استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی)

آسانسور ارومیه
شرکت آسانسور در ارومیه

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در ارومیه (آذربایجان غربی) جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در ارومیه

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در ارومیه (آذربایجان غربی) شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در ارومیه
آسانسور هیدرولیک در ارومیه

لیست شرکت های نصب اسانسور در آذربایجان غربی

۱- شرکت آذر رو فراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذر رو فراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ارومیه – خیابان برق نرسیده به عمار ساختمان برج آسمان طبقه سوم واحد ۱۹

شماره تلفن : ۴۴۳۳۴۸۱۴۲۷

۲- شرکت آذرین صنعت چکاوک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذرین صنعت چکاوک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان شورا – ساختمان بو علی- طبقه۶- پلاک ۱۷

شماره تلفن : ۴۴۳۳۴۳۴۱۱۱

۳- شرکت آراز صنم نیرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آراز صنم نیرو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آذربایجان غربی-شهرستان ماکو-ورودی ماکو- اول بلوار مدرس

شماره تلفن : ۴۴۳۴۲۲۲۹۹۳

۴- شرکت آسان بر زرین سیر متین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان بر زرین سیر متین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان مافی- اول خیابان مدیریت – روبروی مدرسه استعدادهای درخشان- ساختمان مدیران-طبقه ۳- واحد ۱۲

شماره تلفن : ۴۴۳۲۳۸۸۴۴۰

۵- شرکت آسان بر و پله برقی پیشرو صنعت اریکه ایرانیان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان بر و پله برقی پیشرو صنعت اریکه ایرانیان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ حافظ

شماره تلفن : ۴۴۳۳۳۸۵۰۵۵

۶- شرکت آسان روان شایان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان روان شایان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران، خیابان اشرفی اصفهانی ، کوچه خان بابایی ، پلاک ۸، واحد ۱۳

شماره تلفن : ۲۱۴۴۴۶۲۹۸۹

قطعات آسانسور در ارومیه
قطعات آسانسور در ارومیه

۷- شرکت آسانسور اوج رسان تبریز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور اوج رسان تبریز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تبریز-ولیعصر-مجتمع تجاری اطلس-ط۱۱-واحد ۱۰

شماره تلفن : ۴۱۳۳۲۴۹۴۳۵

۸- شرکت آسانسور برنا هوش الکتریک دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور برنا هوش الکتریک به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوکان – خیابان استاد هیمن (یکشوه)

شماره تلفن : ۴۶۲۴۸۰۹۰

۹- شرکت آسمان فرسا کاسپین دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان فرسا کاسپین به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران شادآباد بازارآهن میدان جانبازان بهاران ۲ بلوک ۱۳ پلاک ۵۱/۱ واحد ۱

شماره تلفن : ۲۱۶۶۱۳۴۲۰۴

۱۰- شرکت اروم آسانبر فراز آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اروم آسانبر فراز آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ارومیه بلوار حسنی برج آسمان طبقه ۴ واحد ۴۰۴

شماره تلفن : ۴۴۳۳۴۸۶۱۶۶

۱۱- شرکت اروم توسعه اسپوتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اروم توسعه اسپوتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ دستغیب- نبش کوچه عبدالهی- ساختمان بیمه ایران- ط۲

شماره تلفن : ۴۴۳۲۳۶۳۳۵۵

نصب آسانسور در ارومیه

۱۲- شرکت اروند فراز اسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اروند فراز اسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران سعادت آباد خ علامه طبابایی جنوبی خ ۲۸ غربی پلاک ۶ طبقه سوم

شماره تلفن : ۲۱۸۸۶۱۷۳۶۶

کابین آسانسور در ارومیه
کابین آسانسور در ارومیه

۱۳- شرکت اسکان فراز دلتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسکان فراز دلتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران مرزداران خیابان ابراهیمی برج الوند واحد ۴۰۸

شماره تلفن : ۲۱۴۴۳۸۶۳۰۳

۱۴- شرکت الکترو بالابر موکریان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت الکترو بالابر موکریان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اذر بایجان غربی شهرستان بوکان خیابان ابوذر نبش کوچه یاسمن ۵

شماره تلفن : ۴۴۴۶۲۶۴۶۴۴

نصاب آسانسور در ارومیه

۱۵- شرکت اوج کارای ارومیه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج کارای ارومیه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ارومیه – خیابان آهندوست – ساختمان ونیز – طبقه ۵- واحد ۱۸

شماره تلفن : ۴۴۳۳۴۳۴۸۲۴

۱۶- شرکت ایده آل آسانبرآذرپرتو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایده آل آسانبرآذرپرتو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ارومیه بلوار رودکی ۱۰۰ متری پور مصطفی نبش کوی ۱۲ پلاک ۱۰۰

شماره تلفن : ۴۴۳۳۴۳۵۱۶۸

۱۷- شرکت برج کاران آیگون دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج کاران آیگون به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سرداران ۱ ساختمان اسپوتا طبقه ۶واحد ۱۶

شماره تلفن : ۴۴۳۲۲۵۹۳۸۷

۱۸- شرکت توان بار فراز یادگار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت توان بار فراز یادگار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ارومیه ،بلوار آزادگان ۲ – نبش کوی چهارم زعفرانیه

شماره تلفن : ۴۴۳۳۶۸۹۶۳۹

۱۹- شرکت راحت بردنیز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت راحت بردنیز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ارومیه-خ شهیدبهشتی(دانشکده)خ تعاون پ۲۶

سرویس و نگهداری آسانسور در ارومیه
سرویس و نگهداری آسانسور در ارومیه

۲۰- شرکت رنگین آسان بر سلماس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت رنگین آسان بر سلماس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سلماس خیابان امام طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی

شماره تلفن : ۴۴۳۵۲۴۸۹۹۴

۲۱- شرکت سهند فراز تبریز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سهند فراز تبریز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تبریز-دروازه تهران-سه راهی ولیعصر-نرسیده به پمپ بنزین-ساختمان ۱۱۰-طبقه سوم

شماره تلفن : ۴۱۳۳۳۱۵۰۹۸

۲۲- شرکت سوین آسانبر سهند ( sls co ) دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سوین آسانبر سهند ( sls co ) به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تبریز – آبرسان – مهرگان سوم – ساختمان سیلور طبقه اول – واحد آ

شماره تلفن : ۴۱۳۳۳۷۶۱۲۲

۲۳- شرکت مبین برق غرب دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مبین برق غرب به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ارومیه خ سعدی روبروی بوستان کوی ۴ پلاک ۱/۴۵

شماره تلفن : ۴۴۳۳۶۸۰۴۸۸

معرفی شرکت آسانسور در ارومیه

۲۴- شرکت کیان اسانبر ماد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت کیان اسانبر ماد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آذربایجان غربی مهاباد جنب کمیته امداد کدپستی ۵۹۱۶۷۳۴۸۹۳

شماره تلفن : ۴۴۴۲۲۴۰۱۱۷

۲۵- شرکت شرکت آذر هما الکترو فن آوران دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در ارومیه (آذربایجان غربی) می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت آذر هما الکترو فن آوران به شرح ذیل می باشد.

آدرس :بلوار فرهنگیان،نرسیده به اول شمالی،مجتمع تجاری میر،طبقه سوم،واحد پنجم

شماره تلفن : ۰۹۱۴۳۴۶۸۹۱۵

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور سمنان، آسانسور ساری (مازندران)

۳ نظر

  1. سلام میتونم آدرس سایت های شرکت های آسانسور در ارومیه معرفی شده رو داشته باشم برای دیدن نمونه کارها و سفارش اینترنتی آسانسور؟

  2. سلام شرکت های آسانسور ارومیه همه خدمات تعمیریاتی مربوط به آسانسور رو دارند؟

  3. بالابر هایی که برای انتقال مصالح در ساختمان ها استفاده میشن رو هم میشه از شرکت های آسانسور در ارومیه تهیه کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت