استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

خرید میلگرد ارزان

خرید میلگرد ارزان
خرید میلگرد ارزان

در خرید میگرد تردید دارید؟ اولین سوالی که در ذهن خریداران خصوصا در تناژ بالا به وجود می‌آید این است که آیا قیمت میلگرد ارزان میشود ؟ پاسخ به این سوال ساده نیست. اگر کسی با قاطعیت ادعا کند که میتواند با ریسک صفر قیمت‌ها را در آینده پیش بینی کند نباید به چنین ادعایی اعتنا کرد. مسیر منطقی برای خرید میلگرد ارزان از پیشگویی نمی‌گذرد بلکه نیاز است که بازار و برندها و قیمت‌های اعلامی بنگاه‌ها در زمان مناسب مقایسه و کنترل شود. تیم آهن آلات عمران مدرن به شما کمک می‌کند که  قیمت میل گرد اعلامی کارخانه ها و بنگاه‌های خرید و فروش انلاین را به صورت مجزا بررسی کنید. قیمت میل گرد ۱۴ و قیمت میلگرد ۱۶ و سایر قطرها به صورت مقایسه‌ای ارائه شده است تا شما را در پیدا کردن ارزان ترین میلگرد بازار یاری کند.  

خرید میلگرد ارزان
خرید میلگرد ارزان

راهنمای خرید میلگرد ارزان

اگر نگاهی به نرخ‌های اعلامی بیندزاید متوجه می‌شوید که تفاوت ارزان ترین میلگرد بازار با گران‌ترین آن قابل توجه است. با بررسی تفاوت‌های شدید قیمت‎های اعلامی اهمیت خرید میلگرد ارزان را بیشتر درک کنید. عمران مدرن شما را در مسیر خرید حرفه‌ای و هوشمندانه قرار می‎دهد. بررسی‌های زیر مربوط به آبان ۱۴۰۱ است. تفاوت‌ قیمت‎ها جزئیات بسیار زیادی را روشن می‌کند.

میلگرد ارزان حرارتی

اگر به دنبال خرید میلگرد ارزان حرارتی هستید ، مقایسه قیمت های زیر به شما کمک می‌کند. ۶ کارخانه کلاف میلگرد کمتر از ۸ میلیمتر تولید می‌کنند. قیمت‌های زیر را با هم مقایسه کنید.

هر کیلو کلاف میلگرد ۵.۵ ذوب آهن اصفهان  15,920 تومان است. در حالی که همین قطر از کارخانه کویر کاشان ۱۷,۵۲۳ تومان است که تفاوت آن قابل توجه است. میلگرد ۵.۵ فولاد ابهر را می‌توانید با قیمت ۱۶,۱۰۰ تومان تهیه کنید. نبابراین ارزان ترین میلگرد حرارتی را از برند ذوب آهن اصفهان تهیه کنید.

قیمت هر کیلو کلاف ۶/۵ در جدول زیر مقایسه شده است. ارزان ترین میلگرد حرارتی ۶/۵ را می‌توان از کارخانه فولاد متین تهیه کرد.

کارخانهشاخهقطرقیمت میلگرد حرارتی ارزان – تومان
فولاد متینکلاف۶.۵۱۵.۰۱
فولاد نطنزکلاف۶.۵۱۵.۵۹
فولاد ابهرکلاف۶.۵۱۶.۲۸
کویر کاشانکلاف۶.۵۱۶.۸۸۱
فولاد نطنزکلاف۶.۵۱۷.۵۲
فولاد ملایرکلاف۶.۵۱۷.۷۵
قیمت خرید میلگرد ارزان حرارتی
میلگرد ارزان میشود
قیمت میلگرد ۶.۵

میل گرد ارزان ۸

میل گرد قطر ۸ در کارخانه‎‌های معدودی تولید می‌شود. دو استاندارد برای تولید این میلگرد رواج دارد که استاندارد A2 بیشتر در بازارها در دسترس شما خواهد بود. جدول زیر نشان می‌دهد که خرید میلگرد ارزان قطر ۸ از کارخانه حسن رود ، قزوین و سپر ایرانیان امکان پذیر است:

