استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در بوشهر

آسانسور بوشهر
شرکت آسانسور در بوشهر

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در بوشهر جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در بوشهر

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در بوشهر شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در بوشهر
آسانسور هیدرولیک در بوشهر

لیست شرکت های نصب اسانسور در بوشهر

۱- شرکت آپاران عرش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آپاران عرش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان بوشهر شهرستان دشتستان برازجان خیابان تامین اجتماعی پایین تر از اداره تامین اجتماعی سر نبش

شماره تلفن : ۰۷۷۳۴۲۵۲۱۱۰

۲- شرکت آرتمیس جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرتمیس جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر-خیابان اتش نشانی-کوچه ریحان۱۰-پلاک ۲۴

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۶۱۰۳۰

۳- شرکت آسان بالابر بام سیراف دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان بالابر بام سیراف به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر . خیابان شهید مطهری . سه راه بازرگانی .ساختمان مسیله . طبقه پنجم . واحد ۵۰۱

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۴۴۰۱۲

۴- شرکت آسان صعود دشتستان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان صعود دشتستان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : برازجان خیابان ماحوزی سه راه اعتصامی ساختمان قائم

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۱۴۲۲۳۷

نصب آسانسور در بوشهر

۵- شرکت آسانبر شکوه صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر شکوه صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان بوشهر ، شهرستان جم ، خیابان امام خمینی (ره) ، پاساژ ستاره ، طبقه اول

شماره تلفن : ۰۹۱۷۷۷۶۷۶۴۹

۶- شرکت آسانبر صنعت شریف جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر صنعت شریف جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان بوشهر-شهرستان دشتستان،خیابان شورا-مجتمع تجاری نامی-طبقه دوم-واحد۱۳

شماره تلفن : ۰۷۷۳۴۲۲۱۴۳۶

قطعات آسانسور در بوشهر
قطعات آسانسور در بوشهر

۷- شرکت ایساتیس آسانبر لیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایساتیس آسانبر لیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر-خیابان طالقانی-روبروی نیرو دریایی ارتش — کنگان – خیابان معلم – روبروی مبلمان اداری وحید ….. عسلویه: میدان لنج – خیابان جمهوری – جنب بانک تجارت

شماره تلفن : ۰۹۱۷۷۷۷۱۰۴۲ ۰۹۱۷۷۷۷۱۳۴۲ ۰۷۷۳۳۵۶۴۵۸۰

۸- شرکت ایساتیس اسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایساتیس اسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران امیر اباد شمالی خیابان ۲۰ پ۲ ط۵

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۳۵۹۲۰۱

نصاب آسانسور در بوشهر

۹- شرکت بالابران پردیس کیان جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بالابران پردیس کیان جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر،کنگان،بلوار امام(ره) طبقه فوقانی عکسباران

شماره تلفن : ۰۷۷۳۷۲۲۹۱۰۹

۱۰- شرکت برج آسانبر سیراف دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج آسانبر سیراف به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گناوه- خ امام خمینی (ره)- روبروی داروخانه کریمی- نبش کوچه پلیس +۱۰- طبقه سوم- واحد ۵

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۱۲۱۰۵۸

۱۱- شرکت ساحل امواج آسانرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ساحل امواج آسانرو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر-خیابان مطهری- روبروی مجتمع زیتون- ساختمان برلیان- طبقه سوم واحد دوم

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۶۲۵۱۸

۱۲- شرکت سالم آسانبر جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سالم آسانبر جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر-خیابان حافظ جنوبی(عالی آباد)پردیس۷-پلاک دوم سمت چپ

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۳۲۸۷۹۰

کابین آسانسور در بوشهر
کابین آسانسور در بوشهر

۱۳- شرکت سگال آسانبر ایمن رو پارسه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سگال آسانبر ایمن رو پارسه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر خیابان صلح آباد روبروی بانک ملی طبقه فوقانی دنیای آجر رسولی

