استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

درب آسانسور

درب آسانسور
درب اسانسور

یکی از اجزای مهم آسانسور از نظر ایمنی و کارکرد، درب آسانسور (Elevator door) است. نصب درب آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است و عدم نصب دقیق می ‌تواند خسارت های جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. بر همین اساس مهم ‌ترین وظیفه‌ درب‌ اسانسور ، تامین امنیت مسافران از طریق تفکیک فضا و قطع دسترسی به محیط‌ های خطرناک است.

انتخاب درب اسانسور به نوع اسانسور و بار اسمی آن وابسته است. کارآمدترین درب اسانسور ، نوعی است که زمان باز و بسته شدن کم تری داشته باشد و عرض آن، انتقال همزمان مسافرین را ممکن سازد. این امر زمانی امکان پذیر است که مطابق استاندارد EN 81-1 درب ها عرضی معادل ۱۱۰۰ میلی متر یا بیش تر داشته باشند.

درب آسانسور
درب آسانسور

آسانسور هایی که جهت حمل بار و مسافر استفاده می شوند، مطابق استاندارد EN 81-1 در صورتی که شرایط ذیل را داشته باشند، می توانند به صورت بدون درب اجرا شوند.

 • سرعت اسمی آسانسور از ۰.۶۳ متر بر ثانیه بیشتر نباشد.
 • عمق کابین آسانسور بیش تر از ۱.۵ متر باشد.
 • لبه پنل کنترل کابین آسانسور حداقل ۴۰ سانتی متر از ورودی کابین فاصله داشته باشد.

انواع درب آسانسور

به طور کلی هر دستگاه اسانسور از دو نوع درب شامل درب کابین آسانسور که بر روی کابین سوار می ‌شود و درب طبقات که در هر ایستگاه اسانسور نصب شده است، تشکیل می شود.

درب آسانسور
درب اسانسور

درب کابین آسانسور

تعداد درب کابین اسانسور به تعداد ورودی و خروجی اسانسور وابسته است. در برخی از ساختمان ها به دلیل محدودیت ‌های معماری و یا نیاز به جداسازی بعضی از بخش ‌های ساختمان از یکدیگر، برای اسانسور بیش تر از یک درب کابین تعبیه می‌ شود اما به طور معمول از یک درب استفاده می شود.

درب کابین آسانسور
درب کابین آسانسور

درب کابین همراه با کابین اسانسور جابجا می‌ شود و تنها در زمان توقف کامل، باز می‌ گردد. این درب به صورت خودکار در زمان حرکت بسته شده و با ایزوله کردن فضای کابین ، مسافران را از خطرات محیط متحرک پیرامون، محفوظ نگه می ‌دارد.

درب طبقات آسانسور

درب طبقات آسانسور دسترسی افراد حاضر در طبقات به چاهک اسانسور را محدود کرده و خطراتی نظیر سقوط به چاه یا برخورد با کابین در حال حرکت را از بین می برد. درب طبقات تنها زمانی باز می ‌شود که کابین در طبقه توقف کرده و درب کابین جهت ورود یا خروج مسافرین باز شده باشد.

انواع درب آسانسور از نظر نوع کارکرد

درب‌ های کابین و طبقات آسانسور از نظر نوع کارکرد به دو دسته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طبقه‌بندی می‌ گردد.

درب اتوماتیک آسانسور
درب اتوماتیک آسانسور

درب اتوماتیک آسانسور

درب اتوماتیک اسانسور که هم در درب کابین و هم درب طبقه استفاده می‌ شود، به صورت خودکار باز و بسته می‌ گردد.

درب نیمه اتوماتیک آسانسور

در درب‌ های نیمه اتوماتیک ، درب طبقات به صورت لولایی اجرا شده که با استفاده از نیروی مکانیکی یا از طریق فشار دادن درب ، باز و بسته می گردد. اما درب کابین از نوع تلسکوپی یا اتوبوسی است که به شکل اتوماتیک باز و بسته می شود.

قیمت درب آسانسور
درب اسانسور

انواع درب آسانسور بر حسب عملکرد درب

در‌ب های آسانسور برحسب عملکرد باز و بسته شدن درب شامل درب لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، کشویی افقی و عمودی و … می باشند.

درب لولایی آسانسور

درب لولایی آسانسور که از قدیمی ‌ترین نوع درب های اسانسور است، برای اسانسور های کوچک با فضای محدود کاربرد دارد. عدم نیاز به عرض زیاد جهت کارکرد صحیح از مزایای این نوع از درب‌ ها می‌ باشد.

درب لولایی اسانسور بیش تر در اسانسور های باربر کاربرد دارد. عملکرد این درب‌ ها به این صورت است که درب در راستای عمودی از پایین باز شده و به سمت بالا جمع می ‌شود. در هنگام بسته شدن نیز در راستای عمود پایین آمده و باعث بسته شدن درب اسانسور می‌ گردد.

درب لولایی آسانسور
درب لولایی آسانسور

درب لولایی اسانسور ممکن است یک یا دو لته باشد. درب تک لته اغلب به عنوان درب طبقه در اسانسور های کوچک مسافربر با ترافیک کم، کاربرد دارد. در بعضی موارد درب های دو لته وسط باز شو ، بر روی کابین اسانسور قرار داده می شود تا از فضای مورد نیاز برای باز شدن درب در مقایسه با تک لته به میزان قابل توجهی کاسته شود.

از معایب درب لولایی اسانسور می ‌توان به مسدود شدن مسیر راهرو هنگام باز شدن درب ، سختی باز شدن از نظر نیروی مکانیکی لازم، زمان ‌بر بودن عملیات باز و بسته شدن درب و عدم کاربرد آسان برای افراد معلول ، کودکان و سالمندان اشاره نمود.

درب اتوماتیک آسانسور
درب اتوماتیک اسانسور

درب سانترال آسانسور

درب‌ سانترال اسانسور از دو لنگه مجزا تشکیل شده‌ است و هنگام بسته شدن، این لنگه ‌ها به صورت مماس کنار هم قرار می ‌گیرند. در زمان باز شدن نیز به صورت کشویی به طرف سمت چپ و راست حرکت کرده و باعث باز شدن درب از قسمت میانی می‌ شود. مزیت درب‌ سانترال سرعت باز و بسته شدن بالای آن است. از معایب آن نیز می توان به عدم کارکرد صحیح هنگام خطا و یا کار نکردن چشمی درب اسانسور اشاره کرد.

درب آسانسور اتوماتیک
درب اسانسور اتوماتیک

درب کشویی افقی

درب کشویی افقی اسانسور که امروزه با استقبال بیش تری همراه شده است به دو دسته درب تک لته چپ یا راست باز شو و درب چند لته کنار بازشو تقسیم می شود. در درب های کنار باز شو هر پنل بر روی ریل خود حرکت کرده و یک ریل با شیار دوگانه یا سه گانه برای هدایت هر لته در شیار آن وجود دارد و هنگامی که درب کاملا باز گردد، لته های درب به موازات و در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

درب کشویی آسانسور
درب کشویی آسانسور

درب تلسکوپی آسانسور

درب‌ تلسکوپی آسانسور تنها از یک سمت باز یا بسته می ‌شود و سه قاب بالای این نوع از درب‌ ها نصب می‌ شود که در هنگام باز و بسته شدن، به صورت کشویی بر روی یکدیگر قرار می‌ گیرند. از مزایای درب تلسکوپی یا کپسولی اسانسور ، سرعت بالاتر جابجایی به نسبت درب‌ های لولایی می ‌باشد.

درب‌ تلسکوپی آسانسور
درب‌ تلسکویی آسانسور

درب کشویی عمودی

درب کشویی عمودی اسانسور ممکن است متشکل از یک لته و یا دو لته باشد. در درب های دو لته ای هنگام باز شدن، لته پایینی به سمت پایین و لته بالایی به سمت بالا کشیده می شود و هر دو لته از داخل ریل راهنمای درب حرکت کرده و از نظر وزنی یکدیگر را خنثی و بالانس می کنند.

لازم به ذکر است که درب کشویی عمودی بویژه در اسانسور های باربر سنگین وزن در دو نوع دستی و اتوماتیک بکار گرفته می شود.

 مطابق استاندارد EN 81-1 شرایطی که می توان از درب کشویی عمودی استفاده کرد، به شرح ذیل است.

درب کابین آسانسور
درب کابین اسانسور
 • بسته شدن تحت کنترل کامل و مداوم استفاده کننده انجام شود.
 • متوسط سرعت بسته شدن لته ها بیش تر از ۳۰ سانتی متر بر ثانیه نباشد.
 • درب کابین از نوع لته مشبک یا توری ساخته شده باشد.

درب کابین قبل از آن که درب طبقه شروع به بسته شدن نماید، لازم است حداقل به مقدار دو سوم بسته شده باشد.

درب کشویی عمودی آسانسور ساختار مستحکمی دارد، لذا ریل راهنما لازم است به نحوی طراحی گردد که بارهای آسانسور را پوشش دهد. یک لبه انعطافی ایمنی نیز به لته بالایی نصب می شود تا از احتمال آسیب را کاهش دهد.

درب کشویی عمودی آسانسور
درب کشویی عمودی آسانسور

درب آکاردئونی یا اتوبوسی آسانسور

یکی از متداول ترین درب های آکاردئونی یا اتوبوسی اسانسور ، نوع مشبک آن است که بطور دستی باز و بسته می شود. اما درب های آکاردئونی غیر مشبک نیز شامل قطعات عمودی (لته ها) است که به صورت مکانیکی به وسیله لولا هایی به یکدیگر متصل شده و به وسیله شیار ها و ریل هایی حداقل هر چهار قطعه یکی از بالا و هر دو قطعه یکی از پایین، هدایت می شود.

لازم به ذکر است که لته های درب باید سطح تراز بدون فرورفتگی یا برجستگی داشته باشد.

قیمت سنسور درب آسانسور
قیمت سنسور درب اسانسور

درب آسانسور در تهران

۱- شرکت هدیش ساخت مهد آسا ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در تهران می باشد. همچنین آدرس شرکت هدیش ساخت مهد آسا جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران-چهارصد دستگاهء خیابان شیخ الرییسء خیابان پیروزیء پلاک ۸۸۰ واحد ۵

۲- شرکت هموار فراز پارس مهر ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در تهران می باشد. همچنین آدرس شرکت هموار فراز پارس مهر جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان توحید خیابان پرچم خیابان رودکی شمالی پلاک ۶۷ طبقه همکف واحد ۱

درب آسانسور در تهران
درب اسانسور در تهران

درب آسانسور در کرج (البرز)

۳- شرکت آسانبر ایمن سام آذرخش ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کرج (البرز) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبرایمن سام آذرخش جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین شهرک الوند خیابان ده متری کوچه یادگار امام نبش کوچه جمالی

درب آسانسور
درب اسانسور

۴- شرکت آساک آسانبر البرز ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کرج (البرز) می باشد. همچنین آدرس شرکت آساک آسانبر البرز جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرج جاده مشکین دشت شهرک بعثت بلوار سعدی ساختمان ثامن ۲ طبقه اول واحد ۱

درب آسانسور در کرج (البرز)
درب اسانسور در کرج (البرز)

درب آسانسور در اصفهان

۵- شرکت بهرو فراز آسانبر آریا ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اصفهان می باشد. همچنین آدرس شرکت بهرو فراز آسانبر آریا جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خوانسار ، خیابان امام خمینی ، مجتمع تجاری قائم ، ضلع غربی ، طبقه اول

انواع درب اتوماتیک آسانسور
انواع درب اتوماتیک اسانسور

۶- شرکت بیتا صعود هشت بهشت ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اصفهان می باشد. همچنین آدرس شرکت بیتا صعود هشت بهشت جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اصفهان خ پروین خ آذربیگدلی ک صالحی خ قربانی (مجتمع آرش) پ۱ ط دوم کدپستی ۸۱۹۹۸۹۳۱۱۰

درب آسانسور در اصفهان
درب آسانسور در اصفهان

درب آسانسور در مشهد (خراسان رضوی)

۷- شرکت ماموت راهبرد ایرانیان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در مشهد (خراسان رضوی) می باشد. همچنین آدرس شرکت ماموت راهبرد ایرانیان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : حدفاصل پیروزی ۶۱ و ۶۳. پلاک ۱۱۳

قیمت موتور سردرب آسانسور
موتور سردرب آسانسور

۸- شرکت مبتکران صنعت رابین ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در مشهد (خراسان رضوی) می باشد. همچنین آدرس شرکت مبتکران صنعت رابین جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : احمدآباد مجتمع تجاری قسطنطنیه طبقه چهارم واحد ۳۰۴

درب آسانسور در مشهد (خراسان رضوی)
درب اسانسور در مشهد (خراسان رضوی)

درب آسانسور در تبریز (آذربایجان غربی)

۹- شرکت آسان بر پایا سیر کنترل ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در تبریز (آذربایجان غربی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسان بر پایا سیر کنترل جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آذرشهرشهرک ولیعصر خ رسالت کوی امام حسن ۱۰۰ متر پایین تر از مدرسه امام حسن پلاک ۲

هزینه درب اسانسور
درب اسانسور

۱۰- شرکت آسان ریل برج ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در تبریز (آذربایجان غربی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسان ریل برج جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تبریز- چهار راه مارالان- بطرف چهارسوق- سمت چپ- سلختمان آفاق ویلا- طبقه اول واحد A2

درب آسانسور در تبریز (آذربایجان غربی)
درب اسانسور در تبریز (آذربایجان غربی)

درب آسانسور در همدان

۱۱- شرکت شرکت تعاونی اطمینان گستر آمیتیس سازه ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در همدان می باشد. همچنین آدرس شرکت شرکت تعاونی اطمینان گستر آمیتیس سازه جهت خرید و استعلام قیمت درب اسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان خیابان میرزاده عشقی جنب کلینیک امام خمینی(ره) ساختمان کیمیا واحد ۲

درب آسانسور در همدان
درب اسانسور در همدان

۱۲- شرکت مانا آسانبر همدان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در همدان می باشد. همچنین آدرس شرکت مانا آسانبر همدان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : همدان – خیابان بوعلی – برج آریان – طبقه ۱۲ – واحد ۱۳۴

درب آسانسور در همدان
درب اسانسور در همدان

درب آسانسور در اردبیل

۱۳- شرکت سمتا سایان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اردبیل می باشد. همچنین آدرس شرکت سمتا سایان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان گودرز محمدی بلوار شهدای شهرداری

درب آسانسور صنعتی
درب اسانسور صنعتی

۱۴- شرکت سینا گستر ساوالان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اردبیل می باشد. همچنین آدرس شرکت سینا گستر ساوالان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اردبیل-جنب سی ان جی

درب آسانسور اردبیل
درب آسانسور اردبیل

درب آسانسور در شیراز (فارس)

۱۵- شرکت آسانبر قدرت بوشهر ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در شیراز (فارس) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر قدرت بوشهر جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز شهرک فرنگیان بلوار یاوران شرقی حد فاصل خیابان سلحشوران و رشد

درب آسانسور خانگی
درب اسانسور خانگی

۱۶- شرکت آسانبر مهرتاج ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در شیراز (فارس) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر مهرتاج جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز:خیابان توحید بازار دشتی طبقه سوم پلاک ۳۰۵

درب آسانسور در شیراز (فارس)
درب اسانسور در شیراز (فارس)

درب آسانسور در یزد

۱۷- شرکت آسانسور پارس ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در یزد می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانسور پارس جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یزد – شهرک صنعتی خضر آباد – بلوار کاج – ۲۴ متری یازدهم

دیکتاتور درب آسانسور
دیکتاتور درب اسانسور

۱۸- شرکت آلفا نیرو یزد ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در یزد می باشد. همچنین آدرس شرکت آلفا نیرو یزد جهت خرید و استعلام قیمت درب اسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یزد – میدان امام علی – بلوار کوثر – خیابان طلوع – نبش کوچه ۵۲ – طبقه بالا

درب آسانسور در یزد
درب آسانسور در یزد

درب آسانسور در کرمان

۱۹- شرکت آسانسور ممتازصنعت پایدارسمنگان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کرمان می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانسور ممتازصنعت پایدارسمنگان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیرجان بلوار هجرت اول بلوار شهید زندی نیا

درب آسانسور کرمان
درب آسانسور کرمان

۲۰- شرکت آسانسورصنعت آریایی نوین ژرمانیا ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کرمان می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانسورصنعت آریایی نوین ژرمانیا جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمان خیابان شهید مطهری نبش کوچه ۵۰

درب آسانسور در کرمان
درب اسانسور در کرمان

درب آسانسور در رشت (گیلان)

۲۱- شرکت تک سوار سامان فراز ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در رشت (گیلان) می باشد. همچنین آدرس شرکت تک سوار سامان فراز جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : رشت – خیابان معلم – میدان سرگل – جنب پارک کودک – ساختمان سحر – طبقه ۴

پنل درب آسانسور
پنل درب آسانسور

۲۲- شرکت خزرفرازبندرپارس ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در رشت (گیلان) می باشد. همچنین آدرس شرکت خزرفرازبندرپارس جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گیلان- بندرانزلی -ژاندارمری- اول خیابان نواب – ساختمان مهر- طبقه دوم – واحد ۴

درب آسانسور در رشت (گیلان)
درب اسانسور در رشت (گیلان)

درب آسانسور در زنجان

۲۳- شرکت دیبا صعود فراز پیما ارائه دهنده خدمات فروش انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در زنجان می باشد. همچنین آدرس شرکت دیبا صعود فراز پیما جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زنجان فلکه آزادگان مجتمع سهند طبقه چهارم واحد ۴۰۸ 

درب آسانسور در زنجان
درب اسانسور در زنجان

۲۴- شرکت زرین صعود افق ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در زنجان می باشد. همچنین آدرس شرکت زرین صعود افق جهت خرید و استعلام قیمت درب اسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زنجان ، خ بعثت

درب آسانسور در زنجان
درب آسانسور در زنجان

درب آسانسور در کرمانشاه

۲۵- شرکت اهورا آناهیتا عصر سوم ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کرمانشاه می باشد. همچنین آدرس شرکت اهورا آناهیتا عصر سوم جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمانشاه – میدان آزادگان به سمت پردیس بعد از تالار انتظار

قیمت درب آسانسور
درب آسانسور

۲۶- شرکت اوج سازان اخوان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کرمانشاه می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج سازان اخوان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کرمانشاه ، میدان جمهوری (تاجگذاری سابق) ، ابتدای خیابان سعدی ، نبش کوی رامک کرمانشاه،۲۲بهمن،چهارراه گذرنامه،ابتدای بلوار آل آقا

درب آسانسور در کرمانشاه
درب اسانسور در کرمانشاه

درب آسانسور در سنندج (کردستان)

۲۷- شرکت آونگ آسانبر بالابان صنعت ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در سنندج (کردستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آونگ آسانبر بالابان صنعت جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنند ج- میدان ظفریه – محله حاجی آباد – پایین تر از خیابان شهید بروجردی – خیابان خضر زنده پلاک ۵ – طبقه همکف – کد پستی ۶۶۱۹۹۴۳۸۳۴

درب آسانسور
درب اسانسور

۲۸- شرکت اندازیاران آسانبر آسایش ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در سنندج (کردستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت اندازیاران آسانبر آسایش کردستان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سنندج – بلوار کردستان – سه راه موزه – پلاک ۱

درب آسانسور در سنندج (کردستان)
درب اسانسور در سنندج (کردستان)

درب آسانسور در ایلام

۲۹- شرکت ایلام آسانبر اطمینان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در ایلام می باشد. همچنین آدرس شرکت ایلام آسانبر اطمینان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان ایلام-شهرستان ایلام-چالیمار-بلوارشهرداری نرسیده به پارک بانوان

درب آسانسور ایلام
درب اسانسور ایلام

۳۰- شرکت ایلیاآسانبر زاگرس ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در ایلام می باشد. همچنین آدرس شرکت ایلیاآسانبر زاگرس جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ایلام-میدان انقلاب-نرسیده به چهار راه ارشاد

درب آسانسور در ایلام
درب آسانسور در ایلام

درب آسانسور در اهواز (خوزستان)

۳۱- شرکت آسانبر مهاوی صنعت ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اهواز (خوزستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر مهاوی صنعت جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اهواز- لشگر آباد- خیابان پیش آهنگی- روبروی میدان دانشگاه- ساختمان صالحون- طبقه ۴

قیمت موتور سردرب آسانسور
قیمت موتور سردرب اسانسور

۳۲- شرکت آسانبرو پله برقی مهان صنعت راویس ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اهواز (خوزستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبرو پله برقی مهان صنعت راویس جهت خرید و استعلام قیمت درب اسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اهواز،کیانپارس خیابان چمران نبش دانشور غربی پلاک ۵۰/۱

درب آسانسور در اهواز (خوزستان)
درب اسانسور در اهواز (خوزستان)

درب آسانسور در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد)

۳۳- شرکت آرین فراز عمیدی ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) می باشد. همچنین آدرس شرکت آرین فراز عمیدی جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : یاسوج-بلوار ارم-نبش ارم هشتم- پلاک ۱- شرکت آرین فراز عمیدی

قطعات اسانسور
قطعات اسانسور

۳۴- شرکت آسانبردایان صنعت سپهر جنوب ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبردایان صنعت سپهر جنوب جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گچساران کارکنان شمالی حدفاصل خیابان ۳ و ۴ مجتمع مهر ارجان طبقه زیرین

درب آسانسور در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد)
درب اسانسور در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد)

درب آسانسور در بوشهر

۳۵- شرکت سلیم آسانبر ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بوشهر می باشد. همچنین آدرس شرکت سلیم آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شیراز- خیابان فردوسی- روبروی هتل تالاری- ساختمان ۱۴۶ طبقه اول

درب اسانسور در بوشهر
درب اسانسور در بوشهر

۳۶- شرکت عرش آسانبر ایمن سازان لیان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بوشهر می باشد. همچنین آدرس شرکت عرش آسانبر ایمن سازان لیان جهت خرید و استعلام قیمت درب اسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بوشهر خیابان بهشت صادق چهارراه فضیلت نبش کوچه شهیدفشنگ ساز ساختمان میناطبقه دوم واحد پنج

درب آسانسور در بوشهر
درب آسانسور در بوشهر

درب آسانسور در بندرعباس (هرمزگان)

۳۷- شرکت دیاکو اسانکار ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بندرعباس (هرمزگان) می باشد. همچنین آدرس شرکت دیاکو اسانکار جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بندر عباس بلوار امام خمیتی .بعد از بیمارستان کودکان روبروی خیابان سعادت بالای بانک توسعه تعاون کشور طبقه ۴ واحد ۶

گاورنر اسانسور
گاورنر اسانسور

۳۸- شرکت رسام آسانبرفرناد ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بندرعباس (هرمزگان) می باشد. همچنین آدرس شرکت رسام آسانبرفرناد جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران.بزرگراه رسالت.چهارراه سرسبز.پلاک۷۳۷ -ساختمان ۷۱۱-واحد ۱۸

درب آسانسور در بندرعباس (هرمزگان)
درب اسانسور در بندرعباس (هرمزگان)

درب آسانسور در بیرجند (خراسان جنوبی)

۳۹- شرکت سبا آسانبر ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بیرجند (خراسان جنوبی) می باشد. همچنین آدرس شرکت سبا آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – بلوار اندرزگو – کوچه وطن پورشمالی – پلاک ۵ – مجتمع مسکونی بام – طبقه ۵ –واحد ۹

درب آسانسور در بیرجند
درب اسانسور در بیرجند

۴۰- شرکت سپهر توس راین – شعبه بیرجند ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بیرجند (خراسان جنوبی) می باشد. همچنین آدرس شرکت سپهر توس راین – شعبه بیرجند جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مشهد – میدان هنرستان – نبش پیروزی ۴۳ – شماره ۱۷۵ – طبقه دوم-شعبه بیرجند – خیابان فردوسی – ساختمان ونوس – طبقه سوم

درب آسانسور در بیرجند (خراسان جنوبی)
درب اسانسور در بیرجند (خراسان جنوبی)

درب آسانسور در بجنورد (خراسان شمالی)

۴۱- شرکت ذکاوت شگرف آسانبر آلاداغ ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بجنورد (خراسان شمالی) می باشد. همچنین آدرس شرکت ذکاوت شگرف آسانبر آلاداغ جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بجنورد – خیابان ۱۷شهریور جنوبی- بین ۱۷شهریور جنوبی ۱و ۳

درب آسانسور در بجنورد
درب اسانسور در بجنورد

۴۲- شرکت سگام آسانبر سهند ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در بجنورد (خراسان شمالی) می باشد. همچنین آدرس شرکت سگام آسانبر سهند جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : بجنورد- ۱۷ شهریور جنوبی- نبش کوچه یقین- طبقه فوقانی سرمایش گرمایش گلدیران

درب آسانسور در بجنورد (خراسان شمالی)
درب اسانسور در بجنورد (خراسان شمالی)

درب آسانسور در گرگان (گلستان)

۴۳- شرکت آسانبر حیدری ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در گرگان (گلستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر حیدری جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گنبدکاووس بلوار امامزاده تقاطع ملت نبش کوچه ۴ آسانبر راضی

درب آسانسور در گرگان
درب اسانسور در گرگان

۴۴- شرکت آسانبر فراز شمال ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در گرگان (گلستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر فراز شمال جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : گرگان، زیباشهر. خیابان چشم انداز. پلاک ۴۶ ساختمان الماس

درب آسانسور در گرگان (گلستان)
درب اسانسور در گرگان (گلستان)

درب آسانسور در ساری (مازندران)

۴۵- شرکت رسا سازان آرمان گستر شمال ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در ساری (مازندران) می باشد. همچنین آدرس شرکت رسا سازان آرمان گستر شمال جهت خرید و استعلام قیمت درب اسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : آمل – خیابان هراز – انتهای آفتاب یکم – ساختمان ایرانمهر – طبقه پنجم – واحد ۱۶

۴۶- شرکت روان رو دماوند ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در ساری (مازندران) می باشد. همچنین آدرس شرکت روان رو دماوند جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : ساری – میدان امام – بلوار دانشگاه – نرسیده به سه راه جویبار

درب آسانسور در ساری (مازندران)
درب اسانسور در ساری (مازندران)

درب آسانسور در قزوین

۴۷- شرکت تهران بالابر سپهر ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در قزوین می باشد. همچنین آدرس شرکت تهران بالابر سپهر جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران _ بزرگراه آبشناسان سردار جنگل شمالی پلاک ۱۷۱‌ ساختمان سهند واحد ۱۹

درب آسانسور در قزوین
درب اسانسور در قزوین

۴۸- شرکت توسعه و ساخت آتیه سازان موفق ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در قزوین می باشد. همچنین آدرس شرکت توسعه و ساخت آتیه سازان موفق جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین خ نادری جنوبی پ ۱۳۳ واحد یک

۴۹- شرکت دیبا برج قزوین ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در قزوین می باشد. همچنین آدرس شرکت دیبا برج قزوین جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قزوین-خیابان شهید بابایی-نبش کوچه پنجم شکوفه پلاک ۵۸ طبقه همکف

درب آسانسور در قزوین
درب آسانسور در قزوین

درب آسانسور در قم

۵۰- شرکت الوند آذین اوج ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در قم می باشد. همچنین آدرس شرکت الوند آذین اوج جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان معلم، مجتمع عمرانیه، واحد ۴۱۹

۵۱- شرکت اوج گستر استیلا ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در قم می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج گستر استیلا جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان قندی غربی – پلاک ۲۶ – واحد ۵

درب آسانسور در قم
درب آسانسور در قم

درب آسانسور در اراک (مرکزی)

۵۲- شرکت پتروسازان مرکزی متین ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اراک (مرکزی) می باشد. همچنین آدرس شرکت پتروسازان مرکزی متین جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : اراک -خیابان ادبجو،خیابان بعثت ،چهارراه بعثت،جنب املاک معجزه ،پلاک ۶۳

۵۳- شرکت پویندگان صنعت گستر دلیجان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در اراک (مرکزی) می باشد. همچنین آدرس شرکت پویندگان صنعت گستردلیجان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : دلیجان خیابان طالقانی جنب کوچه بعثت

درب آسانسور در اراک (مرکزی)
درب اسانسور در اراک (مرکزی)

درب آسانسور در خرم آباد (لرستان)

۵۴- شرکت ایمن ارتفاع صدرا ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در خرم آباد (لرستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت ایمن ارتفاع صدرا جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : خرم آباد- خیابان ۶۰ متری – بعد از بلوار کاوه

درب آسانسور در قزوین
درب اسانسور در قزوین

۵۵- شرکت ایمن آسانبر بروجرد ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در خرم آباد (لرستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت ایمن آسانبر بروجرد جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان لرستان-شهرستان بروجرد-شهرک اندیشه فاز ۷ نبش کوچه ارغوان ۷ ساختمان سون

درب آسانسور در خرم آباد (لرستان)
درب اسانسور در خرم آباد (لرستان)

درب آسانسور در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری)

۵۶- شرکت اراد صنعت پایور ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری) می باشد. همچنین آدرس شرکت اراد صنعت پایور جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد- خیابان ۱۲ محرم- کوچه ۱۲- مجتمع کیمیا واحد ۱۸

۵۷- شرکت اریا فراز ایمن ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری) می باشد. همچنین آدرس شرکت اریا فراز ایمن جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : شهرکرد- خیابان ۱۲ محرم- روبروی مجتمع امام صادق – کوچه ۱۰- مجتمع رازی- طبقه۱ – واحد ۱۰۱

درب آسانسور در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری)
درب اسانسور در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری)

درب آسانسور در سمنان

۵۸- شرکت ایمن سازه آماج ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در سمنان می باشد. همچنین آدرس شرکت ایمن سازه آماج جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : استان تهران-شهرستان شهریار-اندیشه فاز یک-ارغوان چهارم-کوچه جهان آرا-پلاک ۱۶-ساختمان آریا-طبقه ۲-واحد ۸-کدپستی ۳۳۵۴۳۶۵۱۳۱

درب آسانسور در شهرکرد
درب اسانسور در شهرکرد

۵۹- شرکت باتیس صنعت آسانبر ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در سمنان می باشد. همچنین آدرس شرکت باتیس صنعت آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : تهران آریا شهر خ آیت الله کاشانی بعد از پل ستاری روبروی شهر کتاب پلاک ۴۶۴ طبقه ۳ واحد ۱۸

درب آسانسور در سمنان
درب اسانسور در سمنان

درب آسانسور در کیش

۶۰- شرکت سپهرار آسانبر کیش ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کیش می باشد. همچنین آدرس شرکت سپهرار آسانبر کیش جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : میدان امیر کبیر ساختمان فرهاد طبقه اول واحد پنجم

۶۱- شرکت شرکت طراحی مهندسی مبتکران فاخر آریان کیش ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب آسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در کیش می باشد. همچنین آدرس شرکت شرکت طراحی مهندسی مبتکران فاخر آریان کیش جهت خرید و استعلام قیمت درب اسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : کیش . بلوار سنایی . بلوار اندیشه . پشت ساختمان کیشوندی . ساختمان نوین . طبقه اول . واحد ۵

درب آسانسور در کیش
درب آسانسور در کیش

درب آسانسور در قشم

۶۲- شرکت آسانبر بنیامین محرک قشم ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در قشم می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر بنیامین محرک قشم جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : قشم، مجتمع تجاری پردیس، طبقه اول، واحد ۱۱۰

درب آسانسور در قشم
درب اسانسور در قشم

۶۳- شرکت آسانبر سریع سیر قشم ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در قشم می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر سریع سیر قشم جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : مجتمع تجاری اداری مهتاب طبقه دوم واحد ۲۰۳

درب آسانسور در قشم
درب آسانسور در قشم

درب آسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

۶۴- شرکت آسانبر شایان صنعت زاهدان ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر شایان صنعت زاهدان جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : سیستان و بلوچستان-زاهدان-خیابان میرزای شیرازی- نبش میرزای شیرازی ۱۸

درب آسانسور در زاهدان
درب اسانسور در زاهدان

۶۵- شرکت آسانبر عرش پیمای شهر هامون ارائه دهنده خدمات فروش و نصب انواع درب اسانسور و قطعات آن نظیر قفل ، برد ، دیکتاتور ، دستگیره ، سنسور و … در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر عرش پیمای شهر هامون جهت خرید و استعلام قیمت درب آسانسور اتوماتیک ، نیمه اتوماتیک ، لولایی ، سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، تلسکوبی ، کشویی افقی و عمودی ، شیشه ای و … به شرح ذیل می باشد.

آدرس : زاهدان-زیباشهر-نبش فرخی سیستانی ۷

درب آسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان)
درب اسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

قیمت درب آسانسور

با توجه به جذابیت، کارایی و صرفه جویی در زمان و البته کیفیت درب های اتوماتیک آسانسور ، قیمت آن ها نسبت به درب های لولایی بیش تر است. از طرفی درب های اتوماتیک آسانسور در مدل های مختلفی تولید می شوند و بر حسب نوع درب که می تواند سانترال ، آکاردئونی یا اتوبوسی ، کشویی افقی و عمودی و … باشد، قیمت درب آسانسور متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۶۵ نظر

 1. درب آسانسور شیشه ای چقدر هزینه داره؟

 2. درب آسانسور چه کیفیتی باید داشته باشد و حداقل قیمت آن چقدر است؟

 3. چگونه میشه از استحکام درب های اسانسور شیشه ای مطلع شد و آیا در ساختمان هایی با عبور و مرور زیاد و طبقات بالا اجرای درب اسانسور شیشه ای خطر ساز نیست

 4. ساختمان ما دیزاین سنتی داره و میخواستم برای اسانسور های ساختمان از درب اسانسور چوبی استفاده کنم آیا این چنین درب هایی وجود دارن یا میشه درب های فلزی رو با روکش چوب بپوشونیم

 5. سلام ، درب آسانسور آلومینیومی در مقایسه با درب آسانسور شیشه بهتره آیا اگر از بحث ظرافت کار بگذریم؟

 6. مرسی از اطلاعات مفیدتون و معرفی شرکت های ارائه کننده درب سانسور