استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

شرکت های آسانسور در اردبیل

آسانسور اردبیل
شرکت آسانسور در اردبیل

لیست شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در اردبیل جهت تسهیل انجام خدمات آسانسور ، در ادامه معرفی می شوند. خدمات این شرکت ها شامل طراحی آسانسور ، نصب قطعات آسانسور ، آهن کشی آسانسور ، اجرای چاهک آسانسور ، رگلاژ چاله آسانسور ، طراحی کابین آسانسور ، مونتاژ قطعات آسانسور ، نصب درب آسانسور ، نصب موتور آسانسور ، نصب آسانسور در ساختمان‌ قدیمی ، اخذ استاندارد آسانسور ، رفع خرابی تابلو‌ های قدیمی ، تعمیر ، سرویس و نگهداری آسانسور ، سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو برق آسانسور ، نصب پک کامل آسانسور و بازسازی آسانسور در ساختمان های تازه تاسیس و قدیمی می باشد.

خدمات شرکت های آسانسور در اردبیل

سایر خدمات شرکت های آسانسور ارائه دهنده خدمت در اردبیل شامل نصب آسانسور بیمارستان ، نصب آسانسور هیدرولیک یا هیدرولیکی ، نصب آسانسور مسافربر ، نصب آسانسور کششی ، نصب آسانسور روم‌ لس ، نصب آسانسور شیشه ای پانورامیک ، نصب آسانسور اتومبیل ، نصب آسانسور حمل بار ، نصب آسانسور کارگاهی ، نصب آسانسور صنعتی ، نصب آسانسور خورشیدی ، نصب آسانسور شیب دار ، نصب پله برقی ، نصب رمپ برقی ، نصب بالابر ، نصب بالابر خانگی ، نصب پیاده رو متحرک ، نصب بالابر کارگاهی ، نصب بالابر صنعتی ، نصب ویلچر بر ، نصب بالابر رستورانی ، نصب بالابر مغازه‌ ، نصب بالابر شهری ، نفر بر دستی ، کتاب بر و نصب برج پیما می باشد.

آسانسور هیدرولیک در اردبیل
آسانسور هیدرولیک در اردبیل

لیست شرکت های نصب اسانسور در اردبیل

۱- شرکت آذر فراز کارا پرداز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذر فراز کارا پرداز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل شهرک کشاورزی خ طلائیه مجتمع تیراژه پ ۴

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۲۴۷۴۲

۲- شرکت آذرآسانبرآرتاویل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آذرآسانبرآرتاویل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل- خیابان معادی – جنب بانک رفاه – روبروی کوچه ابراهیم آباد

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۳۸۹۵۶

۳- شرکت آرتا برج آسانروی سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرتا برج آسانروی سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرک کارشناسان میدان شفا خیابان منظریه

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۴۸۵۱۵

۴- شرکت آرتا پیشرو آرش فراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرتا پیشرو آرش فراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل مابین میدان قدس و ججین

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۴۰۰۶۴

۵- شرکت آرتا فروزان صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرتا فروزان صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان سیمتری روبروی بانک مسکن شعبه مرکزی

شماره تلفن : ۴۵۳۳۳۶۵۳۲۳

۶- شرکت آرمان پرداز مبتکر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آرمان پرداز مبتکر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل- شهرک کارشناسان -خیابان وصال-جنب پست بانک

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۲۵۱۳۹

۷- شرکت آروین فراز آرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آروین فراز آرتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان امام خمینی جنب سینما قدس ساختمان ایرانیان طبقه ۷

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۴۴۵۲۰

نصب آسانسور در اردبیل

۸- شرکت آریان آسانبر آستارا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آریان آسانبر آستارا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل – میدان شهید باکری – ساختمان خورشید – طبقه ۴-واحد ۴۷

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۱۸۵۱۸

۹- شرکت آسان برمغان شهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان برمغان شهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : پارس آبادمغان – خیابان شهید بهشتی-نرسیده به میدان شهریار

شماره تلفن : ۴۵۳۲۷۲۴۸۰۷

۱۰- شرکت آسان روان پیشرو صنعت آذربایجان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسان روان پیشرو صنعت آذربایجان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل – خیابان ۱۳ آبا ن -روبروی معاونت غذا و دارو

شماره تلفن : ۴۵۳۳۴۵۰۳۴۶

۱۱- شرکت آسانبر ارگ سون آراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر ارگ سون آراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ شهید مدنی خ استاد منزوی روبروی گرمابه سید اباد

شماره تلفن : ۴۵۳۳۳۹۶۰۸

۱۲- شرکت آسانبر اوج بر مغان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر اوج بر مغان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان اردبیل شهرستان پارس آباد خ شهیدبهشتی جنوبی نرسیده به فلکه اجیرلو

شماره تلفن : ۴۵۳۲۷۹۴۸۷۸

۱۳- شرکت آسانبر اوج بران سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر اوج بران سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان سعدی بالاتر از کبابی قربان ساختمان میرداماد

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۵۵۷۸۴

۱۴- شرکت آسانبر توان کار سیستم اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر توان کار سیستم اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل مابین میدان جانبازان و میدان باکری

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۲۱۰۴۲

۱۵- شرکت آسانبر توران صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر توران صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان ججین-تجهیزات آسانسور توران

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۵۵۹۰۲

نصاب آسانسور در اردبیل

۱۶- شرکت آسانبر شهرسازان دقیق منتظر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر شهرسازان دقیق منتظر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل سه راه اتوبوسرانی جنب سازمان عمران شهرداری پلاک ۱۷۰

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۱۳۳۴۱

قطعات آسانسور در اردبیل
قطعات آسانسور در اردبیل

۱۷- شرکت آسانبر صعود روان کار کوشا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبر صعود روان کار کوشا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرک رضوان رضوان یک

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۲۰۹۹۵

۱۸- شرکت آسانبرسازی سگال ماشین سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبرسازی سگال ماشین سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل -خیابان اتوبوس رانی ابتدای خیابان جامی

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۲۱۶۷۱

۱۹- شرکت آسانبرطوس گستر آرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانبرطوس گستر آرتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل کارشناسان نرسیده به میدان فرهنگ قطعه ۳۱۰

شماره تلفن : ۴۵۳۳۳۶۱۱۶۱

اسانسور و پله برقی در اردبیل

۲۰- شرکت آسانسور سبلان آسانبر کاوه دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسانسور سبلان آسانبر کاوه به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان آهن فروشان روبروی پارک نسترن

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۳۲۹۵۰

۲۱- شرکت آسمان فراز نوین اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آسمان فراز نوین اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل .خیابان والی نبش کوچه قدس۱۱

شماره تلفن : ۹۳۷۴۴۹۶۱۵۱

۲۲- شرکت آلوارس آسانبر فراز سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت آلوارس آسانبر فراز سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل میدان امام حسین -بازار امام حسین -طبقه دوم -پلاک ۵۸

شماره تلفن : ۴۵۳۳۸۲۰۵۰۳

۲۳- شرکت ائل سون آرتاویل صنعت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ائل سون آرتاویل صنعت به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان کشاورزی نرسیده به انبار سیمان قدیم

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۲۲۹۵۱

۲۴- شرکت اسانبر امین اسانبر الماس دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسانبر امین اسانبر الماس به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل کارشناسان فاز ۲ اخر خیابان فرهنگ

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۲۶۰۳۳

۲۵- شرکت اسانبر فراز سبلان توکلی دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسانبر فراز سبلان توکلی به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خ شهید مفتح محله علیه روبروی کوچه توکلی ۱

شماره تلفن : ۴۵۳۳۴۵۲۵۱۷

۲۶- شرکت اسانبرباربدصنعت آرتاویل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اسانبرباربدصنعت آرتاویل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خ باکری به سمت میدان جانبازان نبش شفق ۱۴

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۳۰۶۰۰

۲۷- شرکت امین آسانبر فراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت امین آسانبر فراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل میدان شریعتی مجتمع الماس شهر طبقه ۶ واحد ۵

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۴۲۱۴۲

۲۸- شرکت اندیشه آسانبرسبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اندیشه آسانبرسبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل-پاساژ نگین

شماره تلفن : ۴۵۳۳۸۷۳۸۲

تعمیر آسانسور اردبیل

۲۹- شرکت اوج صنعت ارتا تک اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوج صنعت ارتا تک اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کارشناسان خیابان فرهنگ نبش کوچه پونه ۱

شماره تلفن : ۳۳۷۱۴۶۷۸۰۴۵

۳۰- شرکت اوجا برج سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوجا برج سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشگین شهر اکبرلو یایین تر از سراه جمهوری

شماره تلفن : ۴۵۳۲۵۴۱۷۸۷

۳۱- شرکت اوجالان صنعت یورد دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت اوجالان صنعت یورد به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل شهرک کارشناسان روبروی نظام مهندسی

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۴۷۴۰۵

۳۲- شرکت ایده آل آسانبر آرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایده آل آسانبر آرتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان باکری اول خیابان اتوبوسرانی

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۲۹۶۵۹

کابین آسانسور در اردبیل
کابین آسانسور در اردبیل

۳۳- شرکت ایمن فرازآرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ایمن فرازآرتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل -میدان ولایت – خیابان مالک اشتر-جنب حوزه علمیه خواهران

شماره تلفن : ۴۵۳۳۳۵۰۷۶۷

۳۴- شرکت بالابر اوجالار صنعت آتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت بالابر اوجالار صنعت آتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل ـ خیابان اتوبوسرانی ـ آسانسور آتا

۳۵- شرکت برج آرتا ارشیا آذربایجان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت برج آرتا ارشیا آذربایجان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل شهرک نادری خیابان گلریز کوچه گلریز ۲ قطعه ۶۱۹

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۴۴۴۸۳

۳۶- شرکت پایا توان سازه صنعت اذربایجان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پایا توان سازه صنعت اذربایجان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان مالک اشترقطعه۵۷شهرک ولایت

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۱۹۱۹۳

شرکت های مجاز نصب آسانسور در اردبیل

۳۷- شرکت پرشین آسانبر فراز دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پرشین آسانبر فراز به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل میدان پلیس اول خیابان ولایت شرکت پرشین آسانبر فراز

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۲۵۰۰۱

۳۸- شرکت پویا سیستم عرش آسمان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پویا سیستم عرش آسمان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل – خیابان اسماعیل بیگ – کوچه شهید ابراهیمیان

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۱۳۳۴۴

۳۹- شرکت پیام اطمینان صنعت سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیام اطمینان صنعت سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل چهار راه سعدی نبش کوچه فنی حرفه ای

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۲۶۹۷۱

۴۰- شرکت پیشرو امداد آسانبر صعود سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیشرو امداد آسانبر صعود سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل میدان امام علی کوچه علی ساختمان کاج

شماره تلفن : ۹۳۵۴۵۲۴۱۴۱

۴۱- شرکت پیشگامان آرتا صنعت قرن دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت پیشگامان آرتا صنعت قرن به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل -علی آباد -جنب هتل مهدی -ساختمان سینوهه -طبقه ۳ -واحد۱۲

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۰۷۹۰۱

۴۲- شرکت تابان آسانبر آرتاویل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تابان آسانبر آرتاویل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان مفتح نرسیده به مسجد علیه

شماره تلفن : ۴۵۳۳۴۲۶۸۵۵

۴۳- شرکت توان نصب ایمن کار آرتاویل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت توان نصب ایمن کار آرتاویل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل،میدان کشاورز

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۳۷۱۳۳

آسانسور استان اردبیل

۴۴- شرکت تکرو پدیده آرتا سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت تکرو پدیده آرتا سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان خرمشهر روبروی بنیاد شهید آسانسور تکرو پدیده سبلان

شماره تلفن : ۴۵۳۳۳۳۸۳۰۲

۴۵- شرکت دیاموند آسانبر اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت دیاموند آسانبر اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل میدان کشاورز کنار گذر کارشناسان نرسیده به سه راه آتش نشانی جنب کوچه بنفشه۳ بلاک۷۸

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۴۸۶۴۵

۴۶- شرکت راهبرد دانش آسانبر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت راهبرد دانش آسانبر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل بزرگراه شهدا مابین میدان جهاد و میدان صنایع دستیجنب بازرگانی اشجعی

شماره تلفن : ۴۵۳۳۸۲۳۰۷۸

۴۷- شرکت سبلان صعود آرتا پیشرو دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سبلان صعود آرتا پیشرو به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل- میدان عالی قاپو – مجتمع تجاری خطائی -طبقه اول- واحد A30

شماره تلفن : ۴۵۳۳۳۳۴۲۶۷

۴۸- شرکت سبلان فراز پیمای اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سبلان فراز پیمای اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان امام خمینی (ره) میدان ورزش پاساژ نگین طبقه یک واحد۲۴۴

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۳۱۱۶۵

۴۹- شرکت سمتا سایان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سمتا سایان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان گودرز محمدی بلوار شهدای شهرداری

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۶۲۷۴۲

۵۰- شرکت سینا گستر ساوالان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت سینا گستر ساوالان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل

شماره تلفن : ۴۵۳۳۴۱۷۰۶۲

سرویس و نگهداری آسانسور در اردبیل
سرویس و نگهداری آسانسور در اردبیل

۵۱- شرکت شادان فراز صعود اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شادان فراز صعود اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل – عالی قاپو – مجتمع تجاری عالی قاپو – زیرزمین

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۴۸۹۶۶

آسانسور اردبیل

۵۲- شرکت شتاب برق ایمن سبلان اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شتاب برق ایمن سبلان اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان اردبیل-شهرستان اردبیل-خیابان ۱۳ آبان -اول خیام-پلاک ۲۰۵

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۲۵۰۱۹

۵۳- شرکت شرکت فناوران بناگسترصدف دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت فناوران بناگسترصدف به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان عطایی نرسیده به جانبازان نبش عطایی ۸

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۱۱۶۱۹

۵۴- شرکت شرکت واحه کار دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت شرکت واحه کار به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کارشناسان میدان فرهنگ به طرف شهرک اداری جنب بهداشت مرکزی

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۴۲۵۲۱

۵۵- شرکت صنایع آسانبر آرتا صعود دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنایع آسانبر آرتا صعود به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل- شهرک کارشناسان- ابتدای شهرک ساحلی- قطعه ۲

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۴۲۰۶۵

۵۶- شرکت صنعت آساره آرتاویل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت صنعت آساره آرتاویل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل-شهرک سبلان خیابان مالک اشتر-جنب پارک ولایت

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۲۲۸۲۲

۵۷- شرکت فرهان صنعت آرتا سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت فرهان صنعت آرتا سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل -خیابان جمهوری اسلامی -نبش میدان مخابرات

شماره تلفن : ۴۵۳۳۴۴۹۰۰۰

۵۸- شرکت قصر سازان فردای اردبیل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت قصر سازان فردای اردبیل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرک کارشناسان فاز ۲ – خیابان بوستان – روبروی پارک پونه – کد پستی ۵۶۱۵۸۶۳۱۱۶

شماره تلفن : ۴۵۳۳۷۲۲۸۵۲

۵۹- شرکت ماهان آسانبر آسیا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت ماهان آسانبر آسیا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل خیابان عطایی ما بین خیابان شهید ایرانی جم و عطایی ۹

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۲۱۹۱۹

۶۰- شرکت مهرگان آسانبر آرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهرگان آسانبر آرتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردیبل میدان بعثت بزرگراه شهدا کوچه حسنی ۱

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۲۵۵۷۳

۶۱- شرکت مهندسین سهند نیرو گستر آرتاویل دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت مهندسین سهند نیرو گستر آرتاویل به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل ابتدای سه راه اتوبوسرانی

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۱۸۹۹۲

۶۲- شرکت نگین بالابر سپهر دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نگین بالابر سپهر به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خیابان عطایی آسانسور سپهر

شماره تلفن : ۴۵۳۳۶۳۵۸۵۴

برترین شرکت های آسانسور و پله برقی در اردبیل

۶۳- شرکت نوآوران پرتوصنعت آرتا دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نوآوران پرتوصنعت آرتا به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل- بزرگراه شهدا-شهرک سبلان فازیک- کوچه ۱۴متری قائم-روبروی کلینیک ساختمانی بنایی-شرکت نوآوران پرتو صنعت آرتا

شماره تلفن : ۴۵۳۳۲۵۵۷۸۱

۶۴- شرکت نیکو بران امین آسانبر سبلان دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت ارائه خدمات فروش ، نصب و راه اندازی اسانسور در اردبیل می باشد. برای دریافت خدمات نصب و اجرای آسانسور در ساختمان های قدیمی و نوساز ، آدرس و شماره تلفن شرکت نیکو بران امین آسانبر سبلان به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل – شهرک سبلان فاز۲-خ مالک اشتر – نرسیده به میدان علیپور – پ ۳۷

شماره تلفن : ۴۵۳۳۵۹۴۳۳۶

برای مطالعه بیشتر:

آسانسور

دستورالعمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور

قیمت آسانسور

موتور آسانسور

درب آسانسور

طراحی و نصب آسانسور

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

آسانسور تهران (بخش اول) ، آسانسور تهران (بخش دوم) ، آسانسور تهران (بخش سوم) ، آسانسور تهران (بخش چهارم) ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان (گلستان) ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز (فارس) ، آسانسور شهرکرد (چهار محال و بختیاری) ، آسانسور سنندج (کردستان) ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان (سیستان و بلوچستان) ، آسانسور رشت (گیلان) ، آسانسور خرم آباد (لرستان) ، آسانسور بیرجند (خراسان جنوبی) ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس (هرمزگان) ، آسانسور بجنورد (خراسان شمالی) ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز (خوزستان) ، آسانسور اراک (مرکزی) ، آسانسور کرج (البرز) ، آسانسور مشهد (خراسان رضوی) ، آسانسور ارومیه (آذربایجان غربی) ، آسانسور سمنان، آسانسور ساری (مازندران)

۳ نظر

  1. سلام ، شرکت های معرفی شده آسانسور اردبیل که فروش آسانسور رو انجام میدن نصب و تعمیرات رو هم انجام‌ میدن یا فقط نمایندگی های فروش محصولات یک برند آسانسور هستن!

  2. سلام نرخ خدمات مربوط به آسانسور هر کدوم از شرکت های آسانسور در اردبیل رو از سایت خودتون می تونم استعلام بگیرم یا باید با خودشون تماس بگیریم؟

  3. سلام و وقت بخیر ببخشید برای ثبت نام شرکت آسانسور اردبیل در سایت شما از چه طرقی باید اقدام کنم!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonاستعلام قیمت