸۸۰ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۳۰۰۴۸۴

۵۸۲- شرکت هموار فراز پارس مهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هموار فراز پارس مهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان توحید خیابان پرچم خیابان رودکی شمالی پلاک ۶۷ طبقه همکف واحد ۱

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۵۷۶۲۵۳

۵۸۳- شرکت ورا آسانبرمهر امین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ورا آسانبرمهر امین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خیابان دماوند خیابان مسیل جاجرود نبش خیابان شورا پلاک ۴۵ طبقه اول واحد ۲

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۴۸۰۵۵۰

شرکت فروش و نگهداری آسانسور در تهران

۵۸۴- شرکت کائن آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت کائن آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهرانپارس ابتدای جاده دماوند مجتمع تجاری بابایی طبقه اول واحد ۱۳۴

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۷۴۴۳۱۶

۵۸۵- شرکت کادوس اوج صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کادوس اوج صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان ولیعصر- پایین تر از منیریه- مجتمع تجاری اداری ولیعصر- طبقه ۳ واحد ۴۱۱

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۴۹۳۵۴۹

۵۸۶- شرکت کامه آوین و آیدین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کامه آوین و آیدین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران بزرگراه آیت اله سعیدی – چهاردانگه – روبروی پمپ بنزین – خیابان هیدخ – پلاک ۲۱۶ طبقه دوم واحد شرقی

شماره تلفن : ۰۲۱۵۵۲۴۵۸۷۳

۵۸۷- شرکت کامه افق رو آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کامه افق رو آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- چهارراه قصر کوچه زارتشت کوچه شهید زمانی پلاک ۱۲ طبقه ۴ واحد ۳۸

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۴۶۱۲۵۳ ۰۲۱۸۸۴۴۴۶۳۹

۵۸۸- شرکت کسری پیمای آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت کسری پیمای آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – ورامین -خیابان شهدا -روبه روی بانک رفاه -ساختمان الماس شرق -طبقه۳-واحد ۲

شماره تلفن : ۰۲۱۳۶۲۶۶۴۷۵

۵۸۹- شرکت کنتاک آسانسور دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کنتاک آسانسور به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران فردوس خیابان ابراهیمی پوربسایی جنوبی کوچه شانزدهم پلاک ۷ مجتمع قایم طبقه ۳ واخد ۲۵

شماره تلفن : ۶۶۷۰۴۸۰۸

فروش آسانسور کششی در تهران
فروش اسانسور کششی در تهران

۵۹۰- شرکت کوشا صعود صنعت سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کوشا صعود صنعت سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران ، شهرک صاحب الزمان ، بلوار معلم ، جنب خیابان قائم ، ساختمان امام رضا ، طبقه ۲ ، واحد ۷

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۳۲۴۰۴۶

۵۹۱- شرکت کیان آسانبر سلیمی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیان آسانبر سلیمی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران بازار آهن شادآباد مجتمع ۱۷ شهریور بلوک A-د طبقه دوم پلاک ۱۷۸

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۲۶۲۷۱۹

۵۹۲- شرکت کیهان گستر مانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیهان گستر مانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران،بزرگراه ایته اله سعیدی،۳۰متری جی ، پلاک ۳۶۸، ط همکف

شماره تلفن : ۰۲۱۶۵۸۱۱۹۲۲

۵۹۳- شرکت یاسین آسانبر پیشرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت یاسین آسانبر پیشرو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خ خاوران روبه روی فرهنگسرای خاوران نبش خ محرابیان فرد مجتمع مهدیس ساختمان شمالی ط ۲ واحد ۸

شماره تلفن : ۰۲۱۳۶۶۲۲۸۴۵

۵۹۴- شرکت یگانه آسانبر پویان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در تهران ، آدرس و شماره تلفن شرکت یگانه آسانبر پویان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خیابان دماوند ایستگاه سبلان ۱۶ متری اشراقی هشت متری اول شرقی پلاک ۱۷ واحد ۱۱

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۸۲۱۵۵۶

۵۹۵- شرکت یگانه آسانبر نیکان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت یگانه آسانبر نیکان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – خیابان کمیل – روبروی خیابان رودکی پلاک ۱۶۰ طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۳۰۸۳۲۸ ۰۲۱۵۵۷۹۵۶۳۰

۵۹۶- شرکت یگانه رو ارشیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت فروش آسانسور در تهران می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت یگانه رو ارشیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران -خیابان پیروزی-جنب مترو پیروزی-بن بست قویمی-پلاک ۱-واحد۲

شماره تلفن : ۰۲۱۳۳۳۳۱۲۳۱

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۱ نظر

  1. باسلام میشه لطفا لیست قیمت رو هم به مطلب فروش آسانسور در تهران اضافه نمایید. با تشکر

  2. فروش آسانسور در تهران برای تهران پارس معرفی می کنید؟

  3. شرکت های فروش اسانسور در تهرانی که معرفی کردید جزو شرکت های نام اشنا در این حوزه هستند میخواستم بدونم کدوم یک در شهرستان ها شعبه دارن یا ثبت سفارش انجام میدن

  4. شرکت های فروش اسانسور در تهران همراه با کادر فروش مشاور یا طراح داخلی هم دارن تا اسانسور رو متناسب با دکور محیط طراحی کنن

  5. سلام خرید و فروش آسانسور دست دوم در تهران هم انجام میشه ؟

  6. نظرات کاربران در مورد کدوم یک از این شرکت ها مثبته ؟

  7. سلام لطفا شماره تماس ها و آدرس شرکت نیکو بران آسیا رو برام قرار بدید برای خرید و فروش آسانسور در تهران میخوام باهاشون همکاری کنم ممنون!!

  8. سلام نرخ خدمات مربوط به آسانسور هر کدوم از شرکت های آسانسور در تهران رو از سایت خودتون می تونم استعلام بگیرم یا باید با خود شرکت تماس بگیریم؟

  9. سلام برای خرید از مراکز فروش آسانسور در تهران میتوان از طریق خرید اینترنتی اقدام کرد که نیازی به حضور در شرکت نباشه ؟!

  10. سلام نصب کامل آسانسور در تهران چند روز ممکنه طول بکشه؟