استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سقف سرویس بهداشتی

سقف سرویس بهداشتی
سقف توالت

سقف سرویس بهداشتی و حمام جلوه ای زیبا و چشم نواز به آن داده و موجب حفاظت از سقف اصلی می شود. سقف کاذب حمام و دستشویی به دلیل وجود رطوبت بالا در محیط ، باید در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد. در نتیجه باید از مصالحی استفاده کرد که قابلیت ذکر شده را دارا باشند. به منظور اجرای سقف توالت می توان از سقف pvc سرویس بهداشتی ، سقف مجازی سرویس بهداشتی ، سقف طلقی ، سقف کناف ، سقف شیشه ای (پلکسی گلس) و تایل سقف توالت بهره جست. عمران مدرن مجری انواع سقف سرویس بهداشتی با بهینه ترین قیمت می باشد.

سقف سرویس بهداشتی
سقف سرویس بهداشتی و حمام

علاوه بر این، می توان سقف دستشویی را به صورت چوبی نیز اجرا کرد. این نوع از سقف دستشویی نیز باید در برابر رطوبت مقاوم باشد.

سقف دستشویی
سقف حمام و نورپردازی آن

بکارگیری سقف کاذب سرویس بهداشتی ، موجب پوشاندن تاسیسات عبوری از سقف شده و بدین ترتیب بر زیبایی آن می افزاید. از دیگر مزیت های اجرای آن، عایق نمودن سقف از نظر صوتی و حرارتی می باشد. در ادامه به معرفی انواع سقف توالت از نظر جنس و سبک ، پرداخته شده است.

سقف توالت
سقف توالت پی وی سی

قیمت سقف سرویس بهداشتی

عمده ترین عامل تاثیرگذار بر قیمت انواع سقف سرویس بهداشتی ، متریال و مصالح مصرفی در اجرای آنها می باشد. با تغییر نوع سقف ، قیمت آن نیز تغییر می یابد. به طور مثال قیمت سقف pvc سرویس بهداشتی از آسمان مجازی کمتر است.

سقف دستشویی
سقف گچی دستشویی

متراژ کار نیز تعیین کننده قیمت تمام شده اجرای سقف کاذب می باشد. هزینه های اجرایی و دستمزد از عوامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت سقف سرویس بهداشتی و حمام محسوب می گردند.

بهترین سقف سرویس بهداشتی

بهترین سقف سرویس بهداشتی سقفی است که در برابر رطوبت مقاوم باشد. بنابراین سقف پی وی سی یکی از بهترین انواع سقفها برای اجرا در سرویس بهداشتی است. از سقف پلکسی نیز می توان به عنوان بهترین سقف توالت یاد کرد. زیرا هم دارای طرح های گوناگون است و هم اینکه در برابر رطوبت مقاوم است.

همچنین بهترین سقف سرویس بهداشتی باید با دکوراسیون و رنگ فضا هارمونی داشته باشد. بنابراین بر اساس طرح و رنگ، برای انتخاب بهترین سقف توالت گزینه های متعددی وجود دارد. بهترین نوع سقف سرویس بهداشتی سقفی خواهد بود که از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد.

سقف توالت پی وی سی (PVC)

سقف پی وی سی توالت از مقامت بالایی در برابر رطوبت برخوردار است. وزن آن کم بوده و بار اضافی چندانی به سقف وارد نمی کند. علاوه بر موارد ذکر شده این مصالح در برابر حرارت نیز مقاوم می باشند. برای اجرای سقف کاذب پی وی سی سرویس بهداشتی ، می توان از رنگ های مختلفی استفاده کرد اما به طور کلی استفاده از رنگ سفید ، متداول تر است.

سقف توالت
سقف پی وی سی توالت

قیمت سقف pvc سرویس بهداشتی رابطه مستقیمی با قیمت پانل های مورد استفاده در اجرای آن دارد. قیمت این پانل ها خود وابسته به عواملی همچون کیفیت و ضخامت محصول می باشد.

سقف طلقی سرویس بهداشتی

طلق سقف سرویس بهداشتی امکان نورپردازی از پشت سقف را فراهم می نماید. این امر بر زیبایی این نوع سقف ها می افزاید. همچنین دسترسی به فضای بالای سقف به راحتی امکان پذیر می باشد.

سقف توالت
سقف طلقی توالت

در اجرای سقف طلقی توالت می توان از انواع طرح دار آن نیز استفاده کرد. قیمت طلق سقف سرویس بهداشتی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن می باشد. قیمت طلق سقف سرویس بهداشتی به ضخامت، طرح، رنگ، ابعاد، برند و کیفیت آن وابسته است.

سقف سرویس بهداشتی
طلق طرح دار سقف توالت

سقف آسمان مجازی سرویس بهداشتی

سقف آسمان مجازی توالت از نوع طلقی می باشد. تایل سقف سرویس بهداشتی آسمان مجازی دارای تنوع طرح و رنگ است.

نورپردازی سقف آسمان مجازی سرویس بهداشتی به صورت پنهان بوده و در بالای تایل انجام می شود.

سقف سرویس بهداشتی
سقف مجازی سرویس بهداشتی

سقف سرویس بهداشتی پلکسی گلاس

این سقف ها ظاهری شبیه به شیشه داشته اما از آن مقاوم تر می باشند. به همین دلیل آن را به عنوان سقف شیشه ای برای سرویس بهداشتی نیز می شناسند. پلکسی گلاس شفاف بوده و وزن کمی نیز دارند. به منظور جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به درون سقف ، اطراف صفحات را با چسب های مقوایی می پوشانند.

سقف توالت
سقف سرویس بهداشتی پلکسی گلس

علاوه بر مقاومت بالای پلکسی گلس در برابر ضربه، این سقف ها در اثر شستشو و گذر زمان دچار تغییر رنگ نمی شوند. برای اجرای آن می توان از انواع تایل های شفاف، مات، طرح دار و … استفاده کرد.

سقف چوبی توالت

سقف سرویس بهداشتی چوبی را می توان به صورت ساده و یا شبکه شبکه اجرا کرده و درون آن از نورپردازی های زیبا و متنوعی استفاده کرد. می توان انواع سقف کاذب چوبی را در ترکیب با دیگر سقف های کاذب از جمله کناف اجرا نمود.

سقف توالت
سقف چوبی ساده سرویس بهداشتی

در اجرای آن باید از متریالی استفاده کرد که در برابر رطوبت مقاوم باشند. سقف سرویس بهداشتی چوبی قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد.

سقف توالت
سقف چوبی مشبک سرویس بهداشتی

سقف سرویس بهداشتی تایل

برای اجرای این سقف ، از تایل هایی با ابعاد ۶۰×۶۰ استفاده می شود. به منظور زیرسازی سقف نیز از پروفیل های سپری آلومینیومی و یا گالوانیزه استفاده می گردد. نصب این تایل ها آسان است.

سقف سرویس بهداشتی
نصب آسان تایل های سقف توالت

تایل سقف توالت به صورت روکش دار نیز عرضه می گردد.

سقف دستشویی
سقف دستشویی تایلی

سقف کناف سرویس بهداشتی

اجرای سقف کاذب کناف سرویس بهداشتی ، امکان پیاده سازی طرح های زیبا و متنوع با خطوط صاف و منحنی را فراهم می نماید.

سقف سرویس بهداشتی
کناف سرویس بهداشتی

علاوه بر این، می توان با نورپردازی های متنوعی همچون استفاده از لامپ هالوژن ، نور مخفی ، لوستر و… جلوه ای دو چندان به کناف کاری سقف بخشید.

سقف دستشویی
نورپردازی متنوع سقف کناف توالت

سقف سرویس بهداشتی رنگی

اجرای سقف کاذب با رنگ های متنوع و جذاب موجب افزایش زیبایی فضا می گردد. در توالت و حمام نیز می توان متناسب با رنگ های به کار رفته در دیوارها و دکوراسیون ، از اجرای سقف رنگی بهره برد.

سقف توالت
سقف رنگی سرویس بهداشتی
سقف سرویس بهداشتی
سقف رنگی سرویس بهداشتی و نورپردازی آن

همچنین برای طراحی سقف سرویس بهداشتی رنگی می توان از نورپردازی با رنگ های متفاوت بهره برد. با این عمل ضمن امکان تعویض رنگ ها در هر زمان، امکان ایجاد رنگ های متنوع با کلیدهای مختلف و یا خاموش و روشن کردن آن ها وجود خواهد داشت.

سقف سرویس بهداشتی
بکارگیری نورهای رنگی مختلف در سقف دستشویی
سقف سرویس بهداشتی
بکارگیری نورهای رنگی مختلف در سقف سرویس بهداشتی

سقف سرویس بهداشتی مدرن

برای اجرای سقف دستشویی می توان از سبک های مختلفی استفاده کرد. انتخاب سبک و مدل سقف وابسته به دکوراسیون و طراحی داخلی حمام و توالت می باشد. با استفاده از سبک های مدرن ، به راحتی می توان انواع طرح های متنوع و زیبا را ایجاد نمود.

سقف دستشویی و حمام
سقف مدرن حمام
سقف سرویس بهداشتی
سقف سرویس بهداشتی مدرن

سقف سرویس بهداشتی لوکس

از دیگر سبک هایی که می توان به منظور اجرای سقف سرویس بهداشتی از آن استفاده کرد، سقف کاذب لوکس است.

سقف توالت
سقف سرویس بهداشتی لوکس

آنچه که در بکارگیری سقف سرویس بهداشتی لوکس باید توجه ویژه ای به آن داشت، هارمونی سبک طراحی سقف با دکوراسیون و طراحی دیوارها می باشد.

سقف سرویس بهداشتی
هارمونی سقف سرویس بهداشتی لوکس با دیوارها و دکوراسیون

سقف سرویس بهداشتی ساده

با اجرای یک طرح ساده از سقف کاذب ، به راحتی و با هزینه ای نه چندان چشمگیر می توان زیبایی فضای حمام و سرویس بهداشتی را دوچندان نمود.

سقف توالت
سقف سرویس بهداشتی ساده
سقف سرویس بهداشتی
سقف حمام با نورپردازی زیبا

نورپردازی سقف سرویس بهداشتی

بدین منظور می توان با توجه به نوع سقف سرویس از انواع لامپ های سقفی ، هالوژن ، چراغ های آویز و… استفاده کرد. نورپردازی از اهمیت بالایی در دکوراسیون برخوردار است. زیرا نورپردازی مناسب ، علاوه بر زیباتر نمودن فضا ، موجب بزرگتر دیده شدن فضاهای کوچک در چشم بیننده می گردد. نور پردازی می تواند به صورت صفحه ای انجام شود.

سقف توالت
نورپردازی صفحه ای سقف توالت

سقف سرویس بهداشتی به صورت نواری هم قابل نورپردازی است. این امر ضمن تامین نور فضا، جلوه ای مدرن و چشم نواز به آن می بخشد.

سقف توالت
نورپردازی نواری سقف سرویس بهداشتی

نورپردازی کناف سرویس بهداشتی به صورت نقطه ای نیز از نمونه های معمول و پرکاربرد است.

سقف سرویس بهداشتی
نورپردازی نقطه ای کناف سرویس بهداشتی

استفاده از نور مخفی در سقف توالت بیش از اینکه جهت روشنایی استفاده شود، کاربرد زیبایی دارد.

سقف توالت
استفاده از نور مخفی در سقف توالت و حمام

انواع سقف کاذب

سقف های کاذب به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که با توجه به جنس، ویژگی و سلیقه در اماکن مختلف اجرا می گردند. از نظر محل اجرا به سقف کاذب پذیرایی ، سقف کاذب اتاق خواب ، سقف کاذب سرویس بهداشتی و سقف کاذب آشپزخانه تقسیم بندی می شوند. از سایر انواع و روش های اجرای سقف کاذب می توان به سقف کاذب مشبک ، سقف کاذب دامپا ، سقف کاذب لوکسالون ، سقف کاذب آکوستیک ، سقف کاذب گریلیوم ، سقف کاذب شیشه ای ، سقف کانتکس ، سقف کاذب معرق ، سقف کاذب لوور ، سقف کاذب تایل گچی و اجرای سقف کشسان اشاره کرد. همچنین با اجرای تزئینات سقف به ویژه بر روی سقف های گچی زیبایی سقف افزایش می یابد.

برای مطالعه بیشتر:

سقف کناف

سقف کشسان

آسمان مجازی

سقف کاذب گچی

سقف کاذب

کناف کاری سقف

سقف هال

نورپردازی سقف

سقف آشپزخانه

سقف متحرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!