کارخانهقیمت میل گرد ۸ A2 – تومان
حسن رود۱۴۵۴۰
قزوین۱۴۵۴۲
سپهر ایرانیان۱۴۵۹۰
ظفر بناب۱۴۶۳۰
سیرجان حدید۱۴۶۷۵
کاوه تیکمه داش۱۴۶۷۹
شاهین بناب۱۴۶۸۰
آذر فولاد امین۱۴۷۲۵
آریا ذوب۱۴۷۵۰
کویرکاشان۱۵۳۲۰
کیان ابهر۱۵۵۰۰
جهان فولاد سیرجان۱۶۰۵۰
قیمت خرید میلگرد ارزان آح ۳۴۰
قیمت میلگرد ارزان
قیمت میلگرد ارزان قطر ۸

ارزان ترین میل گرد ۸ با استاندارد A3 را میتوان از کارخانه بافق یزد و روهینا تهیه کرد.

کارخانهقیمت میل گرد ۸  – A3 – تومان
روهینا۱۴.۶۸
بافق۱۴.۸۳۳
کویرکاشان۱۵.۳۲
قیمت میلگرد ارزان

میل گرد ارزان ۱۲

با توجه به تقاضای بالایی که بری استفاده از انواع میل گرد ۱۲ وجود دارد، تولید در کارخانه به صورت رقابتی است و قیمت‌ها نیز در رقابت کارخانه‌ها تا حدی کاهش دارد. لیست زیر ۱۰ کارخانه را به شما معرفی می‎کند که امکان خرید میلگرد ارزان ۱۲ را به شما خواهد داد. در واقع ارزان ترین قیمت‌های اعلامی میلگرد ۱۲ مربوط به ۱۰ کارخانه زیر است. همانطور که پیداست، میلگردهای تاکستان ؛ میلگرد آریا ذوب و امیرکبیر و روهینا از ارزان ترین میلگردهای ۱۲ آج ۳۴۰ موجود در بازار را عرضه می‌کنند.

کارخانهقیمت میل گرد ۱۲ A2
الماس تاکستان (الماس باران تاک)۱۳,۹۹۰
خرمدشت تاکستان۱۴,۰۸۳
آریا ذوب۱۴,۳۰۰
امیرکبیر خزر۱۴,۳۰۰
روهینا۱۴,۳۱۲
پارس آرمان۱۴,۳۱۲
فولاد قزوین۱۴,۳۵۰
سیادن ابهر۱۴,۵۴۰
بردسیر کرمان۱۴,۵۶۰
هشترود۱۴,۶۷۹
قیمت میلگرد ارزان می شود
قیمت میلگرد ۱۲

در مورد میل گرد ۱۲ با استاندارد A3 ، کارخانه زیر را میتوان در نظر گرفت. در این لیست کارخانه‌هایی مانند میانه و کاوه اروند و فایکو به چشم میخورد. ارزان ترین میلگرد ۱۲ آج ۴۰۰ در کارخانه بردسیر کرمان تولید می‌شود.

 کارخانهقیمت میل گرد ۱۲ A3
بردسیر کرمان۱۲,۹۲۲
کاوه اروند۱۴,۶۸۰
میانه۱۴,۷۰۲
آریا ذوب۱۴,۸۰۷
صبا فولاد زاگرس۱۴,۸۶۰
سیادن ابهر۱۴,۸۶۶
البرز ایرانیان (فایکو)۱۴,۹۲۹
خرمدشت تاکستان۱۴,۹۴۲
ابرکوه۱۴,۹۸۹
قیمت خرید میلگرد ارزان

قیمت میل گرد ۱۴

می‌توان ادعا کرد که قیمت میل گرد ۱۴ استاندارد A3 را تقریبا تمامی کارخانه‌های تولید کننده میل گرد به بازار ارائه کردند. به همین دلیل است که لیست طولانی از کارخانه‌های تولید کننده با قیمت‌های متفاوت وجود دارد. برای خرید میل گرد ارزان ۱۴ از کارخانه‌های جدول زیر اقدام کنید.

کارخانهقیمت میل گرد ۱۴ A3
قیمت میل گرد ۱۴ فولاد قزوین۱۲,۸۸۰
قیمت میل گرد ۱۴ کاوه اروند۱۴,۳۵۸
قیمت میل گرد ۱۴ البرز ایرانیان (فایکو)۱۴,۴۹۱
قیمت میل گرد ۱۴ خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)۱۴,۵۷۸
قیمت میل گرد ۱۴ سیادن ابهر۱۴,۷۰۰
قیمت میل گرد ۱۴ بافق یزد۱۴,۷۳۰
قیمت میل گرد ۱۴ میانه۱۴,۷۹۷
قیمت میل گرد ۱۴ ارگ تبریز۱۴,۷۹۷
قیمت میل گرد ۱۴ البرز غرب۱۴,۸۱۲
قیمت میل گرد ۱۴ فولاد خراسان (نیشابور)۱۴,۸۵۵
قیمت میل گرد ۱۴ آذر فولاد امین۱۴,۸۶۲
قیمت میل گرد ۱۴ هیربد۱۴,۹۱۳
قیمت میل گرد ۱۴ آریا ذوب۱۴,۹۱۹
قیمت میل گرد ۱۴ شاهرود۱۴,۹۲۵
قیمت میل گرد ۱۴ کوثر اهواز۱۴,۹۸۱
قیمت خرید میلگرد ارزان قطر ۱۴ – استاندارد A3
قیمت میل گرد
قیمت میل گرد قطر ۱۴

ارزان ترین قیمت میل گرد ۱۴ را میتوان از کارخانه فولاد قزوین تهیه کرد. در رتبه‌های بعدی کارخانه‌های کاوه اروند و فایکو قرار دارد. به طور کلی میل گردهای سیادان ابهر ، خلیج فارس ، بافق یزد ، میانه و ارگ تبریز را می‎توان در رده‌های پایین قیمت در نظر گرفت.

قیمت خرید میل گرد ۱۶ ارزان

رقابت شدیدی میان اعلام پایین ترین قیمت میل گرد ۱۶ وجود دارد. ارزان ترین قیمت میل گرد ۱۶ را از فایکو ایرانیان و کارخانه خلیج فارس تهیه کنید. کارخانه‎های سیادان ابهر و کوثر اهواز و میانه نیز رنج قیمت‌های بسیار پایینی برای این قطر قیمت میل گرد در نظر دارند.

کارخانهقیمت میل گرد ۱۶ A3 – هر کیلو
قیمت میلگرد ۱۶ البرز ایرانیان (فایکو)۱۳,۷۶۱
قیمت میل گرد ۱۶ خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)۱۳,۸۵۵
قیمت میل گرد ۱۶ سیادن ابهر۱۳,۹۰۰
قیمت میل گرد ۱۶ کوثر اهواز۱۳,۹۰۰
قیمت میل گرد ۱۶ میانه۱۳,۹۴۴
قیمت خرید میلگرد ارزان – قطر ۱۶ – استاندارد a3
قیمت میل گرد 16
قیمت میل گرد ۱۶

در رنج پایین قیمت ها کارخانه های فولاد نیشابور و ارک تبریز و روهینا و فولاد سیرجان و قائم اصفهان به چشم می‌خورد. کارخانه‌ کویر کاشان نیز در رقابت با سیار کارخانه‌های برای تصاحب بخشی از بازار خرید و فروش میلگرد ۱۶ ، قیمت های خود را کاهش داده است.

کارخانهقیمت میل گرد ۱۶ A3 – هر کیلو
قیمت میلگرد ۱۶ فولاد خراسان (نیشابور)۱۴,۰۰۰
قیمت میل گرد ۱۶ کویر کاشان۱۴,۰۰۰
قیمت میل گرد ۱۶ ارگ تبریز۱۴,۲۴۰
قیمت میل گرد ۱۶ روهینا۱۴,۲۶۶
قیمت میل گرد ۱۶ قائم اصفهان۱۴,۳۱۲
قیمت میل گرد ۱۶ جهان فولاد سیرجان۱۴,۳۶۵
قیمت میلگرد ارزان قطر ۱۶ – آج ۴۰۰

خرید ارزان ترین میلگرد از کدام کارخانه ؟

با توجه به نرخ‎‌هایی که در بخش قبل اعلام شد ، می‌توان ادعا کرد کارخانه فایکو و کارخانه فولاد سیادان ابهر و کارخانه فولاد خلیج فارس در حال حاضر ارزان ترین میل گرد موجود در بازار را ارائه می‌کنند. در قطرهای پایین قیمت میل گرد و استاندارد های A2 و A4 شرایط متفاوت است. اگر به دنبال برندهای معتبر و محبوب در بازار هستید که نرخ پایین داشته باشند، پیشنهاد ما میل گرد میانه و فولاد نیشابور است.

آیا قیمت میلگرد ارزان میشود ؟

برای پیش بینی روند تغییرات قیمت‌ها لازم است عوامل متعددی را در نظر بگیریم. بر اساس استانداردهای جهانی ابتدا باید قیمت سنگ آهن و بیلت را بررسی کرد. پس از تحلیل و پیش بینی قیمت‌های جهانی لازم است به سراغ بررسی شرایط دلار بازار آزاد و ارز نیمایی برویم. در گام بعدی نگاهی دقیق به بورس کالا بیندازید. برای تحلیل بهتر باید موجودی انبارها را بررسی و رکود یا رونق بازار ساخت و ساز را در نظر بگیریم. همچنین تصمیمات سیاسی که مستقیم در اقتصاد تاثیر دارد و تلاطم‌های سیاسی و اجتماعی میتوانند هر کدام عوامل تعیین کننده‌ای در تعیین قیمت باشد. خرید میلگرد ارزان قیمت با کمترین هزینه ارسال را به تیم عمران مدرن بسپارید. ما ارزان ترین فروشندگان را در نزدیکترین محل به پروژه شما شناسایی میکنیم تا خریدی مطمئن و مقرون به صرفه انجام دهید. در ادامه مروری کلی بر هر کدام از این عوامل انجام شده است.

آیا سنگ آهن ارزان می‌شود ؟

اگر دلیل نوسان قیمت قیمت میل گرد گرد در نیمه دوم ۱۴۰۱ را در بازارهای جهانی جستجو کنیم،‌ باید نیم نگاهی به سنگ آهن داشته باشیم. قیمت سنگ آهن در دوران همه گیری کرونا نوسانات بسیاری را تجربه کرد. پس از رونق مجدد و افزایش تقاضای بازار شاهد افزایش قیمت سنگ آهن در ماه‌های اخیر بودیم. آبان ۱۴۰۱ روند افزایش قیمت متوقف شده و با توجه به ثابت ماندن تقاضا شاهد ثبات قیمت سنگ آهن هستیم. برای پاسخ به این سوال که آیا قیمت میل گرد ارزان می شود یا خیر پیشنهاد می‌کنیم پاسخ را در نوسان سنگ آهن و بیلت جستجو نکنید و به دنبال سایر عوامل باشید. زیرا پیش بینی می‌شود تا پایان سال قیمت‌های سنگ آهن جهانی تغییرات چندانی نداشته باشد. خرید میلگرد ارزان و به کمترین قیمت بازار نیاز به هوشمندای و آشنایی با بازار آهن دارد.

خرید میل گرد ارزان و نوسان نرخ ارز

شرایط ارز نیمایی و دلار آزاد نیز دو عامل حیاتی در تغییر قیمت است. روند افزایشی دلار آزاد در بازار به صورت مستمر و آرام ادامه‌دار است. پیش‌بینی فعالان اقتصادی همین روند افزایشی پیوسته و آرام را تا پایان سال نشان می‌دهد. به هر میزان امید به موفقیت در سیاست خارجی ایران کاهش پیدا کند،‌ خود را در بازار ارز بیشتر نشان می‌دهد و موجب جهش‌های مقطعی قیمت دلار خواهد شد. واضح است که افزایش قیمت دلار مستقیما بر قیمت قیمت میل گرد موثر است. دلار نیمایی در هفته‌های گذشته ثبات نسبی داشته که شکننده به نظر می‌رسد. خرید میلگرد ارزان مستقیما به نوسانات نرخ ارز وابسته است. پیش از خرید به کارشناسان این حوزه مشورت کنید.

آیا قیمت میلگرد ارزان میشود
آیا قیمت میلگرد ارزان میشود

خرید میل گرد ارزان و نوسان متریال اولیه

معمولا متریال اولیه ساخت قیمت میل گرد را بیلت در نظر می‎‌گیرند. نوسان قیمت بیلت مستقیما بر قیمت میل گر موثر است. به طور کلی دو رده sp3 و sp5 برای بیلت‌ها در نظر می‎گیرند. برای مقاطع فولادی که نیاز به انعطاف بیشتری دارد از sp3 استفاده می‎شود. به همین دلیل این نوع بیلت گران‌تر از سایر انواع است. با توجه به ارائه بیلت در بازار بورس میتوان گفت که بررسی نوسان نرخ این متریال چشم انداز مناسبی در قیمت خرید میلگرد ارزان در آینده خواهد داد.

خرید میل گرد ارزان از بازار بورس

شرایط بازار بورس در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ بسیار پر تلاطم بوده است. رقابت بورس در بیلت و قیمت میل گرد در جریان است و این رقابت به سمت افزایش قیمت پیش رفته است. یکی از دلایل مهم این افزایش قیمت‌ها ،‌ کمبودی است که در انبار مشاهده می‌شود. کمبود ذخیره مقاطع طویل به معنای افزایش قیمت به دلیل عدم توانایی تامین تقاضای بازار است. پیش بینی می‌شود این روند افزایش قیمت قیمت میل گرد در بازار بورس ادامه دار باشد. برخی برندها و قطرها در هفته‌های آینده روند افزایشی را تجربه خواهند کرد. خرید میلگرد ارزان از بازار بورس نیاز به پروانه ساختمان دارد و پروسه نسبتا طولانی خواهد بود. برخی تولید کنندگان تلاش دارند تا میل گرد را به قیمت بازار بورس به دست شما برسانند. ارزان ترین قیمت را در سایت عمران مدرن میتوان جستجو کرد.

چه زمانی برای خرید میل گرد ارزان اقدام کنیم ؟

شرایط پروژه ، شرایط بازار ارز ، پیش بینی‌های شرایط اقتصادی و سیاسی ، تحلیل‌های تخصصی بازار بورس حتی موارد جزئی مانند فصل ساخت و ساز و فاصله تا محل پروژه و شرایط پروژه و حجم خرید و تعیین استاندارد مناسب خرید همگی میتواند تعیین کند که چه زمانی برای خرید مناسب است. اگر قیمت‌ها روند کاهشی ناگهانی دارد و یا اگر روند افزایشی پیوسته را تجربه کرده، بهترین زمان برای خرید است. اما اگر به دلایلی افزایش قیمت ناگهانی را تجربه کردید؛ مانند کاهش میزان تولید ناشی از قطعی برق یا مورادی که می‌دانید در روزهای آینده رفع می‌شود، در چنین مواردی برای خرید میلگرد ارزان عجله نکنید و تا زمان ثبات شرایط منتظر بمانید.

آیا قیمت میل گرد ارزان میشود ؟

در بخش قبلی جزئیات برخی از عوامل موثر بر قیمت قیمت میل گرد گرد مرور شده است. هنگام خرید قیمت میل گرد، اولین سوالی که در ذهن خریداران به وجود می‌آید این است که آیا قیمت میل گرد ارزان میشود و آیا بهتر است برای خرید زودتر اقدام کرد یا امید به کاهش قیمت‌ها وجود خواهد داشت یا خیر . برای پاسخ به این سوال موارد زیر را در نظر بگیرید.

با خرید هوشمندانه قیمت قیمت میل گرد ارزان می شود

اگر به دنبال خرید میلگرد ارزان هستید ۷ نکته زیر را در نظر بگیرید:

 1. حجم خرید تعیین کننده است. اگر قیمت میل گرد در تناژ بالا نیاز دارید؛ پیشنهاد ما این است که برای خرید مستقیم از درب کارخانه همین حالا اقدام کنید و روی تخفیف و شرایط فروش ویژه برای خرید عمده حساب کنید.
 2. برخی کارخانه‌ها طرح پیش فروش قیمت میل گرد ارائه می‌کنند. اگر پیش‌بینی شما این است که در چند ماه آینده نیاز به حجم بالایی از قیمت میل گرد دارید میتوانید برای پیش خرید اقدام کنید.
 3. در شرایط فعلی ممکن است در مقاطع بسیار کوتاهی کاهش قیمت‌ها اتفاق بیفتد. این کاهش ممکن است در شرایط زمستان و یخبندان که پروژه‌های عمرانی روند نزولی به خود می‌گیرند با کاهش تقاضا موجب کاهش قیمت‌ها شود اما این تنها عامل نیست. موجودی انبار بنگاه‌ها و کارخانه‌ها در این شرایط عامل اصلی تعیین قیمت است.
 4. استعلام موجودی می‌تواند جزئیات مناسبی به شما بدهد. اگر موجودی یک قطر خاص یا یک برند خاص در انبارها کم است، روند افزایشی را در قیمت تجربه خواهد کرد.
 5. اگر بتوانید نیاز خود را از بازار بورس تامین کنید به احتمال زیاد بتوانید با قیمت‌های بسیار پایین‌تری خرید کنید. اطلاعات خود را در مورد نرخ دولتی قیمت میل گرد ارزان به روز نگهدارید. شرایط خرید میل گرد با ارز نیمایی را بررسی کنید.
 6. زمان بندی را در نظر بگیرید. اگر قرار به انبار کردن قیمت میل گرد تا زمان استفاده در پروژه شما باشد ، هزینه‌های نگهداری و ریسک زنگ زدگی و تخریب قیمت میل گرد بالا خواهد رفت. پیشنهاد می‌کنیم ، زمانبندی پروژه را به دقت لحاظ کنید.
 7. مکان پروژه را در نظر بگیرید. فاصله محل فروش قیمت میل گرد تا محل پروژه به معنای هزینه‌های گزاف حمل و نقل است. به طور مثال اگر در شهر رشت به دنبال میلگرد هستید ، به جای انکه اصرار به استفاده از قیمت میل گرد ذوب آهن اصفهان یا میانه داشته باشید که کیلومترها با محل پروژه شما فاصله دارد، به سراغ قیمت میل گرد آناهیتا برید.

خرید میل گرد ارزان از عمران مدرن

اگر نگاهی به وب سایت‌های اعلام قییمت میل گرد بیندازید متوجه خواهید شد که تعداد بسیار زیادی از بنگاه‌ها دارای مراکز فروش آنلاین هستند که قیمت‌ها را به صورت روزانه اعلام می‌کنند. مشکل اینجاست که بررسی همه‌ی قیمت ها به صورت یکجا فرآیندی زمان بر است. برخی قیمت‌ها با در نظر گرفتن ارزش افزوده اعلام می‌شود. بعلاوه در برخی وب سایت‌ها میتوانید از یک برند یا قطر خاص، قیمت میل گرد ارزان تری تهیه کنید. به همین دلیل است که پیشنهاد میکنیم به جای سردرگرمی میان انبوهی از وب سایت‌های فروش سری به عمران مدرن بزنید. ما همه قیمت‌های بازار انلاین خرید و فروش قیمت میل گرد را یکجا گرد هم آوردیم. کافیست نگاهی به بخش میلگرد آجدار سایت عمران مدرن بیندازید تا کمتر از یک دقیقه خرید میلگرد ارزان با کمترین هزینه حمل را تجربه کنید.

۷ نکته خرید میل گرد ارزان

در ادامه جزئیاتی مرور میشود که شما را به سوی بهترین زمان برای خرید میلگرد و ارزان ترین قیمت فروش میل گرد هدایت می‌کند.

 1. در بسیاری از موارد یک قطر یا برند خاص با افت قیمت مواجه می‌شود. کسانی که مهارت کافی برای خرید میل گرد ارزان دارند به خوبی می‌دانند که مقایسه قیمت‌های برندهای مختلف در یک قطر و در بازه زمانی مشخص می‌تواند اطلاعات مفیدی به شما بدهد. شما باید به محض اعلام قیمت میل گرد در وب سایت‌ها از تغییرات مطلع شوید. به سایت عمران مدرن سر بزنید تا خرید میلگرد ارزان به سادگی امکان پذیر شود.
 2. بررسی نموار روند زمانی افزایش یا کاهش قیمت‌ها نیز موثر است. البته  نتایج این آنالیز نمی‌تواند به دقت زمان مناسب خرید میل گرد ارزان را تعیین کند اما تحلیل مناسبی پیش از خرید میل گرد است. جزئیات آنالیز قیمت مربوط به هر کارخانه در سایت عمران مدرن ارائه شده است.
 3. قیمت بنگاه و انبار و کارخانه با هم متفاوت است. معمولا وب سایت‌های فروشنده قیمت میل گرد اعلام می‌کنند که قرار است قیمت میل گرد از انبار تهیه می‌شود یا درب کارخانه. ما این امکان را به مشتریان می‌دهیم که ارزان ترین گزینه را انتخاب کنند.
 4. طرح‌های فروش ویژه و تخفیفاتی که از سوی کارخانه‌ها یا بنگاه‌های آنلاین خرید و فروش قیمت میل گرد اعلام می‌شوند همیشگی نیست. در بازه‌های زمانی کوتاه، طرح‌های فروش ویژه‌ امکان خرید میل گرد ارزان را فراهم می‌کند. برای آگاهی از تمامی طرح‌های فروش کافیست نگاه کلی به سایت عمران مدرن بیندازید.
 5. مقایسه قیمت کارخانه‌ها بسیار مهم است. اگر نیاز به قیمت میل گرد ارزان دارید و کارخانه‌هایی مانند فایکو ، میانه ، خراسان ، سیادان ابهر و فولاد قزوین ، قیمت میل گرد مورد نظرتان را تولید می‌کند، معمولا این کارخانه‌ها گزینه مناسبی برای خریدی ارزان و مقرون به صرفه است. در بخش قبلی لیست ارزان ترین کارخانه های فروش قیمت میل گرد را مرور کردیم.
 6. نکته آخر در مورد هوشمندی مهندسان در انتخاب استاندارد مناسب برای ساخت و ساز است. بسیاری از مهندسان خبره به خوبی میدانند که استفاده از قیمت میل گرد A4 یا همان آج ۵۰۰ یا آج مرکب می‌تواند باعث کاهش تعداد قیمت میل گردها شود. در واقع با افزایش کیفیت قیمت میل گرد از حجم خرید و مبلغ نهایی پرداختی‌های شما کاسته خواهد شد. عمران مدرن لیست کاملی از فروشندگان قیمت میل گرد A4 در اختیار شما می‌گذارد.
 7. پیدا کردن بعضی قطرهای قیمت میل گرد دشوار است. در واقع قیمت میل گردهایی که قطر پایین دارند مانند قیمت میل گرد ۵.۵ ، ۶.۵ ، ۵ و ۶ و قیمت میل گردهایی که قطر بالای ۳۰ دارند با زحمت بیشتری پیدا می‌شوند. ممکن است این مسیر سخت برای پیدا کردن باعث شود که فروشندگان قیمت را افزایش دهند. کاری که تیم عمران مدرن انجام می‌دهد پیدا کردن انواع قیمت خرید میلگرد ارزان از هر متریال و هر قطری است که شما نیاز داشته باشد. کافیست با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر:

میلگرد قیمت

خم و برش میلگرد

نرخ میلگرد در بازار ایران

کاشت میلگرد

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۶

قیمت میلگرد ۱۴

خرید میلگرد از کارخانه ذوب آهن اصفهان

خرید میلگرد ارزان

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد نیشابور

فروش میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد اصفهان

فروش میلگرد صادراتی

فروش میلگرد

خرید میلگرد از کارخانه

لیست قیمت میلگرد

میلگرد کامپوزیت

سایت فروش میلگرد

فروش میلگرد چکی

فروش میلگرد اقساطی

خرید میلگرد از بورس

خرید آنلاین میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت آرماتور

قیمت آهن قوطی

قیمت تیرآهن

وزن تیرآهن

تیرآهن هاش

تیرآهن-قیمت و انواع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 3 نظر)

۳ نظر

 1. منظور خرید میلگرد ارزان نحوه خرید آن است یا جنس های مختلفی داریم؟

 2. خرید میلگرد ارزان یعنی چه؟ در کل تفاوت قیمت میلگرد ها به چه دلیل است؟

 3. اینکه میگیم خرید میلگرد ارزان به این معنی هست که کیفیت هم به اندازه قیمت کاهش یافته یا این ارزانی قیمت با حفظ کردن کیفیت و کارایی محصول میباشد