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۸۰۴۶۱

۱۴- شرکت سلیم آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سلیم آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- خیابان فردوسی- روبروی هتل تالاری- ساختمان ۱۴۶ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۷۱۳۲۲۲۵۵۵۶

۱۵- شرکت عرش آسانبر ایمن سازان لیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش آسانبر ایمن سازان لیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر خیابان بهشت صادق چهارراه فضیلت نبش کوچه شهیدفشنگ ساز ساختمان میناطبقه دوم واحدپنج

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۳۳۱۹۹۶

اسانسور و پله برقی در بوشهر

۱۶- شرکت عرش رو آسانبر جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرش رو آسانبر جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر – میدان بهشت صادق- نبش کوچه فردوس ۲۶ – طبقه۴ – واحد ۴

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۴۳۱۵۲

۱۷- شرکت فرداد افق پارس جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرداد افق پارس جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان بوشهر-شهرستان بوشهر-خیابان عاشوری- نبش کوچه شهید دموخ- بهارستان ۲۲

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۴۴۸۰۴

۱۸- شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر ، خیابان چمران ( چهارباندی ) ، نبش میدان انتظام ، ساختمان سام ۲ ، واحد ۸ WWW.FARAZLIFT.IR

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۶۵۳۴۵ ۰۷۷۳۳۳۳۷۴۸۱ ۰۷۷۳۳۳۵۰۰۱۹

۱۹- شرکت لیان صبا آسان‌بر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت لیان صبا آسان‌بر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر- خیابان سنگی- خیابان بوستان۶- بعد از زبان سرای دخترانه- پلاک ۵۲

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۳۰۸۴۰

سرویس و نگهداری آسانسور در بوشهر
سرویس و نگهداری آسانسور در بوشهر

۲۰- شرکت مدرن سازان خلیج فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مدرن سازان خلیج فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر- خیابان آزادگان – نبش کوچه لیمر ۸

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۵۰۶۴۸

۲۱- شرکت مروارید آسانبر فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مروارید آسانبر فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز بولوارصنایع خ فرمانداری طبقه فوقانی مبل خانه من

شماره تلفن : ۰۷۱۳۶۳۵۹۴۲۰

۲۲- شرکت مهندسی آسانبر افلاک سازه غدیر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسانبر افلاک سازه غدیر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان بوشهر – جم – میدان امام حسین (ع) –بلوار بهارستان – مجتمع تجاری مسکونی پریشان – واحد۱۳۲ کدپستی ۷۵۵۸۱۶۸۲۰۸

شماره تلفن : ۰۷۷۳۷۶۳۲۸۰۳

۲۳- شرکت نگین آسان بر بوشهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نگین آسان بر بوشهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر-خیابان طالقانی جنب ساختمان یا نمار

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۴۴۳۱۲

تعمیر آسانسور بوشهر

۲۴- شرکت نگین بالإبر پارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نگین بالإبر پارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر-خیابان باغ زهرا-مجتمع تجاری زیتون-طبقه سوم -واحدc304

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۳۷۷۴۹

۲۵- شرکت هومهر آسمان فراز جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت هومهر آسمان فراز جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر- خیابان مطهری – سه راه بازرگانی – ساختمان احمدی دشتی – طبقه چهار – واحد ۱۴

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۶۴۱۷۵ ۰۷۷۳۳۵۶۴۱۷۶

۲۶- شرکت پاوان احداث تاوا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در بوشهر می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پاوان احداث تاوا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر، بلوار چمران، خیابان غدیر، ساختمان مونیخ، طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۷۷۹۱۰۰۱۰۳۳

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور ساری (مازندران) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان

۳ نظر

  1. شرکت های معرفی شده آسانسور بوشهر که فروش آسانسور رو انجام میدن نصب و تعمیرات رو هم انجام‌ میدن!

  2. سلام” پاوان احداث تاوا ” شرکت آسانسور در بوشهر در شهرستان ابهر هم نمایندگی دارد؟

  3. سلام میشه لیست هزینه های ارائه خدمات آسانسور بوشهر رو در سایت قرار بدین!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت