بهترین قیمت بتن
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در اصفهان

آسانسور اصفهان
شرکت آسانسور در اصفهان

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در اصفهان جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در اصفهان

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در اصفهان شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در اصفهان
آسانسور هیدرولیک در اصفهان

لیست شرکت های نصب اسانسور در اصفهان

۱- شرکت آبتین آسانبر آپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آبتین آسانبر آپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – دروازه تهران – چهارراه باهنر- خیابان آیت الله صادقی – مجتمع ارسطو – طبقه اول – واحد ۱۰

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۸۴۶۵۶

۲- شرکت آذرخش نیرو کاشان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذرخش نیرو کاشان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان اصفهان،شهرستان کاشان،خیابان شهید بهشتی خیابان زیارتی طبقه سوم واحد۷ کدپستی۸۷۱۵۱۳۳۱۱۴

شماره تلفن : ۰۳۱۵۵۵۴۰۲۲۲

۳- شرکت آرام برج پرنیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرام برج پرنیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان -خیابان میرزا طاهر غربی – کوچه شهیدان نصر- نبش بن بست شهدا-ساختمان عقیق-طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۳۷۷۱۳۲۰۷

۴- شرکت آرمان فراز اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان فراز اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان -خیابان شیخ بهایی – نرسیده به چهارراه ابوذر – جنب بانک ملت – طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل عدالت – شماره ۳۱۳

شماره تلفن : ۰۳۱۱۲۳۴۲۳۴۹

۵- شرکت آرمان فراز اصفهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان فراز اصفهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان جی خیابان پروین نرسیده به چهارراه ۷ تیر مجتمع تجاری اداری تخت جمشید طبقه۲ واحد A

شماره تلفن : ۰۳۱۱۲۳۰۳۵۵

نصب آسانسور در اصفهان

۶- شرکت آرمان فراز خلیج فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان فراز خلیج فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان ، خیابان هشت بهشت غربی-گلزار شمالی-کوچه شاداب۲۵-پلاک۲۴۸-ساختمان تندیس-طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۷۲۳۹۰۳

۷- شرکت آریا صعود سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریا صعود سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان جی خیابان همدانیان روبروی بازار کوثر ۵ نبش کوچه محمدی مجتمع آویسا طبقه ۱ واحد ۳

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۲۵۲۳۳۲

۸- شرکت آرین برج چهلستون دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرین برج چهلستون به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ رباط اول چهاراه باهنر جنب موسسه مالی مهر مجتمع اداری مهتاب ۴ ط۴ واحد ۴۰۴

شماره تلفن : ۳۳۸۷۸۳۵

۹- شرکت آرین برج هخامنش دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرین برج هخامنش به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان،خیابان نیکبخت شرقی ساختمان سعادت طبقه اول واحد۲

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۲۰۱۶۵۹

۱۰- شرکت آسا صعود صفه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسا صعود صفه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان هشت بهشت غربی حد فاصل چهارراه ملک و گلزار مجتمع فرهنگ طبقه دوم واحد ۲۰۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۶۹۸۳۰

۱۱- شرکت آساتک سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آساتک سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیخ صدوق میانی بن بست ۱۹ (هما) واحد ۲

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۶۷۳۵۳۷

۱۲- شرکت آسان بر بلند آسمان آرین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان بر بلند آسمان آرین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان امام خمینی – مجتمع الماس – طبقه هفتم واحد ۷۱۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۱۷۷۰۷

۱۳- شرکت آسان صعود صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان صعود صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سعادت آباد میدان کتاب خ آسمان پ ۵۵ واحد ۱

شماره تلفن : ۰۲۲۲۲۳۸۱۲۳۱

۱۴- شرکت آسان صعود میرداماد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان صعود میرداماد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان.خیابان اشراق شمالی نبش کوچه دوم مجتمع اداری عقیق زنده رود طبقه چهارم واحد ۱۳

شماره تلفن : ۰۳۱۹۵۰۲۰۸۴۲

۱۵- شرکت آسان فراز نگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان فراز نگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان امام خمینی، شهرک امیرکبیر، خیابان عطاء الملک، فاز ۲ تلاش، پلاک ۵۹۱

شماره تلفن : ۳۸۷۱۲۸۴

۱۶- شرکت آسانبر اوج نورد آرارات دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر اوج نورد آرارات به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین چهارراه ملک و گلزار مجتمع فراز دو طبقه ی ۴ واحد ۷

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۷۳۶۴۴۶

۱۷- شرکت آسانبر برج پارسا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر برج پارسا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی ساختمان پاراکس ط ۳

شماره تلفن : ۶۶۷۰۹۵۹

نصاب آسانسور در اصفهان

۱۸- شرکت آسانبر برج فراز سازه خلیج فارس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر برج فراز سازه خلیج فارس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان سجاد خیابان قائم مقام فراهانی نبش کوچه شماره ۵ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۳۶۳۰۴۳۴۴

۱۹- شرکت آسانبر بلند البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر بلند البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خوزستان آبادان میدان طیب نبش گلستان ۵

شماره تلفن : ۰۶۱۵۳۳۳۳۹۹۷

۲۰- شرکت آسانبر بهرو نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر بهرو نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه مسجد محمد آباد ساختمان توانا واحد ۴

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۶۳۹۵۶۶

۲۱- شرکت آسانبر تکروبرج دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر تکروبرج به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ رباط دوم- نبش بن بست روحانی- ساختمان اداری- طبقه دوم- واحد۵

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۱۴۸۰۱

۲۲- شرکت آسانبر صنعت شهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر صنعت شهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کاشان ضلع غربی میدان جهاد کوچه دانش سوم بلواردانش طبقه همکف واحد غربی کدپستی ۸۷۱۴۸۷۸۷۴۴

شماره تلفن : ۵۵۵۷۶۷۴۰

۲۳- شرکت آسانبر فراز پویا فتحی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر فراز پویا فتحی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ ارغوانیه جنب پمپ بنزین دماوند ساختمان ماهان

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۳۱۹۱۶۷

۲۴- شرکت آسانبر گوهر نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر گوهر نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان شریف واقفی روبروی شیرینی نگار ساختمان آرین واحد ۴

شماره تلفن : ۰۳۱۱۲۶۸۴۰۶۵

۲۵- شرکت آسانبر محرک پرواز اصفهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر محرک پرواز اصفهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان احمد اباد خیابان گلزار پلاک ۴۷۴ – پلاک قدیمی ۸۵ ساختمان یگانه طبقه ۲ واحد ۹

شماره تلفن : ۰۳۱۲۵۰۵۸۲۷

۲۶- شرکت آسانبر و پله برقی برج چهلستون اصفهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر و پله برقی برج چهلستون اصفهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ شهیدان غربی برزان خ آیت الله مدرس نجفی میدان واعظ پلاک۲۴۲

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۵۸۵۵۹

۲۷- شرکت آسانبر کیان فراز اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر کیان فراز اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان شهدا، خیابان کاوه ، میدان ۲۵آبان ، نبش کوچه امینی«۴۷»ساختمان سپهر، طبقه اول واحد۱

شماره تلفن : ۳۴۶۱۸۳۰۳

۲۸- شرکت آسانرو اطلس تک پشتیبان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانرو اطلس تک پشتیبان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران خ احمدقصیر (بخارست) کوچه ششم پلاک۲

شماره تلفن : ۸۸۷۳۸۹۷۹ ۰۲۱

۲۹- شرکت آسانسور آبشار زنده رود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور آبشار زنده رود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : رودکی جنب توانبخشی حرفه ای پلاک ۳۲۲ طبقه دوم

شماره تلفن : ۳۷۷۶۲۵۰۱

۳۰- شرکت آسانسور ارگ نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور ارگ نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان ، توحید میانی ، مجتمع گلدیس

شماره تلفن : ۶۲۶۰۸۴۰ ۰۳۱۱

اسانسور و پله برقی در اصفهان

۳۱- شرکت آسانسور رازی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور رازی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- خیابان ستارخان- خیابان تهران ویلا- کوجه هورسر- پلاک ۳۰

شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۵۰۱۶۰۹

۳۲- شرکت آسانسور عرش پیمای اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور عرش پیمای اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : چهار راه رودکی نبش محتشم کاشانی مجتمع عزیزخانی طبقه ۴ واحد ۴۵

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۲۴۳۷۰۹

۳۳- شرکت آسایش الکتریک گلپا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسایش الکتریک گلپا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان گلپایگان سلمان فارسی خیابان ایت اله گلپایگانی کوچه ۲۵ پلاک ۱۹ کدپستی ۸۷۷۱۹۵۳۳۹۵

شماره تلفن : ۰۳۱۵۷۴۳۵۰۶۰

۳۴- شرکت آسمان آسانبر پویا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان آسانبر پویا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ شیخ صدوق شمالی خ شیخ مفید نبش کوجه شماره ۵ ساختمان پاسارگاد واحد ۱۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۴۰۳۹۶

۳۵- شرکت آسمان برج مینو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان برج مینو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خیابان با هنر- چهار راه خادمی -مجتمع ایران -طبقه ۲ واحد ۴

شماره تلفن : ۳۳۳۸۵۲۲۰

۳۶- شرکت آسمان پرواز نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان پرواز نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان ، ابتدای خیابان پروین ، نرسیده به ۷ تیر ، روبروی مجتمع تخت جمشید ، مجتمع بزرگمهر طبقه ۲ واحد ۶ .

شماره تلفن : ۰۳۱۱۲۲۷۱۱۳۹

۳۷- شرکت آسمان پیمای پردیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان پیمای پردیس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : نجف آباد خیابان شریعتی کوچه شهید حجتی کوچه آبشار پلاک ۱ مجتمع تجاری اداری جام جم طبقه اول کد پستی ۸۵۱۴۸۶۴۹۹۵

شماره تلفن : ۰۳۱۴۲۷۲۴۲۵۶

قطعات آسانسور در اصفهان
قطعات آسانسور در اصفهان

۳۸- شرکت آسمان پیمای ماهان تک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان پیمای ماهان تک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – نجف آباد- خ شریعتی – نبش خ رسالت

شماره تلفن : ۳۱۴۲۷۴۳۷۰۵

تعمیر آسانسور اصفهان

۳۹- شرکت آسمان پیمای نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان پیمای نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ بعثت کوچه مهناز۳ پلاک۷۱ طبقه اول واحد۱ کدپستی ۸۱۹۷۶۱۳۶۶۶

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۵۷۰۰۱۵

۴۰- شرکت آسمان خراش آستیاک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان خراش آستیاک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-رباط سوم-میدان نگین-بلوار بنت الهدی صدر-ساختمان اجلاس-طبقه دوم-واحد ۶

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۳۱۴۰۴۸

۴۱- شرکت آسمان صعود اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان صعود اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان چهارراه رزمندگان ابتدای خیابان جابر انصاری مقابل بانک ملی جنب داروخانه توتونی

شماره تلفن : ۰۳۱۹۵۰۲۲۳۶۰

۴۲- شرکت آسمان فراز غزال اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان فراز غزال اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان با هنر کوچه مسعود ساتمان ویکتوریا واحد ۱۵

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۹۳۱۸۳

۴۳- شرکت آسمان نورد اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان نورد اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان ، خیابان هشت بهشت غربی چهاراه گلزار مجتمع هشت بهشت طبقه ۲ واحد۲۲

شماره تلفن : ۳۲۶۶۸۹۲۰

۴۴- شرکت آفاق آسانبر آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آفاق آسانبر آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کاشان انتهای بلوار کارگر ۵۰۰ متر بعد از دشت نواب سمت چپ نبش خیابان اصلی

شماره تلفن : ۰۳۱۵۵۵۸۱۳۹۹

۴۵- شرکت آوا فراز بدیع پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آوا فراز بدیع پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ اشرفی اصفهانی کوچه حبیب ابن مظاهر کوچه شهید حبیبی ساختمان قرض الحسنه حبیب ابن مظاهر طبقه ۲ واحد ۴

شماره تلفن : ۰۳۱۳۷۶۵۵۰۲۳

۴۶- شرکت اختربران سپهر آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اختربران سپهر آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان وحید،خ مارنان،مجتمع ناژین ۳،واحد ۲۰

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۲۹۳۷۸۲

شرکت های مجاز نصب آسانسور در اصفهان

۴۷- شرکت اذرین برج سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اذرین برج سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان نجف اباد خیابان شریعتی روبه روی کوی صفا مجتمع برج طبقه چهارم

شماره تلفن : ۰۳۱۴۲۶۱۱۰۰۷

۴۸- شرکت اسمان فرسای اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسمان فرسای اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان رباط مجتمع سلام طبقه ۲ واحد ۱۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۲۸۰۶۹

۴۹- شرکت اشکان اوج پیمای آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اشکان اوج پیمای آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان ، فولادشهر ، محله ب۴ ، بالاتر از بانک ملت ، ساختمان اداری تجاری ویستا ، طبقه چهارم ، واحد ۱۰

شماره تلفن : ۰۳۱۵۲۶۲۴۴۴۷ ۰۳۱۵۲۶۲۴۴۴۸

۵۰- شرکت اصفهان آسانبر امین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اصفهان آسانبر امین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – اتوبان ذوب آهن – روبروی زندان – جنب شهرک قدس – کوی بافندگان – جنب انبار سیمان حسینی – روبروی رنگ استاتیک آزادگان

شماره تلفن : ۰۳۱۳۷۸۸۷۵۵۷ ۰۳۱۳۷۸۸۷۵۵۶

۵۱- شرکت اصفهان آسانبر زاینده رود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اصفهان آسانبر زاینده رود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- خیابان پروین- مقابل پارک کوهسار- مجتمع برنا۵- طبقه۳- واحد ۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۵۰۲۴۸۸

۵۲- شرکت اصفهان نوین سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اصفهان نوین سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- چهارباغ بالا- جنب باشگاه کارگران- بن بست ابن سینا- ساختمان اداری سینا- طبقه چهارم- واحد ۲۲

شماره تلفن : ۰۳۱۳۶۶۲۹۰۰۶

۵۳- شرکت اطلس گستر نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اطلس گستر نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ جی ابر کوچه شهید حسین زمانی (۶۹) ساختمان همیاری طبقه دوم واحد ۵ کد پستی ۸۱۵۶۱۳۹۹۴۹

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۲۴۹۲۶۶

۵۴- شرکت اطمینان سازه آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اطمینان سازه آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد بلوار آیت الله کاشانی میدان دانشگاه روبروی اداره برق استان

شماره تلفن : ۰۳۸۱۳۳۵۰۶۰۶

آسانسور استان اصفهان

۵۵- شرکت افضل آسان بر پاسارگاد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت افضل آسان بر پاسارگاد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان، خ هشت بهشت شرقی، کوچه شهید محسن کریمی۱۳، ساختمان بهشت، طبقه همکف پلاک ۱۴۴ کد پستی: ۸۱۵۷۶۴۴۳۳۷

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۶۶۶۳۹

۵۶- شرکت افق آسانبر سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت افق آسانبر سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خ اشراق شمالی-کوچه دوم-کوچه شهید صدیقی ۱- پلاک ۵ ساختمان راد – طبقه ۵ – واحد ۵۰۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۵۹۴۲۸۱

۵۷- شرکت افق پیمای اصفهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت افق پیمای اصفهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ آتشگاه بعد از بانک ملی کوچه۳۹ مجتمع امید طبقه دوم

شماره تلفن : ۰۳۱۳۷۷۳۷۲۰۷

۵۸- شرکت امید برج سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت امید برج سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ ارتش مجتمع کیش ط۱ واحد۱

شماره تلفن : ۶۲۸۱۰۰۵

۵۹- شرکت اوتیس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوتیس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – میدان امام حسین – ارگ جهان نما- فار ۴ – طبقه ۵ واحد ۴

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۱۲۱۳۵۵

۶۰- شرکت اوج آسانسورتهران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج آسانسورتهران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- بلوارفرحزادی خیابان طاهرخانی خیلبان احسان کوچه باهنر پلاک۱۱ واحد۱

شماره تلفن : ۰۲۱۲۲۳۶۲۸۲۱ ۰۲۱۲۲۳۶۷۷۶۴

۶۱- شرکت اوج بران اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج بران اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان شریف واقفی بعد از گلزار طبقه فوقانی پیتزا تکتم

شماره تلفن : ۰۳۱۱۲۶۷۴۴۵۳

۶۲- شرکت اوج برج صفه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج برج صفه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خیابان هشت بهشت شرقی- کوچه قدرت اله صالحی(۱۴)- پلاک ۱- همکف

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۴۵۳۵۴

۶۳- شرکت اوج پیمای نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج پیمای نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ اشراق ساختمان دلتا ۱ طبقه اول واحد ۲

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۵۹۷۳۰۷

۶۴- شرکت ایساتیس صنعت اسطوره دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایساتیس صنعت اسطوره به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان / شهرستان دولت آباد / منطقه صنعتی دولت آباد / بلوار امام خمینی (ره) / خیابان عطار / پلاک ۶۷

شماره تلفن : ۰۳۱۴۵۸۳۷۶۶۵ ۰۳۱۹۵۰۲۳۵۱۶

۶۵- شرکت ایمن آسانبر چهلستون دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن آسانبر چهلستون به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان فلاطوری مجتمع پارسه واحد ۲۷

شماره تلفن : ۳۴۵۹۶۲۳۷

طراحی و مونتاژ آسانسور در اصفهان

۶۶- شرکت ایمن آسانبر نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن آسانبر نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – رهنان – خ ابوذر – جنب داروخانه شفابخش – مجتمع پزشکی نگین طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۳۱۳۷۳۹۴۴۰۷

۶۷- شرکت ایمن فراز بام سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن فراز بام سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- خ کاوه- خ گلستان- پلاک ۷۶- ساختمان تجاری اداری کیمیا- طبقه ۴- واحد ۱۵

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۵۰۰۶۰۸

۶۸- شرکت برج اوج اطلس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج اوج اطلس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ امام خمینی خ بسیج کوچه ۱۴۹ کوچه ادیبهشت

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۶۸۶۷۵۸

۶۹- شرکت برج بران جوان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج بران جوان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان پنج رمضان کوچه بهار

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۸۲۶۹۷

۷۰- شرکت برج پیمای جی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج پیمای جی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان سه راه سیمین جنب پمپ بنزین مجتمع پاسارگاد ط۶ واحد ۲۹

شماره تلفن : ۷۷۵۳۵۳۳

۷۱- شرکت برج شیشه ای آبی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج شیشه ای آبی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان وحید جنب بانک تجارت بن بست وحید ۱۲ ساختمان طلوع طبقه سوم

شماره تلفن : ۳۷۸۶۴۴۸۰

آسانسور اصفهان

۷۲- شرکت برج نورد سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج نورد سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان عسگریه مقابل خیابان گلستان پلاک ۲۸۷

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۶۷۸۴۴۴

کابین آسانسور در اصفهان
کابین آسانسور در اصفهان

۷۳- شرکت بهران فراز مهرگان مشهد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت بهران فراز مهرگان مشهد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تربت حیدریه خیابان پروین پلاک ۶۷

شماره تلفن : ۰۵۱۵۲۲۲۰۰۷۷

۷۴- شرکت بهرو آسان ساز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت بهرو آسان ساز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – چهارراه آپادانا – ابتدای سجاد شمالی – شماره ۱۴

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۴۱۲۹۷۹

۷۵- شرکت بهرو فراز آسانبر آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت بهرو فراز آسانبر آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خوانسار ، خیابان امام خمینی ، مجتمع تجاری قائم ، ضلع غربی ، طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۵۷۷۷۶۳۹۳

۷۶- شرکت بیتا صعود هشت بهشت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت بیتا صعود هشت بهشت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ پروین خ آذربیگدلی ک صالحی خ قربانی (مجتمع آرش) پ۱ ط دوم کدپستی ۸۱۹۹۸۹۳۱۱۰

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۵۰۵۳۷۵

برترین شرکت های آسانسور و پله برقی در اصفهان

۷۷- شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت بیوگونگ تکنیک آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- چراراه شیخ صدوق- ابتدای شیخ صدوق شمالی مجموعه جهارصد – طبقه پنجم – شماره ۱۰

شماره تلفن : ۰۳۱۳۶۶۱۱۳۸۰

۷۸- شرکت پارس آسانبر سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارس آسانبر سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابات شیخ مفید نبش کوچه ۲۰

شماره تلفن : ۶۶۲۳۲۲۷

۷۹- شرکت پارس صعود اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارس صعود اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان رباط دوم کوچه شهید مراد عسگری ۵ خیابان سید رضی پلاک ۱۹۹/۱ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۲۸۲۲۵

۸۰- شرکت پارسا برج اسپادان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارسا برج اسپادان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان هشت بهشت غربی – خیابان گلزار جنوبی – پلاک ۸۴

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۵۴۴۷۴

۸۱- شرکت پارسیان آذر آسانرو سوران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارسیان آذر آسانرو سوران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان جمهوری اسلامی_ابتدای خیابان امام خمینی(ره)_ابتدای کوچه مسجد شفیعی_طبقه فوقانی کانون کارفرمایان کد پستی ۸۱۸۹۶۳۴۹۹۶

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۶۷۹۱۰

۸۲- شرکت پارسیان آسانبر نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت پارسیان آسانبر نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ طیب خ میر داماد بعد ازچهارراه ایت الله زاهد جنب املاک میر معصومی نبش کوچه۳۳ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۳۵۴۹۵۳

فروش لوازم آسانسور در اصفهان

۸۳- شرکت پرتو ساحل اهورا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت پرتو ساحل اهورا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شاهین شهر- خیابان نظامی – نبش فرعی ۵ شرقی – پلاک ۳۵

شماره تلفن : ۰۳۱۴۵۲۷۴۷۵۰

۸۴- شرکت پویا سپهر اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت پویا سپهر اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان، خیابان فیض، ساختمان بیمه آسیا، طبقه یک، واحد یک

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۶۲۹۱۵۰

۸۵- شرکت تعاونی خدمات سورن صعود گلپا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت تعاونی خدمات سورن صعود گلپا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گلپایگان -خیابان ۱۷تن روبه روی درب امام زاده ۱۷تن -پلاک ۱۰۰- آسانسور سورن

شماره تلفن : ۰۹۱۳۳۷۲۸۴۸۸

۸۶- شرکت تمکین فولاد آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت تمکین فولاد آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران میدان آرژانتین خیابان ۲۱ پلاک ۶

شماره تلفن : ۰۲۱۸۸۷۲۷۰۲۸

۸۷- شرکت تندر سیر تبریز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت تندر سیر تبریز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان ، میدان شهدا ، مجتمع پرتو ، طبقه سوم ، واحد ۴۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۸۱۹۹۶

۸۸- شرکت تندیس صنعت هگمتان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت تندیس صنعت هگمتان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران قنات کوثر خیابان ۲۱۸غربی (شهید طجری) پ۲واحد۲

شماره تلفن : ۰۲۱۷۶۷۷۱۸۴۴

۸۹- شرکت تهران اطلس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت تهران اطلس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان پروین خیابان سپیده کاشانی خیابان آذربیگدلی نبش بن بست سعدی پ ۶۳۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۲۸۰۱۴۳

۹۰- شرکت توسن پارس سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت توسن پارس سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان -خیابان رباط-خیابان با هنر -بعد از چهاراه خادمی-ساختمان ایران واحد ۷

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۸۵۰۳۲

۹۱- شرکت جلا آسانبر یکتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت جلا آسانبر یکتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان فلکه جهاد اول آتشگاه سمت چپ مجتمع بعثت طبقه دوم واحد ۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۳۶۲۶۷۹

۹۲- شرکت دلساتک آسانبر عرش سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت دلساتک آسانبر عرش سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خیابان سجاد – خیابان ارباب- نبش کوچه اکبر موذنی ساختمان پارسا

شماره تلفن : ۰۳۱۳۶۶۲۴۱۴۵

اسانسور اصفهان

۹۳- شرکت دیباران آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیباران آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان محله رزمندگان کوچه مادی طامه خیابان سپاه پلاک ۷ ساختمان الهیه طبقه دوم واحد۵

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۱۹۲۵۰

۹۴- شرکت دیباعرش زنده رود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیباعرش زنده رود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان امام خمینی ک نگار خ شهدای لیمجیر طبقه ۱ واحد جنوبی

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۲۷۳۰۹

۹۵- شرکت راد آسانبر ساتراپ دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت راد آسانبر ساتراپ به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرضا خ شهید بهشتی، جنب بانک سرمایه، مجتمع سامان، طبقه همکف

شماره تلفن : ۰۳۱۵۳۲۴۳۱۳۸

۹۶- شرکت رایان آسانبر سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت رایان آسانبر سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان هشت بهشت غربی حدفاصل چهار راه گلزار و ملک نبش کوچه۱۳ پلاک ۱۱ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۷۳۶۳۲۲

۹۷- شرکت رهروان برج آریان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت رهروان برج آریان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان رباط اول-کوی (۶۰)پیمان-روبروی حسینیه بیت الحسین آزادان رباط-طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۲۱۲۵۸

۹۸- شرکت زمین آسمان رهیاب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت زمین آسمان رهیاب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خیابان شیخ صدوق شمالی-جنب پل هوایی میر مجتمع پل طبقه ۳ واحد ۵

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۶۳۹۸۸۸

۹۹- شرکت سپنتا برج پیشرو سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپنتا برج پیشرو سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان پروین بعد از چهارراه شیخ طوسی به سمت فلکه لاله نبش خیابان طلوع فجر مجتمع پایتخت طبقه اول واحد ۳

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۵۹۹۹۳۹

۱۰۰- شرکت سپهر افراز زاینده رود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت سپهر افراز زاینده رود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خ سجاد- حد فاصل چهارراه آپادانا و رحیم ارباب- جنب بانک تجارت- ساختمان تندیس- طبقه چهارم- واحد ۴۳

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۴۱۰۸۸۱

۱۰۱- شرکت ستاره سپهر صفاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت ستاره سپهر صفاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان رباط اول بعد از استاد شهریار کوچه ۵۵ ساختمان رضایی طبقه یک واحد دو

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۳۳۸۲۹۲

شرکت های بازرسی آسانسور در اصفهان

۱۰۲- شرکت سفیرسازان آریانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت سفیرسازان آریانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ بزرگمهر مقابل خ بی سیم حدفاصل اراسته و ک ۵۸ ساختمان شماره ۵ طبقه اول شرکت آریانا

شماره تلفن : ۰۳۱۱۲۶۶۱۰۷۴

۱۰۳- شرکت سهافرازسپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت سهافرازسپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خیا با ن جی – خیا با ن پر و ین – روبر وی پا رک کو هسار – ساختمان برنا ۵ – طبقه ۴ – واحد ۱۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۵۰۳۰۲۵

۱۰۴- شرکت سورن آسانبر سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت سورن آسانبر سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خیابان مدرس-ایستگاه بهداری-نبش کوی کارگرفر ۲۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۷۷۴۰۵

۱۰۵- شرکت سینا برج اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت سینا برج اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان میرداماد – مجتمع نور – طبقه همکف – واحد ۲ کدپستی ۸۱۳۶۹۱۷۴۴۴

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۳۵۳۸۱۲

۱۰۶- شرکت شاهین بر سفیران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شاهین بر سفیران به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-شاهین شهر-چهارراه عطار – ابتدای خیابان شریعتی – نبش بن بست ۸ جنوبی – مجتمع تجاری اداری اشکان – طبقه دوم – واحد۴

شماره تلفن : ۰۳۱۴۵۳۲۰۷۵۵

۱۰۷- شرکت شاهین تبرید صفاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شاهین تبرید صفاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد-خ۱۲محرم-نرسیده به چهارراه هواپیمایی-ساختمان احرار -طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۳۸۱۲۲۲۶۳۶۱

۱۰۸- شرکت شتاب فراز البرز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شتاب فراز البرز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان شیخ بهایی روبروی بیمارستان مهرگان ساختمان ۵۰۰

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۸۲۲۳

۱۰۹- شرکت شرکت آسانسور اصفهان راحت بر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت آسانسور اصفهان راحت بر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ملک شهر خیابان بهارستان غربی مجتمع چهلستون طبقه اول واحد ۳

شماره تلفن : ۴۴۲۷۷۹۲

۱۱۰- شرکت شرکت برج فردوس اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت برج فردوس اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شاهین شهر – خیابان سعدی جنوبی – میدان معلم – ضلع غربی -پلاک ۲ شمالی – طبقه فوقانی مبل کیمیا

شماره تلفن : ۴۵۲۳۳۷۸۷

۱۱۱- شرکت شرکت تولیدی صنعتی امین سپاهان زاینده رود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت تولیدی صنعتی امین سپاهان زاینده رود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- بلوار دانشگاه – جنب خانه کارگران -ساختمان با صفه طبقه ۲ – کد پستی ۸۱۷۴۶۳۳۳۸۴

شماره تلفن : ۰۳۱۳۶۲۶۹۸۳۳

۱۱۲- شرکت شرکت مهندسی آسانبر و پله برقی ارس بهران نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت مهندسی آسانبر و پله برقی ارس بهران نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای رکن الدوله، مجتمع مرتضی علی، طبقه اول، واحد ۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۷۵۰۸۷۵

آسانسور هیدرولیک و پله برقی در اصفهان

۱۱۳- شرکت شرکت مهندسی سبا آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت مهندسی سبا آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران،بلوارآفریقا،نبش خیابان طاهری،ساختمان تجارت ایرانیان،طبقه پانزدهم

شماره تلفن : ۰۲۱۲۶۲۱۲۶۴۱

سرویس و نگهداری آسانسور در اصفهان
سرویس و نگهداری آسانسور در اصفهان

۱۱۴- شرکت صعود آسانبر اطلس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود آسانبر اطلس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان باهنر کوچه ۲۲بهمن کوچه ۱۷ شهریور پلاک دوم مجتمع مهتاب طبقه ۲ واحد ۲/۲

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۴۵۸۷۷۷

۱۱۵- شرکت صعود گستر آلپ دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت صعود گستر آلپ به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان جی،نبش خیا با ن شهید رجایی،مجتمع تجاری اداری بعثت طبقه اول واحد ۹

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۲۷۹۰۲۰

۱۱۶- شرکت صفه آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت صفه آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- خیابان فردوسی – نبش بن بست شماره ۵ – پلاک ۴۲۸

شماره تلفن : ۲۲۱۸۲۲۳

۱۱۷- شرکت عرشیا تک آسانبر اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرشیا تک آسانبر اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ بزرگمهر-نبش خ بی سیم-طبقه فوقانی آژانس ایلیا گشت

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۶۸۶۶۶

۱۱۸- شرکت عرشیان برج پایا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت عرشیان برج پایا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان آتشگاه خیابان نبوی منش کوچه ۳ ساختمان آتشکده واحد ۵

شماره تلفن : ۰۳۱۳۷۷۳۳۳۳۴

۱۱۹- شرکت عقیق برج عالی قاپو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت عقیق برج عالی قاپو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خیابان آقارحیم ارباب-مجتمع اطاس-طبقه اول-واحد۱

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۶۲۳۸۴۳

۱۲۰- شرکت فدک آسمان گستر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فدک آسمان گستر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خیابان فردوسی-نبش خیابان منوچهری -مجتمع تجاری اداری امیر – طبقه دوم- واحد ۲۰۵

شماره تلفن : ۳۲۲۰۵۱۵۰

۱۲۱- شرکت فراز البرز صفاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز البرز صفاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان فلسطین کوچه شماره ۳ ساختمان تیام طبقه اول واحد ۳

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۱۲۷۴۲

۱۲۲- شرکت فراز پیمای پرهام دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز پیمای پرهام به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان فولادشهر محله b4 خیابان بسیج بلوارشهدا پلاک۹۰ ساختمان اسپادانا طبقه سوم واحد۳۲

شماره تلفن : ۰۳۱۵۲۶۴۷۴۳۱

۱۲۳- شرکت فراز فرود کاشان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فراز فرود کاشان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کاشان – میدان امام حسن – ابتدای بلوار کشاورز- نبش کوچه ۱۴ معصوم – ساختمان کمیل – طبقه ول

شماره تلفن : ۰۳۱۵۵۵۷۱۷۶۵

۱۲۴- شرکت فرازفرود پرنیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرازفرود پرنیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- خ رباط سوم -نبش کوچه ۸-مجتمع تجاری اداری آتش طبقه اول واحد دوم

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۳۷۲۰۳

۱۲۵- شرکت فنی مهندسی آبان بهرو رایبد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی آبان بهرو رایبد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفان،شهر اصفهان محله ۱۵خرداد کوچه امین۵۱ خیابان مولوی پلاک ۵۲۳ طبقه اول کد پستی۸۱۴۹۷۹۸۸۸۷

شماره تلفن : ۳۴۷۲۳۳۱۴

۱۲۶- شرکت فنی مهندسی آسارو برج جهان نما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی آسارو برج جهان نما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خیابان هشت بهشت غربی – حد فاصل گلزار و ملک – ابتدای کوچه ۲۱ – ساختمان ۲۶ – طبقه همکف – واحد ۱۲

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۵۴۶۶۵

تولیدکنندگان کابین آسانسور در اصفهان

۱۲۷- شرکت فنی مهندسی فراز پویا فعال دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی فراز پویا فعال به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی خیابان شیخ مفید ساختمان پارسا طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۶۱۱۷۶۶

۱۲۸- شرکت فنی مهندسی فراز صنعت نطنز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی فراز صنعت نطنز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : نطنز ، فاطمیه ، بلوار طالقانی ، کوچه سرسبز ۷ ، پلاک ۱۵۵

شماره تلفن : ۰۳۱۵۴۲۲۳۸۲۱

۱۲۹- شرکت فنی مهندسی هاوین برج ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت فنی مهندسی هاوین برج ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شاهین شهر خ دکتر بهشتی (مخابرات) کوچه فرعی ۴ غربی مجتمع مهبد طبقه همکف واحد۲ پلاک ۱۲۴ کد پستی ۸۳۱۴۶۳۶۶۷۳

شماره تلفن : ۰۳۱۴۵۲۲۳۹۰۹

۱۳۰- شرکت گیتی آسانبر نصف جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت گیتی آسانبر نصف جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خمینی شهر بلوار توحید مقابل ایران خودرو طبقه فوقانی شرکت قدسیان

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۵۱۸۰۲۰

۱۳۱- شرکت ماهان آسانبر اصفهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان آسانبر اصفهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان شمس آبادی نبش چهارراه قصر ساختمان بهشتی واحد ۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۳۳۱۶۱۵

۱۳۲- شرکت ماهان صعود اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان صعود اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ رباط۲ – محله آزادگان – خ گل محمدی ۳ – خ سید رضی – پ ۳۰۶

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۰۰۳۲۷

۱۳۳- شرکت ماهان صعود سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان صعود سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ ۵رمضان ک رستگار۱۸ پ۲۲ مجتمع نجاری امید ط۲ واحد۹

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۵۷۵۱۵

۱۳۴- شرکت مبتکران آسان فراز اسپادانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مبتکران آسان فراز اسپادانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان- ۲۲ بهمن- کوچه شهید سید اسداله همایونی- خیابان ۲۲ بهمن- پلاک ۱۰۰- ساختمان الماس- طبقه سوم- واحد ۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۲۶۶۸۸۶۹ ۰۳۱۳۲۶۸۵۱۷۷

۱۳۵- شرکت مبین نمای اصفهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت مبین نمای اصفهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان، خیابان کاوه، کوچه حکیم شفا، پلاک ۹۴، طبقه اول

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۳۶۰۰۳۲

۱۳۶- شرکت محقق آسانبر کیهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت محقق آسانبر کیهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خیابان رباط سوم خیابان علم الهدی بن بست آزادی پلاک ۱۹۷ طبقه ۳ واحد شمالی کدپستی۸۱۹۶۷۳۱۷۶۹

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۳۹۲۵۴۷

۱۳۷- شرکت مهدیس آسانبر سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهدیس آسانبر سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان توحید کوچه مشکلاتی شرقی خیابان توحید ساختمان اداری و بزشکی بردیس طبقه ۴واحد ۱۸ کدبستی ۸۱۷۳۷۹۳۱۲۰

شماره تلفن : ۰۳۱۳۶۲۶۴۶۴۰

۱۳۸- شرکت مهندسی آسانبر پدیده شهرمانا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی آسانبر پدیده شهرمانا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان.خیابان کاوه.کوچه شهیدان حسن وجواد ملک محمد(۲۹)کوچه لاله(۳۳)ساختمان نیایش ط۲ واحد۳

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۴۵۷۳۱۲

۱۳۹- شرکت مهندسی افراز آسانبر جهان نما دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی افراز آسانبر جهان نما به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آبشار سوم اشکاوند ابتدای بلوار انقلاب سمت چپ جنب بیمه آسیا

شماره تلفن : ۰۳۱۳۸۵۸۷۶۸۴

۱۴۰- شرکت مهندسی دیبا برج مدائن دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی دیبا برج مدائن به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان – خیابان توحیدمیانی -کوچه شهیدان کاظمی ( ۲۵ ) – مجتمع اداری نگین طبقه ۴ واحد ۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۶۲۵۵۰۰۶

۱۴۱- شرکت مهندسی ساباط سازان پایدار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسی ساباط سازان پایدار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-جنت آباد -بالاتر از همت -نبش کوچه دانش برج طوبی واحد ۴۰۸

شماره تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۷۸۷۲

۱۴۲- شرکت مهندسین مشاور فاخر پیشرو آریا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسین مشاور فاخر پیشرو آریا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان، خیابان اشراق شمالی، کوچه اتحاد، ساختمان دلتا۲، طبقه ۳، واحد ۳۰۳

شماره تلفن : ۰۳۱۳۷۷۵۱۹۳۵

۱۴۳- شرکت میلاد صعود ماندگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت میلاد صعود ماندگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران- خ نامجو- جنب شایقی – پ ۸۴۸ طبقه اول

شماره تلفن : ۰۲۱۷۷۵۷۱۴۸۹

۱۴۴- شرکت نگین نمای سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نگین نمای سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خیابان وحید چهار راه رودکی ساختمان رضا طبقه دوم واحد ۳

شماره تلفن : ۰۳۱۱۷۸۶۶۹۱۰

فروش قطعات آسانسور در اصفهان

۱۴۵- شرکت نوید آسانبر پارسیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوید آسانبر پارسیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد-خیابان دوازده محرم- روبروی پارکینگ طبقاتی یزدان- مجتمع کیمیا- طبقه ۴ – واحد۱۳

شماره تلفن : ۰۳۸۳۲۲۶۳۳۹۵

۱۴۶- شرکت نوید صعود زنده رود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوید صعود زنده رود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-حسین آباد-خیابان شهید عباس جوشقانی-خیابان حکیم نظامی پلاک ۱۰۰۱

شماره تلفن : ۰۳۱۳۳۷۶۸۰۶۰

۱۴۷- شرکت هومهرآسمان فراز جنوب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت هومهرآسمان فراز جنوب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر- خیابان مطهری – سه راه بازرگانی – ساختمان احمدی دشتی – ط۴ – واحد۱۴

شماره تلفن : ۰۷۷۳۳۵۶۴۱۷۶

۱۴۸- شرکت کهکشان رو سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کهکشان رو سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خیابان حکیم نظامی روبروی خیابان مهرداد پلاک۴۴۷

شماره تلفن : ۰۳۱۱۶۲۵۰۳۵۷

۱۴۹- شرکت کیان صدر سپاهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیان صدر سپاهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان-خیابان کاوه-پل چمران-کوچه شماره یک (افتاب)-طبقه یک واحدیک.

شماره تلفن : ۰۳۱۳۴۵۹۴۴۷۱

فروشنده آسانسور در اصفهان

۱۵۰- شرکت کیهان فراز نقش جهان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیهان فراز نقش جهان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان پروین اعتصامی – خیابان طلوع فجر ۹۱- ساختمان پایتخت- طبقه سوم واحد ۸

شماره تلفن : ۰۳۱۳۵۵۶۸۱۲۶

۱۵۱- شرکت یکتا آسانبر برج دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اصفهان می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور ساختمان های قدیمی و نوساز در اصفهان ، آدرس و شماره تلفن شرکت یکتا آسانبر برج به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان وحید- صدمتر بعد از چهارراه رودکی- مقابل مسجد حجتیه- نبش کوچه دولت آبادی -مجتمع سه طبقه- طبقه سوم

شماره تلفن : ۷۸۶۶۶۳۷

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان، آسانسور ساری (مازندران)

۳ نظر

  1. سلام ، در مجموعه خدمات شرکت های آسانسور در اصفهان بالابر ساختمانی هم دیده میشه مقصود از این بالابرها ، بالابرهای ساختمانی برای جابه جایی مصالح ساختمانی است یا کارگران و افراد مشغول روی ساختمان ؟!!

  2. سلام شرکت های آسانسور در اصفهان آسانسور های فلزی که در ساختمون های در حال ساخت برای جابه جایی کادر ساختمان و کارگران استفاده میشه رو هم نصب میکنند؟؟!

  3. سلام میشه شماره های بیشتری از برج شیشه ای آبی آسانسور اصفهان رو در سایت قرار بدین?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت