استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

خرید میلگرد از کارخانه

خرید میلگرد از کارخانه
خرید میلگرد از کارخانه

خرید میلگرد از کارخانه انتخاب اول بسیاری از پیمانکاران است. قیمت میلگرد با خرید مستقیم میلگرد از کارخانه ارزان‌تر تمام می‌شود و اطمینان بیشتری در مورد کیفیت محصولات وجود دارد. خرید از واسطه معمولا با دردسرهایی همراه است. تفاوت وزن بار ارسالی، کیفیت پایین محصولات و عدم تحویل بار به موقع، معضلاتی است که حضور واسطه‌های نامطمئن در بازار آهن آلات ایجاد می‌کنند. نحوه خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان با پیچیدگی هایی همراه است. هر خریداری توانایی خرید مستقیم از کارخانه های ذوب آهن اصفهان را ندراد. به همین دلیل است که دفاتر فروش و نمایندگی‌ها و واسطه‌های خبره و خوش نام در این فضا کمک خواهند کرد.

خرید میلگرد از کارخانه به صرفه است یا آهن فروشی؟ کدام کارخانه میلگرد فروش مستقیم دارد؟ مدارک لازم برای خرید میلگرد از کارخانه چیست؟ چگونه از درب کارخانه مستقیم خرید کنیم؟ در ادامه سعی داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

خرید مستقیم میلگرد ارزان از کارخانه
خرید مستقیم میلگرد ارزان از کارخانه

نحوه خرید میلگرد از کارخانه

نحوه خرید میلگرد از کارخانه پس از انتخاب دقیق میلگرد مورد استفاده و تعیین میزان تناژ مورد نیاز و ثبت سفارش شامل مراحل زیر است:

 1. پیش فاکتور را بر اساس سفارشی که ثبت کردید دریافت کنید
 2. تائیدیه پیش فاکتور را ارسال کنید. دقت کنید که آدرس را به دقت وارد کنید.
 3. تعیین و پرداخت مبلغ پیش فاکتور که تضمینی است برای ارسال بار.
 4. دریافت بار در زمان مقرر و بررسی وزن و کیفیت محصولات ارسالی. ( زنگ زدگی و شکستگی بررسی شود )
 5. در صورت تایید سفارش از جانب مشتری، پرداخت تمامی مبلغ فاکتور
 6. در صورت عدم تایید، مرجوع کردن بار

خرید مستقیم میلگرد از کارخانه بیش از ۲۵ تن

اولین شرط خرید میلگرد از کارخانه ، سفارش‌های بالای ۲۵ تن است. اصطلاحی که برای میزان سفارش خرید میلگرد از درب کارخانه استفاده می شود، بندیل است. هر بندیل ۲ تن تا ۵.۵ تن متغییر است. از طرفی ظرفیت هر تریلی ۲۰ تن است. بنابراین حدود ۱۲ بندیل حاوی یک یا بیش از یک تریلی، حداقل سفارشی است که به کارخانه های برتر تولید میلگرد میتوانید بدهید.

حجم خرید میلگرد از کارخانه

اگر یک بندیل میلگرد ۱۲ سفارش دهید، حدود ۴۴۷ شاخه میلگرد ارسال خواهد شد. اگر به صورت حدودی متری ۵ شاخه میلگرد نیاز باشد، این میزان برای ۹۰ متر است. البته این محاسبه بر اساس شرایط پروژه تغییرات زیادی خواهد داشت. حال اگر قرار باشد به حداقل سفارش کارخانه که ۲۵ تن است برسیم، باید برای حدود ۱۰۰۰ متر میلگرد نیاز داشته باشیم. با این توضیح که بر اساس کاربرد میزان میلگرد تغییر خواهد داشت. این محاسبه بر اساس میزان میلگرد مصرفی حدود ۶۷ کیلوگرم برای هر متر مربع انجام شده است.

پیش از سفارش میلگرد از کارخانه نوع آن را مشخص کنید

معمولا نوع و تعداد دقیق میلگرد توسط طرح اعلام می‌شود. با این وجود در این بخش به صورت مختصر اطلاعات کلی در مورد کاربرد هر کدام از میلگردها ارائه می شود. پیش از خرید میلگرد از کارخانه باید به دقت نوع، قطر و استاندارد مورد نظر برای میلگرد را بشناسید. به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • از میلگرد A3 نباید برای عملیات جوشکاری استفاده کرد.
 • میلگرد A2 نیز برای جوشکاری مناسب نیست.
 • از میلگردها در آرماتور بندی و خاموت گذاری استفاده گسترده می شود.
 • میلگرد A2 در تیرچه و دیوار برشی و از میلگرد A3 در تیر و ستون استفاده می کنند.
 • میلگردهای A3 را برای میلگرد طولی فونداسیون استفاده می کنند.
 • میلگرد A2 را برای میلگرد عرضی فونداسیون به کار می برند.
سفارش مستقیم میلگرد از کارخانه ذوب آهن
سفارش مستقیم میلگرد از کارخانه ذوب آهن

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

در مورد خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان، خریدار باید شرایط ویژه ای داشته باشد. در واقع شرایط تنها محدود به میزان سفارش نخواهد بود. خریداران باید شرایط زیر را داشته باشند سپس در سایت ذوب آهن اصفهان ثبت نام کنند و پس از تایید می توانند مستقیما از این کارخانه خرید کنند. برای خرید از کارخانه ذوب آهن اصفهان در مورد انواع تیرآهن و نبشی ، پروفیل ، ورق فولادی ، سیم مفتول و میلگرد و ناودانی ابه سایت عمران مدرن مراجعه کنید. در مورد میلگرد اصفهان، شرایط سفارش دهنده به شرح زیر است:

 • پروانه بهره برداری
 • ظرفیت سالیانه حداقل ۱۰۰۰ تن محصولات گرم نوردیده و امکان اسید شویی یا
 • ظرفیت سالیانه حداقل ۵۰۰ تن تولیدات محصولات سرد گالوانیزه و گالوانیزه رنگی یا
 • ظرفیت های سالیانه ۲۰۰ تن قلع اندود یا
 • ظرفیت سالیانه ۱۰۰۰ تن به صورت ترکیبی
 • مجموعه کارخانه باید در حال تولید باشد
 • تولیدی باید مجهز به ماشین‌های تبدیل ورق فولادی به محصول نهایی باشد
 • کارخانه باید امکان انبارداری و تجهیزات تخلیه داشته باشد
 • کارخانه باید برنامه ای مستمر برای مصرف محصولات ذوب آهن اصفهان باشد.

خرید مستقیم میلگرد از کارخانه و از برندهای برتر

کدام برندها امکان خرید میلگرد از کارخانه دارد؟ بنگاه‌ها، آهن فروشی‌ها، بازار بورس و وب سایت‌ها به صورت آنلاین امکان خرید مستقیم میلگرد را برای خریدار فراهم می کنند. علاوه بر کارخانه ذوب آهن اصفهان ، محصولات کارخانه های زیر نیز امکان خرید مستقیم از درب کارخانه خواهند داشت. در ادامه لیست کاملی ارائه شده است که خرید میلگرد از کارخانه و یا سفارش آنلاین آن‌ها را با قیمت درب کارخانه امکان پذیر میکند:

خرید میلگرد کاوه تیکمه داش بدون واسطه از درب کارخانه

برای سفارش مستقیم انواع تیرآهن و نبشی ، پروفیل ، ورق فولادی ، سیم مفتول و میلگرد و ناودانی از کارخانه کاوه تیکمه داش لازم است نگاهی به کاتالوگ محصولات و شرایط فروش بیندازید. به بخش فروش سایت عمران مدرن سر بزنید و از آخرین طرح های تخفیف کارخانه تیکمه داش و آخرین قیمت‌ها مطلع شود. لیست محصولات این کارخانه در ادامه بررسی شده است:

 • امکان خرید میلگرد ۸ از کارخانه تیکمه داش وجود دارد. این میلگرد از استاندراد a2 است. برای میلگردهای حرارتی میتوان روی این مقطر حساب کرد. در همین استاندارد میلگرد ۱۰ کارخانه تیکمه داش نیز وجود دارد.
 • امکان خرید مستقیم از کارخانه تیکمه داش برایش میلگرد ۱۲ ، ۱۴ و قیمت میلگرد ۱۶ زیر قیمت بازار اوجود دارد.
 • میلگردهای ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۲۸ و ۳۲ از استاندارد a3 نیز امکان خرید از کارخانه تیکمه داش خواهد داشت.

خرید میلگرد از کارخانه شاهین و ظفر بناب بدون واسطه

شهر بناب دو کارخانه معروف شاهین و ظفر را دارند که با تولید شمش فولاد ، از صفر تا صد متریال مورد نیاز برای ساخت میلگرد را به صورت مستقل انجام تولید می کند. برای سفارش تیرآهن و نبشی از این کارخانه به سایت عمران مدرن مراجعه کنید. همچنین برای سفارش مستقیم میلگرد شاهین بناب و ظفر با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. میلگردهای زیر برای فروش آماده است:

 • کارخانه بناب از معدود کارخانه هایی است که میلگرد آجدار زیر ۸ میلیمتر را نیز تولید میکند. به تازگی این کارخانه اقدام به تولید میلگردهای ۶ و ۶.۵ با کیفیت عالی کرده است. امکان خرید مستقیم میلگرد ۸ و ۱۰ بناب با کمترین قیمت میسر است.
 • میلگردهای پر کاربرد ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ بناب فروش گسترده ای دارد. خرید میلگرد از کارخانه بناب قیمت میلگرد ۱۴ و قیمت میلگرد ۱۶ و ۱۸ مقرون به صرفه است. سیستم حمل و نقل مناسبی نیز از درب کارخانه وجود دارد.
 • میلگردهای آجدار با قطر ۲۰ ، ۲۲ و ۲۵ و ۲۸ و ۳۲ شاهین و ظفر بناب با قیمت درب کارخانه در دسترس است.

خرید میلگرد از کارخانه ارگ تبریز بدون واسطه

برای سفارش مستقیم از کارخانه ارگ تبریز لازم است لیست محصولات تولیدی این شرکت را در اختیار داشته باشید:

 • میلگرد آجدار کارخانه ارگ تبریز از قطر ۱۰ تا قطر ۲۰ تولید می شود.
 • میلگرد قطر ۱۰ در استاندارد a2 امکان خرید مستقیم از درب کارخانه خواهد داشت.
 • خرید میلگرد ۱۴ از کارخانه ارگ تبریز و میلگرد ۱۶ و ۱۸ و ۲۰ با استاندارد a3 زیر قیمت بازار امکان پذیر است.
سفارش مستقیم میلگرد
سفارش مستقیم میلگرد

خرید میلگرد از کارخانه روهینا دزفول بدون واسطه

خرید میلگرد از کارخانه روهیتا دزفول برای میلگرد آجدار ۸ و ۱۰ امکان پذیر است. کارخانه روهینا دزفول میلگرد آجدار از قطر ۱۴ تا قطر ۲۵ تولید می کند. امکان خرید مستقیم و از درب کارخانه برای میلگردهای آجدار با استاندارد a3 با کمترین قیمت بازار میسر است. کافیست با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید تا شرایط خرید و حمل بار تا محل پروژه هماهنگ شود.

نحوه خرید میلگرد فولاد هیربد بدون واسطه

خرید میلگرد از کارخانه فولاد هیبرد به صورت مستقیم امکان پذیر است. لیست محصولات این کارخانه به شرح زیر است:

 • خرید میلگردهای حرارتی و میلگردهای با قطر کم فولاد هیربد از قطر ۸ تا ۱۰ استاندارد a2 امکان پذیر است.
 • میلگردهای آجدار از قطر ۱۲ نت قطر ۲۲ به صورت مستقیم از درب کارخانه فولاد هیربد زیر قیمت بازار موجود است.
 • میلگرد قطرهای ۲۵ تا ۳۲ نیز امکان خرید مستقیم خواهد داشت.

خرید میلگرد از کارخانه فولاد خراسان (نیشابور) بدون واسطه

کارخانه فولاد خراسان با توجه به صادرات گسترده ای که دارد و ارائه محصولات خود در بازار بورس، دسترسی کمتری برای خریداران خرد و کلان برای سفارش از درب کارخانه خواهد داشت. فروش مستقیم را شرکت های وابسته به کارخانه میلگرد نیشابور بر عهده دارند. تولیدات این کارخانه بسیار گسترده است. محصولاتی که بیشتر در بازار در دسترس است به شرح زیر است:

 • امکان خرید میلگرد نیشابور از شرکت های وابسته به کارخانه فولاد خراسان باری میلگردهای ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ وجود دارد.
 • میلگردهای نیشابور به صورت مستقیم از کارخانه فولاد خراسان در قطرهای ۲۰ تا ۲۸ در دسترس است.

خرید مستقیم میلگرد آریا ذوب بدون واسطه

خرید از کارخانه آریا ذوب برای میلگرد ۱۴ استاندارد a3 امکان پذیر است. کارشناسان عمران مدرن شرایط خرید مستقیم از درب کارخانه زیر قیمت بازار را شرح خواهند داد و میلگردهای این کارخانه را با کمترین رقم ممکن به دست شما می رسانند.

خرید میلگرد ۱۶ و ۱۸ و ۲۰ از کارخانه آریا ذوب نیز با قیمت درب کارخانه انجام می شود.

خرید میلگرد از کارخانه بافق یزد بدون واسطه

میلگردهای کارخانه بافق یزد از قطر ۱۲ تا میلگرد قطر ۳۲ استاندارد a3 تولید می شود. امکان خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه بافق یزد میسر است. برای سفارش محصولات این کارخانه زیر قیمت بازار با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

نحوه خرید میلگرد صبا فولاد زاگرس بدون واسطه

خرید میلگرد از کارخانه صبا فولاد زاگرس بدون واسطه انجام می شود. ارزان ترین مسیر برای حمل میلگرد تا محل پروژه انتخاب خواهد شد. کافیست با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. لیست میلگردهای صبا فولاد زاگرس به شرح زیر است:

خرید بدون واسطه میلگردهای کارخانه صبا فولاد زاگرس برای میلگردهای ۱۴ تا ۳۲ از استاندارد a3 امکان پذیر است.

نحوه خرید میلگرد از کارخانه ابرکوه یزد بدون واسطه

برای سفارش میلگردهای کارخانه ابروکوه یزد به شماره کارشناسان عمران مدرن تماس بگیریدو این کارخانه میلگردهای ۱۴ تا ۳۲ را با استاندارد a3 روانه بازار آهن آلات کرده است. خرید مستقیم میلگرد از کارخانه ابرکوه یزد و هماهنگی برای ارسال بار به محل پروژه را به عمران مدرن بسپارید.

خرید مستقیم میلگرد کویر کاشان بدون واسطه

کارخانه کویر کاشان در ایران کامل ترین لیست محصولات آهن آلات و میلگرد در ایران را دارد. این کارخانه در تمامی استانداردها و تمامی ابعاد ، میلگرد روانه بازار کرده است. امکان خرید میلگرد از کارخانه کویر کاشان به صورت مستقیم از طریق شرکت های وابسته به کارخانه امکان پذیر است. قیمت های خرید مستقیم از کارخانه ، پایین تر از قیمت بازار خواهد بود. لیست محصولات زیر بخشی از تولیدات کارخانه کویر کاشان است:

 • میلگردهای آجدار ۸ از استاندارد a2 و a3 و خرید مستقیم از کارخانه کویر کاشان
 • خرید مستقیم میلگرد آجدار قطر ۱۰ تا ۳۰ به صورت مستقیم از کارخانه کویر کاشان
خرید میلگرد زیر قیمت بازار از درب کارخانه
خرید میلگرد زیر قیمت بازار از درب کارخانه

خرید میلگرد از کارخانه میانه بدون واسطه

کارخانه میانه تولیدات گسترده ای در زمینه محصولات فولادی دارند. بخش مهمی از تولیدات این کارخانه به کشورهای خارجی صادر می شود. بخش مهمی نیز در بورس ارائه می شود. برای خرید میلگرد از کارخانه میانه لازم به کمک و راهنمایی نیاز خواهید داشت. کارشناسان عمران مدرن این امکان را به شما می دهند تا خرید های خرید و کلان شما را مدیریت کنند. برخی از محصولات پر فروش بار میلگرد میانه به شرح زیر است:

 • سفارش مستقیم از کارخانه میلگرد میانه از قطر ۱۴ و ۱۶ به قیمت درب کارخانه
 • نحوه خرید مستقیم میلگرد میانه برای قطرهای ۱۸ تا ۳۰ زیر قیمت بازار

خرید مستقیم میلگرد شاهرود بدون واسطه

کارخانه شاهرود از نظر کیفیت ، میلگردهای متمایزی عرضه میکند. اگر به کیفیت میلگردها اهمیت میدهید، پیشنهاد میکنیم تا درب کارخانه میلگرد شاهرود خرید کنید. با این کار علاوه بر اینکه هزینه کمتری پرداخت میکنید، از کیفیت و اصل بودن آن نیز مطمئن هستید. کارشناسان عمران مدرن شما را در این مسیر یاری خواهند کرد. برخی از محصولات کارخانه میلگرد شاهرود به شرح زیر است:

 • خرید میلگرد ۱۰ و ۱۲ از کارخانه شاهرود زیر قیمت بازار
 • سفارش میلگردهای ۱۶ و ۱۸ از درب کاخانه شاهرود
 • میلگردهای ۲۰ ، ۲۲ و ۲۵ زیر قیمت بازار تحویل از درب کارخانه

خرید میلگرد از کارخانه حسن رود بدون واسطه

تقاضا برای خرید میلگرد از کارخانه حسن رود به صورت مستقیم بسیار بالاست. کارشناسان عمران مدرن هماهنگی های لازم را برای خرید مستقیم و ارسال به محل پروژه انجام خواهند داد. لیست محصولات این کارخانه به شرح زیر است:

 • میلگردهای ۱۲ تا ۲۰ استاندارد a3 با آج مارپیچ و خرید از درب کارخانه زیر قیمت بازار
 • میلگردهای حرارتی با قطر کم از ۸ تا ۱۲ میلیمتر و امکان خرید مستقیم از کارخانه حسن رود

خرید مستقیم میلگرد هشترود بدون واسطه

اگر قصد خرید مستقیم از کارخانه میلگرد هشترود را دارید، با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. محصولات این کارخانه از قطر ۸ تا ۲۲ در بازار موجود است. برخی از محصولات تولید این کارخانه به شرح زیر است:

 • سفارش مستقیم از درب کارخانه هشترود میلگردهای ۸ و ۱۰ با استاندارد a3
 • خرید مستقیم میلگردهای آجدار قطر ۱۲ تا ۲۲ آج مارپیچ

خرید میلگرد از کارخانه آذرامین بدون واسطه

درخواست های متعددی برای سفارش مستقیم از کارخانه میلگرد آذرامین وجود دارد. تولیدات این کارخانه بسیار گسترده است و لیست کاملی از محصولات را ارائه کرده است. برای خرید بدون واسطه از کارخانه آذرامین با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. در ادامه لیست بخشی از تولیدات این کرخانه بررسی شده است:

 • میلگردهایی با قطر کم از ۸ میلیمتر تا ۱۰ و ۱۲ میلیمتر کارخانه آذرامین و خرید به قیمت کارخانه
 • سفارش میلگردهای پر فروش ۱۴ ، ۱۶ و ۱۸ از درب کارخانه ، امکان خرید جزئی و کلی
 • طرح فروش قطرهای ۲۰ تا ۳۰ آدرامین با تخفیف های ویژه از درب کارخانه

خرید مستقیم میلگرد کیان کاشان بدون واسطه

کارخانه کیان کاشان در رقابت با مجتمع عظیم کویر، مسیر پیشرفت را طی میکند. این کارخانه با تولید میلگردهای ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ و ۱۶ ، در بازار آهن آلات حضور پیدا کرده است. اگر قصد خرید از مجموعه های تولید میلگرد کاشان را دارید، امکان سفارش مستقیم از کارخانه کیان کاشان فراهم است.

خرید میلگرد از کارخانه تاکستان بدون واسطه

محصول پر فروش کارخانه تاکستان در بازار آهن آلات مربوط به میلگرد آجدار قطر ۱۰ تاکستان از استاندارد a2 است. این کارخانه اقدام به تولید محصولات با کیفیت ارزان کرده است. در صورتی که قصد سفارش مستقیم از کارخانه تاکستان را دارید با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

خرید میلگرد از کارخانه قزوین بدون واسطه

اگر قصد خرید میلگردهایی با قطر کم دارید، کارخانه فولاد قزوین گزینه مناسبی است. امکان خرید مستقیم از درب کاخارنه فولاد قزوین برای میلگردهایی با قطر ۸ ، ۱۰ و ۱۲ آجدار و استاندارد a3 وجود خواهد داشت.

خرید میلگرد از کارخانه خرمدشت

امکان سفارش از کارخانه میلگرد خرمدشت وجود دارد. کافیست با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. برای تهیه میلگردهایی با کیفیت قابل قبول و ارزان ، کارخانه خرمدشت گزینه مناسبی است. محصول پرفروش این کارخانه ، میلگردهای قطر ۱۰ آج دوکی شکل است.

خرید مستقیم پارس آرمان شفق بدون واسطه

میتوان به صورت مستقیم و بدون واسطه از طرح های فروش ویژه میلگردهای پارس آرمان شفق استفاده کرد. امکان خرید از کارخانه پارس آرمان شفق برای قطرهای ۸ و ۱۰ و ۱۲ از درب کارخانه و زیر قیمت بازار امکان پذیر است.

نحوه سفارش میلگرد از کارخانه
نحوه سفارش میلگرد از کارخانه

خرید مستقیم راد همدان بدون واسطه از کارخانه

راد همدان را می توان از کارخانه های مهم تولید میلگرد در ایران دانست. این کارخانه محصولات بسیار با کیفیتی را روانه بازار میکند و حجم تولیدات آن نیز بالاست. اگر قصد خرید میلگرد از کارخانه راد همدان را دارید، کافیست با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم انجام شود. لیست بخشی از محصولات تولیدی این کارخانه به شرح زیر است:

 • خرید بدون واسطه برای میلگردهایی با قطر ۱۰ و ۱۲ زیر قیمت بازار
 • ثبت سفارش میلگردهایی با قطر ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ میلیمتر به صورت جزئی و کلی
 • طرح های تخفیف و فروش ویژه میلگردهای آجدار ۲۰ تا ۲۸ میلمیتر

خرید مستقیم قائم بدون واسطه

خرید میلگرد از کارخانه قائم در کوتاه ترین زمان و کم ترین قیمت را به کارشناسان عمران مدرن بسپارید. کار ما پیدا کردن ارزان ترین طرح های فروش کارخانه است. کافیست سفارش خود را ثبت کنید و میلگرد را محل پروژه تحویل بگیرید. لیست برخی از محصولات کارخانه میلگرد قائم به شرح زیر است:

 • میلگردهای آجدار قائم قطر ۱۲ و ۱۴ و سفارش از درب کارخانه با قیمت عمده
 • خرید مستقیم میلگرد قطر ۱۶ تا ۲۵ از کارخانه قائم زیر قیمت بازار

خرید مستقیم آناهیتا گیلان بدون واسطه

اگر نیاز به میلگرد در بخش های شمالی ایران ، استان های گیلان و مازندران دارید، میلگرد آناهیتا بهترین انتخاب است. امکان خرید میلگرد از کارخانه آناهیتا گیلان وجود دارد. کارشناسان عمران مدرن راهنمای خرید و هماهنگی های لازم برای ارسال بار تا پروژه را انجام خواهند داد. برخی محصولات میلگرد آناهیتا به شرح زیر است:

 • سفارش مستقیم میلگرد ۸ و ۱۰ با آج دوکی شکل از کارخانه آناهیتا گیلان
 • خرید میلگرد از کارخانه آناهیتا برای میگلردهای قطر ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۶ ، ۱۸ زیر قیمت بازار
 • ثبت سفارش خرید کارخانه میلگرد آناهیتا گیلان برای میلگردهای ۲۰ تا ۳۲ میلیمتر

خرید مستقیم سیادن ابهر بدون واسطه

کارخانه سیادن ابهر ، میلگردهای آجدار را در دو استاندارد a2 و a3 به بازار آهن آلات ارائه کرده است. برای خرید از کارخانه سیادن ابهر کافیست با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. لیست برخی محصولات این کارخانه به شرح زیر است:

 • میلگردهای آجدار ۸ و ۱۰ سیادن ابهر آج دوکی شکل استاندارد a2 و خرید مستقیم از درب کارخانه
 • میلگردهای آج دار مارپیچ از ۱۲ تا ۲۵ میلیمتر و سفارش مستقیم از کارخانه سیادان ابهر با قیمت کارخانه

خرید مستقیم پرشین فولاد بدون واسطه

کارشناسان عمران مدرن امکان خرید مستقیم میلگرد از کارخانه پرشین فولاد را بدون واسطه فراهم کرده اند. مشاوره و هماهنگی خرید از این کارخانه انجام خواهد شد. تمامی هماهنگی ها برای ارسال محصولا از کارخانه به محل پروژه را نیز به ما بسپارید. محصولات زیر بخشی از تولیدات کارخانه پرشین فولاد است:

 • سفارش مستقیم از پرشین فولاد از میلگردهای آج دوکی شل با قطر ۱۰ میلیمتر
 • خرید بدون واسطه از کارخانه پرشین فولاد مربوط به قطر های ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۸ ، ۲۰ ، ۲۲ ، ۲۵ ، ۳۰ و ۳۲ از میلگردهای آج مارپیچ

برای مطالعه بیشتر:

میلگرد قیمت

خم و برش میلگرد

نرخ میلگرد در بازار ایران

کاشت میلگرد

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۴

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

خرید میلگرد ارزان

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد بناب

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

فروش میلگرد صادراتی

فروش میلگرد

خرید میلگرد از کارخانه

لیست قیمت میلگرد

میلگرد کامپوزیت

سایت فروش میلگرد

فروش میلگرد چکی

فروش میلگرد اقساطی

خرید میلگرد از بورس

خرید آنلاین میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت آرماتور

قیمت آهن قوطی

قیمت تیرآهن

وزن تیرآهن

تیرآهن هاش

تیرآهن-قیمت و انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید ؟

امتیاز کاربران: 5 ( 2 نظر)

۵ نظر

 1. خرید میلگرد از کارخانه چه مزایایی دارد؟

 2. برای خرید میلگرد از کارخانه های تهران باید با چه شماره ای تماس بگیریم.

 3. خرید میلگرد از کارخانه ارزان تر است یا نمایندگی ها با توجه به هزینه حمل و نقل؟

 4. ایا این گفته درسته که خرید میلگرد از کارخونه به دلیل همکاری نکردن برخی کارخانه ها امری ناممکن هست و در صورت امکان تفاوت قیمت چندانی با اصل قیمت بازار نداره

 5. سلام ، برای خرید میلگرد از کارخانه روهینا دزفول باید چکار کنیم باید باشماره ای که در زیر تیتر مربوط به کارخانه روهینا دزفول قرار داره تماس بگیریم یا با شماره تماس های شرکت عمران مدرن تماس بگیریم؟!