استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل ارزان
ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل نوعی از مصالح پیش ساخته و آماده است که برای ساخت دیوار ها و سقف انبار ها، سوله ها، سردخانه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. ساندویچ پانل از دولایه ورق مقاوم و یه لایه عایق با ضخامت های مختلف میان آن تشکیل شده است. استفاده از ساندویچ پنل یک راه حل مقرون به صرفه و مناسب برای پوشش دیوار ها و سقف فضاهای گوناگون است.

خرید ساندویچ پانل ارزان یکی از دغدغه های اصلی پیمانکاران و سازندگان صنعت ساختمان است. عمران مدرن یکی از ارائه دهنده های ساندویچ پانل ارزان در انواع مختلف می باشد. در ادامه این مطلب انواع ساندویچ پانل ارزان و عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل بررسی شده است.

ساندویچ پانل بر اساس کاربرد به دو نوع سقفی و دیواری تقسیم بندی می شود. تفاوت این مدل ها در ضخامت و گام های روی سطح ساندویچ پانل است.

ساندویچ پانل ارزان
پانل سقفی و دیواری

قیمت ساندویچ پانل ارزان تحت تاثیر کیفیت پانل ها، ضخامت و نوع عایق است. با توجه به اینکه پارامتر های متعددی در تعیین قیمت ساندویچ پانل ارزان تاثیر گذار هستند. امکان اعلام قیمت دقیق این کالا وجود ندارد. بنابراین برای استعلام قیمت ساندویچ پانل ارزان با همکاران ما در عمران مدرن در تماس باشید.

قیمت ساندویچ پانل ارزان

قیمت ساندویچ پانل ارزان بر اساس نوع و کاربرد آن متغیر است. همانطور که پیش تر ذکر شد، انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی برای فضاهای مسکونی، تجاری، اداری و ساندویچ پانل صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع ساندویچ پانل ها برای دیوار ها و سقف سردخانه، سوله، اتاق تمیز و … تولید می شوند.

قیمت ساندویچ پانل ارزان با توجه به نوع و کاربرد متفاوت است. به طور کلی با توجه به مزایای این کالا خرید آن انتخابی مقرون به صرفه است. از عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل ارزان، جنس هسته، جنس ورق ها . ابعاد آن می توان اشاره کرد.

جنس هسته تاثیر مستقیمی بر درجه عایق پذیری ساندویچ پانل دارد. ساندویچ پانل ارزان معمولا هسته هایی با کیفیت پایین دارند لذا عایث پذیری چندانی نخواهند داشت.

خرید ساندویچ پانل ارزان

خرید ساندویچ پانل ارزان به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. عمران مدرن ارائه دهنده ساندویچ پانل ارزان به کیفیت و قیمت مناسب می باشد. بهتر است قبل از خرید اینترنتی از ابعاد، محل استفاده و کاربرد ساندویچ پانل مد نظر آگاهی کامل داشته باشید.

خرید ساندویچ پانل ارزان
اجزای پانل

خرید اینترنتی ساندویچ پانل ارزان در شهر های بزرگ و پرترافیک مثل تهران، مشهد، اصفهان شدیدا مرسوم است. شرکت عمران مدرن بهترین ارائه دهنده های ساندویچ پانل ارزان در سرتاسر ایران را برای رفاه حال مشتریان معرفی کرده است. با مراجعه به سایت عمران مدرن اطلاعت لازم در این خصوص را کسب خواهید کرد.

عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل ارزان

عوامل متعددی بر قیمت ساندویچ پانل ارزان تاثیر گذارند. از جمله هسته، ابعاد، نوع ورق ها و نوع عایق به کار رفته در لایه میانی و ضخامت و تعداد لایه بر قیمت نهایی مستقیما تاثیر خواهد داشت.

ابعاد یاندویچ پانل شامل طول، عرض و ضخامت آن می باشد.عرض ساندویچ پانل سقفی و دیواری معمولا ثابت است و آن چه در ابعاد ساندویچ پانل ها متغیر است، طول آن است که در مدل دیواری ۲ متر تا ۱۰ متر و مدل سقفی تا ۱۴ متر ادامه دارد. ساندویچ پانل ارزان معمولا ابعاد کمی دارد. همچنین هر چه ضخامت ساندویچ پانل کمتر باشد، قیمت کمتری خواهد داشت.

ساندویچ پانل ارزان
تولید ساندویچ پانل

با توجه به ارائه ساندویچ پانل های سفارشی و تنوع و گستردگی متریال و شیوه ساخت، برای ساندویچ پانل ارزان نمی توان الگوی مشخصی از قیمت ارائه کرد و نیاز است که به صورت روزانه استعلام قیمت انجام شود.

برای مطالعه بیشتر:

ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل دیجی کالا

ابعاد ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل ، تری دی پنل و پنل گچی

ساندویچ پانل اتاق تمیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.48 ( 8 نظر)

۲ نظر

  1. قیمت که نوشته نمیشه. چه نظری می توان داد
    اگر قیمت گفته بشه بهتر است.

  2. قیمت که نوشته نمیشه. چه نظری می توان داد